×

طراحی و ساخت ویلا

یه خبر خوب داریم براتون! و یه آینده‌ی خوب‌تر، تو ویلایی که آرزوش رو داشتید. از صفر تا صد ساخت ویلا را به ما بسپارید، ما اینجاییم تا قدم به قدم در کنار شما، ویلای آینده‌ی خودتون و خانواده‌تون رو طراحی کنیم و بسازیم!

 

طراحی ویلا

طراحی ویلا

هزینه ساخت ویلا در سال ۱۴۰۳

هزینه ساخت ویلا بتنی از متری ۱۲ میلیون تومان به بالا

هزینه ساخت ویلا فلزی از متری ۱۴ میلیون تومان به بالا

هزینه ساخت ویلا متوسط ۱۰ تا ۱۲

هزینه ساخت ویلا به دردنخور بساز بنداز ۷ تا ۹ میلیون تومان در حد پس لرزه میباشند.

هزینه جواز هر مجله فرق میکند.

جهت استعلام دقیق ساخت ویلا تماس حاصل فرمائید.

مراحل ساخت ویلا مدرن

ما به ساختمونی میگیم ویلا، که از چهار طرف رها و نمای شیکی داره و معمولا هم ویلای یک طبقه داریم، هم چند طبقه. حالا اصلا چرا ویلا انقدر طرفدار داره؟

الان میگم بهتون؛ چون همه، تاکید می‌کنم همـه دوست‌ دارن در حاشیه‌ی یک شهر خوش آب و هوا یا حتی یک روستا اطراف شمال، یک جا رو داشته باشند، که حس زندگی توش جریان داشته باشه… . ویلایی که بوی خونه‌ی مادربزرگ رو اما با یک معماری-مهندسیِ لاکچری داشته باشه… . و از الان بهتون بگم، اون ویلا تو دستان ماست؛ باهامون همراه باشید.

طراحی ویلا

طراحی ویلا

روند طراحی و اجرای یک پروژه به چه صورت می باشد ؟

  1. بازدید حضوری از مکان پروژه و مشاوره در خصوص چند و چون پروژه و یا ارسال عکس توسط شما و مشاوره
  2. انعقاد قرارداد طراحی و چک شدن طرح توسط کارفرما تا زمان تایید نهایی طرح
  3. ارائه برآورد هزینه های اجرایی
  4. انعقاد قرارداد اجرا
  5. ارائه لیست کامل از آیتم های اجرایی ; شامل کوچکترین مسائل دخیل در اجرا جهت دستیابی به دقیق ترین تخمین هزینه های اجرا
  6. برآورد هزینه/کیفیت پروژه بر اساس طبق بودجه کارفرمای محترم برای پروژه در نظر گرفته اند.
  7. شروع پروسه اجرا منطبق بر طرح تصویب شده و زمان اجرای پروژه درج شده در قرارداد و هزینه های اعلامی
  8. پایان کار و تحویل پروژه
طراحی ویلا

طراحی ویلا

مرحله سوم:

مدت زمان ساخت ویلا پروژه

مدت زمان تمامی پروژه بستگی به متراژ و مکان ساخت پروژه از لحاظ تامین متریال بستگی دارد حدودا بین ۶ تا ۱۲ ماه می باشد .

طراحی ویلا کلاسیک

طراحی ویلا کلاسیک

مرحله چهارم:

هزینه طراحی ویلا

هزینه طراحی پروژه بستگی به سبک های معماری و پیچیدگی طرح و ایده های نوین ، متراژ فضا و تعداد طبقات و طراحی منظر و غیره … بستگی دارد .

 • هزینه طراحی نظام مهندسی ( از نظام مهندسی شهر خود استعلام بگیرید)
 • قیمت طراحی با ارزش یک ( تماس بگیرید)
 • تعرفه طراحی ویلا درجه دو ( تماس بگیرید )
 • هزینه طراحی ویلا درجه سه ( تماس بگیرید )

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

طراحی ویلا

طراحی ویلا

مرحله پنجم:

نحوه سفارش پروژه ویلا

جهت سفارش پروژه میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید و یا از طریق واتس آپ و ایمیل با ما در ارتباط باشید.

مرحله ششم:

چگونه میتوانیم به تیم طراحی و اجرای ویلا شما اعتماد کنیم؟

ما اعتقاد داریم کارفرماها مهمترین سرمایه های ما هستند که اولین هدف ما جلب رضایت ایشان از پروژه های ما میباشد و همچنین تداوم همکاری با کارفرماها; همچنین در قراردادهای شرکت تمامی موارد تعهد های شرکت درج شده و به امضای طرفین میرسد.

طراحی ویلا

طراحی ویلا

مرحله هفتم :

طرح های طراحی ویلا شده چند بار قابل ویرایش می باشد ؟

ما هیچ محدودیتی برای ویرایش طرح نداریم .

مرحله هشتم :

سفارش شهرستان ها و خارج از ایران طراحی ویلا و ساخت ویلا

سفارش طراحی در کل کشور و خارج از ایران پذیرفته می شود ، اجرای خارج از شهر تهران بستگی به مسافت و حجم پروژه دارد در صورتیکه اجرا بصورت مستقیم امکان پذیر نبود امکان نظارت بر اجرا بصورت جلسات محدود نیز وجود دارد و طراحی برای کشور های خارجی با زبان انگلیسی صورت میگیرد و با جزئیات کامل ارائه می شود طوری که توسط پیمانکاران دیگر نیز قابل اجرا باشد.

مرحله نهم :

هزینه ساخت ویلا

هزینه ساخت ویلا جهت اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید.

مرحله دهم چندین نمونه کار از ما ببینید.

ساخت ویلا در شمال

ساخت ویلا در شمال

طراحی ویلا در واقع نوع ساخت ویلا و نقشه ویلا را مشخص می کند که به مهندسین، کارکنان و کارگران کمک می کند که ویلا زیباتر و دقیق تر را برای شما فراهم کنند.

بازسازی ویلا برای طراحی و رسم نقشه ویلا آن به شما پیشنهاد می کنیم که از مهندسین با تجربه کمک بگیرید تا علاوه بر طراحی زیباتر و طرح ویلا بهتر شما، ویلایی استاندارد را برای شما فراهم کنند تا با خیال راحت بتوانید در این ویلاها زندگی کنید.

جهت طراحی و ساخت با ما در ارتباط باشید.

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

دستمزد مهندسان ناظر و پیمانکاران و کارگران در ساخت ویلا

هزینه های دستمزد مهندسان ناظر و کارگران ساختمان از موارد مهم در برآورد قیمت ساخت ویلا هر متر مربع است. به طور میانگین هزینه دستمزد کارگران، بین ۳۰ تا ۳۵ درصد از مبلغ نهایی هر مترمربع ساختمان را شامل می شود و به همین دلیل در برآورد هزینه ساخت، تاثیر قابل توجهی خواهد داشت.

ساخت ویلا

ساخت ویلا

مرحله دهم:

هزینه سفت کاری ساخت ویلا

سفت کاری همان ساخت فونداسیون، دیوارکشی، اسکلت، گچ وخاک است که هرکدام هزینه ای جداگانه دارد.

نازک کاری نیز همان مجموعه کارهایی مانند اجرای ویلا ایزوگام، اجرای ویلا کاشی و سرامیک، سازه ال اس اف، کاغذ دیواری، گچ رویه،پارکت و نمای ساختمان می باشد. به طورکلی برآورد هزینه ساخت ویلا، ارتباط مستقیمی با نوع و کیفیت مصالح دارد.

مثلا برای نمای دیوار راه پله از گچ و یا سنگ تراورتن استفاده می شود، که هزینه گچ کاری و هزینه نازک کاری ساختمان از مبلغ ۲.۵ میلیون تومان متر مربع به بالا می باشد.

مرحله سیزدهم : طراحی ویلا از صفر تا صد

طراحی ویلا

طراحی ویلا

فرایند طراحی ویلا

در اولین جلسه با کارفرما با دریافت اطلاعات طراحی ویلا تکمیلی پروژه اقدام به شروع طراحی میکنیم بعد از دریافت لوکیشین زمین مهندس نقشه بردار به همراه مهندس معمار و عکاس جهت کروکی و آنالیز سایت و دریافت UTM یا کاداستر محلی و عکس برداری وغیره… در محل پروژه حضور پیدا میکنند.

طراحی ویلا

طراحی ویلا

و بعد از این اقدام مهندس خاک جهت نمونه برداری از خاک و آزمایش خاک در سایت پروژه شروع به گمانه زنی میکند و مدت زمان پاسخ آزمایشگاه بین ۱۵ تا ۴۵ روز میباشد و بعد از جواب آزمایش خاک مهندس سازه نسبت به بستر زمین نوع سازه را به مهندس اعلام میکند.

و پروسه طراحی معماری ـ سازه تاسیسات شروع میگردد. طراحی در این حین مهندس مجری میتواند از فرصت استفاده کرده کارگاه ساخت ویلا خود را راه اندازی کند.

ساخت ویلا

ساخت ویلا

انتخاب زمین

مرحله یک اگر صاحب یک قطعه زمین هستید ، ساخت ویلا که در رویاهای شما بود دیگر از دسترس شما دور نیست! همین امروز با ما تماس بگیرید، و شما را تا رسیدن به لحظه مهم تحویل ویلا خود شما را همراهی میکنیم. با شروع از مرحله اول ، برنامه ریزی برای تقسیم آن قطعه زمین به دو بخش اصلی است ، جایی که فضای قسمت بیرونی حیاط با توجه به نیاز پروژه از کلیه جهت ها تعریف می شود.

مدت زمان طراحی ویلا

بین ۳۰ روز تا ۶۰ روز مدت زمان لازم برای طراحی ویلا لازم است، برایم سوال هست چرا همیشه کارفرماها خیلی عجول هستند دوست دارند در سریع ترین زمان ممکن طراحی تمام و ساخت پروژه شروع گردد!

اما اگر دقت داشته باشید در زمینه صنعت ساختمان هر چقدر عجله کنید اونقدر اشتباهات مهندسی بیشتر میشود… و درضمن این ویلا مثل امضاء شما یک اثر برای خاندان شما میباشد پس هیچ وقت برای طراحی عجله نکنید.

هر چقدر فرصت زمانی به آرشیتکت مجرب بدید قاعدتا این اثر یک اثر هنری و معماری تبدیل میشود و اثر هر چقدر دیده تر شود به ارزش افزوده بنا اضافه میشود و تیم ما شگردهای خیلی خاص و نابی را جهت ارزش دادن به ملک تدبیر دیده اند و در روز جلسه با کارفرما به اشتراک میگذاریم.

ساخت ویلا

ساخت ویلا

برنامه ریزی طراحی ویلا

با پیشروی در طراحی، برنامه ریزی برای ساخت با تعیین محل نمای جلوی آن آغاز می شود ، زیرا ساخت ویلا باید از عناصر اقلیمی به نفع خود استفاده کند. استفاده از جهت باد فصلی برای خنک کردن اتاقهای اصلی ویلا برای طراوت وزش نسیم صبحگاهی ، و قرار دادن آشپزخانه در جهت خلاف آن ، تا بوها در داخل خانه پخش نشوند.

سبک زندگی شما و کمیت اعضای خانواده به شما در تعیین تعداد مورد نیاز به زیربنا کمک می کند.

در طراحی زیرا برای هر خانواده شخصیت های متنوعی در هر فرد پراکنده است و برای ساخت ویلا یک خانه عالی است که به هریک از خانواده خود نیازهای خود را تحویل دهید.

طراحی ویلا

طراحی ویلا

طراحی نما ویلا

سبک طراحی نما ویلا ، اندازه یک معامله گر واقعی برای این سبک است یعنی میتواند ارزش ملک را چندین برابرکند ، زیرا بستگی به کانسپت ها ، ایده نما استفاده از متریال و محیط اطراف دارد.

ویلا فلت

ویلا فلت

طراحی ویلا مینیمال

اگر شخصیت شما انسان آروم و مینیمالی هستید، پس سبک طراحی ویلا مینیمال طرح انتخابی شماست! ما ویژگی ها و نیازها و خواسته های مشتری را می فهمیم تا بتوانیم نسبت به تجربه ای که داریم در این امور به مشتریان خود کمک کنیم تا به ایده های خودتان نزدیک بشوید.

با شروع مبانی سبک طراحی ویلا مینیمال ، متراژ برای این سبک خیلی مهم نیست ، زیرا به نوعی به مفهوم مینیمالیستی فضا بستگی دارد هر چقدر کمتر بیشتر و به جای حکاکی ها و نقوش ، از خط و الگوهای ساده جهت ساخت ویلا استفاده می شود.

 

طراحی ویلا مدرن

طراحی ویلا مدرن

طراحی محوطه سازی ویلا

ویژگی خاص سبک محوطه مدرن این است که به نظر نمی رسد که محدودیت هایی برای ایجاد طراحی و اجرای ویلا داشته باشید اما سبک مدرن قوانین خاص خود را دارد که می تواند از اشتیاق و ذوق شما در زندگی ناشی شود و معمولا به صورت پست مدرن ساخت میگردد.

طراحی ویلا

طراحی ویلا

طراحی محوطه ویلا کلاسیک

ساخت ویلا هر زمان که کلمه باغ کلاسیک یا منظره کلاسیک را می شنوید ، تصویری از انگلیسی یا باغ های سلطنتی فرانسه در ذهن شما نمایان می شود. زندگی لوکس و با کیفیت بالا در اطراف آن قدم خواهید زد بنابراین اگر از طرفداران دوره کلاسیک برای طراحی ویلا خود هستید ، ممکن است آن را با سبک کلاسیک از منظره تکمیل کنید.

تقارن یکی از عوامل اصلی در محوطه سازی کلاسیک است سبک کلاسیک در محوطه سازی دارای ویژگی های هنری مجسمه ها و سنگفرش هایی است که از سنگ مرمر ریز ساخته شده است.

طراحی ویلا

طراحی ویلا

طراحی داخلی ویلا

فضای طراحی داخلی ویلا شما شامل صحنه ای است که شما در آن زندگی و لحظه هارا ثبت خواهید کرد بنابراین باید کاملاً به صورت فوق حرفه ای طراحی ویلا گردد. طراحی ویلا مدرن خیلی خاص و شیک تر از همه طراحی های داخلی هست و چندین سبک های طراخلی موجود است شما عزیزان میتوانید طبق سبک ها انتخاب کنید اگر از قبل نمای ساخت ویلا خود را انتخاب کرده اید، بازتابی از آن نمای با شکوه در بیرون باید با قسمت داخلی مطابقت داشته باشد.

طراحی ویلا کلاسیک

طراحی ویلا کلاسیک

هزینه طراحی ویلا

هزینه طراحی ویلا شامل چه چیزهایی میشود؟ در بالا توضیح دادیم این هزینه شامل طراحی معماری، نمای ویلا، محوطه و نقشه های اجرای ویلا – طراحی داخلی – تاسیسات الکتریکال و مکانیکال طراحی سازههمه اجزا تشکیل دهنده هزینه طراحی ویلا هستند. اما نیت افراد در هزینه طراحی ویلا مختلف است برخی بعد از هزینه طراحی ویلا میخواهد آن را بفروش برسانند و برخی دیگر میخواهند ویلا را به اجاره بدن و برخی دیگر هم دوست دارند.

نتیجه این است که هزینه طراحی ویلا یک سرمایه گذاری کوتاه مدت پر سود چیز دیگری نیست. شک نکنید که ده ها برابر این سرمایه گذاری را باز پس خواهید گرفت. برخی مواقع شما با هزینه برای طراحی ویلا خود دوست ندارید آنرا بفروش برسانید و میخواهید در آن زندگی کنید و به همین خاطر هزینه کردن برای طراحی ویلا اصلا برای شما ضرری ندارد چون دارای یک ویلا زیبا، نقشه مدرن، دلنشین هستید.

طراحی ویلا لاکچری

طراحی ویلا لاکچری

طراحی ویلا لاکچری

ساخت ویلا در ادامه ویژگی های یک ویلا لاکچری را برای شما شرح داده ایم. یکی از مهمترین عاملی که ویلای شما را به یک ویلای لاکچری تبدیل می کند، نمای آن است. ویلاها معمولا بر اساس منظقه ای که در آن ساخته می شود، طراحی می شود. ایده طراحی ویلا نمای ویلا ها به دو شکل مدرن و کلاسیک انجام می شود.

طراحی و ساخت ویلا

مرحله چهاردهم:

زمین مناسب را پیدا کنید.

در مورد ساخت ویلا بعد از طراحی ویلا ، مکان و موقعیت یکی از مهمترین جنبه ها است. اگر قبلاً زمین زمین خود را خریداری کرده اید ، باید پروژه خود را با محدودیت های زمین مانند ترکیب خاک ، جهت گیری ، توپوگرافی و احتباس آب تطبیق دهید.
  1. مکان مطلوبی برای خانه خود انتخاب کنید.
  2. زمینی را که قصد ساخت را دارید انتخاب کنید و آن را خریداری کنید.
  3. از زمین بازدید کرده و موقعیت مکانی را بررسی کنید.
  4. مسائل دسترسی را در نظر بگیرید.

تماس با ما جهت طراحی و ساخت ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

ساخت ویلا

ساخت ویلا

مرحله پانزدهم:

مذاکره با پیمانکار

بعد از اتمام طراحی خواه یا ناخواه بایستی برای ساخت پروژه یک مشاوره متخصص ساخت ویلا جهت کنترل هزینه ساخت ویلا استخدام کنید، مشاهده تمامی نمونه کارهای ما در قسمت پروژه سایت موجود است، ما هر زمان آماده دیدار با شما و بحث درباره قیمت ساخت ویلا و استراتژی ساخت در خدمت شما هستیم.

اولین جلسه فرصتی خواهد بود تا ما در مورد پروژه و بودجه شما بدانیم تا بتوانیم پیش نویس اولیه درخواست شما را با هم تهیه کنیم. ما از شما دعوت می کنیم از طریق واتس آپ یا تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید تا حداکثر اطلاعات را حتی قبل از اولین جلسه ما به شما هدیه دهیم. خانه خود را با ما طراحی ویلا کنید و با معماران حرفه ای ما مشورت کنید تا:

  1. فضاهای زندگی خاصی را طراحی کنید.
  2. منظره مفید را با نگاه به سمت عملکردگرا طراحی میکنیم.
  3. پنجره ها را با بیشترین بازده انرژی و نور در ذهن خود قرار دهید.
  4. آماده شوید تا با طراحی مناسب و انسان گرا، مسائل مربوط به طراحی را ما برطرف کنید.
طراحی ویلا

طراحی ویلا

مرحله شانزدهم :

پروانه ساختمانی

بعد از اتمام طراحی وقتی شما و دفتر طراحی در هماهنگی ایده ها و بودجه به نتیجه رسیدیم می توان اقدام به پروانه ساخت ویلا کرد معمولا بیشترین ویلاهایی که ساخته میشود غیر مجاز میباشند و برخی از آنها از طریق شهرداری و نظام مهندسی پایان کار تحویل میگیرند. پروانه ساخت ویلا در عرض یک تا سه ماه ثبت میگردد و این معقوله شهر به شهر فرق میکند حتی میتواند بین شش تا یکسال زمان ببرد.

۲ روش برای دریافت جواز ساخت میتوان اقدام کرد: ساخت ویلا یکی هنگامی که از طرف شما برای مجوز ساخت و ساز متقاضی می شویم بایستی یک وکالت کاری جواز ساخت ویلا به همکاران ما وکالت دهید، رسیدی با شماره پروانه ساختمانی دریافت خواهیم کرد که می تواند در نهایی کردن برنامه مالی شما نیز مفید باشد. در این مرحله ، ما به شما کمک خواهیم کرد: و دومی کارفرما به شخص میتواند به دریافت جواز ساخت اقدام نماید.

  1. دریافت مجوزهای لازم
  2. وام ساخت و ساز را تأمین کنید( برعهده کارفرما میباشد)
  3. بیمه ساخت و ساز دریافت کنید ( کارفرما و پیمانکار هر دو بایستی کارگاه رو بیمه کنند)
  4. مجوزهای ساخت مناسب را ایمن کنید( بر عهده مهندس hse (ایمنی ساختمان ) توسط پیمانکار با هزینه کارفرما )
  5. هزینه برآورد شده اولیه واریز کردد.
ساخت ویلا

ساخت ویلا

مرحله هفدهم :

شروع ساخت و ساز

بعد از بررسی طراحی ویلا تیم ما اجرای ویلا کار را برای جلوگیری از هرگونه خطایی که منجر به عوارض سنگین و هزینه های غیر ضروری مالی با برنامه ریزی مهندس مدیریت پروژه MSP بررسی و جلوگیری میکند و طبق مدیریت زمان بندی پروژه را انجام می دهد.

یعنی کارفرما تا یک ماه به پروژه ساخت سر نزند میتواند با برنامه زمانبندی msp طبق چارت گارنت از منزل خود پیشرفت کار را کنترل نماید تسطیح خاک و آماده سازی زمین مربوط به مرحله اول کار برای سازه ساخت ویلا است اینها شامل همه کارهای دستی و ماشینی است که به طور موقت یا دائمی شکل زمین را تغییر می دهد مهندس ژئوتکنیک ما در وحله اول یعنی قبل از شروع طراحی جهت تست نمونه خاک به سایت مراجعه میکند و حداقل ۲ هفته تا ۴ هفته آزمایش خاک زمان میبرد. این مرحله به طور خلاصه به شرح زیر است:

  1. شکستن زمین ( در زمین های شیبدار )
  2. ساخت ویلا در زمین شیبدار ممنوع بایستی خاک به افقی و عمودی تقسیم گردد.
  3. پایه گذاری ( منظور شمع گذاری در خاک سست )
  4. ایجاد شمع گذاری بتنی که قرار است روی آن فنداسیون و اسکلت بنا شود .
  5. راه اندازی ستون های ساختمانی
طراحی ویلا

طراحی ویلا

مرحله هیجدهم :

تنظیم عایق آب و هوا

در این مرحله ساخت ویلا به گونه ای طراحی شده است که ضد آب بوده و دارای عایق بندی هوا رطوبت اکوستیک صدا می باشد در این مرحله: نصب سقف و نصب درها و پنجره ها ارتفاع سقف در نقاط حساس کنترل می شود ، ساخت ویلا قاب دیوار پیرامونی و پوشش آغاز می شود. پس از آن ، ما با موارد زیر ادامه می دهیم:

  1. ساخت دیوارها و سقف
  2. قاب دیوارهای پیرامونی ( والپست)
  3. دیوارها را لوله کشی میکنیم و به طور ایمن آنها را مهار میکنیم.
  4. قرار دادن علامت ها برای تنظیم خرپاهای سقف خود.
  5. تنظیم هر خرپا در محل صحیح
  6. میخ تخته زیر صورت برای اتصال انتهای هر اره
  7. نصب نمد سقف برای استفاده به عنوان مانع رطوبت
  8. نصب نمای خارجی و نمای بیرونی مانند پنجره ها و درها
  9. نصب سقف نهایی
ساخت ویلا

ساخت ویلا

مرحله نوزدهم :

انتخاب پایان کارها ساخت

مرحله دوم ساخت نیز به عنوان “کار دوم” تعریف می شود که شامل دکوراسیون داخلی و انتخاب های داخلی ویلا / خانه است. موقعیت یابی دیوارها ، انتخاب درب های داخلی و نواحی بهداشتی ، انتخاب کفپوش باید نقطه به نقطه مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد تا در دکوراسیون هیچ اشتباهی انجام نگیرد زیرا این امر ممکن است تأثیرات نامطلوبی بر کیفیت زندگی چندین ساله شما داشته باشد.

  1. لوله های آب آشامیدنی ، فاضلاب های تخلیه و منافذ تخلیه را در دیوارها نصب میکنیم.
  2. نصب چاه فاضلاب
  3. مجاری HVAC (تهویه هوا و گرما) ، کنترل کننده هوا و لوله های مبرد را نصب اجرای ویلا میکنیم
  4. پریزهای برق
  5. نصب عایق الکتریکی
  6. نصب نورپردازی
  7. تست لوله کشی ساختمان

مرحله بیستم :

نصب و کلید تحویل

 1. نصب تابلوهای دیواری
 2. نظافت پروژه
 3. تست الکتریکی
 4. تست مکانیکی
 5. بررسی پتینه و یا رنگ آمیزی و کاغذ دیواری و یا سایر…
 6. بررسی کابینت و کمد دیواری و پکیچ
 7. بررسی کفپوش یا سرامیک
 8. بررسی تمامی لوازم های خانگی
 9. تست استخر
 10. تست جکوزی
 11. تست هوشمند سازی
 12. تست امنیت ویلا
 13. تست کلیه مفاد قرارداد
ساخت ویلا

ساخت ویلا

اجرای ویلا

اجرای ویلا قوانین و مقررات مخصوص به خود را دارا می باشد و در صورتی که بتوانید همه این موارد را خوب بیاموزید، قطعا طراحی ویلا مورد نظر را با توجه به بودجه خود خریداری خواهید کرد. همانطور که میدانید، تمامی افراد در سراسر دنیا با رفتن به جنگل ها، مزارع، دشت ها و فضاهای سرسبز به شدت مسرور می شوند. حس ذاتی تمامی انسان ها همین است که طبیعت را دوست داشته باشند.

ویلا پیش ساخته

ویلا پیش ساخته

نقشه ساخت ویلا

نقشه ساخت ویلا در مناطق مختلف کشور بر مبنای اصول و قواعد خاصی صورت می گیرد و نمی توان هر نوع ویلایی را در مکان های مختلفی ساخت. عموما آب و هوا و رسم و رسوم زندگی در یک منطقه در ساخت های ویلایی جز اولویت ها می باشد اما می توان بر مبنای اصول مهندسی خاصی ویلاهای دلخواه را در مناطق مختلفی ساخت.

طراحی ویلا ملارد

طراحی ویلا ملارد

اسکلت بندی ویلا

پس از اینکه پی کنی به طور کامل انجام شد، حالا باید اسکلت بندی ویلا به درستی انجام شود. انجام این مرحله در ساخت ویلا بسیار مهم می باشد. بتن ریزی مناسب همراه با اسکلت مقاوم بسیار با اهمیت بوده و در صورت استفاده از بتن های معمولی و غیر استاندارد، شما به مرور زمان از بین خواهد رفت.

ویلا پیش ساخته

ویلا پیش ساخته

مرحله پنجم : ارتباط با ما

نحوه ارتباط با ما جهت ساخت و طراحی

متخصصان گروه دپارتمان دفتر معماری اویم شاهانه، کارفرمایانی که میخواهند ساخت ویلا یا طراحی کنند با ما ارتباط برقرار میکنند. متخصصان ما در تهران و کرج مستقر هستند و بیش از ۱۰۰ نمونه، پیمانکار ویلا، ساخت میتوانند دستیابی به پروژه رویایی خود به شما کمک کنند.

با گذاشتن درخواست پروژه خود در صفحه مشاوره رایگان ما و یا تماس با شماره ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴ شما قادر خواهید بود برای برقراری ارتباط و حتی انتخاب از یکی از متخصصان برتر ما که بیشترین خواسته شما را داشته باشد.

سوالی در زمینه ساخت و طراحی دارید؟

تماس : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

۳۶ پاسخ به “هزینه ساخت ویلا در سال ۱۴۰۳”

 1. عطی گفت:

  شما همیشه امیدوار کننده صحبت می کنید و این خیلی خوبه

 2. املاک آ ب آ گفت:

  بسیار عالی

 3. کاویانی گفت:

  سلام میشه لطفا از طریق میل چند نمونه از پلان های سه بعدی در خصوص داخل ویلا و محوطه سازی به ایمیل بنده ارسال کنید
  باتشکر

 4. علی گفت:

  سلام.ممنونم از توضیحات خوبتون

 5. محسن گفت:

  سلام
  مهندس قیمت ساخت ویلا الان چقدره ؟

 6. دُرناب گفت:

  سلام وقتتون بخیر باشه، بسیار محتوای جامع و کاملی بود، همون طور که بهتر میدونید درب های ضد سرقت پیوت یکی از جدیدترین درب های لابی هستند که از ساختار ضد سرقت نیز پیروی می کنند.
  درب های پیوت هیچگونه محدودیت در عرض و ارتفاع نداشته و قابلیت تولید را در ابعاد دلخواه دارند.برای مثال درب پیوت با ارتفاع ۴ متر و ۱۴ سانتی متری هتل آریانا فشم یکی از این درب های خاص و سفارشی است.

 7. زهره اسلامی گفت:

  سلام
  ساخت ویلا سنتی مثل معماری سنتی ایرانی در رامسر چقدره ؟

  • با سلام خدمت خانم اسلامی
   بحث هزینه ساخت ویلا سنتی یا مدرن هیچ فرقی ندارد همه هزینه ها بستگی به متریال و دتایل های فنی ساختمان مربوط میشود، بستگی دارد شما نسبت به بودجه مالی خود دست آرشتیکت را چقدر باز گذاشته باشید. بین ۵ تا ۱۰ میلیون تومان در نیم فصل دوم سال ۱۴۰۰ به کارفرمایان توسط سازندگان پیشنهاد قیمت میشود که بستگی به پروژه شما دارد.

 8. محسن نامدار گفت:

  باسلام
  هزینه ساخت سازهlsf با مقایسه سازه بتنی در شمال چقدر میباشد؟

  • با سلام و احترام خدمت کاربر عزیز
   میتوانید در لینک هزینه ساخت و ساز مشاهده بفرمایید، هزینه پروژه بستگی به مشخصات فنی پروژه دارد احتمال دارد قیمت هاشون یکی دربیاد و احتمال دارد بالا یا پایین باشد ولی به صورت کلی استاندارد سازی ال اس اف هزینش از بتنی و فلزی در نیم فصل سال ۱۴۰۰ گرانتر میباشد.

 9. سید محمد رضا ابراهیمی گفت:

  سلام ببخشید زمینی در چهار باغ دارم به متراژ ۳۷۰متر مربع قصد ساخت ویلا دارم به متراژ ۸۰ متر مربع که بدلیل مساحت کم استخر را در زیر ویلا بسازم . طراحی مدرن مد نظر بنده هست ولی خودم میخوام اجرا کنم . هزینه طراحی ویلا و طراحی محوطه حدودا” چقدر میشود لطفا به تفکیک بفرمائید . اکر نمونه کار هم دارید لطف کنید بفرستید

  • با سلام و احترام
   جهت دریافت هزینه طراحی محبت بفرمایید با ما تماس بگیرید به دلیل اینکه هزینه طراحی به خیلی عوامل ها بستگی دارد باید بررسی گردد.
   نمونه کار در همین برگه و در قسمت پروژه ها موجود میباشد.
   سپاس از انتخاب شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *