طراحی ویلا و ساخت ویلا

طراحی ویلا

چه سبک طراحی ویلا دوست دارید؟ اول از طراحی ویلا شروع کنیم کافیست ۵ دقیقه زمان بزارید و مطالعه کنید!

| جهت مشاوره طراحی ویلا و ساخت ویلا، با ما در ارتباط باشید |

هشدار : گوش کنید تا ضرر نکنید!!!

طراحی ویلا چیست؟

طراحی ویلا ، ویلا به ساختمانی گفته می شود که از چهار طرف آزاد است و نما دارد. ویلا ها به صورت یک طبقه و چند طبقه ساخته می شود و به دلیل جذابیت این نوع ویلا ها برای زندگی، این روزها بسیار مورد استقبلال قرار می گیرد و امروزه در حاشیه شهرهای شمالی و نیز شهرهای خوش آب و هوا با طراحی های مختلفی دیده می شود. طراحی ویلا در واقع نوع ساخت و نقشه ویلا را مشخص می کند که به مهندسین، کارکنان و کارگران کمک می کند که ویلا زیباتر و دقیق تر را برای شما فراهم کنند. برای طراحی و رسم نقشه ویلا آن به شما پیشنهاد می کنیم که از مهندسین با تجربه کمک بگیرید تا علاوه بر طراحی زیباتر و بهتر ویلای شما، ویلایی استاندارد را برای شما فراهم کنند تا با خیال راحت بتوانید در این ویلاها زندگی کنید.

انتخاب زمین در طراحی ویلا

طراحی ویلا مرحله یک اگر صاحب یک قطعه زمین هستید ، ویلایی که در رویاهای شما بود دیگر از دسترس شما دور نیست! همین امروز با ما تماس بگیرید، و شما را تا رسیدن به لحظه مهم تحویل ویلا خود از ما همراهی میکنیم. با شروع از مرحله اول ، برنامه ریزی برای تقسیم آن قطعه زمین به دو بخش اصلی است ، جایی که فضای قسمت بیرونی حیاط با توجه به نیاز پروژه از کلیه جهت ها تعریف می شود و طراحی محوطه سازی انجام میگیرد و آنچه را “منطقه مجاز”  یا زیر بنا نامیده می شود تعریف می کند. و اکنون مرحله مهم برنامه ریزی بیرونی را آغاز می کند، بیشترین سوال کاربران از ما چگونه می توانم ویلا بسازم؟ با ما همراه شوید!!! مرحله یک ما معماران متخصص داریم که در هر بخش به صورت حرفه ای طراحی میکنند تا هر فضا به صورت اختصاصی طراحی توسط متخصص طراحی گردد.

طراحی ویلا

طراحی ویلا   

برنامه ریزی طراحی ویلا

با پیشروی به طراحی داخلی در طراحی ویلا ، برنامه ریزی برای ساختمان با تعیین محل نمای جلوی آن آغاز می شود ، زیرا ویلا باید از عناصر اقلیمی به نفع خود استفاده کند. استفاده از جهت باد فصلی برای خنک کردن اتاقهای اصلی ویلا برای طراوت وزش نسیم صبحگاهی ، و قرار دادن آشپزخانه در جهت خلاف آن ، تا بوها در داخل خانه پخش نشوند. سبک زندگی شما و کمیت اعضای خانواده به شما در تعیین تعداد مورد نیاز به زیربنا کمک می کند ، زیرا برای هر خانواده شخصیت های متنوعی در هر فرد پراکنده است و برای ساختن یک خانه عالی است که به هریک از خانواده خود نیازهای خود را تحویل دهید. و خواسته ها اگر در خانواده خود اعضای سالمند دارید ، این امر نیاز به ایجاد یک بال مخصوص برای آنها در طبقه همکف در نزدیکی اتاق نشیمن دارد ، اما هنوز از زمین بازی در فضای بیرون دور هستید تا بتوانند در آرامش و آرامش به آرامش برسید.

طراحی ویلا

طراحی ویلا

طراحی نما ویلا

مرحله دوم طراحی نما ویلا دروازه ای برای تمام مکان است ، پیامی راجع به شخصیت منحصر به فرد مالک ارائه می دهد ، بنابراین در اینجا در اویم شاهانه اهمیت این مرحله را درک می کنیم و به مشتری عزیزمان کمک می کنیم در جستجوی طراحی ویلا کاملی که متناسب با آنها باشد طراحی گردد. سبک طراحی نما ویلا ، اندازه یک معامله گر واقعی برای این سبک است یعنی میتواند ارزش ملک را چندین برابرکند ، زیرا بستگی به کانسپت ها ، ایده نما استفاده از متریال و محیط اطراف دارد. ممکن است چند طرح استثنایی با استفاده از نقوش تزئینی مثل طراحی نما ویلا کلاسیک سبک وجود داشته باشد اما شما این ایده را همیشه در همه جا خواهین دید اما طراحی نما ویلا خاص  را هر ازگاهی، هرچه اندازه دید نما بزرگتر باشد ، با شکوه تر به نظر می آید. پس طراحی نما ویلا یکی از پر اهمیت ترین قسمت طراحی می باشد.

طراحی نما کلاسیک ویلا

تقارن یکی دیگر از تأثیرات اصلی و تسلط بر دوره کلاسیک است بنابراین طراحی نما ویلا برای ارتفاعات بلند اساساً با درب اصلی در تقارن آغاز می شود ، سپس با توجه به شکل طراحی بی نظیری که می خواهید انجام دهیم در هر دو طرف به طور مساوی ساخته خواهد شد. اکنون به چیزهای خوب توجه میکنیم! برای ایجاد طراحی معماری خاص اینجا دور هم جمع شده ایم ، مهندسان متخصص در اویم شاهانه می توانند جلساتی با شما داشته باشند که تصاویر کاملاً پوشیده از طرح های نما را در مورد سبک های گذشته تا به امروز به شما نشان دهند. طراحی ویلا شما به راحتی می توانید موارد دلخواه یا حتی مورد علاقه خود را از بین پروژه های مختلف یا سبک های مختلف انتخاب کنید و با خلاقیت ما منظره ای جدید و کلاسیک جدید برای ویلا شما طراحی گردد برای بیان احساس عظمت و ظرافت ، رنگ ها باید به رنگ های خنثی درآیند.

طراحی ویلا

طراحی ویلا

طراحی ویلا مینیمال

اگر شخصیت شما انسان آروم و مینیمالی هستید، پس سبک طراحی ویلا مینیمال طرح انتخابی شماست! ما ویژگی ها و نیازها و خواسته های مشتری را می فهمیم تا بتوانیم نسبت به تجربه ای که داریم در این امور به مشتریان خود کمک کنیم تا به ایده های خودتان نزدیک بشوید. با شروع مبانی سبک طراحی ویلا مینیمال ، متراژ برای این سبک خیلی مهم نیست ، زیرا به نوعی به مفهوم مینیمالیستی فضا بستگی دارد هر چقدر کمتر بیشتر و به جای حکاکی ها و نقوش ، از خط و الگوهای ساده استفاده می شود. 

 مینیمال یا کلاسیک

طراحی کلاسیک دیگر عاملی عاطفی نیست واقعا بعد از مدتی زننده خواهد شد، در حقیقت، هرگز با تأکید بر موضوع منحصر به فرد بودن کارفرما، از سبک کلاسیک استفاده می شود. بنابراین طراحی نما برای ارتفاعات بر روی طرح توده ها و بخش ها و طراحی برای عملکرد و ظاهری استثنایی متمرکز است و یک گونه سنبل نماد به نمایش گذاشتن قدرت طرف ولی در طراحی ویلا مینیمال اصلا اینطور نیست. طراحی ویلا مینیمال برای کارفرما نماد قدرت نخواهد بود بلکه قدرت دهی به معماری خواهد بود.

طراحی ویلا پست مدرن

معماری پست مدرن برابر است با مرسوم و مد روز ، آن را منعکس کننده خواسته ها و نیازهای امروزه مردم به عنوان اکثریت ایجاد یک جریان الاستیک از یک روند زیبا ، جذاب و غنی توصیفی از این سبک است و برای طراحی نما یک ویلا بسیار زیبا به کار می رود. خطوط معمارانه ممکن است قطعی از سبک پست مدرن در طراحی نما ویلا باشد ، اندازه خط ها می تواند راه را برای رسیدن به این سبک تعریف کند ، زیرا همه چیز در مورد موضوعات مرسوم است، بنابراین امکاناتی نامتناهی برای انتخاب وجود دارد که بسته به اندازه در دسترس می توانید از آن استفاده کنید. بهترین طراحی نما مناسب برای ویلا.

طراحی ویلا

طراحی ویلا

فرق ویلا مدرن با پست مدرن

اما چگونه احساس پست مدرن را از مدرن متفاوت کنیم ؟ طراحی ویلا شما می توانید آن را به یک قانون آسان تقسیم کنید ، معاصر که از آنجا شروع شده است که سبک مدرن به محدوده هایی رسیده است و از آنجا حرکت می کند تا برای همه ایده های خلاقانه قابل انعطاف و باز باشد و طبق مراحل تغییر کند و مراحل را تغییر دهد. در اینجا در اویم شاهانه ، ما این مفهوم را کاملاً درک می کنیم و می توانیم به شما کمک کنیم تا بر اساس جدول دلخواه شما از سبکهای مرسوم ، به روز ، بهترین طراحی پست مدرن را برای ویلای خود بدست آورید. امروزه در کشورمان ویلا پست مدرن به عنوان ویلای فانتزی شناخته شده است.

طراحی ویلا

طراحی ویلا

طراحی محوطه سازی ویلا

طراحی منظره به سبک مدرن در طراحی ویلا مانند هنر مدرن خاص است که خلاقیت گسترده ای در فضای اطراف خانه شما طراحی می شود ، این محوطه سازی سلیقه خاص شماست که می تواند پس از یک روز خسته کننده در محل کار ، به شما آرامش و آسایش دهد. ویژگی خاص سبک محوطه مدرن این است که به نظر نمی رسد که محدودیت هایی برای ایجاد طراحی و اجرا داشته باشید اما سبک مدرن قوانین خاص خود را دارد که می تواند از اشتیاق و ذوق شما در زندگی ناشی شود و معمولا به صورت پست مدرن اجرا میگردد.

طراحی محوطه کلاسیک

 هر زمان که کلمه باغ کلاسیک یا منظره کلاسیک را می شنوید ، تصویری از انگلیسی یا باغ های سلطنتی فرانسه در ذهن شما نمایان می شود. زندگی لوکس و با کیفیت بالا در اطراف آن قدم خواهید زد بنابراین اگر از طرفداران دوره کلاسیک برای طراحی ویلا خود هستید ، ممکن است آن را با سبک کلاسیک از منظره تکمیل کنید. تقارن یکی از عوامل اصلی در محوطه سازی کلاسیک است سبک کلاسیک در محوطه سازی دارای ویژگی های هنری مجسمه ها و سنگفرش هایی است که از سنگ مرمر ریز ساخته شده است.

طراحی داخلی ویلا

فضای طراحی داخلی ویلا شما شامل صحنه ای است که شما در آن زندگی و لحظه هارا ثبت خواهید کرد بنابراین باید کاملاً به صورت فوق حرفه ای طراحی گردد. طراحی ویلا مدرن خیلی خاص و شیک تر از همه طراحی های داخلی هست و چندین سبک های طراخلی موجود است شما عزیزان میتوانید طبق سبک ها انتخاب کنید اگر از قبل نمای ویلای خود را انتخاب کرده اید، بازتابی از آن نمای با شکوه در بیرون باید با قسمت داخلی مطابقت داشته باشد برای رسیدن به موفقیت در ظاهر سبک کلاسیک، طراحی داخلی باید متقارن و هماهنگ باشد، زیرا عدم تقارن یا هرج و مرج قطعاً فضای فضا را خراب می کند. تقارن به تنظیم تعادل در طراحی داخلی شما کمک می کند، در حالی که هارمونی به پیوند هر یک از آیتم ها با یکدیگر به طور کلی ادامه می یابد و شیوه های پیچیده و باشکوه زندگی در دوران سلطنتی را مجسم می کند متریال باید فقط طبیعی باشند.

سایه های رنگ در رنگ های گرم، نقاشی ساختمان روشن، پاستلی با حداقل تضادهای رنگی ارائه می شود تا با مد روز در آن دوران مطابقت داشته باشد. مبلمان به سبک کلاسیک باید خود زینتی با گونه های ارزشمند درختی باشد که از آن ساخته شده است.  طراحی ویلا هیچ گونه فر و سنگهای قیمتی وجود نخواهد داشت. سقف اتاق نشیمن باید به رنگ سفید انجام شود و ارتفاع بصری اتاق را افزایش دهد. این سبک نیاز به حضور قالب سازی، قرنیز و انواع بگت داشت. کلاسیک نیاز به وجود لوسترهای روشنایی، قلاب های مختلف و انواع لامپ های کف دارد. لوستر کریستالی یا شیشه ای در مرکز – اجباری است. دیوارها با رنگ یا کاغذ دیواری پوشانده شده است. نقاشی روی دیوارها باید اشباع ، بزرگ باشد. پرده های سنگین با تاقچه های نجیب به اتاق نشیمن لوکس سلطنتی می بخشد. آینه های بزرگ جزئی جدایی ناپذیر از کلاسیک گرایی هستند، بصری اتاق را گسترش داده و آن را سبک تر و مطبوع تر می کنند.

طراحی داخلی کلاسیک

طراحی داخلی کلاسیک

هزینه طراحی ویلا 

هزینه طراحی ویلا شامل چه چیزهایی میشود؟ این هزینه شامل طراحی معماری، نمای ویلا، محوطه و نقشه های اجرایی ویلا- طراحی داخلی – تاسیسات الکتریکال و مکانیکال طراحی سازه همه اجزا تشکیل دهنده هزینه طراحی ویلا هستند. اما نیت افراد در هزینه طراحی ویلا مختلف است برخی بعد از هزینه طراحی ویلا میخواهد آن را بفروش برسانند و برخی دیگر میخواهند ویلا را به اجاره بدن و برخی دیگر هم دوست دارند خودشان در آن ساکن شوند پس هزینه طراحی ویلا بستگی به فرد دارد. هر کدام از این گزینه هایی را که گفتیم تاثیر مستقیمی بر قیمت ویلا دارد و باید فکر کردن بهترین راه انتخاب کنید تا دچار ضرر مالی نشوید. هنگامی که شما قصد خرید ویلا را دارید زمانی که وارد ویلا موردنظر میشود اولین نگاه شما به نمای و طراحی داخلی آن میخورد و فکر میکنید که آیا این ویلا دارای یک نمای مدرن و زیبایی است و سرمایه گذاری بر روی آن واقعا برای شما فایده دارد یا نه. یا شما فکر میکنید که میتوانید بر روی این ویلا بعنوان سرمایه گذاری کوتاه مدت حساب ویژه ای باز کنید.

نتیجه این است که هزینه طراحی ویلا یک سرمایه گذاری کوتاه مدت پر سود چیز دیگری نیست. شک نکنید که ده ها برابر این سرمایه گذاری را باز پس خواهید گرفت. برخی مواقع شما با هزینه برای طراحی ویلا خود دوست ندارید آنرا بفروش برسانید و میخواهید در آن زندگی کنید و به همین خاطر هزینه کردن برای طراحی ویلا اصلا برای شما ضرری ندارد چون دارای یک ویلا زیبا، نقشه مدرن، دلنشین هستید. معمار میتواند ارزش افزوده بیشتری به ویلای شما بدهد پس برای طراحی ویلا به این دلیل که اگر بخواهید آنرا بفروش برسانید خریدار قطعا قیمت کمتری که مد نظر شماست به شما پیشنهاد میدهد و اگر بخواهید آنرا اجاره بدهید هم باید روی آن حساب ویژه ای باز نکنید.

روش طراحی ویلا

برایم سوال هست چرا همیشه کارفرماها خیلی عجول هستند دوست دارند در سریع ترین زمان ممکن طراحی ویلا تمام و ساخت پروژه شروع گردد! اما اگر دقت داشته باشید در زمینه صنعت ساختمان هر چقدر عجله کنید اونقدر اشتباهات مهندسی بیشتر میشود… و درضمن این ویلا مثل امضاء شما یک اثر برای خاندان شما میباشد پس هیچ وقت برای طراحی ویلا عجله نکنید هر چقدر فرصت زمانی به آرشیتکت مجرب بدید قاعدتا این اثر یک اثر هنری و معماری تبدیل میشود و اثر هر چقدر دیده تر شود به ارزش افزوده بنا اضافه میشود و تیم ما شگردهای خیلی خاص و نابی را جهت ارزش دادن به ملک تدبیر دیده اند و در روز جلسه با کارفرما به اشتراک میگذاریم.

فرایند طراحی ویلا

در اولین جلسه با کارفرما با دریافت اطلاعات طراحی ویلا تکمیلی پروژه اقدام به شروع طراحی میکنیم بعد از دریافت لوکیشین زمین مهندس نقشه بردار به همراه مهندس معمار و عکاس جهت کروکی و آنالیز سایت و دریافت UTM یا کاداستر محلی و عکس برداری وغیره… در محل پروژه حضور پیدا میکنند و بعد از این اقدام مهندس خاک جهت نمونه برداری از خاک و آزمایش خاک در سایت پروژه شروع به گمانه زنی میکند و مدت زمان پاسخ آزمایشگاه بین ۱۵ تا ۳۰ روز میباشد و بعد از جواب آزمایش خاک مهندس سازه نسبت به بستر زمین نوع سازه را به مهندس اعلام میکند و پروسه طراحی معماری ـ سازه تاسیسات شروع میگردد. در این حین مهندس مجری میتواند از فرصت استفاده کرده کارگاه خود را راه اندازی کند.

طراحی ویلا

طراحی ویلا

آیا میدانستید که :

طراحی ویلا و ساخت توسط کارفرما به صورت شخصی نیازمند صرف هزینه زیاد و مدت زمان خیلی بیشتری میبرد؟ واگذاری طراحی ویلا و ساخت به افراد متخصص و با تجربه هزینه ساخت را تا ۳۵٪ و مدت زمان ساخت را تا ۷۰٪ کاهش می دهند. مشاوره با ما کاملا رایگان میباشد. ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

زیباترین ویلا را با ما تجربه کنید…|

طراحی باغ ویلا

طراحی ویلا و باغ به خانه هایی گفته می شود که از چهار طرف باز هستند و نمای زیبایی دارند.  ویلا ها در سه سبک طراحی می شوند. مدرن، کلاسیک و تلفیقی از هر دو. هر کدام از این ویلا ها به سبک های خاصی طراحی و ساخته می شوند. امروزه مردم برای دوری از شلوغی شهر ها و لذت بردن از طبیعت به خانه های ویلایی روی آورده اند. طراحی ویلا سنتی یکی از پرطرفدار ترین سبک ویلایی است.  یکی از مهمترین عوامل جذابیت و متناسب بودن این نوع ویلا با سلیقه مردم، طراحی و نقشه ویلا مدرن است. در طراحی و ترسیم نقشه ویلا مدرن علاوه بر یکدست و یکپارچه بودن محیط، آن را به چند بخش تقسیم می کنند. استفاده از خطوط تمیز در داخل و خارج ویلا، بدون هیچ گونه تزئینات اضافی، طراحی ویلا مدرن دوبلکس به خانه های مدرن ما یک فضای داخلی بدون تجملات و فضاهای کاملاً جادار و غیر رسمی را می بخشد. 

این طراحی های معاصر بر روی نقشه های کف باز تمرکز دارند و به طور برجسته دارای پنجره های بزرگ هستند و آنها را برای استفاده از نور طبیعی برای روشنایی فضای داخلی و همچنین برای گرفتن نمای خوب، مناسب می کند. در نقشه ویلا مدرن از نمای مستطیلی، ایده طراحی ویلا در سطح شیبدار و خطوط مستقیم را استفاده می کنند. طرح های تمیز و بدون تزئینات خانه اغلب به یک طرح رنگی یکپارچه می پردازد و در تضاد کامل با یک طراحی کلاسیک تر، طراحی ویلا و باغ مانند یک ویلا با آجر قرمز است. برای استفاده از رنگ و مصالح مورد نیاز به اقلیم آن منطقه باید توجه داشت. در فضای بیرونی این ویلاهای مدرن، هزینه طراحی ویلا از فضای سبز بهره می گیرند که موجب سرسبزی و جذابیت این نوع ویلاها می باشد. برای طراحی محوطه باید به سبک ویلا توجه کرد. در ویلا های مدرن معمولا از استخر، آلاچیق، درختان و گل های زینتی استفاده می شود.

طراحی ویلا

طراحی ویلا

طراحی ویلا لاکچری

طراحی ویلا لاکچری امروزه به دلیل افزایش زندگی شهری، مردم برای تفریحات خود به فکر در مناطق خوش آب و هوا می افتند؛ همچنین طراحی ها و اجرای نقشه ویلا لاکچری، طرافداران زیادی پیدا کرده است. در ادامه ویژگی های یک ویلا لاکچری را برای شما شرح داده ایم. یکی از مهمترین عاملی که ویلای شما را به یک ویلای لاکچری تبدیل می کند، نمای آن است. طراحی نمای ویلاها معمولا بر اساس منظقه ای که در آن ساخته می شود، طراحی می شود. ایده طراحی ویلا نمای ویلا ها به دو شکل مدرن و کلاسیک انجام می شود.

استفاده از مصالحی مثل چوب و سنگ به زیبایی بیشتر این ویلاها می افزاید. نمونه طراحی ویلا یکی از عواملی که ویلای شما را جذاب می کند و به اصطلاح لاکچری به حساب می آید، طراحی ویلا و باغ و استخر محوطه ویلا است. طراحی ویلا سنتی برای یک محوطه و یک باغ ویلای لاکچری لازم است که یک زمین بزرگ در اختیار باشد. شما می توانید به طراح ویلای خود پیشنهاد باغ ویلا را در هنگام نقشه ویلا لاکچری بدهید. ساخت استخر، آلاچیق و کاشتن گلها و درختان در محوطه باغ باعث زیبایی بیشتر آن می شود. طراحی ویلا ایرانی از دیگر عواملی که عنوان لاکچری بودن به ویلای شما می دهد، دکوراسیون داخلی آن است.

بسیاری از طراحان دکوراسیون هستند که دکوراسیون داخلی شما را طراحی می کنند و بر این اساس شما می توانید با توجه به آن وسایل و لوازم مورد نیاز را خریداری کنید و به بهترین نحو آن را بچینید. چیدمان وسایل نیز یکی از جذابیت های ویلا به حساب می آید. طراحی ویلا مدرن دوبلکس همه ما میدانیم که وقتی صحبت از لاکچری بودن ویلا می شود،  ابتدا هزینه زیادی برای در ذهن ما مجسم می شود. معمولا هزینه ویلا هنگام طراحی و ترسیم نقشه ویلا لاکچری تعیین می شود.

چه سبک ساخت ویلا دوست دارید؟ مرحله دوم ساخت ویلا کافیست ۵ دقیقه زمان بزارید و مطالعه کنید!

| جهت مشاوره طراحی ویلا و ساخت ویلا، با ما در ارتباط باشید |

ساخت ویلا

مرحله ۱ : زمین مناسب را پیدا کنید.

در مورد قیمت ساخت ویلا ، مکان و موقعیت یکی از مهمترین جنبه ها است. اگر قبلاً زمین زمین خود را خریداری کرده اید ، باید پروژه ساختمان خود را با محدودیت های زمین مانند ترکیب خاک ، جهت گیری ، توپوگرافی و احتباس آب تطبیق دهید. اگر زمینی بدست نیاورده اید ، با این کار شروع می کنیم: یافتن مکان مناسب برای ویلا الان در حال حاضر دماوند تهران بیشترین راغب برای ساخت و ساز ویلا را دارد و کلیه شهرهای و روستاهای شمال و سمت غرب به خصوص سمت کردان بیشترین خرید و فروش های زمین های ویلایی با قیمت های نجومی خرید و فروش میگردد. قبل از خرید زمین ویلا لطفا و لطفا به نوع کاربری زمین دقت کنید و از طریق جهاد یا شهرداری یا اداره ثبت و اسناد زمین رو حتما بررسی بفرمایید به خوش آب و هوا بود منطقه دقت کنید به خصوص امنیت منطقه اب برق گاز و نیازهای شهری برای ساخت ویلا بررسی گردد.
 1. مکان مطلوبی برای خانه خود انتخاب کنید.
 2. زمینی را که قصد ساخت آن را دارید انتخاب کنید و آن را خریداری کنید.
 3. از زمین بازدید کرده و موقعیت مکانی را بررسی کنید.
 4. مسائل دسترسی را در نظر بگیرید.

آیا میدانستید؟

طراحی و ساخت ویلا توسط کارفرما به صورت شخصی نیازمند صرف هزینه های زیاد و مدت زمان بیشتری را میبرد، در صورتی که واگذاری ساخت ویلا به افراد متخصص و با تجربه هزینه ساخت ویلا را تا ۳۰٪ و مدت زمان ساخت ویلا را تا ۶۰٪ کاهش دهد. مشاوره با ما کاملا رایگان می باشد.

تماس با ما جهت ساخت ویلا ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

نقشه برداری زمین

نقشه برداری زمین

مرحله ۲: مذاکره با پیمانکار

خواه یا ناخواه بایستی برای ساخت پروژه یک مشاوره متخصص ساخت ویلا جهت کنترل هزینه ساخت ویلا استخدام کنید، مشاهده تمامی نمونه کارهای ما در قسمت پروژه سایت موجود است، ما هر زمان آماده دیدار با شما و بحث درباره قیمت ساخت ویلا و استراتژی ساخت در خدمت شما هستیم. اولین جلسه فرصتی خواهد بود تا ما در مورد پروژه و بودجه شما بدانیم تا بتوانیم پیش نویس اولیه درخواست شما را با هم تهیه کنیم. ما از شما دعوت می کنیم از طریق واتس آپ یا تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید تا حداکثر اطلاعات را حتی قبل از اولین جلسه ما به شما هدیه دهیم. خانه خود را با ما طراحی کنید و با معماران حرفه ای ما مشورت کنید تا:

 1. فضاهای زندگی خاصی را طراحی کنید.
 2. منظره مفید را با نگاه به سمت عملکردگرا طراحی میکنیم.
 3. پنجره ها را با بیشترین بازده انرژی و نور در ذهن خود قرار دهید.
 4. آماده شوید تا با طراحی مناسب و انسان گرا، مسائل مربوط به طراحی را ما برطرف کنید.
پیمانکار

پیمانکار

مرحله ۳: پروانه ساختمانی 

وقتی شما و دفتر طراحی در هماهنگی ایده ها و بودجه به نتیجه رسیدیم می توان اقدام به پروانه ساخت ویلا کرد معمولا بیشترین ویلاهایی که ساخته میشود غیر مجاز میباشند و برخی از آنها از طریق شهرداری و نظام مهندسی پایان کار تحویل میگیرند. پروانه ساخت در عرض یک تا سه ماه ثبت میگردد و این معقوله شهر به شهر فرق میکند حتی میتواند بین شش تا یکسال زمان ببرد. ۲ روش برای دریافت جواز ساخت میتوان اقدام کرد: یکی هنگامی که از طرف شما برای مجوز ساخت و ساز متقاضی می شویم بایستی یک وکالت کاری جواز ساخت به همکاران ما وکالت دهید، رسیدی با شماره پروانه ساختمانی دریافت خواهیم کرد که می تواند در نهایی کردن برنامه مالی شما نیز مفید باشد. در این مرحله ، ما به شما کمک خواهیم کرد: و دومی کارفرما به شخص میتواند به دریافت جواز ساخت اقدام نماید.

 1. دریافت مجوزهای لازم
 2. وام ساخت و ساز را تأمین کنید( برعهده کارفرما میباشد)
 3. بیمه ساخت و ساز دریافت کنید ( کارفرما و پیمانکار هر دو بایستی کارگاه رو بیمه کنند)
 4. مجوزهای ساخت مناسب را ایمن کنید( بر عهده مهندس hse (ایمنی ساختمان ) توسط پیمانکار با هزینه کارفرما )
 5. هزینه برآورد شده اولیه واریز کردد.

مرحله ۴: شروع ساخت و ساز

تیم ما اجرای کار را برای جلوگیری از هرگونه خطایی که منجر به عوارض سنگین و هزینه های غیر ضروری مالی با برنامه ریزی مهندس مدیریت پروژه MSP بررسی و جلوگیری میکند و طبق مدیریت زمان بندی پروژه را انجام می دهد. یعنی کارفرما تا یک ماه به پروژه ساخت ویلا سر نزند میتواند با برنامه زمانبندی msp طبق چارت گارنت از منزل خود پیشرفت کار را کنترل نماید تسطیح خاک و آماده سازی زمین مربوط به مرحله اول کار برای سازه ساختمان است اینها شامل همه کارهای دستی و ماشینی است که به طور موقت یا دائمی شکل زمین را تغییر می دهد مهندس ژئوتکنیک ما در وحله اول یعنی قبل از شروع طراحی جهت تست نمونه خاک به سایت مراجعه میکند و حداقل ۲ هفته تا ۴ هفته آزمایش خاک زمان میبرد. این مرحله به طور خلاصه به شرح زیر است:

 1. شکستن زمین ( در زمین های شیبدار )
 2. ساخت ویلا در زمین شیبدار ممنوع بایستی خاک به افقی و عمودی تقسیم گردد.
 3. پایه گذاری ( منظور شمع گذاری در خاک سست )
 4. ایجاد شمع گذاری بتنی که قرار است روی آن فنداسیون و اسکلت بنا شود .
 5. راه اندازی ستون های ساختمانی
ساخت ویلا

ساخت ویلا

مرحله ۵: تنظیم عایق آب و هوا

در این مرحله ساخت ویلا به گونه ای طراحی شده است که ضد آب بوده و دارای عایق بندی هوا رطوبت اکوستیک صدا می باشد. در این مرحله: نصب سقف و نصب درها و پنجره ها ارتفاع سقف در نقاط حساس کنترل می شود ، ساخت قاب دیوار پیرامونی و پوشش آغاز می شود. پس از آن ، ما با موارد زیر ادامه می دهیم:

 1. ساخت دیوارها و سقف
 2. قاب دیوارهای پیرامونی ( والپست)
 3. دیوارها را لوله کشی میکنیم و به طور ایمن آنها را مهار میکنیم.
 4. قرار دادن علامت ها برای تنظیم خرپاهای سقف خود.
 5. تنظیم هر خرپا در محل صحیح
 6. میخ تخته زیر صورت برای اتصال انتهای هر اره
 7. نصب نمد سقف برای استفاده به عنوان مانع رطوبت
 8. نصب نمای خارجی و نمای بیرونی مانند پنجره ها و درها
 9. نصب سقف نهایی

مرحله ششم: انتخاب پایان کارها

مرحله دوم ساخت ویلا نیز به عنوان “کار دوم” تعریف می شود که شامل ساخت و ساز  یا دکوراسیون داخلی و انتخاب های داخلی ویلا / خانه است. موقعیت یابی دیوارها ، انتخاب درب های داخلی و نواحی بهداشتی ، انتخاب کفپوش باید نقطه به نقطه مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد تا در دکوراسیون هیچ اشتباهی انجام نگیرد زیرا این امر ممکن است تأثیرات نامطلوبی بر کیفیت زندگی چندین ساله شما داشته باشد.

 1. لوله های آب آشامیدنی ، فاضلاب های تخلیه و منافذ تخلیه را در دیوارها نصب میکنیم.
 2. نصب چاه فاضلاب
 3. مجاری HVAC (تهویه هوا و گرما) ، کنترل کننده هوا و لوله های مبرد را نصب اجرا میکنیم
 4. پریزهای برق
 5. نصب عایق الکتریکی
 6. نصب نورپردازی
 7. تست لوله کشی ساختمان

مرحله ۷: نصب و کلید تحویل

 1. نصب تابلوهای دیواری
 2. نظافت پروژه
 3. تست الکتریکی
 4. تست مکانیکی
 5. بررسی پتینه و یا رنگ آمیزی و کاغذ دیواری و یا سایر…
 6. بررسی کابینت و کمد دیواری و پکیچ
 7. بررسی کفپوش یا سرامیک
 8. بررسی تمامی لوازم های خانگی
 9. تست استخر
 10. تست جکوزی
 11. تست هوشمند سازی
 12. تست امنیت ویلا
 13. تست کلیه مفاد قرارداد.
ساخت ویلا

ساخت ویلا

هزینه ساخت ویلا

هزینه ساخت ویلا در تیرماه ۱۴۰۰ از کف قیمت ۶ میلیون تومان برای هر مترمربع شروع میگردد و معمولا تا سقف ۷ تا ۸ میلیون تومان در هر مترمربع میرسد.

جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

تماس با ما جهت ساخت ویلا ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

هزینه ساخت ویلا چقدر است؟ امروزه یکی از دغدغه های بین صاحبان ویلا لیست هزینه است که باید برای این کار چاره ای بیاندیشند. بیشتر سازندگان ویلا هزینه طراحی ویلا را یک کار بیهوده و بصرفه را نمیدونستند. این نکته را نباید فراموش کرد که همین سازندگان ویلا طراحی و ساخت ویلا را به یک فرد بی تجربه و بی تخصص میسپاردند تا صفر تا صد پروژه را انجام دهند که نتیجه یک ویلا بی کیفیت و غیر استاندارد ساخته میشد. برخی از سازندگان ویلا برای صرفه جویی در هزینه های طراحی و ساخت ویلا برخی از پروژه ها رو به افرادی میدادند که کم تجربه بودند ولی همین کار باعث بالارفتن هزینه و دوباره کاری در یکی دوسال بعد از ساخت ویلا میشد.

نقشه ساخت ویلا دوبلکس

نقشه ساخت ویلا دوبلکس قوانین و مقررات مخصوص به خود را دارا می باشد و در صورتی که بتوانید همه این موارد را خوب بیاموزید، قطعا ویلای مورد نظر را با توجه به بودجه خود خریداری خواهید کرد. همانطور که میدانید، تمامی افراد در سراسر دنیا با رفتن به جنگل ها، مزارع، دشت ها و فضاهای سرسبز به شدت مسرور می شوند. حس ذاتی تمامی انسان ها همین است که طبیعت را دوست داشته باشند.

قیمت ساخت ویلا ویلا یکی از این عوامل بوده که ما را به طبیعت نزدیک می کند و روحیه ما را بهبود می بخشد. در واقع اجراء ویلا بر مبنای ارتباط با طبیعت ساخته می شود و تمامی اجزا و ساخت و سازهای موجود در ویلا زمانی مورد توجه عموم قرار خواهد گرفت که به نوعی با طبیعت در ارتباط نزدیک باشد تا روح انسان را به طرف خود بکشد. استفاده از مهندسین نخبه و خوش ذوق در طراحی و ارزانترین روش ساخت ویلا یک امتیاز بسیار مثبت تلقی شده و ایجاد نقشه و طرحی که بتواند ویلا را با طبیعت عجین کند یک اثر بسیار ماندگار را خلق خواهد کرد که به جرات می توان گفت شرکت طراحی اویم شاهانه در این زمینه پیشتاز می باشد. ساختمان های ساخته شده به صورت ویلایی علاوه بر زندگی به افراد حس آرامش و دوستی با طبیعت را القا می کند و شبیه به ساختمان های موجود در داخل شهر نمیباشد که محیط اطراف آن فقط بتن و ماشین آلات مختلف صنعتی باشد.

اجراء ویلا در مناطق سرسبز و طبیعت بکر نیز مانند دیگر ساخت و سازها نیازمند یک سری نقشه و پلان مخصوص به خود می باشد که تمامی این طرح ها می تواند متفاوت از ویلاهای دیگر باشد. هزینه ساخت ویلا علت این تفاوت به خاطر وجود منطقه جغرافیایی، شرایط اقلیمی، برآورد آب و هوا و نزدیکی به جاذبه های طبیعی مختلف می باشد که نیازمند مهندسین با تجربه و نخبه می باشد. نکات مهم در هزینه ساخت ویلا در ادامه قصد داریم هر آنچه در نقشه ساخت ویلا مهم است و باید آن را بدانید را به شما عزیزان توضیح دهیم، پس در ادامه با ما همراه باشید.

ویلا پیش ساخته

ویلا پیش ساخته

نقشه ساخت ویلا

نقشه ساخت ویلا در مناطق مختلف کشور بر مبنای اصول و قواعد خاصی صورت می گیرد و نمی توان هر نوع ویلایی را در مکان های مختلفی ساخت. عموما آب و هوا و رسم و رسوم زندگی در یک منطقه در ساخت خانه های ویلایی جز اولویت ها می باشد اما می توان بر مبنای اصول مهندسی خاصی ویلاهای دلخواه را در مناطق مختلفی ساخت. هزینه ساخت ویلا باغ در صورتی که اهل سفر باشید و به مناطق مختلف ایران سفر کرده باشید، قطعا متوجه این موضوع شده اید که آب و هوا در مناطق مختلف کشور به شدت در حال نوسان است.

بر فرض مثال شهرهایی مثل یزد دارای آب و هوای گرم و خشک بوده در صورتی که شمال کشور عموما رطوبتی و بارانی می باشد. قطعا اجراء ویلا در این مناطق باید بر مبنای اصول خاص خود و بر مبنای نوع منطقه جغرافیایی و آب و هوای همان منطقه ایجاد شود تا عمر ویلا بالا برود و نیازمند تعمیرات نباشد. آب و هوای هر منطقه در نوع نقشه ساخت ویلا دوبلکس به شدت تاثیر گذار خواهد بود و باید از مصالح ساختمانی همان منطقه استفاده شود. مثلا در شهرهای شمالی نظیر مازندران، گیلان و گلستان که دارای فضایی بسیار سرسبز و دلربا می باشند، عموما باران در هر چهار فصل سال وجود دارد. قیمت ساخت ویلا در این مناطق عموما دارای سقف های شیروانی می باشد تا آب باران به داخل ساختمان نفوذ نکند و موجب پوسیدگی دیوارها و سقف ویلا نشود.

در صورتی که در دیگر شهرهای ایران که در شمال واقع نیستند، ساخت ویلا ارزان سقف ویلا عموما به صورت افقی می باشد و نیازمند ایجاد سقف های شیروانی نخواهیم بود. علاوه بر این مورد، فرهنگ و رسومات عامل دیگری در ساخت انواع ویلاهای مختلف در یک شهر و کشور می باشد. مثلا وجود گنبدهای رنگارنگ در اجراء ویلا در کشوری مثل روسیه مربوط به دوران پادشاهی سزار بوده و در کشور ما فرهنگ ساخت خانه های ویلایی و کاخ ویلایی عموما مشتق گرفته از دوران پادشاهان پهلوی و قاجار می باشد. ساخت انواع مختلف ویلا در تمامی شهرهای کشور توسط شرکت ما با توجه به رعایت اصول مهندسی شده امکان پذیر خواهد بود و فقط کافی است که طرح مورد نظر خود را برای ویلا به تیم مجرب ما واگذار کنید. پس از اینکه منطقه مورد نظر شناسایی شد، حالا نوبت به ساخت ویلا از نظر نمای داخلی و خارجی فرا می رسد که در ادامه قصد داریم تک تک مراحل را به شما توضیح دهیم.

ساخت ویلا ارزان

ساخت ویلا ارزان برای ترسیم نقشه ویلا ارزان باید کاری کنیم که از شر هزینه های اضافی ویلا خلاص شویم.  بنابراین اولین بار برای شما برآورد هزینه های ساخت یک ویلا است. (مثل خرید زمین و مصالح و حقوق کارگران برای ساخت و…) خرید زمین خرید زمین مهمترین و بیشتری هزینه برای ساخت یک ویلا است. اگر شما زمین را از قبل دارید و نیازی به خرید آن ندارید، نصف هزینه های شما کم می شود و یک قدم برای ساخت و طراحی کردن جلوتر هستید. قیمت ساخت ویلا  اما در صورتی که میخواهید زمین بخرید، میتوانید زمینی نه چندان بزرگ تهیه کنید و یک ویلای دولکس در آن بسازید؛ در این صورت ابعاد ساختمان نیز به دلخواه شما خواهد بود. اندازه ساختمان ویلا شما هنگام رسم باید ابعاد ساختمان مورد نظر را در نظر بگیریدو مسلما هر چقدر ساختمان بزرگتر باشد، هزینه بیشتری برای ساخت لازم دارد. یکی از هزینه های هنگفتی که برای ساخت یک ویلا باید برپزداید، طراحی ویلا ایرانی هزینه ساخت یک محوطه زیبا برای ویلا است.

شما می توانید با کنترل هزینه ها در هنگام ترسیم نقشه، محوطه ای زیبا اما ارزان تر و ساده بسازید و از ساخت آن لذت ببرید.  برای زیبایی هر چه بیشتر ویلایتان میتوانید در حیاط و محوطه بیرونی ویلا از درخت و گل های زینتی و زیبایی استفاده کنید. ساندویچ پانل یکی از راه های ساخت ویلا ارزان، ساندویچ پانل است. طرح ویلا باغ ویژگی مهم ساندویچ پانل ها، امکان جدا سازی و نصب دوباره آن ها در جای دیگر است. برای ساخت یک ویلای ارزان می توان هر نوع مصالح ارزان قیمتی استفاده کرد، اما آن مصالح باید علاوه بر ارزن و سبک تر بودن، با مقاومت بالا و عایق گرما و سرما باشند. روش دیگری برای ساخت یک ویلای ارزان یکی از روش هایی که به شما در ساخت و خرید یک ویلای ارزان قیمت استفاده می کند، طراحی ویلا مدرن استفاده از ویلاهای از پیش ساخته شده است.

ساخت ویلا ارزان

ساخت ویلا ارزان

نکات مهم در ساخت ویلا

نکات مهم در ساخت ویلا اولین قدم در نقشه ساخت ویلا ، ایجاد یک نقشه و طرح مناسب می باشد. ساخت ویلا ارزان طرحی که کامل و جامع باشد و تمامی اصول مهندسی در آن رعایت شده باشد. یعنی باید در اجرای نقشه از تمامی همکاران و هم فکری آنها استفاده شود. معماران، مهندسین تاسیسات برقی، استادکاران و… که باید همگی طرح و نقشه خود را برای طراحی شهرک ویلایی ذکر کرده و مناسب ترین آنها انتخاب شود. قیمت متری ساخت ویلا هر یک از متخصصین، برنامه های خود را با صرف هزینه مشخص انجام می دهند و در هر مرحله هزینه آنها به شخص صاحب ویلا ارائه می شود.

نقشه ساخت ویلا باغ

نقشه ساخت ویلا باغ پس از اینکه نقشه مناسب برای نقشه ساخت ویلا طراحی گردید، نوبت به گودبرداری برای اجرای نقشه فرا می رسد. برای اینکه بتوان به طور دقیق نقشه را عملی کرد و محل اجرای آن را مشخص کرد بهترین روش استفاده از پودر گچ و ریسمان می باشد. با انجام این کار تمامی مکان های مشخص شده بر روی نقشه به طور کامل بر روی زمین قرار خواهد گرفت. پس از آن فونداسیون و پی کنی با توجه به هر آنچه نقشه گفته است صورت گرفته و هیچ دخل و تصرفی صورت نمی گیرد. تمامی انجام این کار توسط یک مهندس ناظر به طور کامل مورد بررسی و بازدید قرار خواهد گرفت.

طراحی و ساخت ویلا

طراحی و ساخت ویلا

اسکلت بندی ساختمان ویلا

پس از اینکه پی کنی به طور کامل انجام شد، قیمت ساخت ویلا  حالا باید اسکلت بندی ساختمان به درستی انجام شود. انجام این مرحله در قیمت متری ساخت ویلا بسیار مهم می باشد. نقشه ساخت ویلا باغ بتن ریزی مناسب همراه با اسکلت مقاوم در طراحی و ساخت ویلا بسیار با اهمیت بوده و در صورت استفاده از بتن های معمولی و غیر استاندارد، ساخت ویلا ارزان ویلا شما به مرور زمان از بین خواهد رفت و پس از مدت کوتاهی دچار ریزش و آسیب خواهد شد. شرکت ما سعی کرده است مرغوب ترین نوع بتن ها را همراه با میلگردهای بسیار مرغوب در هزینه ساخت ویلا دوبلکس استفاده نماید. انجام این کار باعث افزایش طول عمر ساختمان شده و بر اثر تکانه های شدید دچار شکستگی و تخریب نمی شود.

صفر تا صد ویلا سازی

صفر تا صد ویلا سازی طراحی ویلا به سبک مدرن یکی از طراحی های مورد پسند مردم میباشد که امروزه کسانی که دوست دارند ویلا درست کنند ویلاهای خود را بر طبق ویلاهای مدرن و کلاسیک درست میکنند ویلا کلمه ای انگلیسی و فرانسوی میباشد و به خانه هایی قشنگ و مدرنی گفته میشود که از چهار طرف باز میباشند و ساختمانهای دیگری در اطراف آن نمیباشد یکی از ویژگی های ویلا این است که دارای نمای زیبا و مدرنی است. ارزانترین روش ساخت ویلا بیشتر مردم ویلاها رو در مناطقی که دارای آب هوای خوب و طبیعت زیبا است درست میکنند و برای تفریحات آخر هفته و برخی مراسمات از آن استفاده میکنند صفرتاصد ویلا سازی برخی دیگر ویلاها رو در بهترین مناطق شهری و ویلا روستایی درست میکنند نقشه ساخت ویلا در هر نقطه ای بستگی به کارفرما دارد. لازم است در این زمینه قوانین و اصول مراجع مربوطه در رابطه با طراحی ویلا مدرن را نیز در نظر گرفت تا در آینده مشکلی برای کارفرما پیش نیاید.

پیمانکار ویلا چگونه میتوان هنگام طراحی اتاق  های خانه، ایده های مناسبی را برای ایجاد فضای مناسب پیدا کرد؟ صفر تا صد ویلا سازی زمانی که پروژه ساخت یک ویلا بدست معماران و مهندسان میرسد آنها سعی میکنند که بیشترین خلاقیت را برای درست کردن آن به کار ببرند. اصول طراحی نما ویلا چون ویلا برخلاف خانه های داخل شهری دارای طرح آزادتری میباشد و معمار بیشتر میتواند از ذوق و خلاقیت خود استفاده کند. در نتیجه طراحی هایی که در خصوص ویلا توسط طراحان و معماران ساختمانی انجام میشود از تنوع هنری بیشتری نسبت به بقیه ساختمان ها برخوردار است. قیمت ساخت ویلا یکی از راه های مهم برای طراحی و قیمت متری ساخت ویلا این است که شما هدف خود را از داشتن ویلا و ساخت آن مشخص کنید. بیشتر مردم دوست دارند که ویلا ها رو در مکان های طبیعی و سرسبز درست کنند یعنی جاهایی که دور از شلوغی و هیاهوی مردم باشد. برخی از مردم نیز از از ویلا خود بعنوان یک لوکیشنی برای عکس گرفتن استفاده میکنند.

قیمت ساخت ویلا

قیمت ساخت ویلا تماس بگیرید… نما کاری ساختمان بسیار مهم بوده و زیبایی ویلا را به همراه خواهد داشت. عموما مواد به کار رفته در ساخت نمای ساختمانی می تواند از چوب های جنگلی، سنگ، آجر، گچ و… باشد. ساخت ویلا ارزان در بین این مواد بهترین جنس استفاده از سنگ خواهد بود. زیرا مواد تشکیل دهنده آن دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر شرایط آب و هوایی مختلف بوده و دیرتر از دیگر مواد دچار فرسایش، پوکی و کاهش طول عمر خواهد شد. همچنین ایجاد نما در سنگ بیش از بقیه مواد به چشم خواهد آمد. قیمت سنگ نسبت به دیگر مواد سازنده، بالاتر بوده ولی ساخت نمای ویلا شما را به کلی از نظر زیبایی و طول عمر تضمین می کند.

ویلا پیش ساخته

ویلا پیش ساخته

هزینه ساخت ویلا

هزینه ساخت ویلا ارزانترین روش ساخت ویلا جهت اطلاع از این ترفند تماس حاصل فرمائید. قیمت ساخت ویلا  طراحی دکوراسیون داخلی در طراحی و ساخت ویلا بسیار با اهمیت می باشد. زیرا باید بتوانید از تمامی فضاهای داخلی ساختمان استفاده کرده و هیچ قسمت را بدون نما و دکور رها نکنید. ارزانترین روش ساخت ویلا با توجه به وسعت داخلی ویلا باید دکوراسیون مناسب را ایجاد نمایید.

استفاده بیش از حد و یا کاهش دکور و انواع آن باعث شلوغی و یا عدم جذابیت ویلا شده و جذب کننده افراد نخواهد بود. ساخت ویلا ارزان ایجاد نور مناسب با توجه به ارتفاع ساختمان و همچنین وسعت داخلی ویلا بسیار مهم می باشد. از انواع دکورهای داخلی می توان به انواع کفپوش ها، فرش های قدیمی ایرانی، تابلوهای زینتی، نقش و نگارهای مختلف، رنگ بندی مناسب دیوار و… اشاره کرد.

طراحی و ساخت ویلا

طراحی و ساخت ویلا این بخش از قیمت ساخت ویلا  از نظر جذابیت بسیار حائز اهمیت می باشد. زیرا باید بتوانیم از فضای در اختیار، بیشترین استفاده را ببریم و مکان های بسیار مفرح و زیبایی را در آن ایجاد نماییم که هم ظاهر زیبایی داشته باشد و هم حس آرامش توام با شادی را به افراد القا کند. اول از همه باید تمامی مرزهای ویلا را مشخص کرده و آن را نسبت به دیگر مکان های مجاور جداسازی کنیم. پس از جدا سازی کامل محوطه ویلا از خانه های مسکونی دیگر، نوبت به طراحی حیاط و ساخت اماکن مختلف می رسد. ساخت ویلا ارزان از مهمترین آن می توان به: ساخت انواع آلاچیق در مدل های مختلف و روز دنیا با توجه به وسعت حیاط، نصب باربیکیو، آبنما، استخر، کاشت گل و گیاه، نصب تاب، نصب کفپوش های زیبا با سنگ های قیمتی، ساخت انواع مجسمه ها و… اشاره کرد. نکات مهم در ساخت ویلا عموم افراد زمانی که نام ویلا به گوششان می رسد اولین تصور آنها، نقشه ساخت ویلا وجود حیاطی بزرگ با تمام امکانات می باشد. پس طراحی حیاط در سازنده ویلا بسیار مهم بوده و زیبایی و نگین ویلا به حساب می آید و باید توسط معماران برجسته و مهندسین نخبه و خوش ذوق طراحی گردد که شرکت طراحی اویم شاهانه در این زمینه زبانزد می باشد و زیباترین محوطه ویلا را طراحی و ایجاد کرده است که می توانید نمونه های آن را در سایت ما مشاهده کنید.

تماس با ما جهت ساخت ویلا ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

 

نحوه ارتباط با ما

متخصصان گروه دپارتمان دفتر معماری اویم شاهانه، کارفرمایانی که میخواهند خانه های خود را بسازند یا طراحی کنند با ما ارتباط برقرار میکنند. متخصصان ما در تهران و کرج مستقر هستند و بیش از ۱۰۰ نمونه، پیمانکار ویلا، ساخت ویلا میتوانند دستیابی به پروژه رویایی خود به شما کمک کنند.

با گذاشتن درخواست پروژه خود در صفحه مشاوره رایگان ما و یا تماس با شماره ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴، شما قادر خواهید بود برای برقراری ارتباط و حتی انتخاب از یکی از متخصصان برتر ما که بیشترین خواسته شما را داشته باشد. 

سوالی دارید؟

تماس : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

۲۱ دیدگاه

  • با سلام و احترام خدمت کاربر محترم
   آقای نامی هزینه طراحی به خیلی چیزها بستگی دارد لطفا با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا راهنمایی لازم صورت گیرد.
   موفق باشید

 • سلام مهندس نمونه کارهای زیبایی دارید من تهران زندگی میکنم و میخوام کلا با خانواده بریم کیش زندگی کنیم یه سوال داشتم شما تو کیش هم طراحی ویلا به همراه ساختش انجام میدین؟

  • سلام آقای طیبی
   تیم ما در تهران و کرج کلیه پروژه هایی ساختمانی را انجام میدهند ولی برای شهرهای ایران خدمات با شرایط خاصی تدبیر شده طراحی و ساخت فوق حرفه ای با ارزش افزوده بالا دارای طراحی معماری خاص باشد را قبول میکنیم.

 • سلام و علیک
  شما هم مثل سایر شرکت ها محدودیت زیر بنا برای طراحی دارید؟ ما طراحی ویلا ۶۰ متری میخواستم با هر کسی تماس گرفتیم متاسفانه متراژ پایینه قبول نمیکنند. شماره تماس ۰۹۱۲***۸۹۳۱

  • با عرض سلام
   خانم ابراهیمی ما هیچ محدودیت طراحی نداریم و طراحی ویلا کوچک یک هنر هست.
   لطفا از طریق پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.
   شماره تماس شما به علت حفظ حریم شخصی کاربرمخدوش شد.

 • سلام میشه برای ما از طریق واتس آپ با شماره ۰۹۱۲***۱۲۵۸ نمونه کارهای ویلا روستیک بفرستید.

 • سلام
  مهندس احوال شما
  یه خواهشی داشتم اگر امکانش کمک کنید کسی رو میشناسید سمت گیلان جواز ساخت بگیره؟ من تهران وقتشو ندارم . شرمنده و سپاس

 • سلام ببخشید زمینی در چهار باغ دارم به متراژ ۳۷۰متر مربع قصد ساخت ویلا دارم به متراژ ۸۰ متر مربع که بدلیل مساحت کم استخر را در زیر ویلا بسازم . طراحی مدرن مد نظر بنده هست ولی خودم میخوام اجرا کنم . هزینه طراحی ویلا و طراحی محوطه حدودا” چقدر میشود لطفا به تفکیک بفرمائید . اکر نمونه کار هم دارید لطف کنید بفرستید

  • با سلام و احترام
   جهت دریافت هزینه طراحی محبت بفرمایید با ما تماس بگیرید به دلیل اینکه هزینه طراحی به خیلی عوامل ها بستگی دارد باید بررسی گردد.
   نمونه کار در همین برگه و در قسمت پروژه ها موجود میباشد.
   سپاس از انتخاب شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهوبلاگواتس آپتماس