×

ساخت ویلا در بندرعباس + طراحی ویلا در بندرعباس

 • کد نوشته: 8444
 • ۱۴۰۲/۰۴/۲۶
 • دیدگاه‌ها برای ساخت ویلا در بندرعباس + طراحی ویلا در بندرعباس بسته هستند
 • ساخت ویلا سفید در بندرعباس ساخت ویلا در بندرعباس طراحی و ساخت تخصص حرفه ای ماست کارشناسان ما همسو با اقلیم بندرعباس برای کارفرمایان محترم نمونه ای ویلا ساحلی Jesolo Lido یک ساختمان چند واحدی است که در یک خانه ساحلی در شهر تفریحی جسولو لیدو ایتالیا قرار گرفته است. این ویلا به عنوان یک […]

  ساخت ویلا در بندرعباس + طراحی ویلا در بندرعباس

  ساخت ویلا سفید در بندرعباس

  ساخت ویلا در بندرعباس طراحی و ساخت تخصص حرفه ای ماست کارشناسان ما همسو با اقلیم بندرعباس برای کارفرمایان محترم نمونه ای ویلا ساحلی Jesolo Lido یک ساختمان چند واحدی است که در یک خانه ساحلی در شهر تفریحی جسولو لیدو ایتالیا قرار گرفته است.

  این ویلا به عنوان یک غرفه یک طبقه در زیر زمین با سطح زیرزمین هوایی طراحی شده است که نور طبیعی زیادی را از دو پاسیون غرق شده که در دو طرف ساختمان قرار دارند دریافت می کند. مشتری ها ، دو برادر با خانواده های جوان مربوطه ،که این فرصت کمیاب را داشتند که بتوانند یک نقشه ساحلی برای فروش پیدا کنند ، تصمیم به پیوستن به نیروها و سرمایه گذاری برای یک خانه آخر هفته جدید گرفتند.

  ساخت ویلا در بندرعباس در حالی که از لذت بردن از یک مکان تابستانی درست در ساحل هیجان زده بودند ، در همان زمان هر دو خانواده استقلال خود را خواستند. از آنجایی که این طرح باریک فقط اجازه ساخت یک ساختمان یازده متری در بالای سطح زمین را دارد ،طرح آشکار منجر به تقسیم عرض موجود به دو قسمت مساوی شد تا بتواند یک منطقه زندگی ساحلی را به هر دو بخش اختصاص دهد.

  طراحی و ساخت ویلا بندرعباس

  ساخت ویلا در بندرعباس

  ساخت ویلا در بندرعباس بستگی به طرح انتخابی کارفرما بستگی دارد مطابق میل مشتری برای جلوگیری از هر نوع سلسله مراتبی ، هر دو آپارتمان دارای یک طرح متقارن یکسان ، دو خوابه دو خوابه هستند و به صورت یکسان مبله هستند. ساخت ویلا در بندرعباس در قسمت جنوبی ملک مربوط به کنار ساحل ، استخر ۱۶ متری صفر که در محور مرکزی ساختمان قرار دارد – و نقشه مفهوم استقلال را به مناطق بیرونی امتداد می دهد.

  گچ گیپتون

  مرز آب بین دو کابین آلومینیومی به شکل معمول متقارن زندگی می کند ، که در روزهای گرم تابستان سایه ای از خورشید ایجاد می کنند. طراحی ویلا در بندرعباس در قسمت شمالی طرح ، حیاط ورودی شن شن سفید توسط درختان موجود سایه زده شده است و از هر طرف چهار فضای ماشین میزبان است و قسمت مرکزی را باز می کند تا بتوانید از پلکان اصلی سخاوتمندانه در حال صعود به کوهنوردی خود بروید.

  ساخت ویلا در بندرعباس سازه ای مانند غرفه مانند بالای سطح زمین ، در اطراف یک دیواره ستون فقرات مرکزی که به لبه جنوبی ساختمان می رسد سازمان یافته است و بین دو سکوی مستطیل شکل سفید صفحه کف و سقف قرار گرفته است. برای گسترش بصری اندازه هر دو محل زندگی ، یک پاکت شیشه ای دو طرف فضاها را احاطه کرده است که درهای شیشه ای کشویی در قسمت جنوبی برای اتصال تراسهای پوشیده شده جلویی با فضای داخلی قرار دارند. بخش بزرگی از پاکت ساختمان با کاشی های سفالی به طول ۵ میلی متر در یک نما تهویه پوشانده شده است تا از این طریق خصوصیات لازم در اتاق خواب ها و حمام ها فراهم شود.

  ساخت و طراحی ویلا در بندرعباس

  هزینه ساخت ویلا در بندرعباس

  هزینه ساخت ویلا در بندرعباس به علت نوسان قیمت های روز مصالح ساختمانی خواهشمندیم در این زمینه با دپارتمان اجرایی تماس جاصل فرمائید. نمای شمالی به منظور تهیه مرز آکوستیک از حیاط ورودی و خیابان پشت آن کاملاً مات است. سطح زیرزمین از یک راه پله در تراس ورودی شمالی دسترسی پیدا می کند و شامل یک سالن سلامتی با یک سالن بدنسازی ، سونا ، جکوزی و استخر شیروانی ،یک آشپزخانه اضافی بزرگ، یک اتاق رختشویی و مناطق مهمان است.

  طراحی ویلا در بندرعباس پاسیو بزرگ غرق شده که در هر دو طرف سطح زیرزمین قرار گرفته و با کاشی های معرق شیشه ای سفید پوشیده شده اند تا بتوانند تا حد امکان نور را انعکاس دهند،ساخت ویلا در بندرعباس یک فضای باز در فضای باز خصوصی به تمام فضاهای زیر اعطا می کنند.سه ضلع ملک توسط یک دستگاه محافظ پرچین در همان ارتفاع ویلا احاطه شده است تا بتواند از توطئه های همجوار خلوت کند، در حالی که ضلع طراحی ویلا ساحلی با حاشیه پوشش گیاهی پایین تر در مقابل حصار شیشه ای که میزبان یک درب شیشه ای برای مستقیم است طراحی شده است. دسترسی به ساحل ویلا با پاکت ساختمان با کارایی بالا و پنل های فتوولتائیک داخل سقف کابینها که به تمام سیستم های گرمایشی و سرمایش الکتریکی اعطا می شود ، به راندمان انرژی بالایی می رسد.

   

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.