خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Table 'pardisan_evimshahane.wp_usermeta' doesn't exist]
SELECT user_id, meta_key, meta_value FROM wp_usermeta WHERE user_id IN (1) ORDER BY umeta_id ASC

خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Table 'pardisan_evimshahane.wp_users' doesn't exist]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID IN (1)

خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Table 'pardisan_evimshahane.wp_users' doesn't exist]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = '1' LIMIT 1

طراحی ، نظارت ، اجراء

تولید کننده ال اس اف

LSF

lsf سیستم قاب سبک فولادی lsf استفاده از اعضای فولاد سرد نوردشده از دهه ۱۸۵۰ میلادی آغاز گردید.

ولی استفاده از آن تا انتشار اولین ضوابط انجمن امریکایی آهن در ۱۹۴۶ گسترش زیادی پیدا نکرد. طراحی ویلا با lsf امروزه بدلیل کیفیت مناسب ساخت و سرعت بالا و مقاومت بالا در برابر زلزله از آن در کشورهای انگلستان، امریکا، کانادا، استرالیا، ژاپن و… جزئیات سازه lsf استفاده می کنند.

خانه lsf قیمت lsf ساخت ویلا lsf این سیستم ساختمانی دارای تاییدیه فنی از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن بوده ویلا پیش ساخته lsf و بعنوان یکی از تکنولوژی های نوین ساختمان در کشور به طور رسمی معرفی شده است.

ال اس اف

پیشرفت کار

کرسی چینی و فنداسیون
سفارش و نصب اسکلت
تاسیسات الکتریکال و مکانیکال
پوشش های داخلی و خارجی
رنگ آمیزی داخلی و نما
تست و کلید تحویل
نمونه کار ویلا

برخی از نمونه کارها

بیش از 50 نمونه کار ویلا، ازطریق واتس آپ ارسال میگردد.

ویلا پیش ساخته
WhatsApp Image 2021-01-21 at 10.52.08 AM (6)-min
ویلا ال اس اف
ویلا ال اس اف

 

lsf
lsf

ساخت ویلا lsf

ساخت ویلا lsf سازه فولادی سبک که به اختصار به آن سازه ( LSF) گفته می شود، طراحی ویلا با ال اس اف یکی از سیستم های نوین ساختمانی است که برای اجرای ساختمان های با طبقات محدود که معمولا تا 5 طبقه می باشد قیمت سازه ال اس اف استفاده می شود ساخت ویلا به روش lsf و از سیستم های مورد تایید مهندسان عمران در کشورهای توسعه یافته و مدرن می باشد.

این سازه از ورق های فولادی نورد شده برای تامین پایداری ساختمان، صفحات و تخته های گچی به عنوان پوشش درونی و قطعات دیواره خارجی به عنوان نما تشکیل شده است.

[gravityform id=”32″ title=”true” description=”true”]

قیمت lsf این سیستم توانایی ترکیب با سیستم های سازه ای دیگر را دارا می باشد. سازه ال اس اف تهران استفاده از این سیستم وزن سازه را تا پنجاه درصد کاهش می دهد و این بزرگترین امتیاز در برابر زلزله می باشد.

مقاطع فولادي جدار نازك، ورقهاي فولادي گالوانيزه هستند طراحی ویلا با lsf كه با استفاده از نورد سرد و با استفاده از روش Roll Forming در کارخانه شكل دهي مي شوند. قیمت lsf بر اساس آیین نامه تدوین شده برای مقاطع فولادی سبک نورد شده ضخامت فلز پایه (ضخامت فلز بدون احتساب پوشش های محافظ) بین 455¸0 میلی متر تا 3 میلی متر تدوین شده است.

ویلا پیش ساخته lsf توليد و برش اين مقاطع در کارخانه باعث مي گردد، ساخت ویلا lsf توليد مقاطع با كيفيت مناسب و يكنواخت در حجم و سرعت بسيار بالا انجام گيرد. معایب سازه های lsf جزئیات سازه lsf قرارگيری اين مقاطع فولادی در فواصل نزديک به هم ديوارهای باربری را ايجاد می نمايد که مقاومت و سختی مناسبی را در برابر بارهای جانبی ناشی از باد و زمين لرزه دارا می باشند.

جزئیات سازه lsf

ساختمان هاي فولادي سبك سرد نورد شده به دو روش كلي قاب بندي طبقه اي و قاب بندي ديواري ممتد اجرا مي شوند در روش اجراي طبق هاي ابتدا ديوار طبقه و سپس سقف و پس از تكميل قاب بندي ديوار و سقف، خانه lsf ديوار طبقه فوقاني اجرا مي شود. قیمت lsf حال آن كه در روش اجراي ديواري، ديوارها در چند طبقه ساخته و نصب شده و سپس سقف طبقات اجرا مي شود.

طراحی سازه lsf

اين سيستم در انواع ساخت و سازها مانند ويلاها، ساختمانهاي مسكوني و اداري تا دو طبقه، هتل ها و هتل آپارتمانها، مدارس و دانشگاهها، رستورانها، کمپهای اقامتی و تفريحی و… ساخت ویلا lsf استفاده می شود.

ساختمان هاي چند واحدي طراحی ویلا با ال اس اف دفاتر و ساختمان هاي تجاري کوچک ساختمان هاي ورزشی و آموزشی واحدهاي صنعتی احداث نیم طبقه در داخل بناهایی با ارتقاع زیاد توسعه تعداد طبقات بر روي پشت بام ساختمان هاي موجود فضاهاي کاربردي پیش ساخته مثل سرویس هاي بهداشتی به صورت Box System بازسازي مناطق آسيب‌ديده از بلاياي طبيعي قیمت ویلای ال اس اف (زلزله، سيل، طوفان، رانش زمين و… ساختمان lsf )

ویلا پیش ساخته lsf از نقطه نظر اسكان دائم اسكان نيمه موقت آسيب‌ديدگان از بلاياي طبيعي (با توجه به سرعت احداث و هزينه پايين) احداث مسكن كوچك و ارزان قيمت براي جوانان احداث شهركهاي مسكوني جديد (در قالب انبوه سازي): لحاظ كردن ملاحظات فرهنگي، اقتصادي، جغرافيايي در طراحي طراحي شهرك براساس آخرين دستاوردهاي علمي پيش‌بيني نيازهاي شهري با لحاظ كردن طرح توسعه ساخت و ساز جديد در شهرهاي كوچك و روستاها (اعم از مسكوني، آموزشي، فرهنگي وغيره)

ویلا ال اس اف

1ـ ویلا ال اس اف طراحی ویلا با ال اس اف در مناطق با خطر نسبی کم، متوسط و زیاد (مطابق آئین نامه 2800 ایران) استفاده از این سیستم سازه ای به عنوان قاب ساختمانی ساده به همراه دیوار برشی بتن آرمه حداکثر در پنج طبقه یا ارتفاع 18 متر از ترازپایه بلا مانع است.

2ـ استفاده از این سیستم در مناطق با خطر نسبی کم،متوسط و زیاد (مطابق آئین نامه 2800 ایران)تا حداکثر دو طبقه یا ارتفاع 20/7 متر از تراز پایه،با اجرای مهار بندی قطری بلا مانع است.

3ـ بکارگیری این سیستم در مناطق لرزه خیز با خطر نسبی بسیار زیاد مطابق آئین نامه (2800 ایران) مجاز نمی باشد.

4ـ بکارگیری حداکثر دهانه 5 متر و حداکثر ارتفاع ناخالص(با احتساب ضخامت سقف)60/3 متر برای هر طبقه در این سیستم مجاز می باشد.

5ـ طراحی کلیه اجزاء و اتصالات بر اساس استاندارد AISI (American iron and steel institute)و طرح سازه ای و لرزه ای آن بر اساس آئین نامه های 7ـ2005ASCE-2003 IBC و ویرایش های بعد از آن انجام گیرد.

6ـ کنترل سازه در مقابل بار باد بر مبنای مقررات ملی ساختمان ایران مبحث ششم و قیمت lsf با در نظر گرفتن سیستم مقاوم در مقابل بار جانبی ناشی از زلزله انجام گردد.

7ـ رعایت محدودیت حداکثر بار زنده و مرده به ترتیب 250 کیلوگرم بر متر مربع و350 کیلوگرم بر متر مربع برای سقف ها الزامی است.

8ـ رعایت مشخصات فولاد سرد نورد شده بر اساس استاندارد ASTM (American Society for Testing and Materials) الزامی است.

9ـ رعایت ضوابط آئین نامه 05ـ318 ACI و ویرایش های پس از آن برای طراحی دیوارهای برشی بتن آرمه الزامی است.

10ـ تامین ضوابط دیافراگم صلب برای کلیه سقف ها الزامی است.

11ـ کلیه اتصالات اعضاء قائم به اعضاء‌ افقی می بایستی به گونه ای باشد طراحی سازه lsf که یکپارچگی اعضاء در ارتفاع سازه تامین گردد.

12ـ طراحی ویلا با ال اس اف ضوابط مربوط به اجزاء اتصالی شامل پیچ خودکار، ویلا پیش ساخته lsf پیچ و مهره می بایستی مطابق آئین نامه AISC و استاندارد AISI تامین گردد.

13ـ در صورت استفاده از اتصالات جوشی، اعایت ضوابط و مقررات مربوط به جوشکاری اعضاء سرد نورد شده مطابق استندارد AISI وآئین نامه های AWS و AISC الزامی است.

جهت طراحی ویلا و ساخت ویلا با سازه lsf با مهندسین ما تماس بگیرید. 

14ـ سقف سازه ای این سیستم متشکل از تیرچه فلزی و دال بتن آرمه فوقانی به صورت مقطع مرکب می باشد که می بایستی بر مبنای ضوابط مقاطع مرکب مطابق آئین نهمه AISC و دال های بتن آرمه بر مبنای آئین نامهACI تامین گردد.

15ـ بکارگیری مصالح بنائی خارجی و داخلی مجاز نمی باشد. حداکثر وزن متر مربع سطح دیوار تمام شده در جدا کننده های داخلی نبایستی بیشتر از 50 کیلو گرم بر متر مربع و در دیوارهای خارجی نبایستی بیشتر از 100 کیلوگرم بر متر مربع باشد.

16ـ لازم است تمهیدات لازم جهت عدم مشارکت پانل های غیر باربر و جدا کننده ها در سختی جانبی سازه صورت پذیرد.

17ـ لازم است تمهیدات لازم متناسب با قیمت lsf شرایط مختلف اقلیمی و محیط های خورنده ایران صورت پذیرد.

18 – کلیه مصالح و اجزاء در این سیستم اعم از معماری و سازه ای از حیث دوام، خوردگی، ویلا پیش ساخته lsf زیست محیطی و غیره می بایستی بر مبنای مقررات ملی ساختمان ایران و یا آئین نامه های ملی یا معتبر بین المللی شناخته شده طراحی ویلا با lsf و مورد تایید بکار گرفته شود. در غیر این صورت اخذ تاییدیه فنی در این خصوص از مراجع ذیصلاح الزامی است.

19 – الزامات مربوط به انرژی باید مطابق مبحث نوزدهم مقررات ملی ساختمان رعایت گردد.

20 – در صورتی که عایق حرارتی به صورت پر کننده اجرا شود، قیمت lsf باید نوع و ضخامت عایق، مقاومت حرارتی مورد نیاز را تامین نماید.

21 – چنانچه مجموعه ضوابط، دستورالعمل و یا آیین نامه در خصوص این سیستم توسط این مرکز انتشار یابد، معایب سازه های lsf شرکت های تولید کننده، کارفرمایان، مشاوران و پیمانکاران ملزم به رعایت آن می باشد.

ساخت خانه lsf

خانه lsf یک ساختمان به مصالحی که در ساخت آن بنا بکار رفته بستگی دارد. ساخت ویلا lsf در این روش از بهترین و با کیفیت ترین مصالح موجود که به صورت صنعتی فرآوری می شوند، با بهره گیری از آخرین دستاورد های علمی صنعت ساختمان در جهان استفاده مي گردد.

طراحی ویلا با lsf عمر مفید این ساختمان ها کمتر از ساختمان هاي رایج نمی باشد قیمت سازه ال اس اف و حداقل عمر مفید این نوع ساختمان ها 60 سال برآورد شده است.

معایب سازه های lsf

مرحله اول طراحی

معایب سازه های lsf ابتدا پلان اولیه (پلان معماری) طبق نظر و درخواست ویلا پیش ساخته lsf کارفرما با توجه به ویلایی بودن (فلت،دوبلکس،تریبلکس) یا در چند طبقه (آپارتمانی) ساخت ویلا به روش lsf تهیه و سپس طرح معماری تهیه شده با نرم افزارهای کامپیوتری اسکلت اصلی ساختمان (سازه طراحی سازه lsf ) قیمت lsf شامل تمامی دیتایل ها و محاسبات که شامل مقاومتهای باد، برف، زلزله و بارهای مختلف (زنده، مرده) و رعایت فواصل ستون های باربر از هم، ضخامت، عرض و نوع ستونها و تیر ها تعریف و جانمایی می گردد.

هزینه ساخت ویلا lsf

مرحله دوم پی:

 شالوده مرسوم براي سيستم ساختماني قاب سبك فولادي سرد نورد شده از نوع نواري و يا در صورت لزوم شالوده گسترده مي باشد. قیمت ال اس اف در ساختمان هايي كه تراز كف ساختمان پائين تر از زمين طبيعي است مي توان ديوارهاي بتن مسلح را در پيرامون طبقه زيرزمين و نيز زير تمامي ديوار هاي باربر داخلي اجرا نمود.

ساخت ویلا lsf بايد توجه شود معایب سازه های lsf كه سختي جانبي طبقه زيرين بتن آرمه بايد حداقل 10 برابر سختي جانبي سازه فولادي سردنورد شده فوقاني باشد و در اين صورت مي توان بخش هاي فولادي سبك و بتن آرمه را مستقل طراحي نمود.

جهت طراحی ویلا و ساخت ویلا با سازه lsf با مهندسین ما تماس بگیرید.

طراحی ویلا با سازه lsf

بايد از تماس مستقيم ترك تحتاني ديوار يا هر بخش ديگري از قاب بندي با بتن تازه جلوگيري شود. قیمت ال اس اف به طور مثال مي توان اطراف قطعه سرد نورد شده را با پوشش پلي اتيلن پوشش داد.

ساختمان lsf ضوابط طرح و اجراي شالوده ها بايد مطابق بخش مبحث نهم مقررات ملي ساختمان باشد. قیمت lsf همچنين در اين نوع فونداسيون قابليت اجراي محل چاه ارت لوله فاضلاب وساير موارد ديده شده است.

سازه lsf چیست؟

سازه lsf چیست؟ این دیوارها شامل ديوارهاي باربر و ديوارهاي غيرسازه اي مي باشد. ویلا ال اس اف دو نوع روش اجرايي براي ساخت قاب بندي ديوارها در ساختمان وجود دارد. خانه lsf قاب بندي ديوارهاي باربر را مي توان در محل كارگاه مشروط بر ايجاد يك سطح تراز و شاسي كشي مناسب ساخت ویلا به روش lsf و سپس در جاي دقيق بر پا داشت.

طراحی ویلا با lsf روش ديگر، معایب سازه های lsf توليد کاتالوگ ال اس اف پانل پيش ساخته در كارخانه است كه در آن پيش سازي سقف ها، قیمت ال اس اف ديوارها و خرپاها به كمك ميزهاي مونتاژ انجام و پس از حمل به محل، ویلا ال اس اف عمليات نصب پانل هاي آماده انجام مي شود. ساخت ویلا lsf اجراي ديوارهاي غير باربر در هر دو روش مي تواند بعد از اجراي ديوارهاي باربر و سقف انجام شود.

ب ) سقف: سيستم سقف ساز ه اي شامل تيرچه، ترك پيراموني، سخت كننده هاي جان، قیمت lsf بست هاي تسمه اي، بست هاي انسجام دهنده و انواع پوشش از قبيل صفحات ساز ه اي چوبي، فولادي مي باشد. قیمت سازه ال اس اف همچنين كاربرد سقف هاي مركب بتن و عرشه فولادي با رعايت ضوابط مربوط مجاز است.

طراحی رستوران

قیمت سازه lsf

لطفا تماس بگیرید، مرحله چهارم پوشش هاي خارجي وداخلي سقف ديوار

ایزولاسیون

با استفاده از مرغوب ترین عایق های حرارتی و صوتی ساختمانی با روشهای روز دنیا در جداره های خارجی از تبادل حرارت و صدا جلوگیری می شود، طراحی ویلا با ال اس اف این تکنیکها نه تنها قابلیت تطابق در هر اقلیم و شرایطی را دارا می باشد قیمت ال اس اف بلکه در صرفه جویی انرژی نیز نقش به سزایی دارد.

مصالح پوششي

 • پانل گچی (Gypsum Board)
 • پانل سیمانی یا سمنت بورد (Cement Board) و جيپسوم بورد
 • پانلهای چوبی و(Wooden Panel MDF)

در حال حاضر در اكثر قريب به اتفاق ساختمان‌هاي در حال ساخت، از مصالح سنتي قیمت ویلای ال اس اف (نظير آجر، سفال، بلوك و غيره) به عنوان ديوار استفاده مي‌شود طراحی ویلا با lsf كه مشكلات اجرايي ومعايب خود را دارا هستند.

ویلا ال اس اف در سازه‌هاي LSF علاوه بر امكان استفاده از مصالح سنتي به عنوان پوشش بيروني، نوع ديگري از پوشش‌ها به عنوان پوشش داخلي استفاده مي‌شود ساخت ویلا lsf كه عمدتاً شامل پانلهاي گچي، لیست قیمت lsf پانلهاي چوبي يا پانلهاي فايبرسمنت است.

ساختمان lsf

ساختمان lsf اين پانلها بر روي سازه فلزي گالوانيزه نصب شده ساخت ویلا lsf و نقش ديوار را در تمامي كاربردها (اعم از ديوار داخلي و خارجي، سقف داخلي و خارجي و غيره طراحی سازه lsf ) بر عهده خواهند داشت.

قیمت ساختمان پیش ساخته lsf پانل هاي فايبر سمنت نسل جديدي از مصالح ساختماني است طراحی ویلا با ال اس اف كه طي دو دهه اخير كاربرد گسترده‌اي يافته ودر سطوح داخلي و خارجي ساختمان مورد استفاده قرار مي‌گيرد. قیمت lsf مقاومت مكانيكي خوب و مقاومت بسيار عالي در برابر رطوبت، حشرات موذي و ساير عوامل مخرب باعث شده تا استفاده از اين پانل‌ها روز به روز با استقبال بيشتري روبرو شود.

نحوه طراحی با سازه lsf

ويژگي برجسته اين محصول خاصيت ضد حريق و نسوز بودن آن است. معایب سازه های lsf قیمت ال اس اف با استفاده از اين محصول در ديوارها و پارتيشن بندي ها بالطبع اسكلت فلزي ساختمان در مقابل حريق ايمن مي گردد.

 • مقاوم در برابر رطوبت، حريق، ضربه، حشرات و مواد شيميايي
 • فاقد آزبست يا هرگونه مواد زيان‌آور
 • عدم ايجاد آلودگي‌هاي زيست محيطي
 • نصب آسان ايمني، پايداري، سبكي و دوام قابل توجه

پوشش های سقف و دیوار

 1. a) کاغذ دیواری یا پوستر
  b) رنگ
  c) دیوارپوش
  d) کاشی یا سنگ های آنتیک
  e) کتیبه

پوشش های کف

 1. a) پارکت
  b) موکت
  c) سنگ، سرامیک و گرانیت
  d) کفپوش

مرحله پنجم تاسيسات الكتريكي و مكانيكي

مجری سازه ال اس اف

مجری سازه ال اس اف اساس لوله های تاسیساتی با استفاده از سوپر پایپ و پی وی سی فشرده می باشد سازه lsf چیست؟ فونداسیون ال اس اف که در مقایسه با لوله های فلزی و چدنی از انعطاف و طول عمر بیشتری برخوردار می باشند. مجری سازه ال اس اف طراحی ویلا با ال اس اف برای سیستم تهوبه مطبوع نیز می توان بسته به نظر کارفرما یا از پکیج و از سیستم تهویه مرکزی استفاده کرد.

کاتالوگ ال اس اف

کاتالوگ ال اس اف تاسيسات برقي شامل: قیمت ال اس اف سيم كشي –كليد –پريز- تابلو برق –چاه ارت – خط تلفن –كابل تلويزيون كه در اين نوع ساختمانها به راحتي ميسر مي باشد. قیمت ویلای ال اس اف خانه lsf در این شیوه لوله های پلاستیکی از بالای سقف کاذب به میان فضای خالی دیوارها به محل قوطی ها که از پیش به وسیله پشت بندهای مخصوص در محل مورد نصب شده اند کشیده می شوند.

مرحله ششم درب و پنجره

درب ها: استفاده از انواع درب ها از نوع MDF-HDF-UPVC مجری سازه ال اس اف و آلومينيوم ضد حريق و ضد سرقت (چهارچوب درب ها از نوع فولاد با چوب مي باشد).
پنجره: استفاده از انواع پنجره هاي UPVC و يا آلومينيومي با شيشه هاي تك جداره و دو جداره در ضخامت و ابعاد و اشكال مختلف.

مزایای سازه های LSF

 • سرعت اجرای بسيار بالا

روش ال اس اف این امکان را برای سرمایه گزاران فراهم می کند قیمت ال اس اف تا سرمایه آنها در کوتاه ترین زمان ممکن با بهترین کیفیت ساختمان سازی بازگردانده شود. ساخت ویلا به روش lsf به عنوان مثال برای احداث یک بنای 4 طبقه با مساحت 1000 متر مربع زیر بنا تنها 114 روز کاری زمان نیاز دارد. ویلا ال اس اف افزایش 8 الی 13 درصدی فضاهای مفید داخلی در مقایسه با شیوه ی سنتی.

 • کيفيت بالا و يکنواخت محصول نهايی

به علت اينکه مقاطع سازه ای اين سيستم در کارخانه توليد و برش خورده و سپس توسط تکنسينهای فنی اجرا می گردند، قیمت lsf کيفيت محصول نهايي در مقايسه با ساخت و ساز سنتی بسيار بالاتر می باشد.

 • سبکی و در نتيجه کاهش نيروی زلزله وارد بر سازه

وزن سازه ای اين سيستم حدودا 25%-30% سازه های معمول است ساخت ویلا به روش lsf در نتيجه به همين نسبت نيروی زلزله بسيار کمتری را به خود جذب می نمايد.

 • کيفيت بالای اجرای اتصالات

طراحی ویلا با lsf بر خلاف ساخت و سازهای سنتی که در اغلب موارد کيفيت اجرای اتصالات پايين و منشاء بسياری از خرابيها در زلزله می باشند، در اين سيستم اتصالات ساده و همانند ساير اجزای سازه دارای کيفيت اجرای بالايي می باشند.

 • برخوردار از استانداردهای جهانی مصرف انرژی

به لحاظ عايق بندی مناسب ديوارها در سيستم LSF درصد انتقال انرژی در اين ساختمانها بسيار پايينتر از سازه های سنتی است قیمت ال اس اف و در دراز مدت منجر به صرفه جويي قابل توجه در هزينه گرمايش و سرمايش ساختمان می شود.

 • حمل و نقل آسان

سبکی و ابعاد کوچک مقاطع، زمينه را برای حمل و نقل آسان حتی برای نقاط صعب العبور فراهم می کند.

 • قابليت بازيافت بخش عمده مصالح

اغلب اجزای سازه ای و غير سازه ای در اين سيستم به صورت پیچ اجرا مي شوند و خانه lsf بازيافت آنها به سهولت امکانپذير است. نزدیک به 70 درصد مصالح قابلیت تعویض شدن دارند.

 • مقاومت و دوام بالا در برابر شرايط محيطی نامطلوب

به دليل گالوانيزه بودن کليه مقاطع، ساختمانهای ساخته شده با اين روش دارای مقاومت مناسب تری در برابر خوردگی و رطوبت بوده و در شرايط محيطی شمال و جنوب کشور دارای عمر مفيد بيشتری خواهند بود.

 • سهولت اجرای تاسيسات برقی و مکانيکی

در روند شكل دهي و ساخت مقاطع فولادي جدار نازك، سوراخهايي استاندارد در جان اين مقاطع پيش بينی مي شود معایب سازه ال اس اف كه عبور سيم ها و لوله ها از داخل انها باعث تسهيل در نصب سيستم هاي الكتريكي و لوله كشي ها در داخل ديوار مي گردند.

 • تطابق فرهنگی محيط داخل و نمای ساختمان با ساختمانهای سنتی

در سطوح خارجی انواع نماها از قبيل سنگ، آجر نما، نمای PVC، چوبی يا آلمينيومی، رنگ، کاشی، سراميک و… قیمت lsf در فضای داخل نيز همانند ساخت ویلا lsf ديوارهای معمول امکان اجرای رنگ، کاغذ ديواری و… وجود دارد که اين خصيصه باعث می گردد تفاوتی با ساختمانهای معمول و رايج احساس نشود.

 • عملکرد صوتی خوب

عايق درون ديوارها باعث عدم انتقال صدا و عملکرد صوتی مناسب سازه lsf چیست؟ اين ساختمانها می شود.

 • برخوردار از استانداردها و ضوابط ضد آتش سوزی

تمام عناصر اين سيستم از جمله عايقهای حرارتی و نقاشی خانه صوتی از استانداردهای ضد حريق برخوردار می باشند.

 • نياز به فضای کم کارگاهی و ايمنی بيشتر در کارگاه

معایب سازه ال اس اف

 1. در ابعاد دهانه محدودیت وجود دارد.
 2. تعداد طبقات قابل ساخت با این سیستم محدود است.

لیست قیمت lsf

لیست قیمت lsf لطفا تماس بگیرید. مجری سازه ال اس اف مشخصات پيچ، ميخ، ميل مهار و ديگر اتصال دهنده ها كه براي اتصال قاب هاي فولادي سبك به چوب، قیمت ال اس اف مصالح بنايي، ساخت ویلا به روش lsf بتن و ديگر اجزاء فولادي بكار مي روند، طراحی ویلا با ال اس اف بايد مطابق استانداردهاي معتبر باشند.

قیمت ساختمان پیش ساخته lsf

قیمت ساختمان پیش ساخته lsf فونداسیون ال اس اف بستگی به حجم پروژه دارد لطفا تماس بگیرید. طراحی ویلا lsf ميل مهارهاي نگهدارنده ديوارهاي برشي و ديوارهاي باربر فولادي سبك همراه مهاربند قیمت ال اس اف تسمه اي قطري بايد از نوع J شکل بوده و ساخت ویلا به روش lsf در هنگام بتن ريزي در پي قرار داده شود. ساخت ویلا lsf استفاده از روش كاشت بولت، به شرط تأمين طول مهاري كافي در طول ترك زيرين مجاز است.

مقالات بیشتر جهت مطالعه : 

طراحی ویلا سنتیهزینه پروانه ساخت روستاییمراحل طراحی بیمارستانمحاسبه آنلاین هزینه ساخت سولهقوانین ساخت هتل در ایرانریز فضاهای تالار عروسیغرفه سازان برترهزینه تاسیس کارخانهطراحی باغ ویلا لاکچریدکوراسیون رستوران کوچک  – طراحی کلاسیک | بازسازی ساختمان | بازسازی ویلا | هزینه نقاشی ساختمان | طراحی نما | مشارکت در ساخت

5 دیدگاه

 • خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Table 'pardisan_evimshahane.wp_users' doesn't exist]
  SELECT * FROM wp_users WHERE ID = '1' LIMIT 1

class="wpdiscuz_sticky even thread-even depth-1">
 • با سلام و عرض ادب. میدونم قیمت یک سازه بستگی به خیلی از فاکتورها داره، اما میشه بیزحمت قیمت 100 متر زیر بنا دوبلکس زیر پارکینگ، طبقه اول شامل یک حال، آشپزخانه، دستشویی و حمام، طبقه دوم شامل 3 خواب و دستشویی و حمام و سقف نیمه باز، هر 4 طرف تراس در منطقه کیاسر ساری را بفرماءید؟

  • خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Table 'pardisan_evimshahane.wp_users' doesn't exist]
   SELECT * FROM wp_users WHERE ID = '1' LIMIT 1

 • class="comment even depth-2">

  خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Table 'pardisan_evimshahane.wp_users' doesn't exist]
  SELECT * FROM wp_users WHERE ID = '1' LIMIT 1

  خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Table 'pardisan_evimshahane.wp_users' doesn't exist]
  SELECT * FROM wp_users WHERE ID = '1' LIMIT 1

  Avatar for رضا امیری گفت:

  با سلام و احترام
  لطفا از طریق واتس آپ در ارتباط باشید تا راهنمایی لازم با مشخصات بالا صورت گیرد.
  سپاس از همراهی شما

 • با سلام و عرض ادب. میدونم قیمت یک سازه بستگی به خیلی از فاکتورها داره، اما میشه بیزحمت قیمت ۱۰۰ متر زیر بنا دوبلکس زیر پارکینگ، طبقه اول شامل یک حال، آشپزخانه، دستشویی و حمام، طبقه دوم شامل ۳ خواب و دستشویی و حمام و سقف نیمه باز، هر ۴ طرف تراس در منطقه گیلان ،سراوان ۲۲ کیلومتری رشت را بفرماءید؟

  • خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Table 'pardisan_evimshahane.wp_users' doesn't exist]
   SELECT * FROM wp_users WHERE ID = '1' LIMIT 1

 • class="comment even depth-2">

  خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Table 'pardisan_evimshahane.wp_users' doesn't exist]
  SELECT * FROM wp_users WHERE ID = '1' LIMIT 1

  خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Table 'pardisan_evimshahane.wp_users' doesn't exist]
  SELECT * FROM wp_users WHERE ID = '1' LIMIT 1

  Avatar for رضا امیری گفت:

  با سلام و احترام
  لطفا با شماره 09122236974 تماس حاصل فرمائید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *