×

ال اس اف

ال اس اف lsf سیستم قاب سبک فولادی lsf استفاده از اعضای فولاد سرد نوردشده از دهه ۱۸۵۰ میلادی آغاز گردید.

ولی استفاده از آن تا انتشار اولین ضوابط انجمن امریکایی آهن در ۱۹۴۶ گسترش زیادی پیدا نکرد. طراحی ویلا با lsf امروزه بدلیل کیفیت مناسب ساخت و سرعت بالا و مقاومت بالا در برابر زلزله از آن در کشورهای انگلستان، امریکا، کانادا، استرالیا، ژاپن و… جزئیات سازه lsf استفاده می کنند.

جهت آشنایی با سازه ال اس اف از ویدیو زیر دیدن فرمائید.

خانه lsf قیمت lsf ساخت ویلا lsf این سیستم ساختمانی دارای تاییدیه فنی از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن بوده ویلا پیش ساخته lsf و بعنوان یکی از تکنولوژی های نوین ساختمان در کشور به طور رسمی معرفی شده است.

ال اس اف

ال اس اف

برخی از نمونه کارها

جهت ساخت ویلاهای مدرن اینجا کلیک کنید

بیش از ۵۰ نمونه کار ویلا، ازطریق واتس آپ ارسال میگردد.

lsf

lsf

ویلا ال اس اف

ویلا ال اس اف

ساخت ویلا lsf

ساخت ویلا lsf سازه فولادی سبک که به اختصار به آن سازه ( LSF) گفته می شود، طراحی ویلا با ال اس اف یکی از سیستم های نوین ساختمانی است که برای اجرای ساختمان های با طبقات محدود که معمولا تا ۵ طبقه می باشد قیمت سازه ال اس اف استفاده می شود ساخت ویلا به روش lsf و از سیستم های مورد تایید مهندسان عمران در کشورهای توسعه یافته و مدرن می باشد.

این سازه از ورق های فولادی نورد شده برای تامین پایداری ساختمان، صفحات و تخته های گچی به عنوان پوشش درونی و قطعات دیواره خارجی به عنوان نما تشکیل شده است.

قیمت lsf این سیستم توانایی ترکیب با سیستم های سازه ای دیگر را دارا می باشد. سازه ال اس اف تهران استفاده از این سیستم وزن سازه را تا پنجاه درصد کاهش می دهد و این بزرگترین امتیاز در برابر زلزله می باشد.

عکس ال اس اف

عکس ال اس اف

مقاطع فولادی جدار نازک، ورقهای فولادی گالوانیزه هستند طراحی ویلا با lsf که با استفاده از نورد سرد و با استفاده از روش Roll Forming در کارخانه شکل دهی می شوند. قیمت lsf بر اساس آیین نامه تدوین شده برای مقاطع فولادی سبک نورد شده ضخامت فلز پایه (ضخامت فلز بدون احتساب پوشش های محافظ) بین ۴۵۵¸۰ میلی متر تا ۳ میلی متر تدوین شده است.

ویلا پیش ساخته lsf تولید و برش این مقاطع در کارخانه باعث می گردد، ساخت ویلا lsf تولید مقاطع با کیفیت مناسب و یکنواخت در حجم و سرعت بسیار بالا انجام گیرد. معایب سازه های lsf جزئیات سازه lsf قرارگیری این مقاطع فولادی در فواصل نزدیک به هم دیوارهای باربری را ایجاد می نماید که مقاومت و سختی مناسبی را در برابر بارهای جانبی ناشی از باد و زمین لرزه دارا می باشند.

ویلا ال اس اف

ویلا ال اس اف

جهت طراحی ویلا با سازه ال اس اف اینجا کلیک کنید

جزئیات سازه lsf

ساختمان های فولادی سبک سرد نورد شده به دو روش کلی قاب بندی طبقه ای و قاب بندی دیواری ممتد اجرا می شوند در روش اجرای طبق های ابتدا دیوار طبقه و سپس سقف و پس از تکمیل قاب بندی دیوار و سقف، خانه lsf دیوار طبقه فوقانی اجرا می شود. قیمت lsf حال آن که در روش اجرای دیواری، دیوارها در چند طبقه ساخته و نصب شده و سپس سقف طبقات اجرا می شود.

سازه lsf

سازه lsf

طراحی سازه lsf

این سیستم در انواع ساخت و سازها مانند ویلاها، ساختمانهای مسکونی و اداری تا دو طبقه، هتل ها و هتل آپارتمانها، مدارس و دانشگاهها، رستورانها، کمپهای اقامتی و تفریحی و… ساخت ویلا lsf استفاده می شود.

ویلا lsf

ویلا lsf

ویلا پیش ساخته lsf از نقطه نظر اسکان دائم اسکان نیمه موقت آسیب‌دیدگان از بلایای طبیعی (با توجه به سرعت احداث و هزینه پایین) احداث مسکن کوچک و ارزان قیمت برای جوانان احداث شهرکهای مسکونی جدید (در قالب انبوه سازی): لحاظ کردن ملاحظات فرهنگی، اقتصادی، جغرافیایی در طراحی طراحی شهرک براساس آخرین دستاوردهای علمی پیش‌بینی نیازهای شهری با لحاظ کردن طرح توسعه ساخت و ساز جدید در شهرهای کوچک و روستاها (اعم از مسکونی، آموزشی، فرهنگی وغیره)

سازه lsf

سازه lsf

ویلا ال اس اف

۱ـ ویلا ال اس اف طراحی ویلا با ال اس اف در مناطق با خطر نسبی کم، متوسط و زیاد (مطابق آئین نامه ۲۸۰۰ ایران) استفاده از این سیستم سازه ای به عنوان قاب ساختمانی ساده به همراه دیوار برشی بتن آرمه حداکثر در پنج طبقه یا ارتفاع ۱۸ متر از ترازپایه بلا مانع است.

۲ـ استفاده از این سیستم در مناطق با خطر نسبی کم،متوسط و زیاد (مطابق آئین نامه ۲۸۰۰ ایران)تا حداکثر دو طبقه یا ارتفاع ۲۰/۷ متر از تراز پایه،با اجرای مهار بندی قطری بلا مانع است.

سازه lsf

سازه lsf

۳ـ بکارگیری این سیستم در مناطق لرزه خیز با خطر نسبی بسیار زیاد مطابق آئین نامه (۲۸۰۰ ایران) مجاز نمی باشد.

۴ـ بکارگیری حداکثر دهانه ۵ متر و حداکثر ارتفاع ناخالص(با احتساب ضخامت سقف)۶۰/۳ متر برای هر طبقه در این سیستم مجاز می باشد.

۵ـ طراحی کلیه اجزاء و اتصالات بر اساس استاندارد AISI (American iron and steel institute)و طرح سازه ای و لرزه ای آن بر اساس آئین نامه های ۷ـ۲۰۰۵ASCE-2003 IBC و ویرایش های بعد از آن انجام گیرد.

سازه ضد زلزله

سازه ضد زلزله

۶ـ کنترل سازه در مقابل بار باد بر مبنای مقررات ملی ساختمان ایران مبحث ششم و قیمت lsf با در نظر گرفتن سیستم مقاوم در مقابل بار جانبی ناشی از زلزله انجام گردد.

۷ـ رعایت محدودیت حداکثر بار زنده و مرده به ترتیب ۲۵۰ کیلوگرم بر متر مربع و۳۵۰ کیلوگرم بر متر مربع برای سقف ها الزامی است.

۸ـ رعایت مشخصات فولاد سرد نورد شده بر اساس استاندارد ASTM (American Society for Testing and Materials) الزامی است.

lsf

lsf

۹ـ رعایت ضوابط آئین نامه ۰۵ـ۳۱۸ ACI و ویرایش های پس از آن برای طراحی دیوارهای برشی بتن آرمه الزامی است.

۱۰ـ تامین ضوابط دیافراگم صلب برای کلیه سقف ها الزامی است.

۱۱ـ کلیه اتصالات اعضاء قائم به اعضاء‌ افقی می بایستی به گونه ای باشد طراحی سازه lsf که یکپارچگی اعضاء در ارتفاع سازه تامین گردد.

۱۲ـ طراحی ویلا با ال اس اف ضوابط مربوط به اجزاء اتصالی شامل پیچ خودکار، ویلا پیش ساخته lsf پیچ و مهره می بایستی مطابق آئین نامه AISC و استاندارد AISI تامین گردد.

۱۳ـ در صورت استفاده از اتصالات جوشی، اعایت ضوابط و مقررات مربوط به جوشکاری اعضاء سرد نورد شده مطابق استندارد AISI وآئین نامه های AWS و AISC الزامی است.

ویلا پیش ساخته

ویلا پیش ساخته

جهت طراحی ویلا و ساخت ویلا با سازه lsf با مهندسین ما تماس بگیرید.

۱۴ـ سقف سازه ای این سیستم متشکل از تیرچه فلزی و دال بتن آرمه فوقانی به صورت مقطع مرکب می باشد که می بایستی بر مبنای ضوابط مقاطع مرکب مطابق آئین نهمه AISC و دال های بتن آرمه بر مبنای آئین نامهACI تامین گردد.

۱۵ـ بکارگیری مصالح بنائی خارجی و داخلی مجاز نمی باشد. حداکثر وزن متر مربع سطح دیوار تمام شده در جدا کننده های داخلی نبایستی بیشتر از ۵۰ کیلو گرم بر متر مربع و در دیوارهای خارجی نبایستی بیشتر از ۱۰۰ کیلوگرم بر متر مربع باشد.

۱۶ـ لازم است تمهیدات لازم جهت عدم مشارکت پانل های غیر باربر و جدا کننده ها در سختی جانبی سازه صورت پذیرد.

۱۷ـ لازم است تمهیدات لازم متناسب با قیمت lsf شرایط مختلف اقلیمی و محیط های خورنده ایران صورت پذیرد.

ویلا پیش ساخته

ویلا پیش ساخته

۱۸ – کلیه مصالح و اجزاء در این سیستم اعم از معماری و سازه ای از حیث دوام، خوردگی، ویلا پیش ساخته lsf زیست محیطی و غیره می بایستی بر مبنای مقررات ملی ساختمان ایران و یا آئین نامه های ملی یا معتبر بین المللی شناخته شده طراحی ویلا با lsf و مورد تایید بکار گرفته شود. در غیر این صورت اخذ تاییدیه فنی در این خصوص از مراجع ذیصلاح الزامی است.

۱۹ – الزامات مربوط به انرژی باید مطابق مبحث نوزدهم مقررات ملی ساختمان رعایت گردد.

۲۰ – در صورتی که عایق حرارتی به صورت پر کننده اجرا شود، قیمت lsf باید نوع و ضخامت عایق، مقاومت حرارتی مورد نیاز را تامین نماید.

۲۱ – چنانچه مجموعه ضوابط، دستورالعمل و یا آیین نامه در خصوص این سیستم توسط این مرکز انتشار یابد، معایب سازه های lsf شرکت های تولید کننده، کارفرمایان، مشاوران و پیمانکاران ملزم به رعایت آن می باشد.

طراحی ویلا lsf

طراحی ویلا lsf

ساخت خانه lsf

خانه lsf یک ساختمان به مصالحی که در ساخت آن بنا بکار رفته بستگی دارد. ساخت ویلا lsf در این روش از بهترین و با کیفیت ترین مصالح موجود که به صورت صنعتی فرآوری می شوند، با بهره گیری از آخرین دستاورد های علمی صنعت ساختمان در جهان استفاده می گردد.

طراحی ویلا با lsf عمر مفید این ساختمان ها کمتر از ساختمان های رایج نمی باشد قیمت سازه ال اس اف و حداقل عمر مفید این نوع ساختمان ها ۶۰ سال برآورد شده است.

طراحی ویلا lsf

طراحی ویلا lsf

معایب سازه های lsf

مرحله اول طراحی

معایب سازه های lsf ابتدا پلان اولیه (پلان معماری) طبق نظر و درخواست ویلا پیش ساخته lsf کارفرما با توجه به ویلایی بودن (فلت،دوبلکس،تریبلکس) یا در چند طبقه (آپارتمانی) ساخت ویلا به روش lsf تهیه و سپس طرح معماری تهیه شده با نرم افزارهای کامپیوتری اسکلت اصلی ساختمان (سازه طراحی سازه lsf ) قیمت lsf شامل تمامی دیتایل ها و محاسبات که شامل مقاومتهای باد، برف، زلزله و بارهای مختلف (زنده، مرده) و رعایت فواصل ستون های باربر از هم، ضخامت، عرض و نوع ستونها و تیر ها تعریف و جانمایی می گردد.

ویلا lsf

ویلا lsf

هزینه ساخت ویلا lsf

مرحله دوم پی:

شالوده مرسوم برای سیستم ساختمانی قاب سبک فولادی سرد نورد شده از نوع نواری و یا در صورت لزوم شالوده گسترده می باشد. قیمت ال اس اف در ساختمان هایی که تراز کف ساختمان پائین تر از زمین طبیعی است می توان دیوارهای بتن مسلح را در پیرامون طبقه زیرزمین و نیز زیر تمامی دیوار های باربر داخلی اجرا نمود.

جهت طراحی ویلا و ساخت ویلا با سازه lsf با مهندسین ما تماس بگیرید.

سازه lsf

سازه lsf

طراحی ویلا با سازه lsf

باید از تماس مستقیم ترک تحتانی دیوار یا هر بخش دیگری از قاب بندی با بتن تازه جلوگیری شود. قیمت ال اس اف به طور مثال می توان اطراف قطعه سرد نورد شده را با پوشش پلی اتیلن پوشش داد.

ساختمان lsf ضوابط طرح و اجرای شالوده ها باید مطابق بخش مبحث نهم مقررات ملی ساختمان باشد. قیمت lsf همچنین در این نوع فونداسیون قابلیت اجرای محل چاه ارت لوله فاضلاب وسایر موارد دیده شده است.

سازه lsf چیست؟

سازه lsf چیست؟ این دیوارها شامل دیوارهای باربر و دیوارهای غیرسازه ای می باشد. ویلا ال اس اف دو نوع روش اجرایی برای ساخت قاب بندی دیوارها در ساختمان وجود دارد. خانه lsf قاب بندی دیوارهای باربر را می توان در محل کارگاه مشروط بر ایجاد یک سطح تراز و شاسی کشی مناسب ساخت ویلا به روش lsf و سپس در جای دقیق بر پا داشت.

سازه ال اس اف

سازه ال اس اف

طراحی ویلا با lsf روش دیگر، معایب سازه های lsf تولید کاتالوگ ال اس اف پانل پیش ساخته در کارخانه است که در آن پیش سازی سقف ها، قیمت ال اس اف دیوارها و خرپاها به کمک میزهای مونتاژ انجام و پس از حمل به محل، ویلا ال اس اف عملیات نصب پانل های آماده انجام می شود. ساخت ویلا lsf اجرای دیوارهای غیر باربر در هر دو روش می تواند بعد از اجرای دیوارهای باربر و سقف انجام شود.

ب ) سقف: سیستم سقف ساز ه ای شامل تیرچه، ترک پیرامونی، سخت کننده های جان، قیمت lsf بست های تسمه ای، بست های انسجام دهنده و انواع پوشش از قبیل صفحات ساز ه ای چوبی، فولادی می باشد. قیمت سازه ال اس اف همچنین کاربرد سقف های مرکب بتن و عرشه فولادی با رعایت ضوابط مربوط مجاز است

طراحی سازه lsf

طراحی سازه lsf

قیمت سازه lsf

لطفا تماس بگیرید، مرحله چهارم پوشش های خارجی وداخلی سقف دیوار

ایزولاسیون

با استفاده از مرغوب ترین عایق های حرارتی و صوتی ساختمانی با روشهای روز دنیا در جداره های خارجی از تبادل حرارت و صدا جلوگیری می شود، طراحی ویلا با ال اس اف این تکنیکها نه تنها قابلیت تطابق در هر اقلیم و شرایطی را دارا می باشد قیمت ال اس اف بلکه در صرفه جویی انرژی نیز نقش به سزایی دارد.

مصالح پوششی

 • پانل گچی (Gypsum Board)
 • پانل سیمانی یا سمنت بورد (Cement Board) و جیپسوم بورد
 • پانلهای چوبی و(Wooden Panel MDF)

در حال حاضر در اکثر قریب به اتفاق ساختمان‌های در حال ساخت، از مصالح سنتی قیمت ویلای ال اس اف (نظیر آجر، سفال، بلوک و غیره) به عنوان دیوار استفاده می‌شود طراحی ویلا با lsf که مشکلات اجرایی ومعایب خود را دارا هستند.

طراحی سازه lsf

طراحی سازه lsf

ویلا ال اس اف در سازه‌های LSF علاوه بر امکان استفاده از مصالح سنتی به عنوان پوشش بیرونی، نوع دیگری از پوشش‌ها به عنوان پوشش داخلی استفاده می‌شود ساخت ویلا lsf که عمدتاً شامل پانلهای گچی، لیست قیمت lsf پانلهای چوبی یا پانلهای فایبرسمنت است.

ساختمان lsf

ساختمان lsf این پانلها بر روی سازه فلزی گالوانیزه نصب شده ساخت ویلا lsf و نقش دیوار را در تمامی کاربردها (اعم از دیوار داخلی و خارجی، سقف داخلی و خارجی و غیره طراحی سازه lsf ) بر عهده خواهند داشت.

طراحی ال اس اف

طراحی ال اس اف

نحوه طراحی با سازه lsf

ویژگی برجسته این محصول خاصیت ضد حریق و نسوز بودن آن است. معایب سازه های lsf قیمت ال اس اف با استفاده از این محصول در دیوارها و پارتیشن بندی ها بالطبع اسکلت فلزی ساختمان در مقابل حریق ایمن می گردد.

 • مقاوم در برابر رطوبت، حریق، ضربه، حشرات و مواد شیمیایی
 • فاقد آزبست یا هرگونه مواد زیان‌آور
 • عدم ایجاد آلودگی‌های زیست محیطی
 • نصب آسان ایمنی، پایداری، سبکی و دوام قابل توجه

پوشش های سقف و دیوار

 1. a) کاغذ دیواری یا پوستر
  b) رنگ
  c) دیوارپوش
  d) کاشی یا سنگ های آنتیک
  e) کتیبه

پوشش های کف

 1. a) پارکت
  b) موکت
  c) سنگ، سرامیک و گرانیت
  d) کفپوش

مرحله پنجم تاسیسات الکتریکی و مکانیکی

تاسیسات برقی شامل: قیمت ال اس اف سیم کشی –کلید –پریز- تابلو برق –چاه ارت – خط تلفن –کابل تلویزیون که در این نوع ساختمانها به راحتی میسر می باشد. قیمت ویلای ال اس اف خانه lsf در این شیوه لوله های پلاستیکی از بالای سقف کاذب به میان فضای خالی دیوارها به محل قوطی ها که از پیش به وسیله پشت بندهای مخصوص در محل مورد نصب شده اند کشیده می شوند.

سازه سبک

سازه سبک

مرحله ششم درب و پنجره

درب ها: استفاده از انواع درب ها از نوع MDF-HDF-UPVC مجری سازه ال اس اف و آلومینیوم ضد حریق و ضد سرقت (چهارچوب درب ها از نوع فولاد با چوب می باشد).
پنجره: استفاده از انواع پنجره های UPVC و یا آلومینیومی با شیشه های تک جداره و دو جداره در ضخامت و ابعاد و اشکال مختلف.

مزایای سازه های LSF

 • سرعت اجرای بسیار بالا

روش ال اس اف این امکان را برای سرمایه گزاران فراهم می کند قیمت ال اس اف تا سرمایه آنها در کوتاه ترین زمان ممکن با بهترین کیفیت ساختمان سازی بازگردانده شود. ساخت ویلا به روش lsf به عنوان مثال برای احداث یک بنای ۴ طبقه با مساحت ۱۰۰۰ متر مربع زیر بنا تنها ۱۱۴ روز کاری زمان نیاز دارد. ویلا ال اس اف افزایش ۸ الی ۱۳ درصدی فضاهای مفید داخلی در مقایسه با شیوه ی سنتی.

 • کیفیت بالا و یکنواخت محصول نهایی

به علت اینکه مقاطع سازه ای این سیستم در کارخانه تولید و برش خورده و سپس توسط تکنسینهای فنی اجرا می گردند، قیمت lsf کیفیت محصول نهایی در مقایسه با ساخت و ساز سنتی بسیار بالاتر می باشد.

 • سبکی و در نتیجه کاهش نیروی زلزله وارد بر سازه

وزن سازه ای این سیستم حدودا ۲۵%-۳۰% سازه های معمول است ساخت ویلا به روش lsf در نتیجه به همین نسبت نیروی زلزله بسیار کمتری را به خود جذب می نماید.

 • کیفیت بالای اجرای اتصالات

طراحی ویلا با lsf بر خلاف ساخت و سازهای سنتی که در اغلب موارد کیفیت اجرای اتصالات پایین و منشاء بسیاری از خرابیها در زلزله می باشند، در این سیستم اتصالات ساده و همانند سایر اجزای سازه دارای کیفیت اجرای بالایی می باشند

طراحی ال اس اف

طراحی ال اس اف

 • برخوردار از استانداردهای جهانی مصرف انرژی

به لحاظ عایق بندی مناسب دیوارها در سیستم LSF درصد انتقال انرژی در این ساختمانها بسیار پایینتر از سازه های سنتی است قیمت ال اس اف و در دراز مدت منجر به صرفه جویی قابل توجه در هزینه گرمایش و سرمایش ساختمان می شود.

 • حمل و نقل آسان

سبکی و ابعاد کوچک مقاطع، زمینه را برای حمل و نقل آسان حتی برای نقاط صعب العبور فراهم می کند.

 • قابلیت بازیافت بخش عمده مصالح

اغلب اجزای سازه ای و غیر سازه ای در این سیستم به صورت پیچ اجرا می شوند و خانه lsf بازیافت آنها به سهولت امکانپذیر است. نزدیک به ۷۰ درصد مصالح قابلیت تعویض شدن دارند.

 • مقاومت و دوام بالا در برابر شرایط محیطی نامطلوب

به دلیل گالوانیزه بودن کلیه مقاطع، ساختمانهای ساخته شده با این روش دارای مقاومت مناسب تری در برابر خوردگی و رطوبت بوده و در شرایط محیطی شمال و جنوب کشور دارای عمر مفید بیشتری خواهند بود.

 • سهولت اجرای تاسیسات برقی و مکانیکی

در روند شکل دهی و ساخت مقاطع فولادی جدار نازک، سوراخهایی استاندارد در جان این مقاطع پیش بینی می شود معایب سازه ال اس اف که عبور سیم ها و لوله ها از داخل انها باعث تسهیل در نصب سیستم های الکتریکی و لوله کشی ها در داخل دیوار می گردند.

 • تطابق فرهنگی محیط داخل و نمای ساختمان با ساختمانهای سنتی

در سطوح خارجی انواع نماها از قبیل سنگ، آجر نما، نمای PVC، چوبی یا آلمینیومی، رنگ، کاشی، سرامیک و… قیمت lsf در فضای داخل نیز همانند ساخت ویلا lsf دیوارهای معمول امکان اجرای رنگ، کاغذ دیواری و… وجود دارد که این خصیصه باعث می گردد تفاوتی با ساختمانهای معمول و رایج احساس نشود.

 • عملکرد صوتی خوب

عایق درون دیوارها باعث عدم انتقال صدا و عملکرد صوتی مناسب سازه lsf چیست؟ این ساختمانها می شود.

 • برخوردار از استانداردها و ضوابط ضد آتش سوزی

تمام عناصر این سیستم از جمله عایقهای حرارتی و صوتی از استانداردهای ضد حریق برخوردار می باشند.

 • نیاز به فضای کم کارگاهی و ایمنی بیشتر در کارگاه

معایب سازه ال اس اف

 1. در ابعاد دهانه محدودیت وجود دارد.
 2. تعداد طبقات قابل ساخت با این سیستم محدود است.

لیست قیمت lsf

لیست قیمت lsf لطفا تماس بگیرید. مجری سازه ال اس اف مشخصات پیچ، میخ، میل مهار و دیگر اتصال دهنده ها که برای اتصال قاب های فولادی سبک به چوب، قیمت ال اس اف مصالح بنایی، ساخت ویلا به روش lsf بتن و دیگر اجزاء فولادی بکار می روند، طراحی ویلا با ال اس اف باید مطابق استانداردهای معتبر باشند.

۸ پاسخ به “ارزان ترین سازه ال اس اف در ایران | ساخت ۹۰ روزه ( تضمینی )”

 1. فرزاد گفت:

  سلام تکنولوژی جالبیه من هم از طریق یکی از دوستانم با این سازه ه آشنا شدم و سایت شما رو اتفاقی در اینترنت پیدا کردم توضیحتتون واقعا عالی و کامله فکر میکنم این همون چیزی هست که دنبالش میگشتم.

 2. کورش بزرگی گفت:

  با سلام و عرض ادب. میدونم قیمت یک سازه بستگی به خیلی از فاکتورها داره، اما میشه بیزحمت قیمت ۱۰۰ متر زیر بنا دوبلکس زیر پارکینگ، طبقه اول شامل یک حال، آشپزخانه، دستشویی و حمام، طبقه دوم شامل ۳ خواب و دستشویی و حمام و سقف نیمه باز، هر ۴ طرف تراس در منطقه گیلان ،سراوان ۲۲ کیلومتری رشت را بفرماءید؟

 3. حسین گفت:

  با سلام و عرض ادب. میدونم قیمت یک سازه بستگی به خیلی از فاکتورها داره، اما میشه بیزحمت قیمت ۱۰۰ متر زیر بنا دوبلکس زیر پارکینگ، طبقه اول شامل یک حال، آشپزخانه، دستشویی و حمام، طبقه دوم شامل ۳ خواب و دستشویی و حمام و سقف نیمه باز، هر ۴ طرف تراس در منطقه کیاسر ساری را بفرماءید؟

  • با سلام و احترام
   لطفا از طریق واتس آپ در ارتباط باشید تا راهنمایی لازم با مشخصات بالا صورت گیرد.
   سپاس از همراهی شما

  • علیرضا گفت:

   با سلام .هزینه ویلا دوطبقه پایین حال پذیرایی آشپزخانه پذیرا دستشویی و حمام و بالا سه یا دوخواب و یک تراس به متراژ ۹۰ متر چند در میاد

  • با سلام و احترام
   لطفا از طریق تماس تلفنی در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *