×

ساخت ویلا در اهواز | طراحی ویلا در اهواز

 • کد نوشته: 8408
 • ۱۴۰۲/۰۲/۰۵
 • دیدگاه‌ها برای ساخت ویلا در اهواز | طراحی ویلا در اهواز بسته هستند
 • طراحی ویلا در اهواز طراحی ویلا در اهواز توسط معماران برجسته کشوری طراحی ویلا تخصص حرفه ای ماست. شما کارفرمایان عزیز میتوانید با ما تماس حاصل فرمائید. برسون بخشی از شهر آرام ، با نام منفرد نزدیک ، در دهه های اول قرن ۲۰ ساخته شد. خانه های اصیل برای طبقه کارگر و کارمند در […]

  ساخت ویلا در اهواز | طراحی ویلا در اهواز

  طراحی ویلا در اهواز

  طراحی ویلا در اهواز توسط معماران برجسته کشوری طراحی ویلا تخصص حرفه ای ماست. شما کارفرمایان عزیز میتوانید با ما تماس حاصل فرمائید. برسون بخشی از شهر آرام ، با نام منفرد نزدیک ، در دهه های اول قرن ۲۰ ساخته شد. خانه های اصیل برای طبقه کارگر و کارمند در یک ساختار منظم و منظم شهری قرار می گیرند.ساخت ویلا در اهواز از زمان ساخت آنها لایه ها و فرم های بیشتری به دست آوردند. یکی از آنها با ویلای جدید جایگزین شد که نشان دهنده نیازهای خانواده فعلی و ایجاد یک لایه معاصر است ، ساخت ویلا سفید در اهواز ضمن احترام به شخصیت اصلی محله. هدف. طراحی ویلا دزفول ایده افزایش حجم و قابل استفاده فضای خانه ، ضمن حفظ مقیاس خیابان و جو ۳۰ سالگی. تأکید در برنامه کف کارکردی و اتصال خانه با باغ صمیمی است که در تابستان به یک فضای اصلی زندگی اصلی تبدیل می شود.

  ساخت ویلا در اهواز

  ساخت ویلا در اهواز توسط مهندسین ما با شرایط و سیاست های خاص صورت خواهد گرفت لطفا در این زمینه با کارشناسان ما در تماس باشید.مفهوم این شیء در ردیف خانه ها قرار داده شده است و به هیچ وجه دخالت نمی کند. به دلیل اندک جبران خیابان از جاده ، می توان یک ورودی سخاوتمندانه از ساختمان ایجاد کرد.

  طراحی ویلا در دزفول از طریق هشتی انسان می تواند به سالن برود. طراحی ویلا اهواز این سالن به طور مستقیم با فضای زندگی مرکزی متصل است ، ساخت ویلا در اهواز  که در یک طرح ساده با آزادسازی در تمام نیمی از کف پخش می شود و از طریق شیشه بزرگ به درون باغ سرازیر می شود. این سالن به توالت و لباسشویی و پله های منتهی به طبقه دوم نیز دسترسی دارد.

  ساخت ویلا سفید در اهواز دو اتاق خواب ، حمام ، اتاق رختکن و استودیوی مادربزرگ وجود دارد. هر دو اتاق خواب به تراس با باغ دسترسی دارند. پیوند قسمت پشت ساختمان و باغ مهمترین عنصر پروژه است.

  هزینه ساخت ویلا در اهواز

  ساخت ویلا اهواز و یا هر پروژه ای در اهواز و یا در جنوب کشور به علت شبانه روزی کار کردن در پروژه هزینه های متفاوتی دارد از این رو شما عزیزان میتوانید جهت بررسی هزینه های ساخت با مهندسین ما در ارتباط باشید.

  نمای ساختمان همان سطح ساختمانهای دیگر را نگه می دارد و ارتفاع خانه از فضای اطراف آن فراتر نمی رود. نمای خیابان بلوک جمع و جور به دو قسمت تقسیم شده است. رنگ تیره ، فضای نشیمن استودیو را در طبقه دوم مشخص می کند و همچنین به لطف آن ، به نظر می رسد این قسمت از توده سرکوب شده است.

  در یک قسمت با رنگ روشن ، یک شکل شبیه به مفهوم شی اصلی وجود دارد که هنوز هم در خانه همسایه قابل مشاهده است. طراحی ویلا در آبادان هر دو نمای خیابان و سمت آن ملموس است ، طراحی ویلا در اهواز با سوراخ های بریده شده در پنجره ، که عمدتا به اتاق های خدمات منتهی می شود. از طرف دیگر ،خانه کاملاً به درون باغ باز می شود.

  به لطف شیشه فریم بزرگ با دیوار کشویی ، فضای اصلی زندگی با باغ مخلوط می شود. ساخت ویلا سفید در اهواز درخت سیب اصلی مهمترین عنصر در آنجا است. ساخت ویلا در اهواز  تراس طبقه دوم نیز بام و سایه زنی فضای نشیمن در طبقه همکف است. شکل های گرد ، نرده ها و سطوح لعاب دار به فضای دهه ۳۰ محله اشاره دارد.

  ساخت ویلا لاکچری در اهواز

  لاکچری یا ویلا لوکس در اهواز میتواند یکی از بی نظیرترین ویلاها در ایران به شما رود به علت سفیدی نما و خاص بودن اب و هوا و منطقه هزینه ویلا لاکچری به ۱۰۰ گزینه ربط دارد برای مثال موقعیت زمین، نیازهای کارفرما، متریال های لوکس و درجه یک، طراحی ویلا ، و غیره…. به داخل. ساده و کاربردی است. در پشت لعاب سخاوتمندانه در اتاق نشیمن با یک آشپزخانه ، عمدتا باغ زمینه ای متمایز از فضای داخلی ایجاد می کند.

  یک درخت سیب ، یک بوته با میوه قابل خوردن ، یک چوب انباشته برای گرم کردن ، یک گلخانه همسایه … اتاق خواب ، در برعکس ، به دلیل داشتن پنجره های مناسب مناسب ، احساس حریم خصوصی را ایجاد می کند.

  حتی فضای داخلی با منحنی ها مخلوط می شود. ساخت ویلا در اهواز  و در غیر این صورت عقلانیت سخت را می گیرد. مواد. دیوارها از آجرهای آهکی آهک و عایق حرارتی پشم معدنی تشکیل شده است. طراحی ویلا در اهواز این نمای جلوی ساختار یاتاقان از شکاف هوا بارگیری می شود ، سطح آن از تابلوهای جمع و جور FunderMax HPL تشکیل شده است. طراحی ویلا در خرمشهر روکش آن دقیقاً برای دستیابی به جزئیات تمیز و پشتیبانی از مقیاس انسانی خانه تنظیم شده است.

  ساخت ویلا در اهواز

  سازه های افقی از بتن یکپارچه ساخته شده اند. Exeption ساخت تراس و بام آن است – سیستمی از دو صفحه افقی با تکیه گاهها از یک ساختار فولادی پیشرفته ساخته شده است. گرمایش توسط دیگ بخار برقی تأمین می شود ، طراحی ویلا در آبادان گرمایش DHW توسط پنل های خورشیدی و احیاء در آنجا نصب شده است. پنجره ها از جنس آلومینیوم و پلاستیک آلومینیومی هستند ، سطوح کف از چوب چند لایه چسبان است.

  مشاوره با ما 

  طراحی ویلا در اهواز

  طراحی ویلا در اهواز

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.