چه نوع ویلایی میخوای ؟

طراحی ویلا در ارومیه

طراحی ویلا در ارومیه

طراحی ویلا در ارومیه طراحی و ساخت در کل کشور تخصص حرفه ای ماست. این اقامتگاه شخصی برای یک خانواده ، که در ژوئن سال ۲۰۰۹ تکمیل شد ، در یک محله سرسبز و برگدار در بوسوم ، یک شهر کوچک در نزدیکی آمستردام واقع شده است. چه نوع ویلایی میخوای ؟ ساخت ویلا در ارومیه این محله به ویلاهای قرن نوزدهم خود معروف است ، که با طیف گسترده ای از سبک های احیاگر طراحی شده است. طراحی ویلا ارومیه توسط GRUP A مدرن و مجسمه سازی است و به شکلی طبیعی با محیط اطراف خود در تعامل است. طراحی ویلا در ارومیه حجم ساختمان انتزاعی با استفاده از دیوارها و پشت بام های شیب دار ، بر خلاف محله های یادبودهای محله ای ، و حتی گاهی بی هویت قرن نوزدهم بازی می کند. در عین حال ، شخصیت مجسمه ای ویلا تضمین می کند که احساس راحتی در چشم انداز تعبیه شده است. بنابراین ، طراحی ویلا شیب دار ادغام خود را با متن و جامعه تقویت می کند ، اما با زبان مجرد آن برجسته است.

طراحی و ساخت ویلا در ارومیه ۰۹۳۷۸۴۴۳۹۳۴

ساخت ویلا در ارومیه

ساخت ویلا در ارومیه نوع ساختمان ویلا نقلی از یک حجم مستطیل ساده با یک سقف پیچ خورده چرخان تکامل یافته است. پس از آن به منظور ایجاد پنجره ها ، تراس ها ، بالکن ها و ورودی ها ، بخش هایی از این حجم برش داده شد. یک گوشه بریده رو به خیابان در جلوی خانه به وضوح ورودی اصلی را نشان می دهد ، ساخت ویلا در ارومیه در حالی که در ضلع شرقی ویلا ، یک باغ منزوی و یک ورودی دیگر یک طرف خصوصی تر ارائه می دهد. یک ایوان راحت و یک پنجره پانوراما به طول ۱۵ متر با باغ در قسمت پشتی خانه روبرو است و به عنوان گذار بین ویلا و باغ ، ساخت آپارتمان چه نوع ویلایی میخوای ؟ دو برابر شده است. طراحی ویلا در ارومیه هر دو باغ در جلو و در پشت خانه با مسیری شیب دار به یکدیگر مرتبط می شوند. این مسیر نزولی خود را در زیر بلوک طناب پایین می آورد و از این طریق دسترسی باغ به زیرزمین و یک پارکینگ راحت با پارک را فراهم می کند. مشتری خواستار ویلا با احساس مدرن ، باغی با درجه حریم خصوصی و امکان پارک کردن سرپناه شد. با طراحی ویلای کناری ، به دنبال ویلا هستی ما هستیم؟ واقع در بین خیابان و منطقه خصوصی طرح ، به هر سه این خواسته رسیدگی شد. این طرح شامل پاسخ به خواسته ها ، و ادغام آنها از طریق عملیات ساده در یک جلد مجسمه ، مدرن و روشن است.

طراحی و ساخت ویلا در ارومیه 

طراحی ویلا در ارومیه

طراحی ویلا در ارومیه

طراحی ویلا در ارومیه

طراحی ویلا در ارومیه

 

 

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

نقاشی ساختمان در آسارا

ترکیب رنگ قرمز و سبز چی میشه

ترکیب رنگ ابی فیروزه ای روشن

ترکیب رنگ نارنجی

ترکیب رنگها

جدول رنگها

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

خانهوبلاگواتس آپتماس