نقشه آپارتمان 80 متری

نقشه آپارتمان 80 متری


نقشه آپارتمان ۸۰ متری

به گزارش بازار کار ساخت خانه اویم شاهانه: نقشه آپارتمان ۸۰ متری برای سکونت خانواده های ۳ تا ۴ نفره، خانه های ۸۰ متری می تواند گزینه مناسبی باشد. اما یکی از اشتباهات رایج در طراحی آپارتمان ۸۰ متری، این است که  برخی از افراد می خواهند این خانه ها را سه خوابه طراحی نمایند. در صورتی که طراحی سه خوابه نقشه آپارتمان ۸۰ متری قطعا کار غیر حرفه ای می باشد. زیرا فضاهای مختلف خانه کوچک تر از حد استاندارد طراحی خواهند شد. بنابراین هر مهندسی که به شما پیشنهاد طراحی سه خوابه نقشه آپارتمان ۸۰ متری شما را می دهد، معمار حرفه ای و متخصصی نیست. مهندسین ما با اطلاع از حداقل ابعاد استاندارد هر فضا می توانند نقشه آپارتمان ۸۰ متری شما را به بهترین نحو و با جلوه ای ایده آل برای طراحی نمایند.

کابینت

کابینت

نقشه آپارتمان 80 متری

نقشه آپارتمان ۸۰ متری

نکات کلیدی در طراحی نقشه آپارتمان ۸۰ متری

در طراحی خانه های زیر ۱۰۰ متر بهتر است به هیچ عنوان رنگ های غالب تیره نباشند. اما اگر می خواهید رنگی تیره در طراحی داخلی خانه خود بکار ببرید، بهتر است از این رنگ تنها در طراحی یکی از دیوارها استفاده نمایید.

از آنجایی که این خانه ها معمولا دو خوابه هستند، بهتر است ارتباط میان فضاها را به طور کامل مدنظر قرار دهید. تفکیک بخش خصوصی و عمومی آپارتمان در این خانه ها از اهمیت نسبتا بالایی برخوردار است. به همین دلیل بهتر است اتاق خواب ها در یک جهت بنا قرار گرفته باشند.

نقشه آپارتمان 80 متری

نقشه آپارتمان ۸۰ متری

نکات حائز اهمیت در طراحی نقشه آپارتمان ۸۰ متری

اگر قصد دارید در طراحی آپارتمان خود از تراس استفاده نمایید، بهتر است به جای طراحی دو تراس کوچک که تنها برای نگهداری از وسایل می توان از آن ها استفاده نمود، یک تراس با مساحت مناسب و استاندارد طراحی نمایید. هزینه بازسازی ویلا در شمال از طرفی این تراس نیز بهتر است در ضلع جنوبی یا مشرف به حیاط طراحی شود. همچنین در ایده آل ترین حالت، تراس باید ارتباط مستقیم با آشپزخانه داشته باشد.

نقشه آپارتمان 80 متری

پلان آپارتمان ۸۰ متری

پلان آپارتمان 80 متری

پلان آپارتمان ۸۰ متری

نقشه آپارتمان 80 متری

نقشه آپارتمان ۸۰ متری

نقشه آپارتمان 80 متری

نقشه آپارتمان ۸۰ متری

نقشه آپارتمان 80 متری

نقشه آپارتمان ۸۰ متری

 

 

مقالات پیشنهادی برای مطالعه : 

نقاشی ساختمان البرز

نقاشی ساختمان در شهر کرج

هزینه ویلا در رشت

 

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره