نقشه آپارتمان 290 متری

نقشه آپارتمان 290 متری


نقشه آپارتمان ۲۹۰ متری

به گزارش بازار کار ساخت خانه اویم شاهانه: یکی از مهم ترین مواردی که در طراحی نقشه آپارتمان ۲۹۰ متری باید به آن توجه نمود، طراحی محوطه است. طراحی نمودن محوطه تنها به معنای کاشت گل و گیاه در فضای بیرونی آپارتمان نیست، بلکه باید تمامی مسیرهای حرکتی، فضای سبز، ورودی ها و … به صورت کاملا استاندارد و اصولی طراحی و اجرا شوند. به همین دلیل است که طراحی محوطه نقشه آپارتمان ۲۹۰ متری می تواند تاثیر بسیار زیادی در جذابیت آپارتمان داشته باشد. مهندسین ما با تخصص و تجربه در زمینه محوطه سازی، تمام تلاش خود را در زمینه ارائه بهترین ایده ها در خصوص اجرای محوطه نقشه آپارتمان ۲۹۰ متری شما انجام می دهند.

کابینت

کابینت

طراحی باغ ویلا کوچک

آپارتمان 290 متری

آپارتمان ۲۹۰ متری

نکات کلیدی در طراحی محوطه نقشه آپارتمان ۲۹۰ متری

در طراحی محوطه نقشه آپارتمان ۲۹۰ متری، توجه به برخی نکات موجب طراحی اصولی تر و زیباتر خواهد شد. از مهم ترین نکات طراحی محوطه می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  • در ابتدا باید مسیر حرکتی پیاده و سواره مشخص شود. این کار موجب می شود تا در طول حرکت خود به خود مسیر را پیدا نموده و از فضای سبز اطراف نیز لذت ببرید.
  • ایجاد نمودن اختلاف سطح میان فضای جلوی آپارتمان و محوطه می تواند موجب پخش بوی گل و گیاه در محوطه شده و همچنین مسیر حرکتی هیجان انگیزی را در محوطه ایجاد نماید.
آپارتمان 290 متری

آپارتمان ۲۹۰ متری

نمای آبساب

پلان آپارتمان ۲۹۰ متری

  • مصالح مورد استفاده در کف سازی حیاط و محوطه نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردارند. سنگ، چوب و موزاییک بهترین متریال های مورد استفاده در مسیرهای حرکتی و فضای مکث میان گل و گیاهان می باشند. هزینه ویلا پیش ساخته زیرا استفاده نمودن از این متریال ها در کنار گیاهان موجب القای حس طبیعت می شود. البته در برخی از مواقع می توان از پوشش چمن نیز در محوطه استفاده نمود.
  • از دیگر عناصر موثر در افزایش زیبایی و جذابیت محوطه می توان به آبنماها و حوض، استفاده نمودن از آلاچیق ها و مبلمان فضای باز اشاره نمود.

 

نقشه آپارتمان 290 متری

نقشه آپارتمان ۲۹۰ متری

ضوابط طراحی شهری

نقشه آپارتمان 290 متری

نقشه آپارتمان ۲۹۰ متری

 

پلان آپارتمان 290 متری

پلان آپارتمان ۲۹۰ متری

 

مقالات پیشنهادی برای مطالعه : 

نقاشی ساختمان تهران

مشارکت در ساخت شیپور

نقاشی ساختمان

ترکیب کمیسیون ماده ۱۰۰

هزینه ویلا در کیش

 

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره