×

نقشه آپارتمان ۲۹۰ متری

 • کد نوشته: 25326
 • ۱۴۰۲/۰۳/۳۰
 • دیدگاه‌ها برای نقشه آپارتمان ۲۹۰ متری بسته هستند
 • نقشه آپارتمان ۲۹۰ متری به گزارش بازار کار ساخت خانه اویم شاهانه: یکی از مهم ترین مواردی که در طراحی نقشه آپارتمان ۲۹۰ متری باید به آن توجه نمود، طراحی محوطه است. طراحی نمودن محوطه تنها به معنای کاشت گل و گیاه در فضای بیرونی آپارتمان نیست، بلکه باید تمامی مسیرهای حرکتی، فضای سبز، ورودی ها […]

  نقشه آپارتمان ۲۹۰ متری

  نقشه آپارتمان ۲۹۰ متری

  به گزارش بازار کار ساخت خانه اویم شاهانه: یکی از مهم ترین مواردی که در طراحی نقشه آپارتمان ۲۹۰ متری باید به آن توجه نمود، طراحی محوطه است. طراحی نمودن محوطه تنها به معنای کاشت گل و گیاه در فضای بیرونی آپارتمان نیست، بلکه باید تمامی مسیرهای حرکتی، فضای سبز، ورودی ها و … به صورت کاملا استاندارد و اصولی طراحی و اجرا شوند. به همین دلیل است که طراحی محوطه نقشه آپارتمان ۲۹۰ متری می تواند تاثیر بسیار زیادی در جذابیت آپارتمان داشته باشد. مهندسین ما با تخصص و تجربه در زمینه محوطه سازی، تمام تلاش خود را در زمینه ارائه بهترین ایده ها در خصوص اجرای محوطه نقشه آپارتمان ۲۹۰ متری شما انجام می دهند.

  طراحی باغ ویلا کوچک

  آپارتمان 290 متری

  آپارتمان ۲۹۰ متری

  نکات کلیدی در طراحی محوطه نقشه آپارتمان ۲۹۰ متری

  در طراحی محوطه نقشه آپارتمان ۲۹۰ متری، توجه به برخی نکات موجب طراحی اصولی تر و زیباتر خواهد شد. از مهم ترین نکات طراحی محوطه می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  • در ابتدا باید مسیر حرکتی پیاده و سواره مشخص شود. این کار موجب می شود تا در طول حرکت خود به خود مسیر را پیدا نموده و از فضای سبز اطراف نیز لذت ببرید.
  • ایجاد نمودن اختلاف سطح میان فضای جلوی آپارتمان و محوطه می تواند موجب پخش بوی گل و گیاه در محوطه شده و همچنین مسیر حرکتی هیجان انگیزی را در محوطه ایجاد نماید.
  آپارتمان 290 متری

  آپارتمان ۲۹۰ متری

  پلان آپارتمان ۲۹۰ متری

  • مصالح مورد استفاده در کف سازی حیاط و محوطه نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردارند. سنگ، چوب و موزاییک بهترین متریال های مورد استفاده در مسیرهای حرکتی و فضای مکث میان گل و گیاهان می باشند. هزینه ویلا پیش ساخته زیرا استفاده نمودن از این متریال ها در کنار گیاهان موجب القای حس طبیعت می شود. البته در برخی از مواقع می توان از پوشش چمن نیز در محوطه استفاده نمود.
  • از دیگر عناصر موثر در افزایش زیبایی و جذابیت محوطه می توان به آبنماها و حوض، استفاده نمودن از آلاچیق ها و مبلمان فضای باز اشاره نمود.

   

  نقشه آپارتمان 290 متری

  نقشه آپارتمان ۲۹۰ متری

  ضوابط طراحی شهری

  نقشه آپارتمان 290 متری

  نقشه آپارتمان ۲۹۰ متری

   

  پلان آپارتمان 290 متری

  پلان آپارتمان ۲۹۰ متری

   

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.