آپارتمان 230 متری

آپارتمان 230 متری


نقشه آپارتمان ۲۳۰ متری

رعایت اصول طراحی در نقشه آپارتمان ۲۳۰ متری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. یکی از این اصول رعایت اصل تعادل در طراحی داخلی است. که موجب سهولت در چیدمان و خوانایی بهتر فضا می شود. شاید در ابتدا رعایت تعادل در طراحی داخلی نقشه آپارتمان ۲۳۰ متری بی اهمیت به نظر برسد. اما پس از طراحی نقشه آپارتمان ۲۳۰ متری عدم رعایت اصل تعادل می تواند موجب شلوغ و آشفته دیده شدن فضا شود. مهندسین ما با توجه به اصل تعادل در طراحی نقشه آپارتمان ۲۳۰ متری موجب زیبایی و آرامش بیشتر فضای خانه شما می شوند.

کابینت

کابینت

آپارتمان 230 متری

آپارتمان ۲۳۰ متری

رعایت اصل تعادل در طراحی نقشه آپارتمان ۲۳۰ متری

تعادل در فضا به دو صورت تعادل متقارن و تعادل نامتقارن اجرا می شود. که تعریف هر کدام از آن ها به شرح زیر می باشد.

تعادل متقارن: طراحی ویلا مدرن یکی از مهم ترین بخش های تعادل، ایجاد تقارن در فضا است. این موضوع به معنای مشابه بودن فضای دو طرف خانه نمی باشد. بلکه به معنای هم وزن بودن و تعادل متقارن در فضا است. بهترین حال برای ایجاد تعادل متقارن در فضا، ایجاد نقطه کانون مرکزی در هر فضا و چیدمان بر اساس آن است. این تعادل علاوه بر وسایل باید در بافت، شکل و رنگ عناصر موجود در فضا نیز رعایت شود. به طور مثال شومینه به عنوان مرکز کانونی در نظر گرفته می شود و از دو مبل مشابه در دو طرف آن استفاده می شود.

 عکس آپارتمان 230 متری

عکس آپارتمان ۲۳۰ متری

پلان آپارتمان ۲۳۰ متری

تعادل نامتقارن: اجرای این نوع تعادل در فضا از جذابیت بیشتری برخوردار است. اما علاوه بر جذابیت، پیچیدگی این نوع تعادل نیز بیشتر می باشد. تعادل نامتقارن به معنای ایجاد تعادل بصری در فضا است. در این نوع از تعادل می توانید تلویزیون را به عنوان نقطه کانونی در نظر بگیرید و از دو مبل یک نفره در یک سمت و از یک مبل دو نفره در سمت دیگر آن استفاده نمایید.

نقشه آپارتمان 230 متری

نقشه آپارتمان ۲۳۰ متری

پلان آپارتمان 230 متری

پلان آپارتمان ۲۳۰ متری

 

مقالات پیشنهادی برای مطالعه : 

قیمت نقاشی ساختمان بلکا

قیمت نقاشی ساختمان مولتی کالر

قیمت نقاشی کناف

قیمت نقاشی کناف تهران

هزینه ساخت ویلا در شمال ۱۴۰۱
هزینه طراحی ویلای مدرن

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره