×

از ۰ تا ۱۰۰ طراحی باغ ویلا و ساخت باغ ویلا با ما

 • کد نوشته: 2539
 • ۱۴۰۲/۰۴/۱۲
 • دیدگاه‌ها برای از ۰ تا ۱۰۰ طراحی باغ ویلا و ساخت باغ ویلا با ما بسته هستند
 • طراحی باغ ویلا به گزارش طراحی ویلا : یکی از طراحی باغ ویلا که بیشتر مورد استقبال متقاضیان و صاحبان ویلا قراره میگیرد طراحی باغ ویلا میباشد که نیاز به مهارت و دقت خاصی برای انجام هر چه بهتر این کار است. بیشتر افراد دوست دارند که از گل گیاه و بوته در داخل محوطه ویلا […]

  از ۰ تا ۱۰۰ طراحی باغ ویلا و ساخت باغ ویلا با ما

  طراحی باغ ویلا

  به گزارش طراحی ویلا : یکی از طراحی باغ ویلا که بیشتر مورد استقبال متقاضیان و صاحبان ویلا قراره میگیرد طراحی باغ ویلا میباشد که نیاز به مهارت و دقت خاصی برای انجام هر چه بهتر این کار است.

  بیشتر افراد دوست دارند که از گل گیاه و بوته در داخل محوطه ویلا خود استفاده کنند تا یک فضای زمانتیک و دلنشین را برای آنها به وجود آورد. و این سوال برای بیشتر صاحبان ویلا پیش میآید که آیا فقط کاشتن گیاه و گل برای داشتن یک فضای دلنشین کافی میباشد یا خیر؟ کاشتن گل گیاه خالی نمیتواند یک فضای دلنشین و با طراوت را برای شما به ارمغان آورد و یک ویو خوب را از ویلای شما به نمایش نخواهد گذاشت.

   شماره تماس ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

  طراحی ویلا

  طراحی ویلا

  طراحی باغ ویلا وجود فضای سبز و باغچه یکی از مهمترین ویژگی هایی است که باید در هنگام قیمت ساخت ویلا به آن توجه خاصی کرد. چون همین گل گیاه و باغچه یک نمای لوکس و مدرنی به ویلا میدهد و نقش اساسی در بالا بردن قیمت آن دارد. هنگامی که شما قصد دارید که فضای محوطه را با گل گیاه پر کنید باید به ترکیب رنگها و تناسب بین آنها توجه کرد.

  بدین معنی یک فضای سرسبز حتما باید با مصالح و متریال بکار رفته در ویلا ترکیب باشند و با همدیگر جور باشند تا یک نمای زیبا به ویلا بدهد. حتما از رنگهای زننده و بد ترکیب برای نمای ویلا استفاده نکنید.

  طراحی باغ ویلا وجود یک باغچه و فضای سبز به شما حس آرامش بخشی را میدهد و تا جایی که امکانش هست و محوطه ویلا شما جا دارد گل گیاه بکارید. زمانی که شما برای نمای بیرونی ویلا خود از چوب استفاده کرده اید سعی کنید گلهایی بکارید که با رنگ چوب سنخیت داشته باشد و همچنین زمانی که نمای ویلا بتنی  یا فلزی باشد از درختان و گیاهانی استفاده کنید که مصالح بکار رفته مچ باشند و یک نمای خوب و شیک به ساختمان شما بدهند.

  همچنین بسیاری از افراد تمایل دارند تا در طراحی ویلا باغ خود از متریال و مواد سنتی و قدیمی استفاده نمایند تا در نهایت طراحی ویلا باغ  آنها به سمت طراحی سنتی و نوستالژیک برود.

  طراحی باغ ویلا

  طراحی باغ ویلا

  توجه به موضوع انتخاب میز و صندلی در طراحی باغ

  طراحی باغ ویلا سازندگان ویلا و معماران برای طراحی ویلا باغ از متریال و مصالحی استفاده میکنند که با گل وگیاهانی که در درون محوطه یا حیاط ویلا هستند ترکیب باشند.

  از زمان های قدیم پادشاهانی و فرمانروایان در هنگام ساخت کاخ های خود از سنگ های قیمتی، تزئینی، زیور آلات، وگل گیاهان استفاده کرده اند که این عوامل باعث زیبا بودن کاخ آنها و همچنین دلنشین بودن آن شده است.

  ساخت باغ ویلا شما اگر فیلم یا عکس بیشتر قصرهای شاهان قدیمی را ببینید خواهید دید که آنها برای نمای بیرونی کاخ خود و شیک نشان دادن آن از سنگهای قیمتی، تزئینی،  و گل گیاهان متنوعی استفاده کرده اند.

  که همین عوامل شکوه و عظمت خاصی را به کاخ آنها داده است. طراحی باغ ویلا امروزه هم بیشتر کاخ ها یا ویلاهایی ساخته میشود از کاخ های شاهان قدیمی الگو برداری میکنند شاید شما نتوانید یک کاخ را درست کنید اما بکار گیری مصالح و گل گیاه در نمای بیرونی ویلا خود یک محیط زیبا و کاخ مانند را درست کنید.

  طراحی باغ ویلا

  طراحی باغ ویلا

  تناسب رنگ گیاهان با مصالح در طراحی باغ 

  مهمترین و زیباترین رنگهایی که در نمای بیرونی ویلاها استفاده میشود رنگ قهوای و سبز گیاهی است که همرنگ گیاهان درون محوطه میباشد.

  در برخی از ویلاها در سقف آن از نمای شینگل آسفالتی مورد استفاده قرار میدهند نقشه ساخت ویلا کوچک و سنگ دیوار آن را از رنگ سفید استفاده میکنند که این باعث زیبایی نمای ویلا خواهد شد. شما سعی کنید در هنگام طراحی باغ ویلا خود از رنگ قهوه ای استفاده کنید تا شکوه و ویو ویلا را دوچندان بکند.

  معماری منظر در باغ ایرانی

  طراحی باغ ویلا برخی دوست دارند که نمای سقف ویلا خود را با شینگل سنگی استفاده کنند که همین به لوکس بودن و زیبا بودن ویلا کمک میکند. حتما تعادل لازم را بین رنگ های استفاده در ویلا رعایت کنید تا نمای ویلا بهم نخورد یا نمای زشتی نداشته باشد.

  اگر شما دوست دارید که یک ویلا زیبا و مدرن داشته باشید حتما با گروه ما تماس بگیرید و مشاوره لازم را برای ساخت ویلا انجام دهید. شرکت ما با بهره گیری از مهندسان و معماران متخصص و کارآزموده و استفاده از تکنیک های بروز معماری آماده ارائه انواع خدمات به شما است.

  طراحی باغ ویلا همچنین گروه ما ارائه دهنده خدماتی مانند طراحی ویلا، ، طراحی ویلا مدرن و بازسازی ویلا و همچنین ارائه خدماتی مانند طراحی محوطه ویلا به متقاضیان و درخواست کنندگان گرامی می باشد.

  طراحی باغ ویلا

  طراحی باغ ویلا

  هزینه ساخت ویلا شمال

  نکات بسیار مهم در طراحی باغ ویلا

  طراحی باغ ویلا برخی از سازندگان ویلا هم از سقف شیبدار برای ویلا ها استفاده میکنند که یکی از محبوب ترین و متدوال ترین سقف مورد استفاده در بیشتر ویلا ها است. سقف شیگل باعث زیبایی ویلا شما میشود و خود سقف شینگل دارای دو نوع سنگی و آسفالتی میباشد.

  بعضی از صاحبان ویلا دوست دارند هنگام درست کردن سقف ویلا خود از شینگل سنگی استفاده میکنند و برخی هم از شینگل آسفالت استفاده میکنند هر کدام از این نوع شینگل ها دارای زیبایی مخصوص خود است. هزینه ساخت ویلا کوچک بهترین سقف شینگل برای ویلاها شینگل شیبدار میباشد.

  طراحی باغ ویلا یکی از ویژگی های سقف شینگل این است که که هماهنگی خاصی از نظر ترکیب رنگی با سایر متریال و مصالح بکار رفته در ساخت ویلا دارد. سقف شینگل دارای رنگ و طرح های مختلف و متنوعی است که هر کدام از این طرح ها دارای طرفداران خاصی است.

  برخی دوست دارند که نمای بیرونی ویلا آنها دارای شکوه و زیبایی خاصی باشد پس این نوع افراد باید از سقف شینگل آسفالتی استفاده کنند. همچنین افرادی که به جلال و شکوه و لوکس بودن ویلاهای خود توجه ویژه ای و خاصی دارند معمولاً پوشش سقف شینگل سنگی را برای استفاده در بنای خود انتخاب می کنند که یک انتخاب شیک و زیبا میباشد.

  البته در صورتی که شما به دنبال تنوع رنگی زیادی هستید می توانید پوشش شینگل آسفالتی را برای استفاده در بنای خود به کار ببرید. شینگل های چوبی یکی دیگر از شینگل های زیبا و شکیل برای استفاده در سقف ویلا میباشند.

  طراحی باغ ویلا ایرانی

  طراحی باغ ویلا یکی از بهترین مکان های ایران برای ساخت و ساز ویلا شمال آن است، ساخت باغ ویلا با توجه به طبیعت سرسبزی که این بخش از ایران دارد  در کنار آب و هوای معتدل و دلپذیر آن بسیاری از اهالی بومی و همچنین افرادی که مایلند تا محلی برای اوقات فراغت خود در این ناحیه داشته باشند طراحی ویلا باغ در شمال مایلند تا نسبت به ساخت ویلا در شمال اقدام نمایند.

  طراحی و ساخت ویلا در این منطقه دارای شرایط خاصی است که با توجه به علاقه بسیاری از ایرانیان به ساخت ویلا در شمال قصد داریم تا در این مقاله در رابطه با همین موضوع اطلاعات مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم از این رو پیشنهاد می کنیم که تا انتها با ما همراه باشید.

  اصول طراحی باغ ویلا

  طراحی باغ ویلا بسیاری از افرادی که در زمینه طراحی و ساخت ویلا تبحر دارند پیشنهاد می کنند تا در صورتی که قصد ساخت ویلا و یا باغ ویلا جدیدی را دارید تنوع در طراحی و ساخت آن را به خوبی لحاظ کنید تا شاهد یک ویلای تکراری و کسل کننده نباشید. ساخت باغ ویلا این در حالی است که می بایست یک سری از قواعد طراحی و سایت ویلا را نیز رعایت کرد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

  نحوه ساخت باغ ویلا

  طراحی باغ ویلا یکی از اصلی ترین مواردی که در  باید به آن دقت نمود این است که نباید در ساخت ویلا از مصالح متنوع استفاده نمود و بهتر است برای ساخت یک ویلا از مصالح مشخص و محدودی استفاده شود زیرا در صورتی که از تعداد زیادی از مصالح در ساخت ویلا به خصوص در بخش نمای آن استفاده شود شاهد ویلایی با آشفتگی ظاهری بسیاری خواهیم بود که یک دستی و زیبایی آنرا تحت تاثیر قرار خواهد داد.

  از دیگر نکاتی که در هنگام ساخت باغ ویلا می بایست به آن توجه نمود این است که دقت شود تا مصالح و مواد مصرفی در ساخت ویلا به خوبی و با کیفیت بالا به هم متصل شده اند. همچنین لازم است تا فضاهایی که نیازمند عایق بندی آب می باشد نیز به خوبی بررسی شده و از صحیح انجام شدن عملیات آب بندی اطمینان حاصل نمود.

  طراحی باغ ویلا

  طراحی باغ ویلا

  نکات مهم در طراحی باغ ویلا

  – از راه های ساخت ساز اصولی و دقیق در ساخت ویلا استفاده شود.

  – بهتر است قبل از ساخت ویلا، سبک مورد نظرانتخاب و همچنین میزان بودجه در نظر گرفته شده برای این کار براورد شود.

  – از کم هزینه ترین راه ها برای ساخت ویلا استفاده نمایید.

  – به ظاهر ویلا توجه داشته باشید اما همه اصول و قواعد را فدای داشتن یک ویلای زیبا نکنید.

  – در را بطه با نوع پی ، دیوار و روش ساخت و ساز ویلا از پیمانکار ساخت ویلا خود اطلاعات لازم را کسب نمایید.

  سه اصل مهم ساخت باغ ویلا

  در طراحی باغ ویلا باید سه اصل تناسب، تکرار و تقارن رعایت شود.

  طراحی باغ ویلا تناسب

  ویلایی که ساخته می شود با مقیاس انسانی مطابقت داشته و دارای ابعاد و اندازه کوچکتر یا بسیار بزرگتر از حد معمول نباشد.

  طراحی باغ ویلا تقارن

  یکی از روش های مناسب ساخت ویلا که از گذشته تا به امروز مورد استفاده قرار میگیرد استفاده از تقارن برای ساخت ویلا است که سبب می شود تا ظاهر مناسب تری از ویلا به نمایش دراید و سبب رضایت ساکنین و خریداران شود.

  طراحی باغ ویلا تکرار

  تکرار اجزای ویلا در بخش های مختلف، بسته به نوع طراحی ویلا می تواند. ساخت باغ ویلا بسیار چشم نواز و زیبا باشد. به عنوان مثال میتوان پنجره های ویلا را با استفاده از تکنیک تکرار به خوبی در فضاهای مناسب با آنها در نظر گرفت تا در ظاهر نهایی ویلا نیز تاثیر مثبتی قرار دهد.

  در صورتی که قصد گسترش ویلای ساخته شده را دارید به نکات زیر توجه داشته باشید:

  • طراحی باغ ویلا سبک بخش های جدیدی که قصد اضافه کردن آنها به ویلای خود را دارید را مطابق با سبک بخش های قدیمی تر در نظر بگیرید تا ویلای شما دچار تفاوت ظاهری و به هم ریختگی بصری نشود.
  • طراحی باغ ویلا می توانید فضاهای اضافه شده جدید را با سبکی مکمل سبک بخش های فعلی بسازید تا در نهایت به زیبایی ویلای شما کمک نموده باشد.

   طراحی باغ ویلا

   طراحی باغ ویلا

  ساخت باغ ویلا

  طراحی باغ ویلا بسیاری از افرادی که مایل به ساخت باغ ویلا هستند مایلند تا در کنار باغ ویلا خود از فضای تراس به همراه سایبان و… نیز بهره مند شوند این در حالی است که ساخت این امکانات نیز شرایط خاص خود را خواهد داشت.

  در صورتی که قصد دارید تا برای ویلای خود تراس در نظر بگیرید بهتر است تا فضای آنرا تا آنجا که امکانش فراهم است طراحی باغ ویلا در حالت بیشینه در نظر بگیرید به عنوان مثال فضای تراس را در ابعاد ۴۲۰۰ میلیمتر در ۴۲۰۰ میلیمتر در نظر بگیرید تا شش صندلی و میز به راحتی در آن جا گیرد.

  در صورتی که قصد دارید تا در تراس خود از لوازم دیگری نیز استفاده نمایید می بایست فضای در نظر گرفته شده را دو برابر در نظر بگیرید.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.