از ۰ تا ۱۰۰ طراحی مهمانسرا و ساخت مهمانسرا

طراحی مهمانسرا

طراحی مهمانسرا


طراحی مهمانسرا

به گزارش هزینه ساخت ویلا : طراحی مهمانسرا بر پایۀ دو نوع خصوصی و شرکتی صورت می‎گیرد. مهمانسراهای خصوصی همان متل‎ها یا مهمانپذیرها هستند که در نقاط مختلف کشور به مسافران خدمات ارزان ارائه می‎دهند. در طراحی مهمانسرا فضاهایی که به مسافر کمک می‎کند تا هزینۀ سفر خود را کاهش دهد در نظر گرفته می‎شود. مهمانسرا تنها برای اقامت شبانه ساخته نمی‎شود، یک مهمانسرا باید احتیاجات روزانۀ یک مسافرا را پاسخ دهد. به همین دلیل در طراحی مهمانسرا بخش‎هایی چون آشپزخانه در نظر گرفته می‎شود تا مسافران بتوانند غذای خود را، خودشان تهیه کنند.

جهت طراحی و ساخت مهمانسرا تماس حاصل فرمائید.

طراحی مهمانسرا

طراحی مهمانسرا

ساخت مهمانسرا

در عین حال باید توجه داشت که این فضاها به شکل اختصاصی در دسترس مسافران نیست، چرا که همین امر خود می‎تواند به بالا رفتن هزینه‎ها بینجامد. البته مهمانسراهایی هستند که اتاق‎های خود را به شکل سوئیت طراحی می‎کنند ولی قیمت اجارۀ اتاق در این مهمانسراها به تبع خدمات خصوصی آن‎ها افزایش می‎یابد.

( ) به صورت پیش فرض در ساخت مهمانسرا همانند مهمانپذیر، فضاهایی چون سرویس بهداشتی، حمام، آشپزخانه، سالن صرف غذا و گاهی رختشوی خانه به شکل مشترک وجود دارد. البته سرویس‎های بهداشتی و نمازخانه به دو بخش مردانه و زنانه تقسیم می‎شوند. بهتر است این فضاهای اشتراکی در طبقۀ همکف قرار داشته باشند. به غیر از سرویس بهداشتی و حمام که در هر طبقه به شکل مجزا وجود دارد.

طراحی مهمانسرا

طراحی مهمانسرا

هزینه ساخت مهمانسرا

تماس بگیرید. ( بازسازی ویلا در دماوند ) مهمانسراهای شرکتی یا دولتی، برای ارائۀ خدمات به کارمندان و شاغلان آن بخش ساخته می‎شوند. بسته به هدف ساخت این مهمانسراها، که می‎تواند اقامت تفریحی همراه با خانواده یا اقامت‎های کوتاه مدت یا طولانی مدت برای مأموریت در یک شهر دیگر باشد، طراحی مهمانسرا متفاوت است. لفظ مهمانسرا برای این اقامتگاه‎ها از آن جهت است که تعلق آن‎ها را به یک سازمان و شرکت نشان دهد و از نظر امکانات و خدمات بیشتر شبیه به هتل‎ها یا سوئیت آپارتمان و حتی آپارتمان‎های مسکونی هستند. با توجه به نیاز شرکت یا نهاد طراحی برای ساخت مهمانسرای دولتی و یا سازمانی متفاوت است.

طراحی مهمانسرا

طراحی مهمانسرا

طراحی مهمانسرا مدرن

مهمانسراهای روستایی و یا شهرهای کوچک شبیه به اقامتگاه‎های بومگردی هستند و می‎توانند در فضاهای از پیش موجود ساخته شوند. در طراحی این دست از مهمانسراها شایسته است تا از عناصر محلی برای جذابیت بیشتر استفاده شود. در هر صورت تهیۀ نقشۀ آن‎ها از پیش نیازهای اخذ مجوز است و لازم است تا این نقشه ‎ها توسط مهندسین تأیید شدۀ سازمان مهندسی صورت گیرد.

طراحی مهمانسرا مدرن

طراحی مهمانسرا مدرن

رضا امیریمشاهده نوشته ها

همیشه در مورد ساختمان ها و محیط اطراف آن تعریف های تامل برانگیز زیادی می شنیدم. در نهایت این شنیده ها باعث شده است من به دنبال شناخت، نوشتن و مطالعه معماری بروم. من در سال 1395 از دانشگاه فارغ التحصیل شده ام قصد دارم شغلی را انتخاب کنم که بتوانم از طریق آن شغل، بینش و روایت های مرتبط با معماری را به بهترین شکل ممکن درک کنم و آن را به اشتراک بگذارم. برای درک کردن کامل معماری به ابزاری مانند نوشتن نیاز دارم. به نظر من برای دانستن و درک کردن دنیای هنر و معماری باید دیدگاهی داشت که با کمک آن دیدگاه، ایده ها را تقویت کرد و بحث ها و مطالب زیاد و مفیدی را در کل دنیا پخش کرد. ساختن کلمات باعث این شده است که من بتوانم معنی، اهمیت واقعی و بازنمایی معماری را در زندگی روزمره خود به خوبی درک کنم و به همین دلیل است که من بسیار مشتاق هستم تبدیل به یک داستان نویس شوم تا از طریق داستان نویسی بتوانم مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه سازم. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره