طراحی ویلا در یزد | ساخت ویلا در یزد

طراحی ویلا در یزد

طراحی ویلا در یزد


طراحی ویلا در یزد

به گزارش ویلا پیش ساخته : ساخت ویلا در یزد و طراحی در یزد ، طراحی ویلا در کل کشور توسط طراحان برجسته کشوری ، طراحی و ساخت ویلاهای خاص و لوکس توسط مهندسین ما جهت مشاوره با مهندسین ما با شماره تماس بگیرید.” مهندسین ما برای شما عزیزان مقاله ای آماده کرده اند از شما عزیزان خواهشمندیم تا آخر مقاله با ما باشید . فضایی برای زندگی و حرکت در درون جنگل کاج”. طراحی ویلا یزد با این خانه خانوادگی ۲۵۰m2 ، معمار فرانسوی نیکلاس داهان  یک سرزمین دیدنی را به دعوت زیبایی از محیط اطراف خود در داخل خانه  امضا می کند که با استفاده از تکنیک های تخصصی مهندسی چوب ساخته شده است. ساخت ویلا در یزد کف و سقف آینه ابعاد یکدیگر را نشان می دهد و همه مفهوم سلسله مراتب را تجزیه می کند. چشم بین درختان کاج و چشم اندازهای داخلی می چرخد ​​، پاها با سهولت از ماسه گرم خارج از کف کفپوش چوبی اوکوم در داخل خانه سرگردان می شوند. ورود به جنگل کاج ورود به خانه است. خود این سایت برای معماری یکپارچه است. درختان کاج و بلوط ، سرپناه از وزش باد شدید را فراهم می کنند. اقیانوس ، اگرچه قابل رویت نیست ، اما آنقدر نزدیک است که صدای گشت و گذار در روز ریتم می کند. طراحی ویلا در یزد  طبیعت از طریق اتاق های خواب و اتاق نشیمن می گذرد. این خانه ساخته شده است که هوا در آن جریان دارد. ” با تعریف مجدد ایده آستانه ، معمار ورودی سنتی سنتی ایجاد نکرده است. برای ورود به خانه ، درست به فضای نشیمن ۱۳۰ متر مربع یا در یکی از ۵ اتاق که در جنگل کاج ۴۰۰۰m2 نشسته است ، می روید.

ساخت ویلا در یزد

ساخت ویلا در یزد سقف از ۱۳۶ تخته چوب لچک تشکیل شده است ، کف آن از ۱۳۶ صفحه چوب آکوئومی ساخته شده است ، تقارن کامل این ساندویچ معماری را تراز می کند. الهام بخش اصلی فضا از ویلای تک طبقه آمریکایی ناشی می شود و کف و سقف نیاز به مهارتهای مهندسی دارد که توسط دید جان لاوتن برای معماری باز طراحی شده است. طراحی ویلا در یزد  وی گفت: ” ساخت ویلا یزد ما باید برای جلوگیری از ساخت و ساز ، یک انبار را در محل نصب کنیم ، سطح دقت لازم برای ساخت سقف امکان رطوبت را نمی داد. کاج اروپایی برای به دست آوردن یک پایان که معمولاً به مبلمان اختصاص یافته است ، شن ریخته شده است. هیچ پیچ و ناخن ظاهری وجود ندارد. استفاده از اتصالات سایه ای حس منحصر به فرد روان بودن را در داخل و خارج از خانه ایجاد می کند. پرتوهای مرکزی به طول ۱۶ متر شایسته سالن ورزشی است ، اما پایان آن به گونه ای انجام می شود که بخشی از فضای داخلی شود. ” نیکلاس دان را توضیح می دهد.

هزینه ساخت ویلا در یزد

هزینه ساخت ویلا در یزد بستگی به نیاز های کارفرما و زمان ساخت پروژه میباشد. گرفتن نور یک لوکس است.  وی گفت: “ارتفاع استاندارد برای درهای کشویی شیشه ای ۲۰۲۰ متر است ، در اینجا آنها به بیش از ۳ متر ارتفاع می رسند. این نشانه لوکس بودن است. سحر و جادو ارائه شده توسط ویلاهای برزیل که در مجلات می بینیم ، به اندازه های بزرگ ساخته شده است که برای اندازه گیری سطوح شیشه ساخته شده است.  طراحی ویلا در یزد  تنها ۵ پیمانکار در جهان قادر به ارائه چنین حجم وسیعی از شیشه هستند که قادر به سبک بودن در لبه سواری هستند. نتیجه ، قابل مشاهده برای چشم غیرقابل کشت ، بی نظیر است. سایه های جنگل کاج ، که بر روی سطوح داخلی چوبی پیش بینی شده است ،ساخت ویلا در یزد   ساکنان را با شدت های مختلفی در طول روز همراه می کند. ساخت و طراحی در یزد اتاق خواب و اتاق نشیمن از چهار جهت اصلی ، شمال ، شرق ، جنوب و غرب بیشترین استفاده را می کند.

ساخت ویلا لاکچری در یزد

ساخت ویلا لوکس در یزد بستگی به زمین و خواسته های کارفرما مربوط میباشد. با هزینه و محدودیت همراه است: سقف را نگه دارید که در غیر این صورت طوفان اول پرواز خواهد کرد. وی گفت: “دو سوم خانه با استفاده از دیوارهای شیشه ای ساخته شده است که بسیار سبک برای نگه داشتن سقف در هوای سنگین است. ما موظف شده ایم که آن را با فلز وزن کنیم و خانه را با دیوارهای سیمانی لنگر بزنیم .  طراحی ویلا در یزد این نمونه کامل از ماهیت حساس این نوع ساخت و ساز است. ما چوب و شیشه را به محدوده آنها سوق داده ایم ، به گونه ای که نقاط قوت و ضعف آنها را آشکار می کند. خانه به معنای ژاپنی عضو خانواده است ، عضوی که باید از آن مراقبت شود. ساخت ویلا در یزد  چوب ماده فوق العاده ای است ، اما کمبود است اما در نهایت نقاط ضعف خود را دارد. برای اینکه به اندازه سیمان قوی شود ، ساخت و طراحی در یزد باید به آن کمک کرد ، وزن کرد ، ماسه زد ، لاک زد. مدت ها بعد از ساخت و ساز ، خانه به تنهایی زندگی خود را ادامه خواهد داد.

 

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

mdf دکوراسیون مغازه

وال پست افقی

تخلفات ساختمانی شهرداری

نصب بتن اکسپوز

نقاشی ساختمان درصباشهر

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!