×

طراحی ویلا در ساری | ساخت ویلا در ساری

 • کد نوشته: 3767
 • ۱۴۰۲/۰۴/۳۰
 • دیدگاه‌ها برای طراحی ویلا در ساری | ساخت ویلا در ساری بسته هستند
 • طراحی ویلا ساری به گزارش ساخت ویلا :  طراحی ویلا ساری طراحی و ساخت ویلا ساری با کمترین قیمت را به شرکت مهندسی ما بسپارید. طراحی و ساخت ویلا ساری برای داشتن یک ویلا شیک و زیبا باید نکاتی را مد نظر داشته باشیم که هر کدام از آنها بسیار مهم هستند. شهر ساری یکی از […]

  طراحی ویلا در ساری | ساخت ویلا در ساری

  طراحی ویلا ساری

  به گزارش ساخت ویلاطراحی ویلا ساری طراحی و ساخت ویلا ساری با کمترین قیمت را به شرکت مهندسی ما بسپارید. طراحی و ساخت ویلا ساری برای داشتن یک ویلا شیک و زیبا باید نکاتی را مد نظر داشته باشیم که هر کدام از آنها بسیار مهم هستند.

  ویلا کلاسیک مدرن

  ویلا کلاسیک مدرن

  شهر ساری یکی از شهر های قدیمی، با اهمیت و پر جمعیت کشور ایران است. شهر ساری پایتخت مازندارن میباشد. این شهر بزرگترین شهر چه از لحاظ جمعیت و چه از لحاظ مساحت در بین سایر شهر های شمالی کشور میباشد.

  یکی از ویژگی های خوب این شهر داشتن آب هوای معتدل نسبت به سایر شهرهای استانهای شمالی است. که به همین خاطر دارای مناطق بکر و سرسبزی است که برای تفریح و طرحی و ساخت ویلا عالی میباشد.

  این شهر دارای رودخانه های فراوان و دارای خط ساحلی است. ساخت ویلا در ساری از دیگر ویژگی های شهر ساری است که این شهر دارای کوه، جنگل و دریا است که همین سبب به وجود آمدن آب هوای خوب شده .

  ویلا کلاسیک یا مدرن

  ویلا کلاسیک یا مدرن

  به همین خاطر اکثر مردم در هنگام تعطیلات تابستانی یا اوائل پاییز به این شهر برای گذارندن اوقات فراغت خود به آنجا سفر میکنند. در ادامه مقالاتی که در مورد طراحی و ساخت ویلا میباشد در این مقاله قصد داریم که در مورد کیفیت زمینی که باید ویلا را در آن بسازیم صحبت کنیم.

  یکی دیگر از نکاتی که باید در هنگام طراحی ویلا و طراحی منظر باید به آن توجه داشت انتخاب زمین با کیفیت است. اما بغیر از انتخاب زمین با کیفیت باید به مسائل دیگری همچون:

  • طراحی کردن نقشه ویلا

  • اختصاص سطح اشغال مناسب بر اساس جواز ساخت شهرداری

  • هزینه هایی که باید برای اجرای پروژه انجام بگیرد در نظر داشته باشید.

  طراحی ویلا ساری برای انتخاب یک زمین با کیفیت شم میتوانید با انتخاب یک شرکت ساخت سازه با تجربه مشورت کنید. طراحی و ساخت ویلا ساری امروزه شرکت هایی هستند که دلالی سعی دارند که از فروش زمین هم از فروشنده و هم از خریداری سودی بدست آورند.

  ویلا کلاسیک یک طبقه

  ویلا کلاسیک یک طبقه

  برخی هم زمین های بی کیفیتی را خریداری میکنند و آنها را به کسانی که میخواهند زمینی را برای طراحی و ساخت ویلا در ساری داشته باشند میفروشند.پس باید نتیجه گرفت برای انتخاب زمین با کیفیت حتما باید وسواس و دقت زیادی به خرج دارد.

  طراحی ویلای مدرن

  اگر خود شما زمین داشته باشید دیگر  نیازی به خریدن زمین نیست.

  طراحی ویلا ساری یکی از نکات مهمی که هنگام انتخاب زمین با کیفیت باید به آن توجه کرد هنگام اجرای نقشه اجرایی مورد نظر  نقشه های سازه و نما هستند که بر اساس منطقه ی قرارگیری زمین در مکان مورد نظر و شیب آن دارای محاسبات متفاوتی هستند. هنگام خرید زمین سوالاتی در ذهن شما خطور میکند که یکی از این سوالات این کجا باید زمین بخریم؟

  طراحی و ساخت ویلا ساری

  طراحی و ساخت ویلا ساری

  طراحی ویلا ساری

  طراحی ویلا در ساحل ساری

  ساخت ویلا در ساری یکی از مسائلی که در هنگام انتخاب و خرید زمین باید به آن توجه داشت این است که کجا زمین بخریم؟ طراحی ویلا ساری این یک امری است که به نظر و سلیقه شما بستگی دارد.

  برخی از مردم دوست دارند در شهر ها و روستاهای خوش آب هوای نزدیک مرکز استان خود زمین بخرند برخی هم دوست دارند در شهر کوچک نزدیک تهران زمین داشته باشند. ساخت ویلا ساری در نزدیکی شهر تهران شهرک های ویلایی خوبی وجود دارد که میتوان از آنها خریداری کرد چون این شهرک ها دارای امنیت خوب و امتیاز آب، برق و گاز هستند و نیازی به گرفتن آنها ندارید.

  ویلا کلاسیک چوبی

  ویلا کلاسیک چوبی

  هزینه طراحی ویلا

  برخی هم دوست دارند در شهر های شمالی کشور سرمایه گذاری کنند و در آنجا ویلاطراحی و بسازند. اگر قصد دارید در مناطق شمالی کشور ویلا بسازید هم میتوان در امتداد خط ساحلی برای احداث ویلا زمین خریداری کنید هم میتوان در مناطق جنگلی زمین برای درست کردن ویلا  خریداری کرد. انتخاب زمین در مناطق جنگلی برای شما بسیار دشوار است چون در این مناطق بسختی میتوان مجوز آب، برق و گاز دریافت کرد.

  طراحی ویلا ساری اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که آب هوای مرطوب و گرم شمال را دوست ندارید میتوانید  شهرهای جنوبی مانند: اهواز، شیراز، اصفهان را انتخاب کنید. و اگر این جور آب هوایی را دوست ندارید میتوانید در شهرهایی مانند: تبریز یا اردبیل زمین برای طراحی و ساخت ویلا مورد نظر خریداری کنید.

  ویلای کلاسیک کوچک

  ویلای کلاسیک کوچک

  انتخاب زمین یعنی شما ۶۰ درصد راه را برای طراحی و ساخت ویلا پیموده اید و انتخاب هر جا بستگی به شما دارد. توصیه ما به شما این است اگر قصد دارید یک ویلا در یک منطقه خوش آب هوای داشته باشید حتما شهرهایی خوش آب هوای تهران مانند: لواسون، فشم، دماوند را انتخاب کنید چون هم فاصله آنچنانی با شما ندارند هم نیازی به گذاراندن وقت خود هنگام ترافیک موقع رفتن به مناطق شمالی کشور نیستید.

  طراحی ویلا ساری

  ساخت ویلا در ساری

  یکی دیگر از موضوعاتی که باید در هنگام طراحی داخلی و طراحی و ساخت ویلا ساری به آن توجه داشته باشیم این است که آیا زمینی که شما قصد دارید ویلای خود را بر روی آن بسازید دارای سطح کاملا صافی است یا دارای شیب است؟ این نکته یک نقش بسیار تعیین کننده ای در اجرای مراحل نقشه شما دارد. برخی از معمارن این نظر را دارند که فرق زیادی بین زمین شیب دار و زمین مسطح نیست.

  نمای ویلا کلاسیک دوبلکس

  نمای ویلا کلاسیک دوبلکس

  طراحی ویلا ساری حالا باید به این نکته توجه کرد که اگر شیب زمین شما از ۱۵ درصد کمتر باشد میتوانید نقشه ویلا خود را طوری طراحی بکنیم که سازه اصلی ویلا در بالا دست زمین ساخته شود و محوطه سبز ویلا هم در پایین ویلا که در این صورت شما دید خوبی نسبت به محوطه خود دارید.

  ساخت ویلا در ساری بیشتر معماران این عقیده را دارند که زمین شیب دار دارای مزیت های خوبی میباشد که یکی از مزیت ها این است شرایط گود برداری را برای ساخت پروژه آسان میکند و گودبرداری را میتوان با ارتفاع کم انجام داد. و برای جبران این اختلاف سطح با مشورت و صلاحدید مهندس ناظر از سنگ چنی استفاده کرد.

  ویلا کلاسیک و مدرن

  ویلا کلاسیک و مدرن

  یکی از مزیت های سنگ چنی این است که میتواند نورپردازی را در شب چند برابر کند. همچنین وجود سنگ چنی باعث  زیبا شدن محوطه و نمای ویلا میشود. زمین های مسطح هم مشکلی برای طراحی و اجرای ویلا ندارند و براحتی میتوان ویلا مورد نظر طبق نقشه ما اجرا کنند.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.