طراحی ویلا در ایلام

طراحی ویلا در ایلام


طراحی ویلا در ایلام

طراحی ویلا در ایلام، طراحی و ساخت ویلا در کشور تخصص حرفه ای  ماست، هزینه ویلا در ایلام چقدر میباشد؟ جهت طراحی و ساخت پروژهای خود میتوانید با شماره ۰۹۳۳۵۳۶۱۳۴۴ تماس حاصل فرمائید. از شما عزیزان دعوت میکنیم برای مطالعه نمونه موردی ویلا این خانه در یک آپارتمان در نوا لیما ، ایالت واقع در کلانشهر Belo Horizonte ، در ۲۵ کیلومتری پایتخت Minas Gerais  واقع شده است. حجم ساده آن از دو جعبه مستطیل شکل با ابعاد یکسان و پوشش های خارجی تشکیل شده است که با یک طرح عمود بر هم همپوشانی دارند. ویلا لوکس ماسوله طراحی ویلا در ایلام تضاد بین ساخت و ساز و وجود مناظر ، فضای ساخته شده را محدود می کند و بدون رقابت با طبیعت ، مناظر را تخصیص می دهد، هر چند فرض مداخله انسان است. رنگ سبز پوشش گیاهی و آبی آسمان چشم انداز را دگرگون می کند و خانه ای را که به درون فضاها نفوذ دارد ، احاطه کرده است. قاب های بزرگ و چشم اندازها را به سمت درختان حفظ شده اطراف هدایت می کند، ساخت ویلا در ایلام  در حالی که پوشش گیاهی باعث حفظ حریم خصوصی و سایه فضاهای داخلی می شود. نمای بیرونی طرح منطقی و مستقیم، پوشیده از کاشی راه راه فلزی ، با اشکال ارگانیک و مادی بودن طبیعت در تضاد است.

طراحی ویلا
ويلا ژاپنی

طراحی ویلا ایلام ۰۹۱۲۲۶۲۳۹۳۴

ساخت ویلا در ایلام

هزینه ساخت ویلا در ایلام به علت نوسانات بازار جهت برآورد قیمت روز با کارشناسان ما تماس بگیرید. کاشت کاغذ از ارزش فضاهای داخلی به اندازه فضای داخلی استفاده می کند و از ابعاد سطح موجود بهره می برد و یک پاسیو بین دو بخش صمیمی و اجتماعی طراحی می کند. ساخت ویلا در ایلام همپوشانی حجمها ، بیشتر قسمتهای مسطح زمین را برای استفاده از فضای خارجی متناسب با بلوک اجتماعی برنامه آزاد می کند. طراحی ویلا در ایلام یک درب کشویی بزرگ آشپزخانه و فضای زندگی را برای فرود باز می کند و استفاده جمعی از فضاها را ترغیب می کند و امکان استفاده همزمان همزمان – خارجی و داخلی را فراهم می آورد. قسمت صمیمی برنامه هزینه ویلا در ایلام چقدر میباشد؟ سه اتاق خواب ، یک دفتر و حمام از منطقه اجتماعی جدا شده و درنهایت پر سر و صدا به طبقه دوم است.

ساخت ویلا ایلام ۰۹۱۲۲۶۲۳۹۳۴

ساخت ویلا لاکچری در ایلام

جهت ساخت ویلا لاکچری در ایلام با مهندسین ما در ارتباط باشید. این خانه بر اساس یک منطق ساختاری مختلط متشکل از پروفیل های فلزی سنگین طراحی شده است – که طبقه دوم ، قاب فولادی سبک ( LSF ) و بتن را بنا می کند. مش فلزی که از پروفیل های فولادی با فرم سرد استفاده می کند ، کل جعبه ساختاری در طبقه اول و دوم را تشکیل می دهد. براکت ها ، پیچ های لنگر ، صفحات اتصال و تقویت بخشی از کیت مونتاژ هستند که فقط با پیچ ها ثابت می شوند. در سیستم مونتاژ مورد استفاده ، قطعات با توجه به طراحی ساختاری و سوراخ هایی که قبلاً برای اتصال قطعات ساخته شده اند ، از ابعاد دقیق استفاده می کنند ، از جلوگیری از بریدگی و مواد باقیمانده در کار جلوگیری می کنند. طراحی ویلا در ایلام نمای بیرونی و همچنین ساختار سقف با یک پتو غیرقابل نفوذ پوشانده شده و از مقاومت در برابر آب در برابر وجود آب یا رطوبت اطمینان می یابد. برای عایق کاری حرارتی و صوتی از سیستم ساندویچ روی دیواره ها استفاده شده است که با استفاده از گچ تخته ، پشم سنگ ، صفحات نئوپان و غشای نفوذ پذیر تشکیل شده است. ساخت ویلا در ایلام  با توجه به فرض استفاده از مطالب گفته شده در بالا ، خانه از موادی تشکیل شد که چابکی را در مونتاژ خود به ارمغان آورد.

طراحی ویلا
طراحی آفیس ویلا
ویلا ایلام

ویلا ایلام

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما