طراحی ویلا در آبسرد

طراحی ویلا در آبسرد , ساخت ویلا در آبسرد شهر آبسرد ما در اینجا یک پروژه خوبی را به نمایش میگذاریم که شما میتوانید برای طراحی و ساخت ویلا در آبسرد الهام بگیرید. در یک کوهپایه، با روبرو سنگی برجسته و حاشیه شمالی و چشم انداز خیره کننده ای از کوه آبسرد به جنوب واقع شده است. ساخت ویلا آبسرد توسط ما این کار عدالت خواهانه اما در نهایت دیدنی و جذاب در سایت، هم دلهره آور و هیجان انگیز بود.

عناصر تعیین کننده سنگ و منظره هستند. آنها در هر مقطع حاکم هستند. آنها از طریق رویکرد اول، از طریق مهاجرت از فضای عمومی به خصوصی، در محل های زندگی و خانواده، باغ ها، اتاق های خواب طنین انداز می شوند. طراحی ویلا آبسرد آنها همچنان به احترام قدم های جنگل های گرمسیری که به سکوی سنگی منزوی می رسند، ساخت و ساز ویلا در آبسرد احاطه شده توسط همان درز که ۶۰ متر از شما استقبال کرده است، ادامه می دهند. مراجعه مداوم به این عناصر احساس استحکام را القا می کند که با فضای باز خانه تضاد دارد، پویایی و نشاط را تقویت می کند که به جادوی محل ادای احترام می کند.

طراحی ویلا در آبسرد
طراحی ویلا در آبسرد

مشاوره با مهندسین ما در زمینه طراحی و ساخت ویلا کاملا رایگان می باشد.

۰۹۱۲-۲۲۳-۶۹۷۴

ساخت ویلا در آبسرد

ساخت ویلا در آبسرد ویلاها به صورت پله ای از کوهپایه ای عنصر اتاق خواب بین آن و بال قرار گرفته است که عمود بر شیب دارد و عمودی از شیب بالا می رود. طراحی ویلا در آبسرد این ترکیب فضای نشیمن و ناهار خوری را تعریف می کند که صرفاً گذار بین دو منطقه باغ است. صمیمی اما باز است و دهانه روشن و بدون وقفه، پلی را ایجاد می کند که در آن قراردادهایی که فضای داخلی را تعریف می کنند ناپدید می شوند.

ساخت و ساز ویلا در آبسرد استخر همراه با سالن ماساژ صورت می گیرد، این ترکیب را تکمیل می کند. این نقطه کانونی است که چشم را به سمت منظره می کشاند و آرامشی را ایجاد می کند که تعادل با انرژی معماری را فراهم می کند. طراحی ویلا آبسرد تخصیص فضای زندگی. تأمین و تخصیص فضای زندگی در خانه با دقت در سه سطح اصلی مسکن توزیع می شود.

طراحی ویلا در آبسرد
طراحی ویلا در آبسرد

هزینه ساخت ویلا در آبسرد

طراحی ویلا در آبسرد در ورودی اصلی یا سطح سرگرمی، فضای اصلی پذیرش و پذیرایی اصلی هسته اصلی عملکرد تفریحی را تشکیل می دهد. تراسها، استخر، سالن غذاخوری و منطقه باربیکیو همه به این فضای اصلی اشاره دارند و به آن تکیه می کنند و در کنار هم، ترکیب را کامل می کنند. ساخت ویلا در آبسرد پشتیبانی از این عملکرد آشپزخانه، انبارداری، لباسشویی و محل کار است.

ساخت و ساز ویلا در آبسرد طراحی ویلا در آبسرد بالاتر از سطح سرگرمی، سطح اصلی اتاق خواب در خانواده است. مجموعه اصلی این خانه با سه اتاق خواب دیگر همراه است که همگی از جمله حمام آنها منظره های بی وقفه اقیانوس را سفارش می دهند. درهای کشویی را می توان در جلو و عقب باز کرد تا نسیم های موسمی برای خنک کردن اتاق ها تشویق شود. در زیر سطح سرگرمی، دو اتاق خواب دیگر، یک آبگرم خصوصی و بازی های بزرگ و اتاق خانوادگی خانه را در سطح مهمان و سطح آبگرم کامل می کند. از این سطح است که دسترسی به مراحل منتهی به استخرهای سنگی و اقیانوس دسترسی پیدا می کند.

طراحی ویلا در آبسرد
طراحی ویلا در آبسرد

طراحی ویلا تخصص حرفه ای ماست.

۰۹۱۲-۲۲۳-۶۹۷۴

طراحی ویلا لاکچری در آبسرد

معماری محدودیت های برنامه ریزی جهت طراحی ویلا در آبسرد محدودیت های اصلی برنامه ریزی در کوهپایه ای بودن منطقه مجموعه ای از مناطق رشد گرفته این مناطق چگالی، پوشش سایت و محدودیت های ارتفاع را کنترل می کنند. ویلا آبسرد در محدوده سوم این مناطق، باندی که به منظور ایجاد تراکم کم و تأثیر دید کم طراحی ویلا در آبسرد شده است، ویلا در آبسرد بسیار مناسب است و به همین دلیل از فضای سبز سخاوتمندانه در اطراف آن لذت می برد. 

طراحی ویلا در آبسرد
طراحی ویلا در آبسرد

تماس با ما

۰۹۱۲-۲۲۳-۶۹۷۴

[elfsight_whatsapp_chat id=”2″]

[elfsight_click_to_call id=”1″]

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *