نقشه آپارتمان 390 متری

نقشه آپارتمان 390 متری


 نقشه آپارتمان ۳۹۰ متری

به گزارش بازسازی ویلا : یکی از حساس ترین و در عین حال جذاب ترین بخش های طراحی نقشه آپارتمان ۳۹۰ متری نماسازی ساختمان است. با توجه به این موضوع که نقشه آپارتمان ۳۹۰ متری عرض قابل توجهی از فضای کوچه و یا خیابان را تشکیل می دهد، طراحی نما نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. برای طراحی نمای نقشه آپارتمان ۳۹۰ متری می توان از متریال های متنوعی استفاده نمود. اما نکته قابل توجه جهت انتخاب مصالح و متریال نما، توجه به سبک طراحی و هماهنگی آن با نمای سایر ساختمان های اطراف است. مهندسین ما با تخصص و تجربه بالا در زمینه نماسازی می توانند نمای نقشه آپارتمان ۳۹۰ متری را با مناسب ترین متریال ها طراحی و اجرا نمایند.

کابینت

کابینت

نقشه آپارتمان 390 متری

نقشه آپارتمان ۳۹۰ متری

بهترین متریال مورد استفاده در نماسازی نقشه آپارتمان ۳۹۰ متری

  • سنگ طبیعی: از مزایای این نما می توان به زیبایی، دوام بالا، مقاومت در برابر آتش سوزی و انعطاف پذیری اشاره نمود. از طرفی وزن بالا، قیمت بالا، جرم پذیری، سرعت کم اجرا و کمرنگ شدن در برابر نور آفتاب از معایب این نما محسوب می شود.
  • سنگ مصنوعی: این نما نیز از تنوع رنگ، استحکام بالا، سهولت نصب، عدم تخلخل و مقاومت کششی و فشاری بالا برخوردار است. با این وجود از معایب آن می توان به عدم استفاده در نماهای خارجی، کاهش کیفیت رنگ در برابر نور خورشید و شستشو اشاره نمود.
  • سیمان: نماهای سیمانی را می توان به طراحی های مختلف مانند طرح سنگ اجرا نمود. از طرفی این نماها از مقاومت بسیار بالایی برخوردار می باشند. همچنین تنوع طراحی و رنگ، قیمت مقرون به صرفه، مقاومت در برابر آتش و زلزله از دیگر مزایای نماهای سیمانی است. با این وجود این نماها وزن ساختمان را به میزان قابل توجهی افزایش می دهند.
پلان آپارتمان 390 متری

پلان آپارتمان ۳۹۰ متری

 پلان آپارتمان ۳۹۰ متری

  • بتن اکسپوز: صیقلی بودن نما، مقاومت در برابر رطوبت و آب و قیمت مقرون به صرفه از ویژگی های مثبت این نما می باشد. این نما را می توان با استفاده از صورت بتن پیش ساخته و یا بتن درجا اجرا نمود.

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه بیشتر : 

طراحی تراس پنت هاوس

پروانه اضافه اشکوب

هزینه ساخت یک ساختمان ۱۰۰ متری

هوشمند سازی اشیا

کمیسیون ماده ۱۰۰ تهران

بیمه مهندسی ( زندگی مهندسی تان را بیمه کنید )

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

چک لیست ساختمان - کلیک کنید.

چک لیست عملیات مکانیکی - کلیک کنید.

چک لیست الکتریکال -  کلیک کنید.

رضا امیریمشاهده نوشته ها

همیشه در مورد ساختمان ها و محیط اطراف آن تعریف های تامل برانگیز زیادی می شنیدم. در نهایت این شنیده ها باعث شده است من به دنبال شناخت، نوشتن و مطالعه معماری بروم. من در سال 1395 از دانشگاه فارغ التحصیل شده ام قصد دارم شغلی را انتخاب کنم که بتوانم از طریق آن شغل، بینش و روایت های مرتبط با معماری را به بهترین شکل ممکن درک کنم و آن را به اشتراک بگذارم. برای درک کردن کامل معماری به ابزاری مانند نوشتن نیاز دارم. به نظر من برای دانستن و درک کردن دنیای هنر و معماری باید دیدگاهی داشت که با کمک آن دیدگاه، ایده ها را تقویت کرد و بحث ها و مطالب زیاد و مفیدی را در کل دنیا پخش کرد. ساختن کلمات باعث این شده است که من بتوانم معنی، اهمیت واقعی و بازنمایی معماری را در زندگی روزمره خود به خوبی درک کنم و به همین دلیل است که من بسیار مشتاق هستم تبدیل به یک داستان نویس شوم تا از طریق داستان نویسی بتوانم مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه سازم. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره