طراحی ویلا

طراحی ویلا تخصص حرفه ای ماست

ساخت رویاهای شما ۳ تا ۱۲ ماه 

طراحی و ساخت در کشور های ایران، دبی، باکو، ترکیه پذیرفته میشود.

آیا میدانستید که ؟ گوش کنید!

رویا با شما ایده و پیشنهادات با ما

طراحی ویلا

طراحی ویلا تبریز

طراحی ویلا دوبلکس

طراحی ویلا معتقدیم هر مشتری نیازها و سلیقه منحصر به فردی دارد و منظور پشتیبانی از آن گروه طراحی ویلا متشکل از تیمی است، میتواند ایده های شما را بفهمد و بهترین و خلاق ترین طرح طراحی و اجراء کنند، رویای شما به واقعیت تبدیل شود. با داشتن ایده بی پایان ذهن میتواند هر مرحله شما را تحت تأثیر قرار دهد، تیم طراحی همچنین تلاش برای جلب رضایت مشتری است، مفهوم سازی آخرین مرحله، ما روی پروژه کار میکنیم تا نتایج کیفیت بالا بدست آوریم شما همیشه از بحث مورد ایده ها و گرفتن بهترین مورد علاقه خود استقبال میکنید میدانید که چرا ما به عنوان بهترین شرکت ساخت ویلا ایران هستیم. 

گروه دفتر معماری کوشک برای تضمین رضایت مشتری خود منطقه تأسیس شده و گروه دفتر معماری کوشک امروزه کل ایران و کشور های همسایه فعالیت میکند، انتظار میرود تیم با تجربه و چند ملیتی رشد کند، این گروه سابقه بسیار گسترده ای اجرای موفقیت آمیز پروژه های کوچک، متوسط ​​و بزرگ سراسر منطقه برای سالهای متمادی دارد، این دفتر مشتری پایدار و وفاداری همه بخش دولتی و خصوصی جذب کرده است و طراحی و اجرا متمرکز است. نمونه طراحی ویلا کلیه خدمات و آثار معماری نگاهی انداخته و برای اطلاعات بیشتر، با طراحی و ساخت ویلا دفتر معماری کوشک همین امروز با شماره  ۰۹۱۲۲۶۲۳۹۳۴ تماس بگیرید.

فیلم طراحی ویلا 

مشاهده کنید و به ایده های خود نزدیک تر شوید.

۰۹۱۲۲۶۲۳۹۳۴

طراحی ویلا

طراحی ویلا هشتگرد

طراحی ویلا

طراحی ویلا سهیلیه

طراحی ویلا

طراحی ویلا هشتگرد

آیا میدانستید که :

ساخت ویلا و طراحی ویلا توسط کارفرما صورت شخصی نیازمند صرف هزینه زیاد و مدت زمان خیلی بیشتری میبرد، واگذاری ساخت ویلا افراد متخصص و با تجربه هزینه ساخت ویلا را تا ۳۵٪ و مدت زمان ساخت ویلا را تا ۷۰٪ کاهش دهد. مشاوره کاملا رایگان میباشد. ۰۹۱۲۲۶۲۳۹۳۴

زیباترین ویلا را با ما تجربه کنید…|
طراحی ویلا

طراحی ویلا مینیمال

اینها فضاهای بزرگ واقع شده اند و نسبت بزرگتر از خانه مستقل و دارای کلیه امکانات هستند معماری مدرن، نمونه طراحی ویلا مینیمالیستی است و گاهی اوقات احساس روستایی، طراحی ویلا ایرانی مدیترانه ای یا استعماری به همراه دارد. هزینه ویلاهای شهری درجه اول به گونه ای طراحی شده اند که برای مدت کوتاهی از قبیل تعطیلات یا اجاره به مدت چند هفته یا ماه ساکن می شوند.

طراحی ویلا لاکچری

معماری لوکس با طراحی منحصر به فرد و نحو احسن ارائه می شوند آنها از خانه های دیگر ایستادگی میکنند زیرا مجهز استخرگرم، جکوزی با چشم انداز پانوراما، انبار زیرزمینی، سونا، زمین تنیس، اتاق سینما، اتاق بازی و غیره هستند. نمونه علاوه بر این آنها در مکان های ممتاز و در بعضی موارد حتی ساحل یا بندر خصوصی خانه سرمایه گذاران شمال ایران معمولاً این نوع امکانات برخوردار هستند.

طراحی ویلا کلاسیک

طراحی ویلا کلاسیک اصولی با انرژی صفر برای اولین بار در ایران ویلای اکولوژیکی طبیعت گرا بودن آن جهت استفاده بیشتر نور خورشید و صرفه جویی انرژی مشخص میشود ساخته شده مواد طبیعی و تجدید پذیر، دیزاین خلاقانه و یکپارچه محیط اطراف، نمونه طراحی ویلا آنها گونه ای طراحی شده اند که بطور جزئی یا کاملاً مستقل کار کنند آنها راحتی زندگی مدرن سازگار هستند، طراحی ویلا کلاسیک اما عین حال یک سبک زندگی اکولوژیکی ترویج می کنند استراحتگاه های دریا یا جنگل میتوان زیر آنها طبقه بندی کرد.

طراحی باغ ویلا

دیزاین با مصالحی ساده مانند بتن و چوب ساخته شده اند، مجهز به تمام راحتی مبلمان هستند. اصول طراحی ویلا در بعضی موارد بسته به موقعیت مکانی، نقاشی ساختمان سقف یا سازه می تواند ازچوب، بتن یا آهن باشد. حومه شهر بیشترین محدودیت های ساخت و ساز و دید را دارا می باشد.

طراحی ویلا کلاسیک
طراحی ویلا

طراحی ویلا ایرانی

طراحی ویلا ایرانی متوسط ​​کوچکتر توصیف می شوند همه امکانات و امکانات رفاهی برخوردار هستند آنها براساس مکانهای شهری مانند رشت و ساری مستقر هستند، هزینه طراحی ویلا دیزاین نقشه با توجه به موقعیت ملک و متراژ بنای دلخواه و ایده های نوین دیزاین و سقف بودجه اجرایی مد نظر مالک طراحی سازه (بتنی، فلزی و سازه های نوین ساختمانی) ارائه نقشه های سازه، فنداسیون، طراحی ویلا ایرانی جزئیات خرپای سقف شیبدار دیزاین نمای استفاده متریال های مناسب موجود منطقه با در نظر گرفتن دوام و زیبایی و قیمت مناسب ارائه نقشه های سه بعدی شبیه سازی، جزئیات ریز به ریز اجرائیات، نمونه طراحی ویلا ایده های نوین طراحی و ساخت ویلا بر اساس متریال موجود وارداتی و داخلی، طراحی حیاط، دیوارها، طراحی استخر، سردر، پارکینگ، آلاچیق، ویلا دیزاین آبشار، طراحی برکه، و غیره، طراحی داخلی دیوارها، دیزاین مبلمان و سقف ها و نورپردازی ها با نقشه های ۳ بعدی جزئیات اجرایی

درخواست طراحی و یا ساخت ویلا دارید؟ همین الان فرم را پر کنید!

کارفرما

  • شماره تماس ....

آسوده، با مشاوران ما

طراحی ویلا

۸ راهکار حرفه ای طراحی ویلا و ساخت ویلا

طراحی ویلا مدرن دوبلکس

طراحی ویلا مدرن دوبلکس جنبه اصلی مورد توجه مکان و آب و هوا است، زیرا ویلاها به گونه ای طراحی شده اند که بتوانند حریم خصوصی ارائه دهند افرادی که زندگی میکنند طراحی ویلا کلاسیک قادر به لذت بردن از کلیه امکانات مانند تراس و استخر کنند. خانه باید به گونه ای طراحی شود که فضای راحتی و فضای آزاد را فراهم کند و از فضای باز و مناسب برخوردار باشد. فضاهای داخلی باید مطابق با سقفهای بیرونی و دوجداره باشد و همچنین جذابیت بصری را فراهم می آورد. نمونه طراحی ویلا به دلیل اینکه بساز بفروش ها از مصالح ارزان قیمت و عدم اصول طراحی معماری ما پیشنهاد میکنیم با یک مهندس طراح ویلا شروع به کار کنید.

ساخت ویلا چقدر هزینه دارد؟

قیمت ویلا به عواملی مانند اندازه، سبک و مکان بستگی دارد قیمت مسکن در شهرهای ردیف ۱ نسبت به شهرهای ردیف ۲ یا ردیف ۳ بسیار گران است. طراحی ویلا ایرانی ویلا گسترده در شمال می توانند هزینه های ساخت ارزان تا گران ترین ویلا شروع کنند، نمونه طراحی ویلا در حالی که در شهریار و دوره اطراف تهران و کرج نسبت به شمال هزینه ساخت کمی کمتر است. هزینه ساخت ویلا به مساحت ساخت و مشخصات آن بستگی دارد، هزینه زمین در مناطق تپه ای کمی ارزان تر از اراضی دشت است اما هزینه ساخت و ساز بیشتر خواهد بود.

مزایا و معایب ساخت ویلا چیست؟

اما قبل تصمیم گیری برای خرید ملک، طراحی ویلا کلاسیک عوامل بسیاری برای در نظر گرفتن آنها وجود دارد. این مزایا اغلب شامل داشتن یک خانه تعطیل است باعث می شود برنامه ریزی یک تعطیلات و صرفه جویی هزینه محل اقامت آسان تر شود. اجاره دادن اموال هنگام استفاده، طراحی ویلا و باغ می تواند درآمد اضافی کمک کند. نمونه طراحی ویلا آنجا که قیمت املاک و مستغلات به طور کلی پایدار است، هزینه طراحی ویلا احتمال زیاد قیمت این نوع ملک هرگز کاهش نمی یابد. اما ضرر اصلی حفظ است. مانند هر ملک دیگر، ایده طراحی ویلا مدرن دوبلکس به حفظ و نگهداری واقعاً نیاز دارد و از این رو بخشی از بودجه شما برای رفاه ویلا مورد نیاز خواهد بود. ایران معمولاً افراد سرپرستی دارند که در دور بودن از اموال خود مراقبت کنند.

طراحی ویلا ساحلی

یکی از معیارها موقعیت مکانی خانه ویلایی منظر و آب هوای آن می باشد. که اغلب در نحوه طراحی خانه نقش مهمی ایفا می کند. به عنوان مثال، خانه هایی که توسط گروه طراحی معماری کوشک شده اند، تقریباً همیشه در جنگل ها، کوهپایه ها، ایده طراحی ویلا نزدیک دریا، نمونه طراحی ویلا بالا یا پایین ساحل صخره ای ساخته شده اند و به ساکنان شمال ایران فرصتی می دهند هزینه طراحی ویلا تا از تماشای های نفس گیر یا صداهای آرامش بخش که امواج دریا در هنگام موج از آن لذت می برند. طراحی ویلا مدرن دوبلکس خانه های ویلایی نزدیک دریا و ویلا در طبیعت همیشه در برای آرامش روح انسان تأثیر بسزایی خواهد داشت.

طراحی ویلا در شمال

انتخاب یک متخصص طراح برجسته کشوری معمولاً با یک نشست حضوری آغاز می شود که بسته به تعداد شرکت هایی که حال مصاحبه هستید، طراحی ویلا ایرانی ممکن است چند هفته طول بکشد. نمونه طراحی ویلا این فرصت شما برای درک خدماتی است که هر دفتر معماری ارائه می دهد و مطمئن شوید مطابق آنچه شما انتظار دارید مطابقت دارد. همچنین بسیار مهم است که شما یک بودجه برای پروژه خود در نظر داشته باشید طراحی ویلا مدرن دوبلکس که به وضوح برای طراح ویلا بازگو کنید، هزینه طراحی ویلا طراح بر اساس مبلغ شما طراحی رو انجام دهد، بنابراین طرح می تواند ایده طراحی ویلا آنچه شما قصد سرمایه گذاری دارید هماهنگ باشد مزیت دفتر معماری ویلا کوشک بعد از اتمام طراحی مهندس متره برآورد پروژه کارفرما متره و برای شروع ساخت و ساز خدمت کارفرما اعلام میگردد.

ساخت ویلا ارزان برای کارفرما

وقتی طراح ویلا میخواهد فضاها طراحی کند، طراحی ویلا مدرن دوبلکس طرح های ویلا مسیرهای مختلفی میگیرد. نمونه طراحی ویلا بسیاری ویژگی و کارکرد بیشتری وجود دارد میتواند داخل و همچنین خارج خانه به جدول آورده شود پس از بحث و گفتگوهای عمیق با مشتری، لیست خواسته مشتری را تجزیه و تحلیل میکنیم و همچنین ایده ها و کارکرد جدیدی را پیشنهاد میکنیم ممکن است برای کارفرماها جالب باشد، خانه جدید خود ادغام شوند چه بودجه یک پروژه از ارزش بالایی برخوردار باشد، هزینه طراحی ویلا از ارزش متوسطی، ایده طراحی ویلا ما مواد و خصوصیات درون فضای داخلی و خارجی هم مخلوط میکنیم تصور کنیم که بیشتر سرمایه گذاری انجام شده است این اثر پایان بسیار دقیق و یک مفهوم جالب از مواد مختلف حاصل میشود. طراحی ویلا و باغ این میتواند مطابق مفهومی باشد که مشتری و طراح تصمیم میگیرند از آن استفاده کنند.

طراحی ویلا کلاسیک
طراحی ویلا کلاسیک

طراحی داخلی ویلا

سال ها تجربه طراحی و ساخت ویلا لوکس، فضای زندگی و اتاق های خواب، هزینه طراحی ویلا می توانیم همگی مبلمان را دیزاین کنیم و از یک برند عرضه کننده برند مطابق با طرح ها استفاده کنیم، طراحی ویلا ایرانی از طرف دیگر اشتیاق داریم همکاران ساخت محلی و خارجی ساخت مبلمان برای ساخت دقیق مبلمان مشخصات دقیق طراحی استفاده کنیم. هنگام سفارشی سازی تمام تجاری، نمونه طراحی ویلا میتوانید آنچه را میخواهید اطراف ابعاد موجود در سایت ایجاد کنید. ایده طراحی ویلا همچنین سفارشی سازی این امکان به شما می دهد تا مواد متنوعی استفاده کنید ایده طراحی ویلا و نوبه خود طرح «کلید تحویل» منحصر به فرد برای مشتری ایجاد می شوند.

طراحی نما ویلا

طراحی نما به اندازه داخلی اهمیت دارد ما مفتخریم دیزاین و اجرای تخصیص فضای خارجی اشتیاق داریم، هزینه طراحی ویلا به شکلی طراحی می کنیم که به نوعی با مفهوم داخلی مرتبط باشد احساس می کنیم دیزاین داخلی و دیزاین نما در کنار هم قرار بگیرند. تا کل فضای آن بزرگتر به نظر برسد و نتیجه کاربردی تر شود نمونه طراحی ویلا و بسیاری جزئیات فنی در مورد نحوه کار استخر و چگونگی تخلیه کف میتوان پیشنهاد کرد طراحی ویلا ایرانی اما در عین حال بسیار مؤثر است. طراحی ویلا مدرن دوبلکس احساس میکنیم دیزاین ملاحظه نه تنها باید در مورد لوکس بودن مواد قضاوت شود، ایده طراحی ویلا بلکه چگونه میتوان از آن به صورت متفاوتی استفاده کرد و در بهترین عملکرد و اثر آن قرار گرفت.

نحوه ارتباط با دفتر معماری کوشک

 

متخصصان گروه دپارتمان دفتر معماری کوشک، کارفرمایانی که میخواهند خانه های خود را بسازند یا طراحی کنند ارتباط برقرار میکنند. متخصصان ما در تهران مستقر هستند و بیش از ۱۰۰ نمونه، طراحی عمارت، طراحی کاخ، ساخت ویلا میتوانند دستیابی به پروژه رویایی خود به شما کمک کنند.

با گذاشتن درخواست پروژه خود در صفحه مشاوره رایگان ما و تماس با شماره ۰۹۱۲۲۶۲۳۹۳۴ ، شما قادر خواهید بود برای برقراری ارتباط و حتی انتخاب از یکی از متخصصان برتر ما که بیشترین خواسته شما را داشته باشد. 

طراحی ویلا

ایده طراحی ویلا

ایده طراحی ویلا ما چگونه ویلا را برای کارفرما طراحی میکنیم و مراحل اولیه چیست؟ نمونه طراحی ویلا مراحل ابتدایی بیایید با مراحل اولیه  آشنا شویم: اول: زمین مناسبی را که می خواهید در آن زندگی کنید پیدا کنید: و سپس فضا و مکان مناسبی را برای مورد نظر خود انتخاب کنید و این مرحله یکی از مهمترین مراحل برداشتن در نظر گرفته می شود. ساخت ویلا قطعه زمین در چندین مرحله انتخاب می شود، به شرح زیر: طراحی ویلا ایرانی هنگام انتخاب زمین باید آن را با توجه به بودجه خود انتخاب کنید. سرزنده ترین و فعالترین مناطق را تعیین کنید و از مکانهای قدیمی و منزوی جهان دور شوید. هنگام انتخاب یک قطعه زمین، پس از آن موقعیت زمین در خیابان اصلی و عرض خیابان حداقل ۱۰ متر برای شما به عنوان صاحب ویلا ترجیح داده می شود. از زمین هایی که در دامنه ها هستند یا حاوی آب زیرزمینی هستند، خودداری کنید. مکانی را در نزدیکی خدمات عمومی مانند مساجد، بیمارستان ها و مدارس انتخاب کنید. طراحی ویلا کلاسیک هنگام انتخاب قطعه زمین با یک متخصص املاک مشورت کنید و قطعه باید به صورت تراز مانند یک چهارم یا مستطیل باشد. پس از اتمام مراحل انتخاب می توان از دفاتر املاک و مستغلات در مورد آنچه انتخاب شده است مشاوره کرد. پس از خرید، مالک باید مرزها، خیابان ها، فضاهای خود و همه موارد خاص زمین و پروانه های ساختاری را تأیید کند. مراجعه به دفاتر دفاتر مهندسی املاک و مستغلات به منظور انجام مراحل طراحی و برنامه های مهندسی و تعیین تمام موارد مربوط به ساخت مشخصات فنی و تعیین مراحل لازم برای رعایت مشخصات مصوب نقشه مهندس برنامه ریزی با مراحل زیر شروع می شود: طراحی ویلا مدرن دوبلکس تقسیم قطعه زمین به بخشهای خارجی و داخلی و این بخشها با توجه به نیازهای پروژه مورد نیاز مهندس تعیین می شوند بخش خارج ویلا: مهندس با دادن گوشه ای به استخر شنای ویلا تقسیم می کند، هزینه طراحی ویلا با در نظر گرفتن این که فضای لازم برای هر چیز لازم برای استخر از اتاق برای تبادل لباس و توالت کوچک وجود دارد، فضایی را برای کودکان و رفاه آنها، با در نظر گرفتن محیط پیرامونی بخش خارجی با فضاهای سبز که نمای زیبایی از ویلا را برای خود ایجاد می کنند، اصول طراحی ویلا و باید بخشی از ماشین را بسازند. طراحی داخلی ویلا: قسمت داخلی باید از نمای آن شروع شود، ایده طراحی ویلا جایی که با جهت باد تعیین می شود، و همچنین تعریف اتاق های ویلا از داخل و آشپزخانه با جهت باد هنگام طراحی، ساختمان اصلی ویلا باید بر اساس اصل آنالوگ طراحی شود، جایی که تکیه بر یک محور اصلی قرار گیرد که ویلا را به بخشهای مساوی تقسیم می کند، تعداد اتاق های ویلا و طبقه هایی که در آنها واقع شده است با توجه به نوع شخصی که ویلا را در اختیار دارد و تعداد افرادی که با آنها زندگی می کنند تعیین می شود، جایی که هنگام تعیین موقعیت اتاق ها در طرح، هر یک از افراد و نیازهای او باید در اتاق خودش در نظر گرفته شود، نمونه طراحی ویلا و در صورت وجود اتاقهای خاص برای خدمتکاران، و سوئیت برای مهمانان ترجیح داده می شود، طراحی ویلا ایرانی در بخش جداگانه ای از ویلا واقع شده است تا حریم خصوصی بیشتری به شما بدهد. طراحی ویلا و باغ بهتر است در هنگام دیزاین ویلا خود به فکر آینده باشید تا بعداً مکان هایی برای اتاق کودکان طراحی کنید. پس از طراحی ویلا در نقشه های اجرایی مهندسی توسط دفاتر مهندسی، دفتر مجوزهای ویژه را دنبال می کند: ویژه ساخت و ساز و تعیین الزامات رسمی برای اجرای ویلا در زمین. قرارداد با یک پیمانکار: در جاهایی که آنها طراحی های مهندسی را که روی زمین برنامه ریزی شده بود اجرا می کنند و بهتر است طرح ها را به بیش از یک شرکت پیمانکار تحویل دهیم و کمترین و مناسب ترین قیمت را انتخاب کنیم. هزینه طراحی ویلا آخرین مرحله فرآیند اجرایی در سطح زمین توسط پیمانکاران است. طراحی داخلی ویلا شامل چندین چیز ثابت است: اتاق خواب اصلی: طراحی ویلا مدرن دوبلکس برای خصوصی بودن باید در طبقه آخر ویلا واقع شود. اتاق خواب مهمان: باید در طبقه زیرین ویلا واقع شود و باید به هر چیز مربوط به مهمان مجهز باشد و سرویس بهداشتی در اختیار آنها قرار دهد تا اتاق خاص تر شود. اتاقهای پذیرایی: باید طراحی ساده ای داشته باشد و آینه داشته باشد زیرا فضای بیشتری به مکان می دهد خصوصاً اگر طراحی ویلا کوچک باشد. اتاق ناهارخوری: اگر اتاق غذاخوری کنار آشپزخانه باشد بهتر است. سرویس بهداشتی ویلا: طرح های زیادی وجود دارد که بسته به متراژ ویلا باید به بهترین و مناسب ترین انتخاب شوند.

خارج از کشور هستید ؟ واتساپ

۹۸۹۱۲۲۶۲۳۹۳۴

میخواهید برای ما ایمیل ارسال کنید؟

villa [ @ ] evimshahane.com

 

نیاز به مشاوره دارید ؟

۰۹۱۲۲۶۲۳۹۳۴

_

طراحی ویلا لاکچری

طراحی ویلا لاکچری امروزه به دلیل افزایش زندگی شهری، مردم برای تفریحات خود به فکر ساخت ویلا در مناطق خوش آب و هوا می افتند؛ تعریف ویلا و خصوصیات آن در معماری همچنین طراحی ها و ارجرای نقشه ویلا لاکچری، طرافداران زیادی پیدا کرده است. تالار عروسی در ادامه مقاله ویژگی های یک ویلا لاکچری را برای شما شرح داده ایم. یکی از مهمترین عاملی که ویلای شما را به یک ویلای لاکچری تبدیل می کند، نمای آن است. طراحی نمای ویلاها معمولا بر اساس منظقه ای که در آن ساخته می شود، طراحی می شود. ایده طراحی ویلا نمای ویلا ها به دو شکل مدرن و کلاسیک انجام می شود. ساخت ویلای کوچک استفاده از مصالحی مثل چوب و سنگ به زیبایی بیشتر این ویلاها می افزاید. نمونه طراحی ویلا یکی از عواملی که ویلای شما را جذاب می کند و به اصطلاح لاکچری به حساب می آید، طراحی ویلا و باغ و استخر محوطه ویلا است. هزینه طراحی ویلا برای یک محوطه و یک باغ ویلای لاکچری لازم است که یک زمین بزرگ در اختیار باشد. شما می توانید به طراح ویلای خود پیشنهاد باغ ویلا را در هنگام نقشه ویلا لاکچری بدهید. ساخت استخر، آلاچیق و کاشتن گلها و درختان در محوطه باغ باعث زیبایی بیشتر آن می شود. طراحی ویلا ایرانی از دیگر عواملی که عنوان لاکچری بودن به ویلای شما می دهد، دکوراسیون داخلی آن است. آموزش دکوراسیون داخلی بسیاری از طراحان دکوراسیون هستند که دکوراسیون داخلی شما را طراحی می کنند و بر این اساس شما می توانید با توجه به آن وسایل و لوازم مورد نیاز را خریداری کنید و به بهترین نحو آن را بچینید. چیدمان وسایل نیز یکی از جذابیت های ویلا به حساب می آید. طراحی ویلا مدرن دوبلکس همه ما میدانیم که وقتی صحبت از لاکچری بودن ویلا می شود، هزینه طراحی ویلا ابتدا هزینه زیادی برای ساخت ویلا در ذهن ما مجسم می شود. معمولا هزینه ویلا هنگام طراحی و ترسیم نقشه ویلا لاکچری تعیین می شود. مقالات ویلای لوکس نقشه کشی با در نظر گرفت هزینه زمین، مصالح و ساخت زمین، برنامه ریزی می شود.

طراحی ویلا

طراحی ویلا سهیلیه

_

طراحی ویلا و باغ

طراحی ویلا و باغ به خانه هایی گفته می شود که از چهار طرف باز هستند و نمای زیبایی دارند. طراحی داخلی ویلا مدرن ویلا ها در سه سبک طراحی می شوند. مدرن، کلاسیک و تلفیقی از هر دو. هر کدام از این ویلا ها به سبک های خاصی طراحی و ساخته می شوند. امروزه مردم برای دوری از شلوغی شهر ها و لذت بردن از طبیعت به خانه های ویلایی روی آورده اند. ویلاهای مدرن یکی از پرطرفدار ترین سبک ویلایی است. طراحی ویلا ایرانی یکی از مهمترین عوامل جذابیت و متناسب بودن این نوع ویلا با سلیقه مردم، ساخت ویلا در تهران طراحی و نقشه ویلا مدرن است. در طراحی و ترسیم نقشه ویلا مدرن علاوه بر یکدست و یکپارچه بودن محیط، آن را به چند بخش تقسیم می کنند. مقاوم سازی ساختمان های اسکلت فلزی استفاده از خطوط تمیز در داخل و خارج ویلا، بدون هیچ گونه تزئینات اضافی، طراحی ویلا مدرن دوبلکس به خانه های مدرن ما یک فضای داخلی بدون تجملات و فضاهای کاملاً جادار و غیر رسمی را می بخشد. ساخت باغ تالار این طراحی های معاصر بر روی نقشه های کف باز تمرکز دارند و به طور برجسته دارای پنجره های بزرگ هستند و آنها را برای استفاده از نور طبیعی برای روشنایی فضای داخلی و همچنین برای گرفتن نمای خوب، مناسب می کند. در نقشه ویلا مدرن از نمای مستطیلی، ایده طراحی ویلا خطوط مسطح یا شیب دار و خطوط مستقیم را استفاده می کنند. دکوراسیون لاکچری طرح های تمیز و بدون تزئینات خانه اغلب به یک طرح رنگی یکپارچه می پردازد و در تضاد کامل با یک طراحی کلاسیک تر، طراحی ویلا و باغ مانند یک ویلا با آجر قرمز است. برای استفاده از رنگ و مصالح مورد نیاز به اقلیم آن منطقه باید توجه داشت. در فضای بیرونی این ویلاهای مدرن، هزینه طراحی ویلا از فضای سبز بهره می گیرند که موجب سرسبزی و جذابیت این نوع ویلاها می باشد. برای طراحی محوطه باید به سبک ویلا توجه کرد. در ویلا های مدرن معمولا از استخر، آلاچیق، مقاوم سازی سازه بتنی درختان و گل های زینتی استفاده می شود.

طراحی ویلا

طراحی ویلا سهیلیه

_

اصول طراحی ویلا

اصول طراحی ویلا ویلای مدرن با طراحی ویلا هوشمند خانه های هوشمند شرح مناسبی برای این خانه مدرن است نمونه طراحی ویلا که در سواحل جنوب اسپانیا واقع شده است. نگاهی بیندازید که چگونه دفتر ۱۲۳DV خانه لوکس قرن بیست و یکم را ایجاد کرده است. طراحی ویلای دوبلکس طراحی ویلا هوشمند یک دفتر معماری در تهران مستقر در ویلا مدرن، ۱۲۳DV، “ویلا آبی عالی” را ایجاد کرده است، طراحی ویلا مدرن دوبلکس برای تعطیلات واقع در ماربلا، اسپانیا. ماربلا شهری ساحلی در جنوب اسپانیا است، طراحی ویلا مدرن دوبلکس واقع در بین مالاگا و تنگه جبل الطارق که آن را به یکی از محبوب ترین شهرهای توریستی Costa del Sol تبدیل کرده است. اصول طراحی ویلا صاحبان می خواستند اطمینان حاصل کنند که در تعطیلات آخر هفته خود حریم شخصی به دست می آورند، بنابراین معماران با طراحی بسته “دفاعی” در خیابان شروع کردند. و آن را در آنجا نگه داشته است. طراحی ویلا سنتی حتی اگر کسی انتظار داشته باشد که این رویکرد کل خانه را تعریف کند، بقیه این ویلا مدرن به همان اندازه باز است. “بعد از اولین عنصر غافلگیرانه – پله های پله در آب – بازشدگی کامل فضایی را وارد می کنید. طراحی ویلا کلاسیک ظاهری شفاف با استفاده از شیشه ها و خطوط دید طولانی ایجاد می شود. آب و بازتاب آن در مناطق مختلف، این اثر را تقویت می کند. آرزوی اولیه مالک این بود که درست در کنار دریا زندگی کنیم. از آنجا که این طرح از خیابان ساحل بود، ایده طراحی ویلا معماران آب را به ویلا آوردند. طراحی ویلا ایرانی استخر مدرن عظیم در کنار خانه قرار گرفته است در حالی که دیوار شیشه ای هم در طبقه همکف و هم در طبقه اول فضای داخلی به سمت استخر و دریا در خیابان باز شده است. توجه ویژه ای به سقف صورت گرفت: “بر روی پشت بام می توانید حداکثر آزادی را تجربه کنید: نمونه طراحی ویلا استفاده از دوش بیرونی هنگام نگاه کردن به دریا.” ساخت ویلا با کمترین هزینه اویم شاهانه صحبت از موادی که در این ویلای مدرن استفاده می شود، طراحی ویلا و باغ “مواد صاف و بهداشتی با ظاهری تمیز و تمیز با مواد گرم و آلی مانند چوب و سنگ طبیعی ترکیب شده اند.” برخی از نقاط کانونی در داخل کشور جزیره ای از آشپزخانه متناسب با Corian ساخته شده است، طراحی ویلا هوشمند شومینه ای در اتاق نشیمن و صندلی چرمی که در صورت نیاز به یک سینمای خانگی تبدیل می شود. ساخت ویلا علاوه بر اتاق نشیمن زیبا با آشپزخانه و سینمای خانگی، Cool Blue Villa 6 اتاق خواب، هزینه طراحی ویلا یک انبار شراب و سالن بدنسازی با سونا نیز ارائه می دهد. با داشتن تلفن های هوشمند و تبلت می توان تمام دستگاه های موجود در خانه را کنترل کرد و این ویلا مدرن را به خانه ای هوشمند تبدیل کرد.

_

هزینه طراحی ویلا

هزینه طراحی ویلا، مینیمال دکوراسیون مینیمال و مینیمالیسم تا حدودی تحت تأثیر طراحی ویلا مینیمال ذن و ژاپن قرار گرفته است که با سادگی آن آشکار می شود. موضوع اصلی این سبک دکوراتیو ساده و سبک است و همچنین از حداقل و اساسی ترین مواد مورد نیاز استفاده می شود. دکوراسیون مینیمالیستی که با سادگی روشن مشخص می شود، به طرز ماهرانه ای مواد اصلی دکوراسیون مانند خطوط تمیز، مدرن، ویرایش محکم، پالت رنگی را ترکیب می کند که برای ایجاد حداکثر جلوه در دکوراسیون ضروری است. استفاده از شباهت هایی مانند مخلوط کردن سبک های مختلف طراحی داخلی را کاهش دهید، مینیمال اما در صورت ایجاد یک خانه گرافیکی مانند اتاق، یک خانه لایه بردار، گرم، غنی و دعوت کننده به خانه مایل باشید. هزینه ویلا سازی از این گذشته، خانه شما یک سرپناه راحت و آرامش بخش است و آیا نمی خواهید خانه ای با هوای مطبوع تر و جادار یا ویلا طراحی داخلی داشته باشید تا خود را در وسط مدیتیشن احساس کنید؟ در اینجا چند نکته برای تزئین خانه خود با دکوراسیون سبک مینیمالیستی آورده شده است. سعی کنید لحن مدرن را منعکس کنید، دکوراسیون ویلا مینیمال اما همچنین مراقب باشید از دکوراسیون مینیمالیستی سرد استفاده نکنید، نمونه طراحی ویلا اگرچه جلا باشد. طراحی ویلا ایرانی برای ویلا مینیمالیستی می توانید از چوب و بتون، یکی از مرسوم ترین گزینه های کفپوش استفاده کنید. مراحل ساخت ویلا اسکلت فلزی بسیاری از معماران مینیمالیستی نیز فولاد و شیشه های صنعتی را ترجیح می دهند. ایده طراحی ویلا با انتخاب یکی از آنها می توانید ظاهر خالص و شیکی در خانه ایجاد کنید. پس از تعیین مبلمان مورد نیاز یک اتاق، شکل هر قطعه را در نظر بگیرید. طراحی ویلا و باغ اشکال اساسی را در نظر بگیرید: مربع و مستطیل. سپس رایج ترین خطوط مورد استفاده در طراحی را در نظر بگیرید: افقی، عمودی، صلیبی، زیگزاگ و منحنی. ساخت ویلا اسکلت فلزی وحدت برای ارائه اتاق به عنوان یک کل ضروری است و بنابراین یک تصویر به حداقل ممکن است. هزینه طراحی ویلا دکوراسیون مینیمال عدم وجود جزئیات انتزاعی باعث می شود چشم از سرگردان شود. طراحی ویلا مینیمالیسم حرکتی است که از هنر به طراحی خانه منتقل می شود، اما هنوز هم یکی از ابتکاری ترین سبک ها در نظر گرفته می شود. طراحی ویلا مدرن دوبلکس به عنوان پیشرو در طراحی آینده فکر می شود و دکوراسیون مینیمالیستی اتاق را به نیازها تقسیم می کند – این بدان معنی است که هر عنصر باید کارایی داشته باشد.

 

تماس با ما

۰۹۱۲۲۶۲۳۹۳۴

تماس با ما