طراحی ویلا کاملا رایگان و ساخت ویلا در ۶۰ روز | هزینه ساخت ویلا | نقشه ویلا | اجرای ویلا

طراحی ویلا

مرحله اول : ویلا چیست؟ 

چه سبک طراحی ویلا و یا ساخت ویلا دوست دارید؟

مهندس امیری : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

تجربه ۱۱ ساله ما را در عرض ۵ دقیقه مطالعه بفرمایید!  

خیلی مهم : این ویدیو به شما کمک میکند تا به ایده های خود نزدیک تر شوید.

ساخت ویلا ، طراحی ویلا ، به ساختمانی گفته می شود که از چهار طرف آزاد است و نما دارد، ویلا ها به صورت یک طبقه و چند طبقه ساخته می شود و به دلیل جذابیت این نوع ویلا ها برای زندگی، این روزها بسیار مورد استقبلال قرار می گیرد و امروزه در حاشیه شهرهای شمالی و نیز شهرهای خوش آب و هوا با طراحی های مختلفی دیده می شود.

 

طراحی ویلا

طراحی ویلا 

ساخت ویلا در شمال

ساخت ویلا در شمال

طراحی ویلا در واقع نوع ساخت ویلا و نقشه ویلا را مشخص می کند که به مهندسین، کارکنان و کارگران کمک می کند که ویلا زیباتر و دقیق تر را برای شما فراهم کنند. بازسازی ویلا برای طراحی و رسم نقشه ویلا آن به شما پیشنهاد می کنیم که از مهندسین با تجربه کمک بگیرید تا علاوه بر طراحی زیباتر و بهتر ویلای شما، ویلایی استاندارد را برای شما فراهم کنند تا با خیال راحت بتوانید در این ویلاها زندگی کنید.

جهت طراحی ویلا و ساخت ویلا با ما در ارتباط باشید.

مرحله دوم: هزینه ساخت ویلا چقدره؟ 

هزینه ساخت ویلا 

هزینه ساخت ویلا در نیم فصل دوم سال ۱۴۰۰ بین ۵ تا ۶ میلیون تومان متوسط و مدرن بین ۷ تا ۸ میلیون تومان در بازار توسط سازندگان پیشنهاد میشود.

سازه بتنی ساخت ویلا بین ۵ تا ۷ میلیون

سازه فلزی ساخت ویلا ۶ تا ۸ میلیون تومان

سازه ال اس اف ساخت ویلا استاندار ۷ تومان به بالا

هزینه فنداسیون

هزینه ساخت فنداسیون ساخت ویلا در نیم فصل دوم ۱۴۰۰ بین ۷۰۰ تا ۱.۵ میلیون تومان پیشنهاد میشود.

هزینه اسکلت بتنی 

هزینه اسکلت بتنی ساخت ویلا در نیم فصل دوم از ۱.۸ تا ۲.۵ و ۲.۵ تا ۳.۵ میلیون تومان توسط سازندگان پیشنهاد میشود.

هزینه اسکلت فلزی

هزینه اسکلت فلزی ساخت ویلا در نیم فصل دوم بین ۲ تا ۲.۵ تا ۳.۵ میلیون تومان توسط سازندگان پیشنهاد میشود.

دستمزد مهندسان ناظر و پیمانکاران و کارگران

هزینه های دستمزد مهندسان ناظر و کارگران ساختمان از موارد مهم در برآورد قیمت ساخت ویلا هر متر مربع ساخت ویلا است. به طور میانگین هزینه دستمزد کارگران، بین ۳۰ تا ۳۵ درصد از مبلغ نهایی هر مترمربع ساختمان را شامل می شود و به همین دلیل در برآورد هزینه ساخت ویلا، تاثیر قابل توجهی خواهد داشت.

ساخت ویلا

ساخت ویلا

هزینه سفت کاری ساخت ویلا

سفت کاری ساخت ویلا همان ساخت فونداسیون، دیوارکشی، اسکلت، گچ وخاک است که هرکدام هزینه ای جداگانه دارد. نازک کاری نیز همان مجموعه کارهایی مانند اجرای ویلا ایزوگام، اجرای ویلا کاشی و سرامیک، نقاشی داخل ساختمان، کاغذ دیواری، گچ رویه، پارکت و نمای ساختمان می باشد. به طورکلی برآورد هزینه ساخت ویلا، ارتباط مستقیمی با نوع و کیفیت مصالح دارد. مثلا برای نمای دیوار راه پله از گچ و یا سنگ تراورتن استفاده می شود، که هزینه اجرای ویلا گچ کاری تا ۵.۵ میلیون تومان به بالا و هزینه نازک کاری ساختمان از مبلغ ۲.۵ میلیون تومان متر مربع به بالا می باشد.

مرحله سوم: طراحی ویلا از صفر تا صد

فرایند طراحی ویلا

در اولین جلسه با کارفرما با دریافت اطلاعات طراحی ویلا تکمیلی پروژه اقدام به شروع طراحی میکنیم بعد از دریافت لوکیشین زمین مهندس نقشه بردار به همراه مهندس معمار و عکاس جهت کروکی و آنالیز سایت و دریافت UTM یا کاداستر محلی و عکس برداری وغیره… در محل پروژه حضور پیدا میکنند و بعد از این اقدام مهندس خاک جهت نمونه برداری از خاک و آزمایش خاک در سایت پروژه شروع به گمانه زنی میکند و مدت زمان پاسخ آزمایشگاه بین ۱۵ تا ۴۵ روز میباشد و بعد از جواب آزمایش خاک مهندس سازه نسبت به بستر زمین نوع سازه را به مهندس اعلام میکند و پروسه طراحی معماری ـ سازه تاسیسات شروع میگردد. طراحی در این حین مهندس مجری میتواند از فرصت استفاده کرده کارگاه ساخت ویلا خود را راه اندازی کند.

ایده نما ویلا

ایده نما ویلا

انتخاب زمین

مرحله یک اگر صاحب یک قطعه زمین هستید ، ساخت ویلا که در رویاهای شما بود دیگر از دسترس شما دور نیست! همین امروز با ما تماس بگیرید، و شما را تا رسیدن به لحظه مهم تحویل ساخت ویلا خو شما را، ما همراهی میکنیم. با شروع از مرحله اول ، برنامه ریزی برای تقسیم آن قطعه زمین به دو بخش اصلی است ، جایی که فضای قسمت بیرونی حیاط با توجه به نیاز پروژه از کلیه جهت ها تعریف می شود.

و انجام میگیرد و آنچه را “منطقه مجاز”  یا زیر بنا نامیده می شود تعریف می کند. و اکنون مرحله مهم برنامه ریزی بیرونی را آغاز می کند، بیشترین سوال کاربران از ما چگونه می توانم ساخت ویلا را بسازم؟ با ما همراه شوید!!! مرحله یک ما معماران متخصص داریم که در هر بخش به صورت حرفه ای طراحی میکنند تا هر فضا به صورت اختصاصی طراحی توسط متخصص طراحی گردد. 

مدت زمان طراحی ویلا

بین ۳۰ روز تا ۶۰ روز مدت زمان لازم برای طراحی ویلا لازم است، برایم سوال هست چرا همیشه کارفرماها خیلی عجول هستند دوست دارند در سریع ترین زمان ممکن طراحی ویلا تمام و ساخت ویلا پروژه شروع گردد! اما اگر دقت داشته باشید در زمینه صنعت ساختمان هر چقدر عجله کنید اونقدر اشتباهات مهندسی بیشتر میشود… و درضمن این ویلا مثل امضاء شما یک اثر برای خاندان شما میباشد پس هیچ وقت برای طراحی ویلا عجله نکنید هر چقدر فرصت زمانی به آرشیتکت مجرب بدید قاعدتا این اثر یک اثر هنری و معماری تبدیل میشود و اثر هر چقدر دیده تر شود به ارزش افزوده بنا اضافه میشود و تیم ما شگردهای خیلی خاص و نابی را جهت ارزش دادن به ملک تدبیر دیده اند و در روز جلسه با کارفرما به اشتراک میگذاریم.

ساخت ویلا

ساخت ویلا

برنامه ریزی طراحی ویلا

با پیشروی در طراحی ویلا ، برنامه ریزی برای ساخت ویلا با تعیین محل نمای جلوی آن آغاز می شود ، زیرا ساخت ویلا باید از عناصر اقلیمی به نفع خود استفاده کند. استفاده از جهت باد فصلی برای خنک کردن اتاقهای اصلی ویلا برای طراوت وزش نسیم صبحگاهی ، و قرار دادن آشپزخانه در جهت خلاف آن ، تا بوها در داخل خانه پخش نشوند. سبک زندگی شما و کمیت اعضای خانواده به شما در تعیین تعداد مورد نیاز به زیربنا کمک می کند.

در طراحی زیرا برای هر خانواده شخصیت های متنوعی در هر فرد پراکنده است و برای ساخت ویلا یک خانه عالی است که به هریک از خانواده خود نیازهای خود را تحویل دهید. و خواسته ها اگر در خانواده خود اعضای سالمند دارید ، ساخت ویلا این امر نیاز به ایجاد یک بال مخصوص برای آنها در طبقه همکف در نزدیکی اتاق نشیمن دارد ، اما هنوز از زمین بازی در فضای بیرون دور هستید تا بتوانند در آرامش و آرامش به آرامش برسید.

طراحی ویلا

طراحی ویلا

طراحی نما ویلا

طراحی نما ویلا دروازه ای برای تمام مکان است ، پیامی راجع به شخصیت منحصر به فرد مالک ارائه می دهد ، ساخت ویلا بنابراین در اینجا در اویم شاهانه اهمیت این مرحله را درک می کنیم و به مشتری عزیزمان کمک می کنیم در جستجوی طراحی کاملی که متناسب با آنها باشد طراحی گردد. سبک طراحی نما ویلا ، اندازه یک معامله گر واقعی برای این سبک است یعنی میتواند ارزش ملک را چندین برابرکند ، زیرا بستگی به کانسپت ها ، ایده نما استفاده از متریال و محیط اطراف دارد.

ممکن است چند طرح استثنایی با استفاده از نقوش تزئینی مثل طراحی نما ویلا کلاسیک سبک وجود داشته باشد اما شما این ایده را همیشه در همه جا خواهین دید اما طراحی خاص  را هر ازگاهی، هرچه اندازه دید نما بزرگتر باشد ، ساخت ویلا با شکوه تر به نظر می آید. پس طراحی ویلا یکی از پر اهمیت ترین قسمت طراحی می باشد.

طراحی نما کلاسیک ویلا

در طراحی نما ویلا تقارن یکی دیگر از تأثیرات اصلی و تسلط بر دوره کلاسیک است بنابراین طراحی برای ارتفاعات بلند اساساً با درب اصلی در تقارن آغاز می شود ، سپس با توجه به شکل طراحی ویلا بی نظیری که می خواهید انجام دهیم در هر دو طرف به طور مساوی ساخته خواهد شد. ساخت ویلا اکنون به چیزهای خوب توجه میکنیم! برای ایجاد طراحی خاص اینجا دور هم جمع شده ایم ، مهندسان متخصص در اویم شاهانه می توانند جلساتی با شما داشته باشند که تصاویر کاملاً پوشیده از طرح های نما را در مورد سبک های گذشته تا به امروز به شما نشان دهند.

طراحی ویلا

طراحی ویلا

طراحی ویلا مینیمال

اگر شخصیت شما انسان آروم و مینیمالی هستید، پس سبک طراحی ویلا مینیمال طرح انتخابی شماست! ما ویژگی ها و نیازها و خواسته های مشتری را می فهمیم تا بتوانیم نسبت به تجربه ای که داریم در این امور به مشتریان خود کمک کنیم تا به ایده های خودتان نزدیک بشوید. با شروع مبانی سبک طراحی ویلا مینیمال ، متراژ برای این سبک خیلی مهم نیست ، زیرا به نوعی به مفهوم مینیمالیستی فضا بستگی دارد هر چقدر کمتر بیشتر و به جای حکاکی ها و نقوش ، از خط و الگوهای ساده جهت ساخت ویلا استفاده می شود. 

 مینیمال یا کلاسیک

طراحی کلاسیک دیگر عاملی عاطفی نیست واقعا بعد از مدتی زننده خواهد شد، در حقیقت، هرگز با تأکید بر موضوع منحصر به فرد بودن کارفرما، از سبک کلاسیک استفاده می شود. ساخت ویلا بنابراین طراحی ویلا برای ارتفاعات بر روی طرح توده ها و بخش ها و طراحی ویلا برای عملکرد و ظاهری استثنایی متمرکز است و یک گونه سنبل نماد به نمایش گذاشتن قدرت طرف ولی در طراحی ویلا مینیمال اصلا اینطور نیست. طراحی ویلا مینیمال برای کارفرما نماد قدرت نخواهد بود بلکه قدرت دهی به معماری خواهد بود.

طراحی ویلا پست مدرن

معماری پست مدرن برابر است با مرسوم و مد روز ، آن را منعکس کننده خواسته ها و نیازهای امروزه مردم به عنوان اکثریت ایجاد یک جریان الاستیک از یک روند زیبا ، جذاب و غنی توصیفی از این سبک است و برای طراحی ویلا بسیار زیبا به کار می رود. ساخت ویلا خطوط معمارانه ممکن است قطعی از سبک پست مدرن در طراحی ویلا باشد ، اندازه خط ها می تواند راه را برای رسیدن به این سبک تعریف کند ، زیرا همه چیز در مورد موضوعات مرسوم است، بنابراین امکاناتی نامتناهی برای انتخاب وجود دارد که بسته به اندازه در دسترس می توانید از آن استفاده کنید. بهترین طراحی ویلا مناسب برای ویلا.

طراحی ویلا

طراحی ویلا

فرق ویلا مدرن با پست مدرن

اما چگونه احساس پست مدرن را از مدرن متفاوت کنیم ؟ طراحی ویلا یا ساخت ویلا شما می توانید آن را به یک قانون آسان تقسیم کنید ، معاصر که از آنجا شروع شده است که سبک مدرن به محدوده هایی رسیده است و از آنجا حرکت می کند تا برای همه ایده های خلاقانه قابل انعطاف و باز باشد و طبق مراحل تغییر کند و مراحل را تغییر دهد. در اینجا در اویم شاهانه ، ما این مفهوم را کاملاً درک می کنیم و می توانیم به شما کمک کنیم تا بر اساس جدول دلخواه شما از سبکهای مرسوم ، به روز ، بهترین طراحی ویلا پست مدرن را برای ساخت ویلای خود بدست آورید. امروزه در کشورمان ویلا پست مدرن به عنوان ویلای فانتزی شناخته شده است.

طراحی ویلا

طراحی ویلا

طراحی محوطه سازی ویلا

طراحی منظره به سبک مدرن در طراحی ویلا مانند هنر مدرن خاص است که خلاقیت گسترده ای در فضای اطراف خانه شما طراحی ویلا می شود ، این محوطه سازی سلیقه خاص شماست که می تواند پس از یک روز خسته کننده در محل کار ، به شما آرامش و آسایش دهد. ویژگی خاص سبک محوطه مدرن این است که به نظر نمی رسد که محدودیت هایی برای ایجاد طراحی و اجرای ویلا داشته باشید اما سبک مدرن قوانین خاص خود را دارد که می تواند از اشتیاق و ذوق شما در زندگی ناشی شود و معمولا به صورت پست مدرن ساخت ویلا میگردد.

طراحی محوطه کلاسیک

ساخت ویلا هر زمان که کلمه باغ کلاسیک یا منظره کلاسیک را می شنوید ، تصویری از انگلیسی یا باغ های سلطنتی فرانسه در ذهن شما نمایان می شود. زندگی لوکس و با کیفیت بالا در اطراف آن قدم خواهید زد بنابراین اگر از طرفداران دوره کلاسیک برای طراحی ویلا خود هستید ، ممکن است آن را با سبک کلاسیک از منظره تکمیل کنید. تقارن یکی از عوامل اصلی در محوطه سازی کلاسیک است سبک کلاسیک در محوطه سازی دارای ویژگی های هنری مجسمه ها و سنگفرش هایی است که از سنگ مرمر ریز ساخته شده است.

طراحی داخلی ویلا

فضای طراحی داخلی ویلا شما شامل صحنه ای است که شما در آن زندگی و لحظه هارا ثبت خواهید کرد بنابراین باید کاملاً به صورت فوق حرفه ای طراحی ویلا گردد. طراحی ویلا مدرن خیلی خاص و شیک تر از همه طراحی های داخلی هست و چندین سبک های طراخلی موجود است شما عزیزان میتوانید طبق سبک ها انتخاب کنید اگر از قبل نمای ساخت ویلا خود را انتخاب کرده اید، بازتابی از آن نمای با شکوه در بیرون باید با قسمت داخلی مطابقت داشته باشد.

برای رسیدن به موفقیت در ظاهر سبک کلاسیک، طراحی داخلی باید متقارن و هماهنگ باشد، زیرا عدم تقارن یا هرج و مرج قطعاً فضای فضا را خراب می کند. تقارن به تنظیم تعادل در طراحی داخلی شما کمک می کند، در حالی که هارمونی به پیوند هر یک از آیتم ها با یکدیگر به طور کلی ادامه می یابد و شیوه های پیچیده و باشکوه زندگی در دوران سلطنتی را مجسم می کند متریال باید فقط طبیعی باشند.

سایه های رنگ در رنگ های گرم، نقاشی ساختمان روشن، پاستلی با حداقل تضادهای رنگی ارائه می شود تا با مد روز در آن دوران مطابقت داشته باشد. مبلمان به سبک کلاسیک باید خود زینتی با گونه های ارزشمند درختی باشد که از آن ساخت ویلا شده است.  طراحی ویلا هیچ گونه فر و سنگهای قیمتی وجود نخواهد داشت. سقف اتاق نشیمن باید به رنگ سفید انجام شود و ارتفاع بصری اتاق را افزایش دهد.

طراحی داخلی کلاسیک

طراحی داخلی کلاسیک

هزینه طراحی ویلا 

هزینه طراحی ویلا شامل چه چیزهایی میشود؟ این هزینه شامل طراحی معماری، نمای ویلا، محوطه و نقشه های اجرای ویلا – طراحی داخلی – تاسیسات الکتریکال و مکانیکال طراحی سازه همه اجزا تشکیل دهنده هزینه طراحی ویلا هستند. اما نیت افراد در هزینه طراحی ویلا مختلف است برخی بعد از هزینه طراحی ویلا میخواهد آن را بفروش برسانند و برخی دیگر میخواهند ویلا را به اجاره بدن و برخی دیگر هم دوست دارند خودشان در آن ساکن شوند پس هزینه طراحی ویلا بستگی به فرد دارد. ساخت ویلا هر کدام از این گزینه هایی را که گفتیم تاثیر مستقیمی بر قیمت ویلا دارد و باید فکر کردن بهترین راه انتخاب کنید تا دچار ضرر مالی نشوید.

تعرفه طراحی ویلا

 • هزینه طراحی ویلا نظام مهندسی ( از نظام مهندسی شهر خودتان استعلام بگیرید)
 • قیمت طراحی ویلا دفاتر های درجه یک معماری ( متری ۱۵۰ تا ۲۵۰ هزار تومان)
 • تعرفه طراحی ویلا دفاتر های درجه دو معماری ( متری ۷۵ تا ۱۵۰ هزار تومان )
 • هزینه طراحی ویلا دفاتر های درجه سه معماری ( متری ۲۰ تا ۷۵ هزار تومان )
 • هزینه ساخت ویلا بین ۶ تا ۸ میلیون تومان بستگی به طراحی دارد.

نتیجه این است که هزینه طراحی ویلا یک سرمایه گذاری کوتاه مدت پر سود چیز دیگری نیست. شک نکنید که ده ها برابر این سرمایه گذاری را باز پس خواهید گرفت. برخی مواقع شما با هزینه برای طراحی ویلا خود دوست ندارید آنرا بفروش برسانید و میخواهید در آن زندگی کنید و به همین خاطر هزینه کردن برای طراحی ویلا اصلا برای شما ضرری ندارد چون دارای یک ویلا زیبا، نقشه مدرن، دلنشین هستید.

معمار میتواند ارزش افزوده بیشتری به ویلای شما بدهد پس برای طراحی ویلا به این دلیل که اگر بخواهید آنرا بفروش برسانید خریدار قطعا قیمت کمتری که مد نظر شماست به شما پیشنهاد میدهد و اگر بخواهید آنرا اجاره بدهید هم باید روی آن حساب ویژه ای باز نکنید.

طراحی ویلا

طراحی ویلا

آیا میدانستید که :

طراحی ویلا و ساخت ویلا توسط کارفرما به صورت شخصی نیازمند صرف هزینه زیاد و مدت زمان خیلی بیشتری میبرد؟ واگذاری طراحی ویلا و ساخت ویلا به افراد متخصص و با تجربه هزینه ساخت ویلا را تا ۳۵٪ و مدت زمان ساخت ویلا را تا ۷۰٪ کاهش می دهند. مشاوره با ما کاملا رایگان میباشد. ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

طراحی باغ ویلا

طراحی ویلا و باغ به خانه هایی گفته می شود که از چهار طرف باز هستند و نمای زیبایی دارند.  ویلا ها در سه سبک طراحی ویلا می شوند. مدرن، کلاسیک و تلفیقی از هر دو. هر کدام از این ویلا ها به سبک های خاصی طراحی و ساخته می شوند. امروزه مردم برای دوری از شلوغی شهر ها و لذت بردن از طبیعت به خانه های ویلایی روی آورده اند ساخت ویلا طراحی ویلا سنتی یکی از پرطرفدار ترین سبک ویلایی است. 

یکی از مهمترین عوامل جذابیت و متناسب بودن این نوع ویلا با سلیقه مردم، طراحی ویلا و نقشه ویلا مدرن است. ساخت ویلا در طراحی ویلا و ترسیم نقشه ویلا مدرن علاوه بر یکدست و یکپارچه بودن محیط، آن را به چند بخش تقسیم می کنند. استفاده از خطوط تمیز در داخل و خارج ویلا، بدون هیچ گونه تزئینات اضافی، طراحی ویلا مدرن دوبلکس به خانه های مدرن ما یک فضای داخلی بدون تجملات و فضاهای کاملاً جادار و غیر رسمی را می بخشد. 

ساخت ویلا این طراحی ویلا های معاصر بر روی نقشه های کف باز تمرکز دارند و به طور برجسته دارای پنجره های بزرگ هستند و آنها را برای استفاده از نور طبیعی برای روشنایی فضای داخلی و همچنین برای گرفتن نمای خوب، مناسب می کند.

طراحی ویلا

طراحی ویلا

طراحی ویلا لاکچری

طراحی ویلا لاکچری امروزه به دلیل افزایش زندگی شهری، مردم برای تفریحات خود به فکر در مناطق خوش آب و هوا می افتند؛ همچنین طراحی ویلا ها و اجرای ویلا نقشه ویلا لاکچری، طرافداران زیادی پیدا کرده است. ساخت ویلا در ادامه ویژگی های یک ویلا لاکچری را برای شما شرح داده ایم. یکی از مهمترین عاملی که ویلای شما را به یک ویلای لاکچری تبدیل می کند، نمای آن است. طراحی ویلاها معمولا بر اساس منظقه ای که در آن ساخته می شود، طراحی ویلا می شود. ایده طراحی ویلا نمای ویلا ها به دو شکل مدرن و کلاسیک انجام می شود.

استفاده از مصالحی مثل چوب و سنگ به زیبایی بیشتر این ویلاها می افزاید. نمونه طراحی ویلا یکی از عواملی که ویلای شما را جذاب می کند و به اصطلاح لاکچری به حساب می آید، طراحی ویلا و باغ و استخر محوطه ویلا است.

مرحله چهارم : ساخت ویلا از صفر تا صد

ساخت ویلا

مرحله ۱ : زمین مناسب را پیدا کنید.

در مورد ساخت ویلا بعد از طراحی ویلا ، مکان و موقعیت یکی از مهمترین جنبه ها است. اگر قبلاً زمین زمین خود را خریداری کرده اید ، باید پروژه ساخت ویلا خود را با محدودیت های زمین مانند ترکیب خاک ، جهت گیری ، توپوگرافی و احتباس آب تطبیق دهید. اگر زمینی بدست نیاورده اید ، با این کار شروع می کنیم: یافتن مکان مناسب برای ویلا الان در حال حاضر دماوند تهران بیشترین راغب برای ساخت و ساز ویلا را دارد و کلیه شهرهای و روستاهای شمال و سمت غرب به خصوص سمت کردان بیشترین خرید و فروش های زمین های ویلایی با قیمت های نجومی خرید و فروش میگردد.
قبل از خرید زمین ویلا لطفا و لطفا به نوع کاربری زمین دقت کنید و از طریق جهاد یا شهرداری یا اداره ثبت و اسناد زمین رو حتما بررسی بفرمایید به خوش آب و هوا بود منطقه دقت کنید به خصوص امنیت منطقه اب برق گاز و نیازهای شهری برای ساخت ویلا بررسی گردد.
 1. مکان مطلوبی برای خانه خود انتخاب کنید.
 2. زمینی را که قصد ساخت ویلا را دارید انتخاب کنید و آن را خریداری کنید.
 3. از زمین بازدید کرده و موقعیت مکانی را بررسی کنید.
 4. مسائل دسترسی را در نظر بگیرید.
 5. ساخت ویلا | طراحی ویلا

تماس با ما جهت ساخت ویلا ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

نقشه برداری زمین

نقشه برداری زمین

مرحله ۲: مذاکره با پیمانکار

بعد از اتمام طراحی ویلا خواه یا ناخواه بایستی برای ساخت ویلا پروژه یک مشاوره متخصص ساخت ویلا جهت کنترل هزینه ساخت ویلا استخدام کنید، مشاهده تمامی نمونه کارهای ما در قسمت پروژه سایت موجود است، ما هر زمان آماده دیدار با شما و بحث درباره قیمت ساخت ویلا و استراتژی ساخت در خدمت شما هستیم.

اولین جلسه فرصتی خواهد بود تا ما در مورد پروژه و بودجه شما بدانیم تا بتوانیم پیش نویس اولیه درخواست شما را با هم تهیه کنیم. ما از شما دعوت می کنیم از طریق واتس آپ یا تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید تا حداکثر اطلاعات را حتی قبل از اولین جلسه ما به شما هدیه دهیم. خانه خود را با ما طراحی ویلا کنید و با معماران حرفه ای ما مشورت کنید تا:

 1. فضاهای زندگی خاصی را طراحی ویلا کنید.
 2. منظره مفید را با نگاه به سمت عملکردگرا طراحی ویلا میکنیم.
 3. پنجره ها را با بیشترین بازده انرژی و نور در ذهن خود قرار دهید.
 4. آماده شوید تا با طراحی ویلا مناسب و انسان گرا، مسائل مربوط به طراحی ویلا را ما برطرف کنید.
 5. ساخت ویلا | طراحی ویلا
پیمانکار

پیمانکار

مرحله ۳: پروانه ساختمانی 

بعد از اتمام طراحی ویلا وقتی شما و دفتر طراحی ویلا در هماهنگی ایده ها و بودجه به نتیجه رسیدیم می توان اقدام به پروانه ساخت ویلا کرد معمولا بیشترین ویلاهایی که ساخته میشود غیر مجاز میباشند و برخی از آنها از طریق شهرداری و نظام مهندسی پایان کار تحویل میگیرند. پروانه ساخت ویلا در عرض یک تا سه ماه ثبت میگردد و این معقوله شهر به شهر فرق میکند حتی میتواند بین شش تا یکسال زمان ببرد.

۲ روش برای دریافت جواز ساخت ویلا میتوان اقدام کرد: ساخت ویلا یکی هنگامی که از طرف شما برای مجوز ساخت و ساز متقاضی می شویم بایستی یک وکالت کاری جواز ساخت ویلا به همکاران ما وکالت دهید، رسیدی با شماره پروانه ساختمانی دریافت خواهیم کرد که می تواند در نهایی کردن برنامه مالی شما نیز مفید باشد. در این مرحله ، ما به شما کمک خواهیم کرد: و دومی کارفرما به شخص میتواند به دریافت جواز ساخت اقدام نماید.

 1. دریافت مجوزهای لازم
 2. وام ساخت و ساز را تأمین کنید( برعهده کارفرما میباشد)
 3. بیمه ساخت و ساز دریافت کنید ( کارفرما و پیمانکار هر دو بایستی کارگاه رو بیمه کنند)
 4. مجوزهای ساخت مناسب را ایمن کنید( بر عهده مهندس hse (ایمنی ساختمان ) توسط پیمانکار با هزینه کارفرما )
 5. هزینه برآورد شده اولیه واریز کردد.
 6. ساخت ویلا | طراحی ویلا

 

ساخت ویلا

ساخت ویلا

 

مرحله ۴: شروع ساخت و ساز ساخت ویلا

بعد از بررسی طراحی ویلا تیم ما اجرای ویلا کار را برای جلوگیری از هرگونه خطایی که منجر به عوارض سنگین و هزینه های غیر ضروری مالی با برنامه ریزی مهندس مدیریت پروژه MSP بررسی و جلوگیری میکند و طبق مدیریت زمان بندی پروژه را انجام می دهد.

یعنی کارفرما تا یک ماه به پروژه ساخت ویلا سر نزند میتواند با برنامه زمانبندی msp طبق چارت گارنت از منزل خود پیشرفت کار را کنترل نماید تسطیح خاک و آماده سازی زمین مربوط به مرحله اول کار برای سازه ساخت ویلا است اینها شامل همه کارهای دستی و ماشینی است که به طور موقت یا دائمی شکل زمین را تغییر می دهد مهندس ژئوتکنیک ما در وحله اول یعنی قبل از شروع طراحی ویلا جهت تست نمونه خاک به سایت مراجعه میکند و حداقل ۲ هفته تا ۴ هفته آزمایش خاک زمان میبرد. این مرحله به طور خلاصه به شرح زیر است:

 1. شکستن زمین ( در زمین های شیبدار )
 2. ساخت ویلا در زمین شیبدار ممنوع بایستی خاک به افقی و عمودی تقسیم گردد.
 3. پایه گذاری ( منظور شمع گذاری در خاک سست )
 4. ایجاد شمع گذاری بتنی که قرار است روی آن فنداسیون و اسکلت بنا شود .
 5. راه اندازی ستون های ساختمانی
 6. ساخت ویلا | طراحی ویلا
ساخت ویلا

ساخت ویلا

مرحله ۵: تنظیم عایق آب و هوا

در این مرحله ساخت ویلا به گونه ای طراحی شده است که ضد آب بوده و دارای عایق بندی هوا رطوبت اکوستیک صدا می باشد. در این مرحله: نصب سقف و نصب درها و پنجره ها ارتفاع سقف در نقاط حساس کنترل می شود ، ساخت ویلا قاب دیوار پیرامونی و پوشش آغاز می شود. پس از آن ، ما با موارد زیر ادامه می دهیم:

 1. ساخت دیوارها و سقف
 2. قاب دیوارهای پیرامونی ( والپست)
 3. دیوارها را لوله کشی میکنیم و به طور ایمن آنها را مهار میکنیم.
 4. قرار دادن علامت ها برای تنظیم خرپاهای سقف خود.
 5. تنظیم هر خرپا در محل صحیح
 6. میخ تخته زیر صورت برای اتصال انتهای هر اره
 7. نصب نمد سقف برای استفاده به عنوان مانع رطوبت
 8. نصب نمای خارجی و نمای بیرونی مانند پنجره ها و درها
 9. نصب سقف نهایی
 10. ساخت ویلا | طراحی ویلا

مرحله ششم: انتخاب پایان کارها ساخت ویلا

مرحله دوم ساخت ویلا نیز به عنوان “کار دوم” تعریف می شود که شامل ساخت ویلا  یا دکوراسیون داخلی و انتخاب های داخلی ویلا / خانه است. موقعیت یابی دیوارها ، انتخاب درب های داخلی و نواحی بهداشتی ، انتخاب کفپوش باید نقطه به نقطه مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد تا در دکوراسیون هیچ اشتباهی انجام نگیرد زیرا این امر ممکن است تأثیرات نامطلوبی بر کیفیت زندگی چندین ساله شما داشته باشد.

 1. لوله های آب آشامیدنی ، فاضلاب های تخلیه و منافذ تخلیه را در دیوارها نصب میکنیم.
 2. نصب چاه فاضلاب
 3. مجاری HVAC (تهویه هوا و گرما) ، کنترل کننده هوا و لوله های مبرد را نصب اجرای ویلا میکنیم
 4. پریزهای برق
 5. نصب عایق الکتریکی
 6. نصب نورپردازی
 7. تست لوله کشی ساختمان
 8. ساخت ویلا | طراحی ویلا

مرحله ۷: نصب و کلید تحویل ساخت ویلا

 1. نصب تابلوهای دیواری
 2. نظافت پروژه
 3. تست الکتریکی
 4. تست مکانیکی
 5. بررسی پتینه و یا رنگ آمیزی و کاغذ دیواری و یا سایر…
 6. بررسی کابینت و کمد دیواری و پکیچ
 7. بررسی کفپوش یا سرامیک
 8. بررسی تمامی لوازم های خانگی
 9. تست استخر
 10. تست جکوزی
 11. تست هوشمند سازی
 12. تست امنیت ویلا
 13. تست کلیه مفاد قرارداد.
 14. ساخت ویلا | طراحی ویلا
ساخت ویلا

ساخت ویلا

اجرای ویلا

اجرای ویلا نقشه ساخت ویلا دوبلکس قوانین و مقررات مخصوص به خود را دارا می باشد و در صورتی که بتوانید همه این موارد را خوب بیاموزید، قطعا طراحی ویلا مورد نظر را با توجه به بودجه خود خریداری خواهید کرد. همانطور که میدانید، تمامی افراد در سراسر دنیا با رفتن به جنگل ها، مزارع، دشت ها و فضاهای سرسبز به شدت مسرور می شوند. حس ذاتی تمامی انسان ها همین است که طبیعت را دوست داشته باشند.

قیمت ساخت ویلا ویلا یکی از این عوامل بوده که ما را به طبیعت نزدیک می کند و روحیه ما را بهبود می بخشد. در واقع اجرای ویلا  بر مبنای ارتباط با طبیعت ساخته می شود و تمامی اجزا و ساخت و سازهای موجود در ویلا زمانی مورد توجه عموم قرار خواهد گرفت که به نوعی با طبیعت در ارتباط نزدیک باشد تا روح انسان را به طرف خود بکشد. استفاده از مهندسین نخبه و خوش ذوق در طراحی ویلا و ارزانترین روش ساخت ویلا یک امتیاز بسیار مثبت تلقی شده و ایجاد نقشه و طرحی که بتواند ویلا را با طبیعت عجین کند یک اثر بسیار ماندگار را خلق خواهد کرد که به جرات می توان گفت شرکت طراحی ویلا اویم شاهانه در این زمینه پیشتاز می باشد.

ساخت ویلا ساخته شده به صورت ویلایی علاوه بر زندگی به افراد حس آرامش و دوستی با طبیعت را القا می کند و شبیه به ساخت ویلاهای موجود در داخل شهر نمیباشد که محیط اطراف آن فقط بتن و ماشین آلات مختلف صنعتی باشد.

ویلا پیش ساخته

ویلا پیش ساخته

نقشه ساخت ویلا

نقشه ساخت ویلا در مناطق مختلف کشور بر مبنای اصول و قواعد خاصی صورت می گیرد و نمی توان هر نوع ویلایی را در مکان های مختلفی ساخت. عموما آب و هوا و رسم و رسوم زندگی در یک منطقه در ساخت ویلا های ویلایی جز اولویت ها می باشد اما می توان بر مبنای اصول مهندسی خاصی ویلاهای دلخواه را در مناطق مختلفی ساخت. هزینه ساخت ویلا باغ در صورتی که اهل سفر باشید و به مناطق مختلف ایران سفر کرده باشید، قطعا متوجه این موضوع شده اید که آب و هوا در مناطق مختلف کشور به شدت در حال نوسان است.

بر فرض مثال طراحی ویلا شهرهایی مثل یزد دارای آب و هوای گرم و خشک بوده در صورتی که شمال کشور عموما رطوبتی و بارانی می باشد. قطعا اجرای ویلا در این مناطق باید بر مبنای اصول خاص خود و بر مبنای نوع منطقه جغرافیایی و آب و هوای همان منطقه ایجاد شود تا عمر ویلا بالا برود و نیازمند تعمیرات نباشد. آب و هوای هر منطقه در نوع نقشه ساخت ویلا دوبلکس به شدت تاثیر گذار خواهد بود و باید از مصالح ساخت ویلا همان منطقه استفاده شود. مثلا در شهرهای شمالی نظیر مازندران، گیلان و گلستان که دارای فضایی بسیار سرسبز و دلربا می باشند، عموما باران در هر چهار فصل سال وجود دارد. قیمت ساخت ویلا در این مناطق عموما دارای سقف های شیروانی می باشد تا آب باران به داخل ساخت ویلا نفوذ نکند و موجب پوسیدگی دیوارها و سقف ویلا نشود.

ساخت ویلا ارزان

ساخت ویلا ارزان

نکات مهم در ساخت ویلا

نکات مهم در ساخت ویلا اولین قدم در نقشه ساخت ویلا ، ایجاد یک نقشه و طرح مناسب می باشد. ساخت ویلا ارزان طرحی که کامل و جامع باشد و تمامی اصول مهندسی در آن رعایت شده باشد. یعنی باید در اجرای ویلا نقشه از تمامی همکاران و هم فکری آنها استفاده شود.

معماران، مهندسین تاسیسات برقی، استادکاران و… که باید همگی طرح و نقشه خود را برای طراحی ویلا ذکر کرده و مناسب ترین آنها انتخاب شود. هر یک از متخصصین، برنامه های خود را با صرف هزینه مشخص انجام می دهند و در هر مرحله هزینه آنها به شخص صاحب ویلا جهت ساخت ویلا ارائه می شود.

اسکلت بندی ساخت ویلا

پس از اینکه پی کنی به طور کامل انجام شد، حالا باید اسکلت بندی ساخت ویلا به درستی انجام شود. انجام این مرحله در ساخت ویلا بسیار مهم می باشد. بتن ریزی مناسب همراه با اسکلت مقاوم  بسیار با اهمیت بوده و در صورت استفاده از بتن های معمولی و غیر استاندارد،  شما به مرور زمان از بین خواهد رفت.

و پس از مدت کوتاهی دچار ریزش و آسیب خواهد شد. شرکت ما سعی کرده است مرغوب ترین نوع بتن ها را همراه با میلگردهای بسیار مرغوب استفاده نماید. ساخت ویلا انجام این کار باعث افزایش طول عمر ساخت ویلا شده و بر اثر تکانه های شدید دچار شکستگی و تخریب نمی شود.

ویلا پیش ساخته

ویلا پیش ساخته

مرحله پنجم : ارتباط با ما

نحوه ارتباط با ما جهت ساخت ویلا

متخصصان گروه دپارتمان دفتر معماری اویم شاهانه، کارفرمایانی که میخواهند ساخت ویلا یا طراحی کنند با ما ارتباط برقرار میکنند. متخصصان ما در تهران و کرج مستقر هستند و بیش از ۱۰۰ نمونه، پیمانکار ویلا، ساخت ویلا میتوانند دستیابی به پروژه رویایی خود به شما کمک کنند.

با گذاشتن درخواست پروژه خود در صفحه مشاوره رایگان ما و یا تماس با شماره ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴، شما قادر خواهید بود برای برقراری ارتباط و حتی انتخاب از یکی از متخصصان برتر ما که بیشترین خواسته شما را داشته باشد. 

سوالی در زمینه ساخت ویلا دارید؟

تماس : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

 

مقالات بیشتر جهت مطالعه : 

حداقل متراژ زمین جهت صدور پروانه ساختنورپردازی مزون عروسقیمت ساخت سوله در مشهدایده برای طراحی هتلباغ تالارغرفه سازی نمایشگاه اصفهانطراحی کارخانه صنعتیمراحل گرفتن پروانه ساختطراحی رستوران مدرنطراحی باغ سنتی | بازسازی ویلا | نما رومی | بازسازی ساختمان

۲۷ دیدگاه

 • با سلام
  مهندس عزیز هزینه طراحی ویلا سنتی شما چقدره؟

  • با سلام و احترام خدمت کاربر محترم
   آقای نامی هزینه طراحی به خیلی چیزها بستگی دارد لطفا با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا راهنمایی لازم صورت گیرد.
   موفق باشید

 • سلام
  من دانشجوی معماری هستم میتونم در شرکت شما به عنوان کارآموز استخدام بشم.

 • سلام مهندس نمونه کارهای زیبایی دارید من تهران زندگی میکنم و میخوام کلا با خانواده بریم کیش زندگی کنیم یه سوال داشتم شما تو کیش هم طراحی ویلا به همراه ساختش انجام میدین؟

  • سلام آقای طیبی
   تیم ما در تهران و کرج کلیه پروژه هایی ساختمانی را انجام میدهند ولی برای شهرهای ایران خدمات با شرایط خاصی تدبیر شده طراحی و ساخت فوق حرفه ای با ارزش افزوده بالا دارای طراحی معماری خاص باشد را قبول میکنیم.

 • سلام و علیک
  شما هم مثل سایر شرکت ها محدودیت زیر بنا برای طراحی دارید؟ ما طراحی ویلا ۶۰ متری میخواستم با هر کسی تماس گرفتیم متاسفانه متراژ پایینه قبول نمیکنند. شماره تماس ۰۹۱۲***۸۹۳۱

  • با عرض سلام
   خانم ابراهیمی ما هیچ محدودیت طراحی نداریم و طراحی ویلا کوچک یک هنر هست.
   لطفا از طریق پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.
   شماره تماس شما به علت حفظ حریم شخصی کاربرمخدوش شد.

 • سلام میشه برای ما از طریق واتس آپ با شماره ۰۹۱۲***۱۲۵۸ نمونه کارهای ویلا روستیک بفرستید.

  • سلام
   نمونه کار خدمت شما ارسال گردید.
   کاربر محترم شماره تلفن شما به علت حفظ حریم شخصی کاربر مخدوش شد.
   موفق باشید

 • سلام
  مهندس احوال شما
  یه خواهشی داشتم اگر امکانش کمک کنید کسی رو میشناسید سمت گیلان جواز ساخت بگیره؟ من تهران وقتشو ندارم . شرمنده و سپاس

  • سلام
   آقای مولایی لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید و شماره آقای کاظمی رو دریافت کنید.
   اطلاع رسانی شد.
   موفق باشید.

 • بدرود شرایط قرارداد طراحی ویلا برای ماهایی که شهرستان هستیم چگونه هست؟

 • سلام ببخشید زمینی در چهار باغ دارم به متراژ ۳۷۰متر مربع قصد ساخت ویلا دارم به متراژ ۸۰ متر مربع که بدلیل مساحت کم استخر را در زیر ویلا بسازم . طراحی مدرن مد نظر بنده هست ولی خودم میخوام اجرا کنم . هزینه طراحی ویلا و طراحی محوطه حدودا” چقدر میشود لطفا به تفکیک بفرمائید . اکر نمونه کار هم دارید لطف کنید بفرستید

  • با سلام و احترام
   جهت دریافت هزینه طراحی محبت بفرمایید با ما تماس بگیرید به دلیل اینکه هزینه طراحی به خیلی عوامل ها بستگی دارد باید بررسی گردد.
   نمونه کار در همین برگه و در قسمت پروژه ها موجود میباشد.
   سپاس از انتخاب شما

 • باسلام
  هزینه ساخت سازهlsf با مقایسه سازه بتنی در شمال چقدر میباشد؟

  • با سلام و احترام خدمت کاربر عزیز
   میتوانید در لینک هزینه ساخت و ساز مشاهده بفرمایید، هزینه پروژه بستگی به مشخصات فنی پروژه دارد احتمال دارد قیمت هاشون یکی دربیاد و احتمال دارد بالا یا پایین باشد ولی به صورت کلی استاندارد سازی ال اس اف هزینش از بتنی و فلزی در نیم فصل سال ۱۴۰۰ گرانتر میباشد.

 • سلام
  ساخت ویلا سنتی مثل معماری سنتی ایرانی در رامسر چقدره ؟

  • با سلام خدمت خانم اسلامی
   بحث هزینه ساخت ویلا سنتی یا مدرن هیچ فرقی ندارد همه هزینه ها بستگی به متریال و دتایل های فنی ساختمان مربوط میشود، بستگی دارد شما نسبت به بودجه مالی خود دست آرشتیکت را چقدر باز گذاشته باشید. بین ۵ تا ۱۰ میلیون تومان در نیم فصل دوم سال ۱۴۰۰ به کارفرمایان توسط سازندگان پیشنهاد قیمت میشود که بستگی به پروژه شما دارد.

 • سلام وقتتون بخیر باشه، بسیار محتوای جامع و کاملی بود، همون طور که بهتر میدونید درب های ضد سرقت پیوت یکی از جدیدترین درب های لابی هستند که از ساختار ضد سرقت نیز پیروی می کنند.
  درب های پیوت هیچگونه محدودیت در عرض و ارتفاع نداشته و قابلیت تولید را در ابعاد دلخواه دارند.برای مثال درب پیوت با ارتفاع ۴ متر و ۱۴ سانتی متری هتل آریانا فشم یکی از این درب های خاص و سفارشی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره