طراحی ویلا

طراحی ویلا

چه سبک ویلایی دوست دارید؟ کافیست ۵ دقیقه زمان بزارید و مطالعه کنید!

جهت مشاوره با ما در ارتباط باشید

انتخاب زمین

۱

مرحله یک اگر صاحب یک قطعه زمین هستید ، ویلایی که در رویاهای شما بود دیگر از دسترس شما دور نیست! همین امروز با ما تماس بگیرید، و شما را تا رسیدن به لحظه مهم تحویل ویلا خود از ما همراهی میکنیم. با شروع از مرحله اول ، برنامه ریزی برای تقسیم آن قطعه زمین به دو بخش اصلی است ، جایی که فضای قسمت بیرونی حیاط با توجه به نیاز پروژه از کلیه جهت ها تعریف می شود و طراحی محوطه سازی انجام میگیرد و آنچه را “منطقه مجاز”  یا زیر بنا نامیده می شود تعریف می کند. و اکنون مرحله مهم برنامه ریزی بیرونی را آغاز می کند، بیشترین سوال کاربران از ما چگونه می توانم ویلا بسازم؟ با ما همراه شوید!!! مرحله یک ما معماران متخصص داریم که در هر بخش به صورت حرفه ای طراحی میکنند تا هر فضا به صورت اختصاصی طراحی توسط متخصص طراحی گردد مثلا طراحی داخلی با مزایای آن ، طراحی نما ویلا.

طراحی ویلا

طراحی ویلا

برنامه ریزی

۲

با پیشروی به طراحی داخلی ، برنامه ریزی برای ساختمان با تعیین محل نمای جلوی آن آغاز می شود ، زیرا ویلا باید از عناصر اقلیمی به نفع خود استفاده کند. استفاده از جهت باد فصلی برای خنک کردن اتاقهای اصلی ویلا برای طراوت وزش نسیم صبحگاهی ، و قرار دادن آشپزخانه در جهت خلاف آن ، تا بوها در داخل خانه پخش نشوند. سبک زندگی شما و کمیت اعضای خانواده به شما در تعیین تعداد مورد نیاز به زیربنا کمک می کند ، زیرا برای هر خانواده شخصیت های متنوعی در هر فرد پراکنده است و برای ساختن یک خانه عالی است که به هریک از خانواده خود نیازهای خود را تحویل دهید. و خواسته ها اگر در خانواده خود اعضای سالمند دارید ، این امر نیاز به ایجاد یک بال مخصوص برای آنها در طبقه همکف در نزدیکی اتاق نشیمن دارد ، اما هنوز از زمین بازی در فضای بیرون دور هستید تا بتوانند در آرامش و آرامش به آرامش برسید.

طراحی ویلا

طراحی ویلا

طراحی نما ویلا

۳

مرحله دوم طراحی نما ویلا دروازه ای برای تمام مکان است ، پیامی راجع به شخصیت منحصر به فرد مالک ارائه می دهد ، بنابراین در اینجا در اویم شاهانه اهمیت این مرحله را درک می کنیم و به مشتری عزیزمان کمک می کنیم در جستجوی طراحی ویلا کاملی که متناسب با آنها باشد طراحی گردد. سبک طراحی نما ویلا ، اندازه یک معامله گر واقعی برای این سبک است یعنی میتواند ارزش ملک را چندین برابرکند ، زیرا بستگی به کانسپت ها ، ایده نما استفاده از متریال و محیط اطراف دارد. ممکن است چند طرح استثنایی با استفاده از نقوش تزئینی مثل طراحی نما ویلا کلاسیک سبک وجود داشته باشد اما شما این ایده را همیشه در همه جا خواهین دید اما طراحی نما ویلا خاص  را هر ازگاهی، هرچه اندازه دید نما بزرگتر باشد ، با شکوه تر به نظر می آید. پس طراحی نما ویلا یکی از پر اهمیت ترین قسمت طراحی می باشد.

طراحی کلاسیک

طراحی کلاسیک

طراحی نما کلاسیک

۴

تقارن یکی دیگر از تأثیرات اصلی و تسلط بر دوره کلاسیک است بنابراین طراحی نما ویلا برای ارتفاعات بلند اساساً با درب اصلی در تقارن آغاز می شود ، سپس با توجه به شکل طراحی بی نظیری که می خواهید انجام دهیم در هر دو طرف به طور مساوی ساخته خواهد شد. اکنون به چیزهای خوب توجه میکنیم! برای ایجاد طراحی معماری خاص اینجا دور هم جمع شده ایم ، مهندسان متخصص در اویم شاهانه می توانند جلساتی با شما داشته باشند که تصاویر کاملاً پوشیده از طرح های نما را در مورد سبک های گذشته تا به امروز به شما نشان دهند. شما به راحتی می توانید موارد دلخواه یا حتی مورد علاقه خود را از بین پروژه های مختلف یا سبک های مختلف انتخاب کنید و با خلاقیت ما منظره ای جدید و کلاسیک جدید برای ویلا شما طراحی گردد برای بیان احساس عظمت و ظرافت ، رنگ ها باید به رنگ های خنثی درآیند.

طراحی ویلا کلاسیک

طراحی ویلا کلاسیک

طراحی ویلا مینیمال

۵

اگر شخصیت شما انسان آروم و مینیمالی هستید، پس سبک طراحی ویلا مینیمال طرح انتخابی شماست! ما ویژگی ها و نیازها و خواسته های مشتری را می فهمیم تا بتوانیم نسبت به تجربه ای که داریم در این امور به مشتریان خود کمک کنیم تا به ایده های خودتان نزدیک بشوید. با شروع مبانی سبک طراحی ویلا مینیمال ، متراژ برای این سبک خیلی مهم نیست ، زیرا به نوعی به مفهوم مینیمالیستی فضا بستگی دارد هر چقدر کمتر بیشتر و به جای حکاکی ها و نقوش ، از خط و الگوهای ساده استفاده می شود. 

 مینیمال یا کلاسیک

۶

طراحی کلاسیک دیگر عاملی عاطفی نیست واقعا بعد از مدتی زننده خواهد شد، در حقیقت، هرگز با تأکید بر موضوع منحصر به فرد بودن کارفرما، از سبک کلاسیک استفاده می شود. بنابراین طراحی نما برای ارتفاعات بر روی طرح توده ها و بخش ها و طراحی برای عملکرد و ظاهری استثنایی متمرکز است و یک گونه سنبل نماد به نمایش گذاشتن قدرت طرف ولی در طراحی ویلا مینیمال اصلا اینطور نیست. طراحی ویلا مینیمال برای کارفرما نماد قدرت نخواهد بود بلکه قدرت دهی به معماری خواهد بود.

طراحی ویلا پست مدرن

۷

معماری پست مدرن برابر است با مرسوم و مد روز ، آن را منعکس کننده خواسته ها و نیازهای امروزه مردم به عنوان اکثریت ایجاد یک جریان الاستیک از یک روند زیبا ، جذاب و غنی توصیفی از این سبک است و برای طراحی نما یک ویلا بسیار زیبا به کار می رود. خطوط معمارانه ممکن است قطعی از سبک پست مدرن در طراحی نما ویلا باشد ، اندازه خط ها می تواند راه را برای رسیدن به این سبک تعریف کند ، زیرا همه چیز در مورد موضوعات مرسوم است، بنابراین امکاناتی نامتناهی برای انتخاب وجود دارد که بسته به اندازه در دسترس می توانید از آن استفاده کنید. بهترین طراحی نما مناسب برای ویلا.

طراحی ویلا

فرق ویلا مدرن با پست مدرن

۸

اما چگونه احساس پست مدرن را از مدرن متفاوت کنیم ؟! شما می توانید آن را به یک قانون آسان تقسیم کنید ، معاصر که از آنجا شروع شده است که سبک مدرن به محدوده هایی رسیده است و از آنجا حرکت می کند تا برای همه ایده های خلاقانه قابل انعطاف و باز باشد و طبق مراحل تغییر کند و مراحل را تغییر دهد. در اینجا در اویم شاهانه ، ما این مفهوم را کاملاً درک می کنیم و می توانیم به شما کمک کنیم تا بر اساس جدول دلخواه شما از سبکهای مرسوم ، به روز ، بهترین طراحی پست مدرن را برای ویلای خود بدست آورید. امروزه در کشورمان ویلا پست مدرن به عنوان ویلای فانتزی شناخته شده است.

طراحی ویلا

طراحی محوطه سازی ویلا

۹

طراحی منظره به سبک مدرن مانند هنر مدرن خاص است که خلاقیت گسترده ای در فضای اطراف خانه شما طراحی می شود ، این محوطه سازی سلیقه خاص شماست که می تواند پس از یک روز خسته کننده در محل کار ، به شما آرامش و آسایش دهد. ویژگی خاص سبک محوطه مدرن این است که به نظر نمی رسد که محدودیت هایی برای ایجاد طراحی و اجرا داشته باشید اما سبک مدرن قوانین خاص خود را دارد که می تواند از اشتیاق و ذوق شما در زندگی ناشی شود و معمولا به صورت پست مدرن اجرا میگردد.

طراحی محوطه کلاسیک

۱۰

 هر زمان که کلمه باغ کلاسیک یا منظره کلاسیک را می شنوید ، تصویری از انگلیسی یا باغ های سلطنتی فرانسه در ذهن شما نمایان می شود. زندگی لوکس و با کیفیت بالا در اطراف آن قدم خواهید زد بنابراین اگر از طرفداران دوره کلاسیک برای طراحی ویلا خود هستید ، ممکن است آن را با سبک کلاسیک از منظره تکمیل کنید. تقارن یکی از عوامل اصلی در محوطه سازی کلاسیک است سبک کلاسیک در محوطه سازی دارای ویژگی های هنری مجسمه ها و سنگفرش هایی است که از سنگ مرمر ریز ساخته شده است.

سوالی دارید؟

ارسال ایمیل

rezaamiriarch@gmail.com

طراحی داخلی ویلا

۱۱

فضای طراحی داخلی ویلا شما شامل صحنه ای است که شما در آن زندگی و لحظه هارا ثبت خواهید کرد بنابراین باید کاملاً به صورت فوق حرفه ای طراحی گردد. طراحی ویلا مدرن خیلی خاص و شیک تر از همه طراحی های داخلی هست و چندین سبک های طراخلی موجود است شما عزیزان میتوانید طبق سبک ها انتخاب کنید اگر از قبل نمای ویلای خود را انتخاب کرده اید، بازتابی از آن نمای با شکوه در بیرون باید با قسمت داخلی مطابقت داشته باشد برای رسیدن به موفقیت در ظاهر سبک کلاسیک، طراحی داخلی باید متقارن و هماهنگ باشد، زیرا عدم تقارن یا هرج و مرج قطعاً فضای فضا را خراب می کند. تقارن به تنظیم تعادل در طراحی داخلی شما کمک می کند، در حالی که هارمونی به پیوند هر یک از آیتم ها با یکدیگر به طور کلی ادامه می یابد و شیوه های پیچیده و باشکوه زندگی در دوران سلطنتی را مجسم می کند متریال باید فقط طبیعی باشند. سایه های رنگ در رنگ های گرم، نقاشی ساختمان روشن، پاستلی با حداقل تضادهای رنگی ارائه می شود تا با مد روز در آن دوران مطابقت داشته باشد. مبلمان به سبک کلاسیک باید خود زینتی با گونه های ارزشمند درختی باشد که از آن ساخته شده است.  هیچ گونه فر و سنگهای قیمتی وجود نخواهد داشت. سقف اتاق نشیمن باید به رنگ سفید انجام شود و ارتفاع بصری اتاق را افزایش دهد. این سبک نیاز به حضور قالب سازی، قرنیز و انواع بگت داشت. کلاسیک نیاز به وجود لوسترهای روشنایی، قلاب های مختلف و انواع لامپ های کف دارد. لوستر کریستالی یا شیشه ای در مرکز – اجباری است. دیوارها با رنگ یا کاغذ دیواری پوشانده شده است. نقاشی روی دیوارها باید اشباع ، بزرگ باشد. پرده های سنگین با تاقچه های نجیب به اتاق نشیمن لوکس سلطنتی می بخشد. آینه های بزرگ جزئی جدایی ناپذیر از کلاسیک گرایی هستند، بصری اتاق را گسترش داده و آن را سبک تر و مطبوع تر می کنند.

هزینه طراحی ویلا 

هزینه طراحی ویلا شامل چه چیزهایی میشود؟ این هزینه شامل طراحی معماری، نمای ویلا، محوطه و نقشه های اجرایی ویلا- طراحی داخلی – تاسیسات الکتریکال و مکانیکال طراحی سازه همه اجزا تشکیل دهنده هزینه طراحی ویلا هستند. اما نیت افراد در هزینه طراحی ویلا مختلف است برخی بعد از هزینه طراحی ویلا میخواهد آن را بفروش برسانند و برخی دیگر میخواهند ویلا را به اجاره بدن و برخی دیگر هم دوست دارند خودشان در آن ساکن شوند پس هزینه طراحی ویلا بستگی به فرد دارد. هر کدام از این گزینه هایی را که گفتیم تاثیر مستقیمی بر قیمت ویلا دارد و باید فکر کردن بهترین راه انتخاب کنید تا دچار ضرر مالی نشوید. هنگامی که شما قصد خرید ویلا را دارید زمانی که وارد ویلا موردنظر میشود اولین نگاه شما به نمای و طراحی داخلی آن میخورد و فکر میکنید که آیا این ویلا دارای یک نمای مدرن و زیبایی است و سرمایه گذاری بر روی آن واقعا برای شما فایده دارد یا نه. یا شما فکر میکنید که میتوانید بر روی این ویلا بعنوان سرمایه گذاری کوتاه مدت حساب ویژه ای باز کنید. نتیجه این است که هزینه طراحی ویلا یک سرمایه گذاری کوتاه مدت پر سود چیز دیگری نیست. شک نکنید که ده ها برابر این سرمایه گذاری را باز پس خواهید گرفت. برخی مواقع شما با هزینه برای طراحی ویلا خود دوست ندارید آنرا بفروش برسانید و میخواهید در آن زندگی کنید و به همین خاطر هزینه کردن برای طراحی ویلا اصلا برای شما ضرری ندارد چون دارای یک ویلا زیبا، نقشه مدرن، دلنشین هستید. معمار میتواند ارزش افزوده بیشتری به ویلای شما بدهد پس برای طراحی ویلا به این دلیل که اگر بخواهید آنرا بفروش برسانید خریدار قطعا قیمت کمتری که مد نظر شماست به شما پیشنهاد میدهد و اگر بخواهید آنرا اجاره بدهید هم باید روی آن حساب ویژه ای باز نکنید.

۱۲

روش طراحی ویلا

برایم سوال هست چرا همیشه کارفرماها خیلی عجول هستند دوست دارند در سریع ترین زمان ممکن طراحی ویلا تمام و ساخت پروژه شروع گردد! اما اگر دقت داشته باشید در زمینه صنعت ساختمان هر چقدر عجله کنید اونقدر اشتباهات مهندسی بیشتر میشود… و درضمن این ویلا مثل امضاء شما یک اثر برای خاندان شما میباشد پس هیچ وقت برای طراحی ویلا عجله نکنید هر چقدر فرصت زمانی به آرشیتکت مجرب بدید قاعدتا این اثر یک اثر هنری و معماری تبدیل میشود و اثر هر چقدر دیده تر شود به ارزش افزوده بنا اضافه میشود و تیم ما شگردهای خیلی خاص و نابی را جهت ارزش دادن به ملک تدبیر دیده اند و در روز جلسه با کارفرما به اشتراک میگذاریم.

۱۳

فرایند طراحی ویلا

در اولین جلسه با کارفرما با دریافت اطلاعات تکمیلی پروژه اقدام به شروع طراحی میکنیم بعد از دریافت لوکیشین زمین مهندس نقشه بردار به همراه مهندس معمار و عکاس جهت کروکی و آنالیز سایت و دریافت UTM یا کاداستر محلی و عکس برداری وغیره… در محل پروژه حضور پیدا میکنند و بعد از این اقدام مهندس خاک جهت نمونه برداری از خاک و آزمایش خاک در سایت پروژه شروع به گمانه زنی میکند و مدت زمان پاسخ آزمایشگاه بین ۱۵ تا ۳۰ روز میباشد و بعد از جواب آزمایش خاک مهندس سازه نسبت به بستر زمین نوع سازه را به مهندس اعلام میکند و پروسه طراحی معماری ـ سازه تاسیسات شروع میگردد. در این حین مهندس مجری میتواند از فرصت استفاده کرده کارگاه خود را راه اندازی کند.

آیا میدانستید که :

طراحی ویلا و ساخت توسط کارفرما به صورت شخصی نیازمند صرف هزینه زیاد و مدت زمان خیلی بیشتری میبرد؟ واگذاری طراحی ویلا و ساخت به افراد متخصص و با تجربه هزینه ساخت را تا ۳۵٪ و مدت زمان ساخت را تا ۷۰٪ کاهش می دهند. مشاوره با ما کاملا رایگان میباشد. ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

زیباترین ویلا را با ما تجربه کنید…|
_

طراحی باغ ویلا

طراحی ویلا و باغ به خانه هایی گفته می شود که از چهار طرف باز هستند و نمای زیبایی دارند.  ویلا ها در سه سبک طراحی می شوند. مدرن، کلاسیک و تلفیقی از هر دو. هر کدام از این ویلا ها به سبک های خاصی طراحی و ساخته می شوند. امروزه مردم برای دوری از شلوغی شهر ها و لذت بردن از طبیعت به خانه های ویلایی روی آورده اند. طراحی ویلا سنتی یکی از پرطرفدار ترین سبک ویلایی است.  یکی از مهمترین عوامل جذابیت و متناسب بودن این نوع ویلا با سلیقه مردم، طراحی و نقشه ویلا مدرن است. در طراحی و ترسیم نقشه ویلا مدرن علاوه بر یکدست و یکپارچه بودن محیط، آن را به چند بخش تقسیم می کنند. استفاده از خطوط تمیز در داخل و خارج ویلا، بدون هیچ گونه تزئینات اضافی، طراحی ویلا مدرن دوبلکس به خانه های مدرن ما یک فضای داخلی بدون تجملات و فضاهای کاملاً جادار و غیر رسمی را می بخشد. این طراحی های معاصر بر روی نقشه های کف باز تمرکز دارند و به طور برجسته دارای پنجره های بزرگ هستند و آنها را برای استفاده از نور طبیعی برای روشنایی فضای داخلی و همچنین برای گرفتن نمای خوب، مناسب می کند. در نقشه ویلا مدرن از نمای مستطیلی، ایده طراحی ویلا در سطح شیبدار و خطوط مستقیم را استفاده می کنند. طرح های تمیز و بدون تزئینات خانه اغلب به یک طرح رنگی یکپارچه می پردازد و در تضاد کامل با یک طراحی کلاسیک تر، طراحی ویلا و باغ مانند یک ویلا با آجر قرمز است. برای استفاده از رنگ و مصالح مورد نیاز به اقلیم آن منطقه باید توجه داشت. در فضای بیرونی این ویلاهای مدرن، هزینه طراحی ویلا از فضای سبز بهره می گیرند که موجب سرسبزی و جذابیت این نوع ویلاها می باشد. برای طراحی محوطه باید به سبک ویلا توجه کرد. در ویلا های مدرن معمولا از استخر، آلاچیق، درختان و گل های زینتی استفاده می شود.

_

طراحی ویلا لاکچری

طراحی ویلا لاکچری امروزه به دلیل افزایش زندگی شهری، مردم برای تفریحات خود به فکر در مناطق خوش آب و هوا می افتند؛ همچنین طراحی ها و اجرای نقشه ویلا لاکچری، طرافداران زیادی پیدا کرده است. در ادامه ویژگی های یک ویلا لاکچری را برای شما شرح داده ایم. یکی از مهمترین عاملی که ویلای شما را به یک ویلای لاکچری تبدیل می کند، نمای آن است. طراحی نمای ویلاها معمولا بر اساس منظقه ای که در آن ساخته می شود، طراحی می شود. ایده طراحی ویلا نمای ویلا ها به دو شکل مدرن و کلاسیک انجام می شود. استفاده از مصالحی مثل چوب و سنگ به زیبایی بیشتر این ویلاها می افزاید. نمونه طراحی ویلا یکی از عواملی که ویلای شما را جذاب می کند و به اصطلاح لاکچری به حساب می آید، طراحی ویلا و باغ و استخر محوطه ویلا است. طراحی ویلا سنتی برای یک محوطه و یک باغ ویلای لاکچری لازم است که یک زمین بزرگ در اختیار باشد. شما می توانید به طراح ویلای خود پیشنهاد باغ ویلا را در هنگام نقشه ویلا لاکچری بدهید. ساخت استخر، آلاچیق و کاشتن گلها و درختان در محوطه باغ باعث زیبایی بیشتر آن می شود. طراحی ویلا ایرانی از دیگر عواملی که عنوان لاکچری بودن به ویلای شما می دهد، دکوراسیون داخلی آن است.  بسیاری از طراحان دکوراسیون هستند که دکوراسیون داخلی شما را طراحی می کنند و بر این اساس شما می توانید با توجه به آن وسایل و لوازم مورد نیاز را خریداری کنید و به بهترین نحو آن را بچینید. چیدمان وسایل نیز یکی از جذابیت های ویلا به حساب می آید. طراحی ویلا مدرن دوبلکس همه ما میدانیم که وقتی صحبت از لاکچری بودن ویلا می شود،  ابتدا هزینه زیادی برای در ذهن ما مجسم می شود. معمولا هزینه ویلا هنگام طراحی و ترسیم نقشه ویلا لاکچری تعیین می شود.

طراحی ویلا

طراحی ویلا

طراحی ویلا

طراحی ویلا

نحوه ارتباط با دفتر معماری اویم شاهانه

متخصصان گروه دپارتمان دفتر معماری اویم شاهانه، کارفرمایانی که میخواهند خانه های خود را بسازند یا طراحی کنند با ما ارتباط برقرار میکنند. متخصصان ما در تهران و کرج مستقر هستند و بیش از ۱۰۰ نمونه، طراحی داخلی، ساخت ویلا میتوانند دستیابی به پروژه رویایی خود به شما کمک کنند.

با گذاشتن درخواست پروژه خود در صفحه مشاوره رایگان ما و یا تماس با شماره ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴، شما قادر خواهید بود برای برقراری ارتباط و حتی انتخاب از یکی از متخصصان برتر ما که بیشترین خواسته شما را داشته باشد. 

طراحی ویلا حرفه ای، 100% رایگان !!!

سوالی دارید؟

ارسال ایمیل

rezaamiriarch@gmail.com

۲۰ Comments

  • با سلام و احترام خدمت کاربر محترم
   آقای نامی هزینه طراحی به خیلی چیزها بستگی دارد لطفا با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا راهنمایی لازم صورت گیرد.
   موفق باشید

 • سلام مهندس نمونه کارهای زیبایی دارید من تهران زندگی میکنم و میخوام کلا با خانواده بریم کیش زندگی کنیم یه سوال داشتم شما تو کیش هم طراحی ویلا به همراه ساختش انجام میدین؟

  • سلام آقای طیبی
   تیم ما در تهران و کرج کلیه پروژه هایی ساختمانی را انجام میدهند ولی برای شهرهای ایران خدمات با شرایط خاصی تدبیر شده طراحی و ساخت فوق حرفه ای با ارزش افزوده بالا دارای طراحی معماری خاص باشد را قبول میکنیم.

 • سلام و علیک
  شما هم مثل سایر شرکت ها محدودیت زیر بنا برای طراحی دارید؟ ما طراحی ویلا ۶۰ متری میخواستم با هر کسی تماس گرفتیم متاسفانه متراژ پایینه قبول نمیکنند. شماره تماس ۰۹۱۲***۸۹۳۱

  • با عرض سلام
   خانم ابراهیمی ما هیچ محدودیت طراحی نداریم و طراحی ویلا کوچک یک هنر هست.
   لطفا از طریق پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.
   شماره تماس شما به علت حفظ حریم شخصی کاربرمخدوش شد.

 • سلام میشه برای ما از طریق واتس آپ با شماره ۰۹۱۲***۱۲۵۸ نمونه کارهای ویلا روستیک بفرستید.

 • سلام
  مهندس احوال شما
  یه خواهشی داشتم اگر امکانش کمک کنید کسی رو میشناسید سمت گیلان جواز ساخت بگیره؟ من تهران وقتشو ندارم . شرمنده و سپاس

 • […] طراحی ویلا، ما در زمینه ایجاد سبک های معماری خاص و ساخت ویلا در ایران متخصص هستیم. پروژه های ما در طراحی داخلی ویلا ترکیبی از ظرافت، اشراف و فضای بی نظیر است. ما در ایجاد طراحی و ساخت ویلا در ایران ماهر هستیم. حرفه ای بودن، اصالت و خلاقیت، کلیدهای اساسی هر پروژه ای است که توسط دفتر معماری اویم شاهانه طراحی شده است. […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

تماس با ما