طراحی محوطه سازی

طراحی داخلی

طراحی سازه

طراحی معماری

طراحی ویلا

طراحی ویلا

طراحی ویلا حرفه ای، ۱۰۰% رایگان ???

ساخت رویاهای شما ۳ تا ۱۲ ماه 

۰۹۳۷۸۴۴۳۹۳۴

آیا میدانستید؟ گوش کنید!

درباره ما

_

دفتر طراحی معماری اویم شاهانه در سال ۱۳۸۹ تأسیس گردیده و در ۱۱ سال گذشته بیش از ده ها  پروژه طراحی معمماری موفق را به اتمام رسانده است. طراحی ویلا این شرکت دارای بالاترین رتبه در رشته های مختلف از سازمان مدیریت و برنامه ریزی می­باشد. کسب چندین جوایز مسابقات معماری بین الملی و این شرکت با در اختیار داشتن بیش از ۵ دستگاه ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین، تیم مهندسین حرفه‌ای و فعال و همچنین با بکارگیری مدیریت پیشرفته و نرم افزار و توجه مضاعف به کیفیت کار (QA-QC) قادر است تمام وجوه پروژه‌های ساختمانی را به انجام برساند.

۱۱ سال تجربه

رویا با شما ایده و پیشنهادات با ما

طراحی ویلا

طراحی ویلا تبریز

طراحی ویلا دوبلکس

ما معتقدیم هر مشتری نیازها و سلیقه منحصر به فردی دارد و منظور پشتیبانی از آن گروه طراحی ویلا متشکل از تیمی است، میتواند ایده های شما را بفهمد و بهترین و خلاق ترین طرح طراحی و اجراء کنند، رویای شما به واقعیت تبدیل شود. با داشتن ایده بی پایان ذهن میتواند هر مرحله شما را تحت تأثیر قرار دهد، تیم طراحی همچنین تلاش برای جلب رضایت مشتری است، مفهوم سازی آخرین مرحله، ما روی پروژه کار میکنیم تا نتایج کیفیت بالا بدست آوریم شما همیشه از بحث مورد ایده ها و گرفتن بهترین مورد علاقه خود استقبال میکنید میدانید که چرا ما به عنوان بهترین شرکت ساخت ویلا ایران هستیم. 

گروه دفتر معماری اویم شاهانه برای تضمین رضایت مشتری خود منطقه تأسیس شده و گروه دفتر معماری کوشک امروزه کل ایران و کشور های همسایه فعالیت میکند، انتظار میرود تیم با تجربه و چند ملیتی رشد کند، این گروه سابقه بسیار گسترده ای اجرای موفقیت آمیز پروژه های کوچک، متوسط ​​و بزرگ سراسر منطقه برای سالهای متمادی دارد، این دفتر مشتری پایدار و وفاداری همه بخش دولتی و خصوصی جذب کرده است و طراحی و اجرا متمرکز است. نمونه طراحی کلیه خدمات و آثار معماری نگاهی انداخته و برای اطلاعات بیشتر، با طراحی و ساخت ویلا دفتر معماری کوشک همین امروز با شماره  ۰۹۳۷۸۴۴۳۹۳۴ تماس بگیرید.

طراحی ویلا

طراحی ویلا هشتگرد

طراحی ویلا حرفه ای، 100% رایگان ???

طراحی ویلا سهیلیه

طراحی ویلا

طراحی ویلا هشتگرد

آیا میدانستید که :

ساخت ویلا و طراحی توسط کارفرما صورت شخصی نیازمند صرف هزینه زیاد و مدت زمان خیلی بیشتری میبرد، واگذاری ساخت ویلا افراد متخصص و با تجربه هزینه ساخت ویلا را تا ۳۵٪ و مدت زمان ساخت ویلا را تا ۷۰٪ کاهش دهد. مشاوره کاملا رایگان میباشد. ۰۹۳۷۸۴۴۳۹۳۴

زیباترین ویلا را با ما تجربه کنید…|
طراحی ویلا

طراحی ویلا مینیمال

اینها فضاهای بزرگ واقع شده اند و نسبت بزرگتر از خانه مستقل و دارای کلیه امکانات هستند معماری مدرن، نمونه طراحی مینیمالیستی است و گاهی اوقات احساس روستایی، طراحی ویلا ایرانی مدیترانه ای یا استعماری به همراه دارد. هزینه ویلاهای شهری درجه اول به گونه ای طراحی شده اند که برای مدت کوتاهی از قبیل تعطیلات یا اجاره به مدت چند هفته یا ماه ساکن می شوند.

طراحی ویلا لاکچری

معماری لوکس با طراحی منحصر به فرد و نحو احسن ارائه می شوند آنها از خانه های دیگر ایستادگی میکنند زیرا مجهز استخرگرم، جکوزی با چشم انداز پانوراما، انبار زیرزمینی، سونا، زمین تنیس، اتاق سینما، اتاق بازی و غیره هستند. نمونه علاوه بر این آنها در مکان های ممتاز و در بعضی موارد حتی ساحل یا بندر خصوصی خانه سرمایه گذاران شمال ایران معمولاً این نوع امکانات برخوردار هستند.

طراحی ویلا کلاسیک

طراحی ویلا کلاسیک اصولی با انرژی صفر برای اولین بار در ایران ویلای اکولوژیکی طبیعت گرا بودن آن جهت استفاده بیشتر نور خورشید و صرفه جویی انرژی مشخص میشود ساخته شده مواد طبیعی و تجدید پذیر، دیزاین خلاقانه و یکپارچه محیط اطراف، نمونه آنها گونه ای طراحی شده اند که بطور جزئی یا کاملاً مستقل کار کنند آنها راحتی زندگی مدرن سازگار هستند، ویلا کلاسیک اما عین حال یک سبک زندگی اکولوژیکی ترویج می کنند استراحتگاه های دریا یا جنگل میتوان زیر آنها طبقه بندی کرد.

طراحی باغ ویلا

دیزاین با مصالحی ساده مانند بتن و چوب ساخته شده اند، مجهز به تمام راحتی مبلمان هستند. اصول طراحی ویلا در بعضی موارد بسته به موقعیت مکانی، نقاشی ساختمان سقف یا سازه می تواند ازچوب، بتن یا آهن باشد. حومه شهر بیشترین محدودیت های ساخت و ساز و دید را دارا می باشد.

طراحی ویلا
طراحی ویلا

طراحی ویلا ایرانی

طراحی ویلا ایرانی متوسط ​​کوچکتر توصیف می شوند همه امکانات و امکانات رفاهی برخوردار هستند آنها براساس مکانهای شهری مانند رشت و ساری مستقر هستند، هزینه ویلا دیزاین نقشه با توجه به موقعیت ملک و متراژ بنای دلخواه و ایده های نوین دیزاین و سقف بودجه اجرایی مد نظر مالک طراحی سازه (بتنی، فلزی و سازه های نوین ساختمانی) ارائه نقشه های سازه، فنداسیون، طراحی ویلا ایرانی جزئیات خرپای سقف شیبدار دیزاین نمای استفاده متریال های مناسب موجود منطقه با در نظر گرفتن دوام و زیبایی و قیمت مناسب ارائه نقشه های سه بعدی شبیه سازی، جزئیات ریز به ریز اجرائیات، نمونه طراحی ویلا ایده های نوین طراحی و ساخت ویلا بر اساس متریال موجود وارداتی و داخلی، طراحی حیاط، دیوارها، طراحی استخر، سردر، پارکینگ، آلاچیق، ویلا دیزاین آبشار، طراحی برکه، و غیره، طراحی داخلی دیوارها، دیزاین مبلمان و سقف ها و نورپردازی ها با نقشه های ۳ بعدی جزئیات اجرایی

سوالی دارید؟

۸ راهکار حرفه ای طراحی ویلا و ساخت ویلا

طراحی ویلا مدرن دوبلکس

طراحی ویلا مدرن دوبلکس جنبه اصلی مورد توجه مکان و آب و هوا است، زیرا ویلاها به گونه ای طراحی شده اند که بتوانند حریم خصوصی ارائه دهند افرادی که زندگی میکنند طراحی ویلا کلاسیک قادر به لذت بردن از کلیه امکانات مانند تراس و استخر کنند. خانه باید به گونه ای طراحی شود که فضای راحتی و فضای آزاد را فراهم کند و از فضای باز و مناسب برخوردار باشد. فضاهای داخلی باید مطابق با سقفهای بیرونی و دوجداره باشد و همچنین جذابیت بصری را فراهم می آورد. به دلیل اینکه بساز بفروش ها از مصالح ارزان قیمت و عدم اصول طراحی معماری ما پیشنهاد میکنیم با یک مهندس طراح ویلا شروع به کار کنید.

ساخت ویلا چقدر هزینه دارد؟

قیمت ویلا به عواملی مانند اندازه، سبک و مکان بستگی دارد قیمت مسکن در شهرهای ردیف ۱ نسبت به شهرهای ردیف ۲ یا ردیف ۳ بسیار گران است. طراحی ویلا ایرانی ویلا گسترده در شمال می توانند هزینه های ساخت ارزان تا گران ترین ویلا شروع کنند، نمونه طراحی ویلا در حالی که در شهریار و دوره اطراف تهران و کرج نسبت به شمال هزینه ساخت کمی کمتر است. هزینه ساخت ویلا به مساحت ساخت و مشخصات آن بستگی دارد، هزینه زمین در مناطق تپه ای کمی ارزان تر از اراضی دشت است اما هزینه ساخت و ساز بیشتر خواهد بود.

مزایا و معایب ساخت ویلا چیست؟

اما قبل تصمیم گیری برای خرید ملک، طراحی ویلا کلاسیک عوامل بسیاری برای در نظر گرفتن آنها وجود دارد. این مزایا اغلب شامل داشتن یک خانه تعطیل است باعث می شود برنامه ریزی یک تعطیلات و صرفه جویی هزینه محل اقامت آسان تر شود. اجاره دادن اموال هنگام استفاده، طراحی ویلا و باغ می تواند درآمد اضافی کمک کند. آنجا که قیمت املاک و مستغلات به طور کلی پایدار است، هزینه طراحی ویلا احتمال زیاد قیمت این نوع ملک هرگز کاهش نمی یابد. اما ضرر اصلی حفظ است. مانند هر ملک دیگر، ایده به حفظ و نگهداری واقعاً نیاز دارد و از این رو بخشی از بودجه شما برای رفاه ویلا مورد نیاز خواهد بود. ایران معمولاً افراد سرپرستی دارند که در دور بودن از اموال خود مراقبت کنند.

طراحی ویلا ساحلی

یکی از معیارها موقعیت مکانی خانه ویلایی منظر و آب هوای آن می باشد. که اغلب در نحوه طراحی خانه نقش مهمی ایفا می کند. به عنوان مثال، خانه هایی که توسط گروه طراحی معماری کوشک شده اند، تقریباً همیشه در جنگل ها، کوهپایه ها، ایده طراحی ویلا نزدیک دریا، بالا یا پایین ساحل صخره ای ساخته شده اند و به ساکنان شمال ایران فرصتی می دهند هزینه طراحی ویلا تا از تماشای های نفس گیر یا صداهای آرامش بخش که امواج دریا در هنگام موج از آن لذت می برند. طراحی ویلا مدرن دوبلکس خانه های ویلایی نزدیک دریا و ویلا در طبیعت همیشه در برای آرامش روح انسان تأثیر بسزایی خواهد داشت.

طراحی ویلا در شمال

انتخاب یک متخصص طراح برجسته کشوری معمولاً با یک نشست حضوری آغاز می شود که بسته به تعداد شرکت هایی که حال مصاحبه هستید، طراحی ویلا ایرانی ممکن است چند هفته طول بکشد. این فرصت شما برای درک خدماتی است که هر دفتر معماری ارائه می دهد و مطمئن شوید مطابق آنچه شما انتظار دارید مطابقت دارد. همچنین بسیار مهم است که شما یک بودجه برای پروژه خود در نظر داشته باشید طراحی ویلا مدرن دوبلکس که به وضوح برای طراح ویلا بازگو کنید، هزینه طراحی ویلا طراح بر اساس مبلغ شما طراحی رو انجام دهد، بنابراین طرح می تواند ایده طراحی ویلا آنچه شما قصد سرمایه گذاری دارید هماهنگ باشد مزیت دفتر معماری ویلا کوشک بعد از اتمام طراحی مهندس متره برآورد پروژه کارفرما متره و برای شروع ساخت و ساز خدمت کارفرما اعلام میگردد.

ساخت ویلا ارزان برای کارفرما

وقتی طراح ویلا میخواهد فضاها طراحی کند، طراحی ویلا مدرن دوبلکس طرح های ویلا مسیرهای مختلفی میگیرد. نمونه طراحی ویلا بسیاری ویژگی و کارکرد بیشتری وجود دارد میتواند داخل و همچنین خارج خانه به جدول آورده شود پس از بحث و گفتگوهای عمیق با مشتری، لیست خواسته مشتری را تجزیه و تحلیل میکنیم و همچنین ایده ها و کارکرد جدیدی را پیشنهاد میکنیم ممکن است برای کارفرماها جالب باشد، خانه جدید خود ادغام شوند چه بودجه یک پروژه از ارزش بالایی برخوردار باشد، هزینه طراحی ویلا از ارزش متوسطی، ما مواد و خصوصیات درون فضای داخلی و خارجی هم مخلوط میکنیم تصور کنیم که بیشتر سرمایه گذاری انجام شده است این اثر پایان بسیار دقیق و یک مفهوم جالب از مواد مختلف حاصل میشود. طراحی ویلا و باغ این میتواند مطابق مفهومی باشد که مشتری و طراح تصمیم میگیرند از آن استفاده کنند.

طراحی ویلا
طراحی ویلا

طراحی داخلی ویلا

سال ها تجربه طراحی و ساخت ویلا لوکس، فضای زندگی و اتاق های خواب، هزینه طراحی ویلا می توانیم همگی مبلمان را دیزاین کنیم و از یک برند عرضه کننده برند مطابق با طرح ها استفاده کنیم، طراحی ویلا ایرانی از طرف دیگر اشتیاق داریم همکاران ساخت محلی و خارجی ساخت مبلمان برای ساخت دقیق مبلمان مشخصات دقیق طراحی استفاده کنیم. هنگام سفارشی سازی تمام تجاری، نمونه طراحی میتوانید آنچه را میخواهید اطراف ابعاد موجود در سایت ایجاد کنید. همچنین سفارشی سازی این امکان به شما می دهد تا مواد متنوعی استفاده کنید  و نوبه خود طرح «کلید تحویل» منحصر به فرد برای مشتری ایجاد می شوند.

طراحی نما ویلا

طراحی نما به اندازه داخلی اهمیت دارد ما مفتخریم دیزاین و اجرای تخصیص فضای خارجی اشتیاق داریم، هزینه طراحی ویلا به شکلی طراحی می کنیم که به نوعی با مفهوم داخلی مرتبط باشد احساس می کنیم دیزاین داخلی و دیزاین نما در کنار هم قرار بگیرند. تا کل فضای آن بزرگتر به نظر برسد و نتیجه کاربردی تر شود نمونه طراحی ویلا و بسیاری جزئیات فنی در مورد نحوه کار استخر و چگونگی تخلیه کف میتوان پیشنهاد کرد اما در عین حال بسیار مؤثر است. طراحی ویلا مدرن دوبلکس احساس میکنیم دیزاین ملاحظه نه تنها باید در مورد لوکس بودن مواد قضاوت شود، ایده طراحی ویلا بلکه چگونه میتوان از آن به صورت متفاوتی استفاده کرد و در بهترین عملکرد و اثر آن قرار گرفت.

نحوه ارتباط با دفتر معماری اویم شاهانه

متخصصان گروه دپارتمان دفتر معماری اویم شاهانه، کارفرمایانی که میخواهند خانه های خود را بسازند یا طراحی کنند با ما ارتباط برقرار میکنند. متخصصان ما در تهران و کرج مستقر هستند و بیش از ۱۰۰ نمونه، طراحی داخلی، ساخت ویلا میتوانند دستیابی به پروژه رویایی خود به شما کمک کنند.

با گذاشتن درخواست پروژه خود در صفحه مشاوره رایگان ما و یا تماس با شماره ۰۹۳۷۸۴۴۳۹۳۴ ، شما قادر خواهید بود برای برقراری ارتباط و حتی انتخاب از یکی از متخصصان برتر ما که بیشترین خواسته شما را داشته باشد. 

طراحی ویلا حرفه ای، 100% رایگان !!!
_

طراحی ویلا لاکچری

طراحی ویلا لاکچری امروزه به دلیل افزایش زندگی شهری، مردم برای تفریحات خود به فکر در مناطق خوش آب و هوا می افتند؛ همچنین طراحی ها و ارجرای نقشه ویلا لاکچری، طرافداران زیادی پیدا کرده است. تالار عروسی در ادامه مقاله ویژگی های یک ویلا لاکچری را برای شما شرح داده ایم. یکی از مهمترین عاملی که ویلای شما را به یک ویلای لاکچری تبدیل می کند، نمای آن است. طراحی نمای ویلاها معمولا بر اساس منظقه ای که در آن ساخته می شود، طراحی می شود. ایده طراحی ویلا نمای ویلا ها به دو شکل مدرن و کلاسیک انجام می شود. ساخت ویلای کوچک استفاده از مصالحی مثل چوب و سنگ به زیبایی بیشتر این ویلاها می افزاید. نمونه طراحی ویلا یکی از عواملی که ویلای شما را جذاب می کند و به اصطلاح لاکچری به حساب می آید، طراحی ویلا و باغ و استخر محوطه ویلا است. برای یک محوطه و یک باغ ویلای لاکچری لازم است که یک زمین بزرگ در اختیار باشد. شما می توانید به طراح ویلای خود پیشنهاد باغ ویلا را در هنگام نقشه ویلا لاکچری بدهید. ساخت استخر، آلاچیق و کاشتن گلها و درختان در محوطه باغ باعث زیبایی بیشتر آن می شود. طراحی ویلا ایرانی از دیگر عواملی که عنوان لاکچری بودن به ویلای شما می دهد، دکوراسیون داخلی آن است. آموزش دکوراسیون داخلی بسیاری از طراحان دکوراسیون هستند که دکوراسیون داخلی شما را طراحی می کنند و بر این اساس شما می توانید با توجه به آن وسایل و لوازم مورد نیاز را خریداری کنید و به بهترین نحو آن را بچینید. چیدمان وسایل نیز یکی از جذابیت های ویلا به حساب می آید. طراحی ویلا مدرن دوبلکس همه ما میدانیم که وقتی صحبت از لاکچری بودن ویلا می شود،  ابتدا هزینه زیادی برای ساخت ویلا در ذهن ما مجسم می شود. معمولا هزینه ویلا هنگام طراحی و ترسیم نقشه ویلا لاکچری تعیین می شود. نقشه کشی با در نظر گرفت هزینه زمین، مصالح و ساخت زمین، برنامه ریزی می شود.

_

طراحی ویلا و باغ

طراحی ویلا و باغ به خانه هایی گفته می شود که از چهار طرف باز هستند و نمای زیبایی دارند. طراحی داخلی ویلا مدرن ویلا ها در سه سبک طراحی می شوند. مدرن، کلاسیک و تلفیقی از هر دو. هر کدام از این ویلا ها به سبک های خاصی طراحی و ساخته می شوند. امروزه مردم برای دوری از شلوغی شهر ها و لذت بردن از طبیعت به خانه های ویلایی روی آورده اند. ویلاهای مدرن یکی از پرطرفدار ترین سبک ویلایی است.  یکی از مهمترین عوامل جذابیت و متناسب بودن این نوع ویلا با سلیقه مردم، ساخت ویلا در تهران طراحی و نقشه ویلا مدرن است. در طراحی و ترسیم نقشه ویلا مدرن علاوه بر یکدست و یکپارچه بودن محیط، آن را به چند بخش تقسیم می کنند. استفاده از خطوط تمیز در داخل و خارج ویلا، بدون هیچ گونه تزئینات اضافی، طراحی ویلا مدرن دوبلکس به خانه های مدرن ما یک فضای داخلی بدون تجملات و فضاهای کاملاً جادار و غیر رسمی را می بخشد. ساخت باغ تالار این طراحی های معاصر بر روی نقشه های کف باز تمرکز دارند و به طور برجسته دارای پنجره های بزرگ هستند و آنها را برای استفاده از نور طبیعی برای روشنایی فضای داخلی و همچنین برای گرفتن نمای خوب، مناسب می کند. در نقشه ویلا مدرن از نمای مستطیلی، ایده طراحی ویلا خطوط مسطح یا شیب دار و خطوط مستقیم را استفاده می کنند. دکوراسیون لاکچری طرح های تمیز و بدون تزئینات خانه اغلب به یک طرح رنگی یکپارچه می پردازد و در تضاد کامل با یک طراحی کلاسیک تر، طراحی ویلا و باغ مانند یک ویلا با آجر قرمز است. برای استفاده از رنگ و مصالح مورد نیاز به اقلیم آن منطقه باید توجه داشت. در فضای بیرونی این ویلاهای مدرن، هزینه طراحی ویلا از فضای سبز بهره می گیرند که موجب سرسبزی و جذابیت این نوع ویلاها می باشد. برای طراحی محوطه باید به سبک ویلا توجه کرد. در ویلا های مدرن معمولا از استخر، آلاچیق، درختان و گل های زینتی استفاده می شود.

    خانههزینه ساختپروژه هاتماس با ما