گروه معماری اویم شاهانه

_

اطلاعات

دفتر طراحی معماری اویم شاهانه در سال ۱۳۸۹ تأسیس گردیده و در ۱۰ سال گذشته بیش از ده ها  پروژه طراحی ویلا را به اتمام رسانده است. این شرکت دارای بالاترین رتبه در رشته های مختلف از سازمان مدیریت و برنامه ریزی می­باشد. کسب چندین جوایز مسابقات معماری و این شرکت با در اختیار داشتن بیش از ده دستگاه ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین، تیم مهندسین حرفه‌ای و فعال و همچنین با بکارگیری مدیریت پیشرفته و نرم افزار و توجه مضاعف به کیفیت کار (QA-QC) قادر است تمام وجوه پروژه‌های ساختمانی را به انجام برساند، دفتر معماری اویم شاهانه در ارائه خدمات طراحی معماری و سازه با اصول سبک های معماری و اصول ساخت و ساز برای پروژه های مسکونی و تجاری با مهندسین طراح و معمار به صورت تخصصی  در زمینه سبک های مختلف بین المللی به خوبی آشنا و تسلط دارند و همچنین هدف ما ایجاد روابط پایدار با مشتریان خود از طریق ارتباطات قوی و سخت کوشی هستیم ما همیشه خوشحال می شویم که طرح های جذاب و شگفت انگیز را برای طراحی های  شما انجام بدیم برای اطلاع از اینکه چرا ما یکی از بهترین شرکت های طراحی ویلا در ایران هستیم با ما تماس بگیرید.

دفتر معماری اویم شاهانه
_

در تلاشیم بهتر از دیروزمان باشیم

_
استراتژی ساخت
اهداف و استراتژی ها

ما در حال پیشرفت به شرکتی نو اندیش ، ارزش‌آفرین و خلاق، که نیازهای مشتریان را در کوتاه‌ترین زمان و با جدیدترین روش‌ها نوین ساختمانی تامین نماید و بیشترین رضایت مشتریان را در کارنامه خود داشته باشد.

طراحی ویلا در نور
درباره بنیان گذار

ما اعتقاد داریم پایبندی به شفافیت و قانون‌مداری، اعتقاد به رقابت سالم در بین همکاران گرامی، تکریم مشتری و مشتری‌محوری، رعایت اصول حرفه‌ای، تأکید بر خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی در ساخت و ساز، انسجام سازمانی با رعایت شایسته‌سالاری

بیانیه ماموریت
بیانیه ماموریت

تیم ما متعهد می‌شویم که با درک درست نیازهای مشتریان، منابع خود را با رویکردی متمایز به کار گرفته و حداکثرسازی رضایت همه ذینفعان را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

تماس با ما