×

ویژگی رویت ۲۰۲۱

 • کد نوشته: 17946
 • ۱۴۰۲/۰۶/۲۳
 • دیدگاه‌ها برای ویژگی رویت ۲۰۲۱ بسته هستند
 • ویژگی رویت ۲۰۲۱ به گزارش طراحی نما رومی : ورود Autodesk Revit در سال جاری بسیار چشمگیر خواهد بود ، زیرا در میان همه گیر جهانی اتفاق می افتد. بسیاری از مردم این حقیقت را زیر سوال می برند که آیا اکنون باید Autodesk این نسخه نرم افزاری را منتشر کند. خوب ، من فکر می کنم که […]

  ویژگی رویت ۲۰۲۱

  ویژگی رویت ۲۰۲۱

  به گزارش طراحی نما رومی : ورود Autodesk Revit در سال جاری بسیار چشمگیر خواهد بود ، زیرا در میان همه گیر جهانی اتفاق می افتد. بسیاری از مردم این حقیقت را زیر سوال می برند که آیا اکنون باید Autodesk این نسخه نرم افزاری را منتشر کند. خوب ، من فکر می کنم که برای Autodesk مفید است که کارمندان خود را حفظ کند و سعی کند احساس نظم را حفظ کند ، همانطور که اکثر سازمان های مختلف تلاش می کنند این کار را انجام دهند.

  با این حال ، ما می توانیم از این زمان برای به روزرسانی و ویژگی های جدید نرم افزار استفاده کرده و برای استقرار آماده شویم. ویژگی های بی شماری وجود دارد که در به روزرسانی نرم افزار جدید وجود دارد که استفاده از آن را آسان تر و کاربرپسندتر می کند. ارائه دهندگان و کاربران طراحی تالار  بهترین استفاده را از به روزرسانی با ویژگی ها و پیشرفت های جدید Revit 2021 دارند.

  ما در Tesla Outsourcing Services ، با تیم معماران و مهندسان جلسه بررسی داشتیم که در آن با بهترین به روزرسانی های مهم و جذاب در Revit 2021 ارائه شد.

  ۱. پرونده Raster Image و PDF اکنون می توانند پیوند داده شوند

  Revit 2020 با ظرفیت وارد کردن PDF به پروژه ها آشنا بود ، با این وجود Revit 2021 با قابلیت پیوند دادن اسناد خارجی به قابلیت های اساسی گسترش می یابد ، به مشتریان اجازه می دهد اندازه پروژه ها را به زحمت زیاد نکنند و وفاداری بصری ، عملکرد و عملکرد را حفظ کنند. تلفیق تصاویر قبلی در Revit یک کار فشار آور و خسته کننده بود. تصاویر فقط می توانند وارد شوند و به هم پیوند نخورند ، به این معنی که اندازه مدل سنگین تر می شود. این ابزار را می توان در برگه insert یافت.

  ویژگی رویت 2021

  ویژگی رویت ۲۰۲۱

  ۲. طراحی تولید

  ابزار Generative Design در Revit 2021 جدید یکی از برترین های به روز شده است که به شما کمک می کند در میان مراحل کار خود سریعاً گزینه های طراحی را ایجاد کنید. این به شما امکان می دهد اهداف طراحی ، محدودیت ها و اطلاعات خود را نشان دهید و به طور خودکار تکرار سریع آتش را برای بررسی ایجاد می کند.

  ابزار طراحی مولد برای استفاده از آن به عضویت مجموعه معماری ، مهندسی و ساخت (AEC) Autodesk نیاز دارد. این ابزار می تواند پتانسیل عظیم داشته باشد ، اما برای تصمیم گیری در مورد مفید بودن نسخه ۱.۰ به آزمایشات بیشتری نیاز دارد.

  در حال حاضر ، ۳ نوع نمونه از پیش ساخته شده در برگه ایجاد مطالعه وجود دارد.

  • حداکثر رساندن بازدید از پنجره: تعداد زیادی دیدگاه ایجاد می کند. امتیازاتی را که نشانگر کیفیت بازدید از خارج از نقاط است ، محاسبه می کند.
  • Three Bos Massing: با تغییر در ارتفاع و موقعیت های نسبی سه جعبه ، مدل های ساده جمع سازی را تولید می کند. نما و سطح کف را محاسبه می کند
  • چیدمان فضای کاری: با توجه به درها ، پنجره ها و ستون ها ، یک ردیف میز در اتاق ایجاد می کند. فاصله تا خروج ، نماها به خارج را محاسبه می کند. و غیره

  ۳. دیوارهای مورب

  در به روزرسانی جدید ، ابزار دیوار برای حمایت از دیوارهای مورب آماده شده است. از پارامتر جهت گیری جدید با ابزار ستون موجود می توان برای چرخاندن دیوارها از عمودی به حالت مایل استفاده کرد. زاویه شیب دیوار را می توان از +۹۰ به -۹۰ درجه تغییر داد. درها و پنجره ها می توانند توسط دیوارهای شیب دار که دارای ضامن های مخصوص خود هستند تا شیب دیوار را دنبال کنند یا مستقیم باشند ، میزبانی شوند اگر پروژه از دیوارهای معماری ، سازه ای یا پرده ای تشکیل شده باشد ، می توان از دیوارهای کج استفاده کرد و می توان آن را در پلان ، ارتفاع ، برش و سایر چشم اندازها ویرایش کرد. روش تعامل با دیوارهای مورب همان تعاملی است که با دیوارهای عمودی خواهید داشت. از این به بعد می توان دیوار عمودی را به حالت مایل تغییر داد و بالعکس ، به استثنای چند مورد.

  ویژگی رویت 2021

  ویژگی رویت ۲۰۲۱

  ۴. فضای کاری سفارشی

  برخی از به روزرسانی ها در Revit 2021 یک ویژگی جدید است در حالی که برخی فقط موارد پیشرفته هستند. رابط Revit اکنون می تواند مطابق با اولویت کاربر مطابق با ویژگی جدید فضای کاری سفارشی شده با Revit 2021. سفارشی شود. Revit اکنون توانایی ارائه پیشنهاد فضای کاری مطابق با مشخصات کاربر ایجاد شده را دارد. این پیشنهادات براساس نظم کار و نقش شغلی کاربر است.

  ۵. نمایش های واقعی در زمان واقعی

  Revit 2021 موتور تجسم خود را با تأکید بر ارائه یک تجربه برتر در زمان واقعی ارائه به روز کرده است. ثبات بینایی ، با تدریج روشنایی ، ارائه و نقشه برداری از مواد ، بهبود یافته است. علاوه بر این ، ناوبری نمایش علاوه بر این ساده شده است تا از نرم افزارهای مختلف از طریق دیدگاه ها و دیدگاه های مختلف ، مسیریابی نرمتر را در نظر بگیرد. این ویژگی جدید در تنظیمات Display Model برای Revit جایگزین نمای واقعی Realistic فعلی می شود (و ویژگی Ray Trace قدیمی را اخراج می کند). طراحی کلاسیک با این حال ، ویژگی تجسم هنوز با افزونه هایی که مانند Enscape و Lumion برای تجسم در اختیار داریم همخوانی ندارد. Autodesk هنوز در تلاش است تا این ویژگی را ارتقا دهد و به همان خوبی این پلاگین ها باشد. با این حال ، به روزرسانی اخیر در قسمت تجسم کمی بهتر شده است.

  ۶. مشاهده فیلترها

  فیلترهای مشاهده را می توان غیرفعال کرد و در گفتگوی قابل مشاهده و گرافیک امکان استفاده از آن را برای نمای فراهم می کند. در نسخه های قدیمی Revit ، اگر دیگر نیازی به جلوه ندارید ، باید فیلتر را کاملاً از نمایش حذف کنید. و در صورت تغییر نظر و خواستار برگرداندن فیلترها ، باید به طور دستی فیلترها را دوباره از قبل نگه دارید. با استفاده از این به روزرسانی جدید ، شما می توانید بدون نیاز به حذف هر بار فیلتر ، یک نمای را فعال یا غیرفعال کنید.

  ویژگی رویت 2021

  ویژگی رویت ۲۰۲۱

  ۷. گزینه برچسب چرخش با بهبود م componentsلفه ها

  در نسخه قبلی Revit ، چرخش برچسب به افقی یا عمودی محدود شده بود. آنها نمی توانند زاویه چرخش م relatedلفه مربوطه را هماهنگ کنند. در Revit 2021 ، برچسب ها اکنون می توانند زاویه چرخش یک جز را هماهنگ کنند. وقتی کادر با برچسب خانواده برچسب چرخش با عنصر علامت گذاری شود ، برچسب همراه با عنصر می چرخد.

  ویژگی رویت 2021

  ویژگی رویت ۲۰۲۱

  نتیجه:

  Revit 2021 با جدیدترین نسخه به روز شده ، پیشرفتهای بیشماری و ویژگیهای جدیدی را برای رشته های معماری ، سازه و MEP ارائه داده است. برای همه معماران و مهندسان بسیار ضروری است که از ویژگی های جدید استفاده کرده و از آن نهایت استفاده را ببرند. این که آیا تازه سفر خود را با Revit آغاز می کنید یا می خواهید به یک کاربر قدرتمند Revit تبدیل شوید ، همیشه می توانید با استفاده از Revit 2021 برای طراحی نما کلاسیک با ما تماس بگیرید .

  مقالات پیشنهادی برای مطالعه :

  ضوابط طراحی پلان پارکینگ

  آموزش رنگ آمیزی ساختمان طرح چوب
  طراحی باغ شهری

  آموزش پرسپکتیو چهار نقطه ای

  اجرای سازه ال اس اف مشهد

  پتینه دیوار چیست
  هزینه ساخت ویلا در تهراندشت

  طراحی و معماری کارخانه

  طراحی ساخت خانه ویلایی

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.