×

دکوراسیون آرایشگاه | طراحی آرایشگاه زنانه | طراحی آرایشگاه مردانه

 • کد نوشته: 23210
 • ۱۴۰۲/۰۳/۰۳
 • دیدگاه‌ها برای دکوراسیون آرایشگاه | طراحی آرایشگاه زنانه | طراحی آرایشگاه مردانه بسته هستند
 • دکوراسیون آرایشگاه دکوراسیون آرایشگاه زنانه یا مردانه در طراحی آرایشگاه دارای یک سری نکات و ویژگی های خاصی می باشد که توجه به آنها و همچنین پیاده سازی آن توسط طراحان با تجربه و هنرمند به پیشرفت کار شما کمک بسیار زیادی می کند. زیرا شغل آرایشگری یک شغل بسیار حساس بوده و علاوه بر […]

  دکوراسیون آرایشگاه | طراحی آرایشگاه زنانه | طراحی آرایشگاه مردانه

  دکوراسیون آرایشگاه

  دکوراسیون آرایشگاه زنانه یا مردانه در طراحی آرایشگاه دارای یک سری نکات و ویژگی های خاصی می باشد که توجه به آنها و همچنین پیاده سازی آن توسط طراحان با تجربه و هنرمند به پیشرفت کار شما کمک بسیار زیادی می کند.

  زیرا شغل آرایشگری یک شغل بسیار حساس بوده و علاوه بر حرفه ای بودن، نیازمند یک فضای شیک همراه با جلوه های زیبا می باشد تا مخاطب و مشتری را به سمت آرایشگاه بکشاند.

  به همین دلیل طراحی آرایشگاه مطابق با مد روز و استفاده از رنگ بندی های محصور کننده باعث پیشرفت در کار شما خواهد شد. به همین دلیل اگر قصد دارید در آینده وارد شغل آرایشگری شوید بهتر است این مقاله را با دقت مطالعه کرده و تمامی نیازهای اولیه آن را بشناسید.

  در ابتدا قبل از اینکه بخواهید آرایشگاه خود را دایر کنید باید به سراغ یک مهندس معمار با تجربه در طراحی دکوراسیون آرایشگاه باشید، تا به تمام ریز و نکات دکوراسیون آرایشگاه آگاه باشد. یعنی با توجه به نیاز شما طراحی خاصی را انجام دهد.

  بر فرض مثال برای اپیلاسیون، اتاقکی را طراحی آرایشگاه کند که دارای تخت مناسب در اندازه مناسب بوده و به صورت پوشیده از سایر اتاقک ها باشد و یا برای رنگ کردن مو دارای فضای کافی بوده و همچنین مجهز به تهویه و دیگر اقلام باشد.

  ما در این مقاله قصد داریم چندین نکته مهم در رابطه با طراحی و دکور آرایشگاه مردانه و زنانه را برای شما توضیح دهیم تا بتوانید دید وسیعی در این زمینه داشته باشید. شرکت بزرگ اویم شاهانه با برخورداری از مهندسین با تجربه و کارآزموده و ساخت و طراحی انواع ساختمان های اداری، ویلاهای بزرگ، آرایشگاه های مردانه و زنانه و … مطابق با مد روز در کشور و خارج کشور به تمامی این مباحث تسلط داشته و بهترین طراحی آرایشگاه را مطابق با بودجه شما آماده می کند.

  جهت طراحی آرایشگاه با ما تماس بگیرید.

  طراحی مزون

  دکوراسیون آرایشگاه

  دکوراسیون آرایشگاه

  طراحی آرایشگاه

  طراحی آرایشگاه اولین و مهمترین نکته در طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه، فضای سالن می باشد. زیرا دکوراسیون سالن های بزرگ با سالن های کوچک تفاوت های زیادی دارد. این تفاوت ها می تواند شامل: تعداد اتاقک های مورد نیاز، تعداد صندلی های کار، تعداد تخت، تعداد میز و خدماتی باشد که قصد دارید با آن کار خود را شروع کنید. پس قبل از شروع کار اول از همه تعداد این لوازم را مشخص کرده و بر حسب آن سالن با فضای معین را خریداری و یا اجاره نمایید.

  پراکندگی مناسب وسایل در سالن دکوراسیون آرایشگاه

  دکوراسیون آرایشگاه دومین نکته توجه به پراکندگی مناسب با توجه به اندازه سالن می باشد. یعنی وسایل آرایشگاه باید به صورت منظم و پراکنده در هر قسمت سالن توزیع شده باشد. یعنی طوری وسایل را نچیده باشید که قسمتی از سالن بسیار شلوغ دیده شده و قسمت دیگر دارای وسایل اندکی باشد. همچنین متناسب با میزان ارتفاع سقف از کف سالن، کمد، صندلی و میز مناسب با اندازه های یکدست و مرتب خریداری کنید که به نوعی با محیط کار تناسب داشته باشد.

  طراحی آرایشگاه

  طراحی آرایشگاه

  رنگ دکوراسیون داخلی سالن آرایشگاه

  دکوراسیون آرایشگاه رنگ ها در عصر حاضر دارای محبوبیت زیادی هستند، زیرا در بسیاری از طراحی های فیزیکی و غیر فیزیکی بر افکار و احساسات افراد تاثیر مثبت می گذارند. وجود رنگ بندی های مختلف بر روی کاغذ کتاب ها، بر روی تجهیزات الکترونیکی، ساختمان ها و نرم افزارهای موجود در کامپیوترها همگی به منظور جذب مخاطب طراحی آرایشگاه شده اند و از این رو توجه به آن ها در تمامی طراحی ها یک اصل اساسی به حساب می آید.

  در سالن ها و آرایشگاه ها هم باید به رنگبندی توجه کرد زیرا بر احساسات مشتری تاثیر خوبی گذاشته و آنها را به سمت آرایشگاه شما می کشاند. دکوراسیون آرایشگاه در بسیاری از سالن های لوکس برای جلوه دادن به محیط داخلی سالن و همچنین توجه مشتریان به محیط کار از رنگ های متضاد ترکیبی استفاده می شود.

  مثلا اگر فضای داخلی سالن کوچک است، استفاده از رنگ های روشن توصیه می شود. همچنین اگر دارای تزئیناتی به رنگ های صورتی، قرمز، کرم و رنگ های شاد هستید بهتر است از پس زمینه های سفید و یا خاکستری استفاده نمایید تا وسایل جلوه لوکسی داشته باشد. پس غالب رنگ دیوار و پس زمینه رنگ روشن انتخاب شده و سایر وسایل به صورت متضاد مثل صندلی و میز می تواند رنگ های تیره داشته باشد.

  طراحی آرایشگاه

  طراحی آرایشگاه

  نورپردازی دکوراسیون آرایشگاه

  دکوراسیون آرایشگاه نورپردازی و استفاده از چراغ های تزیینی و روشنایی در محیط سالن آرایشگاه زنانه و مردانه بسیار اهمیت دارد. به گونه ای که اگر محیط آرایشگاه شما به بهترین نحو رنگ بندی شده باشد ولی چراغ های روشنایی درستی استفاده نشود باعث سایه افتادن در بخشی از وسایل و دیوارها شده و تمامی هزینه های شما برای ساخت آرایشگاه لوکس را از بین می برد.

  پس توجه به نوع چراغ ها، رنگ چراغ ها و محل درست قرارگیری آن در آرایشگاه بسیار اهمیت داشته و باید توسط شخص کاربلد طراحی آرایشگاه و اجرا شود. زیرا چراغ ها دارای رنگ ها و مدل های مختلفی هستند و به صورت آویز، دیواری و .. نصب می شوند و هر کدام محیط پخش نور مختلفی دارند.

  دکوراسیون آرایشگاه بر فرض مثال باید برای سقف و یا جلوی میز کار از چراغ های سفید و یا زرد استفاده شود. زیرا این نور جلوه لوکسی به محیط کار داده و باعث می شود آرایشگر با کمال آرامش و راحت به کار خود ادامه دهد. همچنین اتاق های مخصوص ماساژ بهتر است رنگ های متعادل استفاده شود. پس مطابق با نوع کار باید اتاقک مخصوص و همچنین متناسب با محل نصب از چراغ هی مختلفی استفاده شود.

  جهت طراحی آرایشگاه با ما تماس بگیرید.

  طراحی آرایشگاه

  طراحی آرایشگاه

  چیدمان مناسب تجهیزات در آرایشگاه

  برای اینکه بتوانید چیدمان مناسبی در دکوراسیون آرایشگاه داشته باشید، ابتدا باید محیط کار خود را به چندین بخش تقسیم بندی کنید.

  این بخش ها شامل رنگ کردن مو، کوتاه کردن موی سر، پدیکور، مانیکور و آرایش عروس و از این قبیل می باشد. پس از این کار با توجه به نوع کار و فضای در اختیار میز، صندلی، تخت و اقلام مناسب را قرار داده و در بین بخش بندی ها فضای خالی برای رفت و آمد و بازدید دیگر افراد قرار دهید تا به طور کامل با کار شما آشنا شوند. همچنین به منظور بلد کردن کار اصلی خود می توانید بخش اصلی کار را با دکوراسیون ویژه ای نمایان کنید.

  مثلا اگر حرفه ای آرایشگری عروس جز کار اصلی شما است می توانید محیط آن بخش را پر رنگ تر از سایر بخش ها تزئین کنید. مثلا از زرورق های طلایی برای دکوراسیون آن بخش استفاده نمایید.

  بکارگیری آینه در دکوراسیون آرایشگاه زنانه

  دکوراسیون آرایشگاه بدون آینه در واقع وجود ندارد و اصلی ترین وسیله در تمامی آرایشگاه ها، بکارگیری آینه های بزرگ و زیبا می باشد. به تعداد صندلی های کار باید بر روی دیوار، آینه قرار داده شود.

  همچنین اگر در سالن خود دارای کمد هستید باید داخل آن هم آیینه قرار دهید تا محیط بزرگتر و جلوه سالن زیباتر شود. استفاده از آینه های بزرگ و با کیفیت با اندازه های مناسب متناسب با ارتفاع سالن را خریداری کرده و آنها را بر روی دیوار با تزیینات زیبا نصب کنید.

  دکوراسیون آرایشگاه

  دکوراسیون آرایشگاه

  دیوار آرایشگاه زنانه

  پس از نصب آیینه ها بر روی دیوار و قرار دادن وسایل مهم و ضروری نظیر آویز و … بهتر است دیوار را با تزئینات مختلف زیباتر کنید.

  همچنین برای جلوه بهتر سالن می توانید عکس های زیبا از کارهای قبلی خود را بر روی دیوار نصب کنید تا مخاطب بتواند با دیدن عکس ها جذب کارهای شما شود. دکوراسیون آرایشگاه پس دقت کنید دیوار را خالی رها نکنید و یک نقطه از سالن را به عنوان نقطه کانونی و مهم قرار دهید.

  مثلا می توانید یک نقاشی زیبا و یا یک آثار ماندگار هنری را بر روی دیوار نصب کنید تا نظر مشتریان را جلب کند و یا از مجسمه های زیبا در گوشه های اتاقک استفاده نمایید.

  استفاده از گل و گیاه در دکوراسیون آرایشگاه

  قطعا استفاده از گل و گیاه به عنوان موجود زنده در هر مکانی باعث افزایش حس مثبت در مخاطبان شده و تاثیر خوشایندی بر احساس افراد می گذارد. در سالن آرایشگاه هم می توانید به منظور ایجاد فضای آرام توام با آرامش از گل و گیاهان زینتی زیبا در رنگ های مختلف استفاده نمایید تا محیط کار شما زیباتر شده و هم بوی خوشایندی داشته باشد.

  جهت طراحی آرایشگاه با ما تماس بگیرید.

  طراحی فضای نشیمن برای همراهان دکوراسیون آرایشگاه

  در طراحی آرایشگاه زنانه اگر فضای سالن به قدر کافی بزرگ می باشد به طراح آرایشگاه حتما گوش زد کنید که فضایی را برای همراهان مشتری طراحی کند. زیرا در برخی مواقع تعداد مشتریان زیاد شده و وقت مربوط به برخی آرایش ها جابجا می شود. چنین موردی باعث احترام به افراد دیگر شده و مشتریان شما را در آینده بیشتر می کند.

  طراحی آرایشگاه

  طراحی آرایشگاه

  ضرورت پنجره در دکوراسیون آرایشگاه زنانه

  از وجود پنجره در سالن دکوراسیون آرایشگاه غافل نشوید. همچنین به منظور رونمایی از محصولات مورد استفاده بهتر است تبلیغات مربوط به محصول خود را بر روی پنجره نصب نمایید تا موجب رویت مشتریان شود.

  برای اینکه کار شما جذاب تر شود بهتر است از محصولات با کیفیت و جدید استفاده نمایید. زیرا بسیاری از زنان به مد روز علاقمند هستند و این کار باعث افزایش مشتری می شود.

  طراحی آرایشگاه صفر تا صد دکوراسیون آرایشگاه زنانه و مردانه و همچنین انواع دکوراسیون زیبا مطابق با جدیدترین مد روز را می توانید از شرکت بزرگ اویم شاهانه درخواست نمایید. تیم اویم شاهانه با بهرمندی از مهندسین توانمند و خوش زوق زیباترین سالن های آرایشگاه را با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما آماده می کنند.

  طراحی شهرک ویلایی

  جهت طراحی آرایشگاه با ما تماس بگیرید.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.