×

ساخت ویلا در بابل | طراحی ویلا در بابل

 • کد نوشته: 3760
 • ۱۴۰۲/۰۴/۲۹
 • دیدگاه‌ها برای ساخت ویلا در بابل | طراحی ویلا در بابل بسته هستند
 • ساخت ویلا در بابل به گزارش ساخت ویلا : گروه طراحی اویم شاهانه و ساخت ویلا در بابل : شهر بابل یکی دیگر از شهر هایی مهم و پرجمعیت استان مازنداران است که به شهر بهار نارنج معروف است. این شهر به دو بخش مخابرات مرکزی استان مارندران و مخابرات منطقه یک کشور ایران تقسیم میشود. این شهر […]

  ساخت ویلا در بابل | طراحی ویلا در بابل

  ساخت ویلا در بابل

  به گزارش ساخت ویلاگروه طراحی اویم شاهانه و ساخت ویلا در بابل : شهر بابل یکی دیگر از شهر هایی مهم و پرجمعیت استان مازنداران است که به شهر بهار نارنج معروف است.

  این شهر به دو بخش مخابرات مرکزی استان مارندران و مخابرات منطقه یک کشور ایران تقسیم میشود. این شهر در زمینه کشاورزی، پزشکی، دانشگاهی، تجاری، فرهنگی و سیاسی بسیار مشهور است.

  این شهر بدلیل نزدیک بودن به دریایی خزر و همچنین بخاطر داشتن مناطق کوهستانی بکر و دست نخورده مکانی خوش آب هوا برای تفریح و گذراندن اوقات فراغت میباشد.

  طراحی ویلا در بابل شهر بابل بدلیل داشتن موقعیت جغرافیایی مناسب مکانی عالی برای زندگی و ساخت ویلا میباشد. شما میتوانید طراحی ویلا باغ و ساخت ویلا در بابل را به شرکت ما بسپارید و نظاره گر صفر تا صد پروژه خود باشید. شرکت ما بهره گیری از اساتید و آرشیتکت های خبره آماده انواع خدمات طراحی و ساخت ویلا به شما میباشد.

  طراحی ویلا در بابل  شماره تماس ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

  یکی دیگر از موضوعات در مورد طراحی داخلی و ساخت ویلا که ما در این مقاله قصد داریم به آن بپردازیم بررسی نماهای مدرن برای ویلاها است. برای طراحی و اجرای نمای ویلا بستگی به ایده و سلیقه شما دارد که کدوم طرح را برای نمای ویلا خود انتخاب کنید. برخی از مردم دوست دارند نمای کلاسیک را بکار ببرند برخی هم نمای مدرن و بعضی دیگر نمای تلفیقی از دو. اما نمای ویلا به سه نوع تقسیم بندی میشوند:

  1. نمای مدرن ساده

  2. نمای مدرن مکعبی

  3. نمای مدرن شمالی

  طراحی ویلا در بابل

  طراحی ویلا در بابل نمای مدرن ساده همانند سبک های مدرن طراحی میشود. این نوع نما مانند سایر نماهای خارجی ویلاهای دیگر است اما بدون حجم سازی و متریال های متفاوت ساخته میشود.

  برای ساخت دیوارهای خارجی نمای مدرن ساده از از مصالح مختلفی مانند آجرهای نسوز استفاده میشود. در برخی مواقع دیگر در نمای مدرن از انواع سنگ های مختلف که دارای رنگ های متفاوتی هستند استفاده خواهد شد.

  شما میتوانید این نوع مصالح را در بازار پیدا کنید و خریداری نمائید. ساخت ویلا در بابل شما میتوانید نمای ویلا خود را به وسیله ترکیبی از مصالح مانند آجر و سنگ درست کنید. این ترکیبی که گفتیم میتواند یک نمای زیبا و مدرن برای سازه شما درست کند. اگر دقت کرده باشید در بابل برخی از ویلاها و ساختمان ها برای نمای خود از این طرح استفاده کرده اند.

  همچنین شما برای درست کردن نمای ویلای خود میتوانید از سیمانکاری استفاده کنید. از سیمان سفید هم میتوان برای درست کردن نمای بیرونی ویلا یا ساختمان خود بکار ببریم. طراحی ویلا در بابل یکی از ویژگی های خوب سیمان سفید این است که میتوان آجر و چوب را آن ترکیب کرد و برای درست کردن نما استفاده بکنیم.

  یکی از مواردی که میتوان از آن برای نمای ویلایی خود بکار ببریم استفاده از چوب ترموود میباشد که در این صورت شما میتوانید این نوع چوب را با سنگ های ساختمانی و سیمان سفید ترکیب کنید. طراحی داخلی منزل برای نورپردازی این نوع نماها نیازی نیست از روشناهای زیادی استفاده کرد یک نورپردازی ساده و معمولی برای این نوع نما کافی میباشد.

  طراحی و ساخت ویلا در بابل

  طراحی و ساخت ویلا در بابل

  هزینه ساخت ویلا در بابل

  نمای مدرن مکعبی یکی دیگر از نماهایی است که میتوان در برخی از ویلاها و ساختمان ببینید.

  طراحی و ساخت این نوع نما بسیار پیچیده و سخت تر از سایر نماها میباشد که به همین دلیل اجرای آنها زمان بر خواهد بود. طراحی ویلا در بابل تعریف نماهای مدرن مکعبی این است با فضاهای کاربردی طبقات بالایی حجم دهی، قاب سازی میشود.

  ساخت ویلا در بابل با یک مثال میتوان طریقه طراحی و اجرای این نوع نما را برای شما توضیح بدهیم. فرض کنید که یک اتاق خواب شما در طبق دوم ویلا شما قرار گرفته است. شما میتوانید با استفاده از این نوع نما دور تا دور فضایی مفید خارجی که در فضای بیرونی اتاق خواب وجود دارد را با فاصله ۸۰ سانتی متر از طبقه همکف حجم میدهیم و آنرا به سمت بیرون شیب مثبتی میدهیم.

  ساخت ویلا در بابل این نوع طراحی هر چند برای شما هزینه بر است ولی ارزش مادی زیاد بر روی سازه شما میگذارد. ساخت ویلا در رویان در این نوع نما برای پر کردن فضاهایی که به بیرون زده شده است باید از شیشه های نشکن استفاده کرد. که در این صورت شما نما از داخل محوطه ویلا خود خواهید داشت.

  این نما دارای مزیت دیگر است که ازطریق آن شیشه میتوان فضای خونه را بر اثر تابش مستقیم نور خورشید هم گرم کرد  و هم روشنایی خونه را بیشتر کرد ونیازی به روشن کردن لامپ هایی روشنایی نباشد که در این صورت شما در مصرف انرژی گرمایی و برقی صرفه جویی میکنید.

  ما به شما پیشنهاد میدهیم که دورتادور مکعب های بیرون زده از دیواره اصلی ویلا را چوب زیبا بکار ببرید یا همچنین میتوان با استفاده از سنگ هایی که با رنگ شیشه شما ترکیب باشه استفاده کرد. این نکته را هم هرگز فراموش نکنید که بکار بردن یا ترکیب کردن آجر و چوب باعث بد ریخت شدن نمای ویلا شما میشود.

  ساخت ویلا در بابل

  ساخت ویلا در بابل

  طراحی ویلا مدرن در بابل

  نماهای مدرن شمالی یکی دیگر از نماهایی است که در برخی از نماهای ویلاها و ساختمان ها مورد استفاده میگیرد. طراحی منظر یکی از ویژگی های اصلی این نما این است که وجه اصلی نما رو به محوطه ویلا خواهد بود.

  بدین صورت اگر زمینی که ویلای شما در آن ساخته شده است جنوبی باشد باید نمای شمالی در آن بکار گرفته شود. طراحی ویلا در بابل یکی دیگر از ویژگی های نماهای مدرن شمالی این خواهد بود که بالکن و تراس در آن جای خواهد گرفت. ساخت ویلا در بابل بالکن ها دارای مزیت های خوبی برای ویلا هستند اول اینکه به نمای ویلا زیبایی میدهند و باعث نورگیری داخلی سازه میشود.

  ساخت ویلا در بابل یکی دیگر از راهکارهایی که میتوانید انجام دهید  این است از ستون های نیم تنه برای احجام بالایی نماهای مدرن مکعبی و نمای مدرن ساده استفاده کنید.یکی از مشخصه های بارز نماهای مدرن شمالی و نماهای کلاسیک ایرانی ستون است. از ویژگی های دیگر نماهای مدرن شمالی این است که باید بتوان از داخل ویلا داخل محوطه را بصورت کامل ببینید.

  طراحی و ساخت ویلا در بابل

  طراحی و ساخت ویلا در بابل

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.