×

انواع رنگ دنج کدامند؟

 • کد نوشته: 21886
 • ۱۴۰۲/۰۶/۲۳
 • دیدگاه‌ها برای انواع رنگ دنج کدامند؟ بسته هستند
 • رنگ دنج به گزارش آگهی ساختمان : رنگ دنج نور مناسب ، استفاده از فضا یا رنگ اشتباه رنگ باشد ، رنگ آمیزی ویلا ممکن است یک اتاق در خانه شما باشد که به نظر نمی رسد با بقیه خانه هماهنگی داشته باشد. در جاهایی که باید گرم باشد و از آن استقبال کنید ، احساس […]

  انواع رنگ دنج کدامند؟

  رنگ دنج

  به گزارش آگهی ساختمان : رنگ دنج نور مناسب ، استفاده از فضا یا رنگ اشتباه رنگ باشد ، رنگ آمیزی ویلا ممکن است یک اتاق در خانه شما باشد که به نظر نمی رسد با بقیه خانه هماهنگی داشته باشد. در جاهایی که باید گرم باشد و از آن استقبال کنید ، احساس عقیم بودن یا عدم روحیه می کند و از شما می پرسد ، چگونه می توان فضای اتاق را دنج کرد؟

  راه حل ممکن است به اندازه یک لایه رنگ تازه برای روحیه بخشیدن به روح ساده باشد.

  هاله فضا را می توان با انتخاب از بین چند رنگ داخلی رنگ دنج ، کاملاً دگرگون کرد. با چند پیشنهاد برای رنگهای دنج داخلی ، اجازه دهید پنج اتاق نقاشی را تنظیم کنید.

  رنگهای دنج

  رنگ دیوار حال و هوا را تنظیم می کند. در اینجا چند گزینه رنگ عالی برای تبدیل فضای خالی به مکان تجمع آورده شده است:

  • Dover White (SW6835)

  یک رنگ پایه آرام بخش مانند کرم ظاهری راحت و کلاسیک ایجاد می کند. ایده آل برای اتاق ها و فضاهای بزرگتر ، آن را یک بوم سفید برای قرار دادن مبلمان و دکوراسیون منزل خود بدانید.

  رنگ دنج

  رنگ دنج

  • Colonial Revival Sea Green (SW2825)

  آرامش و احساسات دلنشین از این رنگ آرامش سبز دریا بیدار خواهد شد. لحن های گرم و سرد در زیر ، این رنگ شما را به اعماق آن می کشاند.

  • باترفیلد (SW6676)

  یک انتخاب جسورانه تر ، یک رنگ زرد شاد و در عین حال فروتن ، واقعاً می تواند یک اتاق را جذاب کند. این رنگ رزرو شده درخشش مسالمت آمیزی را به اتاق پیشگویی قبلی شما منتقل می کند.

  • Show Stopper (SW 7588)

  این سایه سرزنده و گرم قرمز که سزاوار نام آن است ، به طور فزاینده ای زندگی را به یک فضای عقیم تزریق می کند. هزینه بازسازی ساختمان اگر به فروش نرسیدید که اجازه دهید همه آن قرمز رنگ شود ، آن را برای دیوار لهجه در نظر بگیرید.

  • باران (SW6219)

  این لحن آرامبخش به اندازه یک باران ملایم بر روی پشت بام آرامش بخش است ، اما بدون آنکه احساس دلهره کنید. با رنگ سرد ، اما در کاربرد دنج ، این رنگ مکانی آرام را برای گذراندن یک بعد از ظهر آرام ایجاد می کند.

  • شب تاریک (SW6237)

  رنگ های تیره و شدید می توانند فضایی را کوچک و شلوغ نشان دهند ، اما این لحن ظریف و غنی جذابیت فرهنگی و راحتی را فراهم می کند.

  • نارنگی (SW6640)

  یک پاشیدن انرژی رسا به یک فضای غیر مرده تزریق کنید. این رنگ پر جنب و جوش باعث می شود شما به سمت هاله گرم خود گرایش پیدا کنید.

  ویژگی های اضافی

  به همراه یک پوشش تازه از رنگ کاملاً جدید رنگ ، چند روش اضافی برای تبدیل یک اتاق سفت و سخت به یک اتاق با لرزش های مثبت وجود دارد:

  • لایه بالا

  افزودن لایه های پرتاب ، فرش و بالش باعث می شود که فضا ساکن و بهم پیوسته باشد. مانند پوشیدن یک ژاکت برای احساس آرامش ، افزودن لایه هایی از مواد گرم فضای دنج را ایجاد می کند.

  • بافت

  انواع بافت ها را نه تنها در پتوها (گرچه از گرما خارج می شود) بلکه در دیوارپوش ها و سایر تزئینات استفاده کنید. این تاکتیک لمسی را با انبوهی از رنگهای پر جنب و جوش (یک فرش روشن!) مرتبط کنید و به سختی می توانید از گوشه تازه تاسیس خود کنار بیایید.

  • روشنایی

  هنگام روشن کردن یک فضای دعوت کننده ، به دنبال استفاده از لامپ های رشته ای در قالب لایه ای باشید. هزینه بازسازی ویلا این لامپ ها درخشش محیط بیشتری ایجاد می کنند و هنگامی که بالای سر آنها در لامپ های میز و در امتداد دیواره ها قرار می گیرند (از قلاب های چوبی استفاده می شود) ، اثر آن مستقیم کمتر و نور جذابیت بیشتری دارد. با یک کلید کم نور ترکیب کنید تا به سطح مطلوب روشنایی برسید.

  مقالات پیشنهادی برای مطالعه :

  ایده باغ و ویلا

  پتینه فرجی

  طراحی نما نقشه کشی

  طراحی پلان ویلا ۱۰۰ متری

  هزینه ساخت ویلا با ال اس اف

  نمونه طراحی کافی شاپ

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.