ساخت ویلا در کرج | طراحی ویلا در کرج

طراحی ویلا

طراحی ویلا


ساخت ویلا در کرج و حومه

به گزارش بازسازی ویلا ساخت ویلا در کرج و حومه طراحی ویلا در کرج و ساخت ویلا در کرج و دوره و اطراف کرج ما برای مشتریان عزیز یک نمونه ویلا با اقلیم کرج سازگار دارد معرفی میکنیم قبل از تماس یک نمونه معرفی شده رو مطالعه و بررسی کنید تا خط فکری کارفرما در زمینه ویلا و نمونه ویلایی که میتوانیم در کرج طراحی و ساختشو برعهده بگیریم.

تکمیل تر بشه و معرفی این پروژه  درست در خارج از هامبورگ در شهرداری Aumühle ، ساخت یک طبقه اضافه یک ویلای جدید برای یک زوج متاهل ساخته شده است. طراحی ویلا کرج هدف از این کار ایجاد یک ساختمان پایدار با یک زبان طراحی شگفت انگیز است که ساکنان می توانند در سنین پیری زندگی کنند و بدون نیاز به نوسازی شکل غیرمعمول کفپوش نتیجه ای از توپوگرافی سایت خود سایت است.

یک شکل Z فضاهای آرامش بخش ، اتاق نشیمن و آشپزی و گاراژ اختصاصی سخاوتمندانه ای را در بر می گیرد که می تواند تا سه ماشین را در خود جای دهد. ساخت ویلا کرج جدید از طریق مسیری که در امتداد جاده انجام می شود قابل دسترسی است.

قسمت ورودی با زاویه ۱۱۵ درجه به دو بخش تقسیم می شود. طراحی ویلا در کرج در بخش شمال غربی مناطق آرامش بخش خصوصی با یک اتاق خواب و اتاق رختکن ، دو حمام و یک اتاق ابزار واقع شده است. اصول بازسازی ساختمان در محوطه زیرزمین که در این بخش گنجانیده شده است ، یک کارگاه ، دو انبار اضافی ، و اتاق ابزار ، اتاق رختشویی و یک آپارتمان کوچک با دو اتاق و چشم انداز باغ وجود دارد.

مشاوره با مهندسین ما 

طراحی ویلا در کرج
طراحی ویلا در کرج

ساخت ویلا در کرج

ساخت ویلا در کرج میتوانید با مهندسین ما در زمینه های مختلف  تا سوپر لاکچری مشورت کنید.

ساخت ویلا در گوهردشت در بخش جنوبی ، یک آشپزخانه با یک اتاق ناهار خوری ، یک اتاق نشیمن و یک مطالعه که به لطف درب های کشویی بزرگ از کف تا سقف قابل تقسیم است می تواند جریان مکانی را ادامه دهد. انواع بازسازی ساختمان طراحی ویلا در کرج  برای اینکه بتوانید از اتاق نشیمن حتی در پیری استفاده کنید ، پروانه اضافه اشکوب کل منطقه طوری طراحی شده است که کاملاً در دسترس باشد.

ساخت ویلا در کرج و حومه طراحی ویلا همه اتاق ها دارای پنجره های کف به سقف هستند که از غرب به باغ وسیع نگاه می کنند. خم در قسمت ورودی را می توان ساخت ویلا در کرج در قسمت باغ از طریق یک صفحه گرد گرد تجربه کرد.  طراحی ویلا در کرج ساخت و ساز سقف با فرمت بزرگ با هم یکپارچه شده در سایبان ایجاد یک بازی خاص در سایه در این منطقه ، در داخل و خارج.

مشاوره با مهندسین ما

طراحی ویلا در کرج
طراحی ویلا در کرج

قیمت ساخت ویلا در کرج

ساخت ویلا در کرج  هزینه ساخت ویلا کوچک و بزرگ میتواند به نیاز های کارفرما بستگی دارد و در این بازار نوسان قیمت ها بالاست به همین دلیل نمیشه قیمت قطعی داد از این رو با مهندسین ما تماس بگیرید ویژگی فنی ویژه ساخت فلزی سایبان است که به سقف بتونی وصل شده است.

این پروژه تا دو متر انجام می شود و به عنوان یک عنصر فریم در فضای داخلی اتاق سایه کافی را فراهم می کند. مجوز اضافه اشکوب ساخت ویلا در کرج پرده هایی که از سقف شستشو می شوند ساخت ویلا در کرج و حومه  می توانند بازسازی و نوسازی منزل در تاریکی اتاق ها مطابق آنچه مورد نیاز است استفاده شوند.

طراحی ویلا در کرج در ماه های گرم تابستان ، دمای اتاق خیلی زیاد است ، به خصوص برای افراد مسن می تواند خطر جدی برای سلامتی به همراه آورد.  ساخت ویلا در کرج برای مقابله با این مسئله ، می توان با استفاده از یک سیستم ذخیره سازی یخ بدون انتشار گازهای گلخانه ای ، تمام سقف ساختمان را خنک کرد و این امکان را می دهد که دمای داخل به طور فعال تنظیم شود.

مشاوره با مهندسین ما

ساخت ویلا در کرج
ساخت ویلا در کرج

هزینه ساخت ویلا کرج

ساخت ویلا در کرج شکل دراز و تک طبقه ای ساختمان پویایی را ایجاد می کند بازسازی خانه که دوباره در طراحی نمای کمر گرفته می شود. طراحی ویلا در کرج یک آجر با شکل تیره و باریک به عنوان یک تسکین دهنده در امتداد سطوح بیرونی استفاده می شود و بر افقی بودن بنا در ترکیب با دیواره های خمیده و صفحات گرد سفارشی تأکید می کند.

ساخت ویلا در کرج
ساخت ویلا در کرج
ساخت ویلا در کرج
ساخت ویلا در کرج

مجوز ساخت ۶ طبقه

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

کمیسیون ۱۰۰ شهرداری

دکوراسیون مینیمال

مراحل ساخت خانه ویلایی

مقاله هوشمند سازی ساختمان

نقاشی ساختمان آذربایجان غربی

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!