×

۱۱ روش در طراحی دکوراسیون منزل

 • کد نوشته: 13256
 • ۱۴۰۲/۰۶/۲۳
 • دیدگاه‌ها برای ۱۱ روش در طراحی دکوراسیون منزل بسته هستند
 • ۱۱ روش در طراحی دکوراسیون منزل ۱۱ روش در طراحی دکوراسیون منزل، روندهای طراحی داخلی هر ساله در حال تغییر است و مانند همیشه ، ما راهنمای خود را در مورد آنچه در سال ۲۰۲۲ مرسوم خواهد بود برای کسانی که قصد دارند خانه جدید خود را طراحی کنند ، بازسازی کنند یا شاید فقط […]

  ۱۱ روش در طراحی دکوراسیون منزل

  ۱۱ روش در طراحی دکوراسیون منزل

  ۱۱ روش در طراحی دکوراسیون منزل، روندهای طراحی داخلی هر ساله در حال تغییر است و مانند همیشه ، ما راهنمای خود را در مورد آنچه در سال ۲۰۲۲ مرسوم خواهد بود برای کسانی که قصد دارند خانه جدید خود را طراحی کنند ، بازسازی کنند یا شاید فقط برخی از عناصر را برای طراحی داخلی خانه خود اضافه کنند ، به اشتراک می گذاریم تا ظاهر را تازه کند.

  ۱. رنگهای آرام

  رنگ 2022

  رنگ ۲۰۲۲

  با توجه به روند رنگ ها، ۲۰۲۲ رنگ های آرام امسال رونق زیادی دارند ، ال اس اف اما به این معنی نیست که شما باید به دنبال رنگ بندی کاملاً خنثی باشید. در مقابل، رنگ های مرسوم ، مد روز امسال پایه مناسبی برای ترکیب با رنگ های پررنگ و اشباع تر هنگام طراحی خانه شما هستند.

  آبی کلاسیک

  آبی کلاسیک

  “آبی کلاسیک” رنگ سال ۲۰۲۲ است ، بنابراین حتی در اینجا ، می بینیم سبک کلاسیک یکی دیگر از چیزهای مرسوم است.

  ۲. عناصر سبک کلاسیک

  صندلی نشیمن سبز

  صندلی نشیمن سبز

  عناصر و مبلمان سبک کلاسیک در تنوع مدرن در طراحی اتاقهای نشیمن بیشترین ظاهر را خواهد داشت. ساخت تالار در طراحی مدرن ویلا عناصر سبک کلاسیک سال ها فضای داخلی را مد می کنند زیرا کلاسیک هرگز از مد نمی افتد.

  ۳. طراحی بیوفیلی

  رنگ بیوفیلی

  رنگ بیوفیلی

  ما سال گذشته افزایش طراحی هتل بیوفیلیک را پیش بینی کردیم و در سال ۲۰۲۲ روند طراحی بیوفیلی موقعیت های حتی قوی تری را به خود اختصاص داده است. در سالهای آینده عناصر بیوفیلی به ویژگی ضروری هر خانه تبدیل می شود.

  ۴. حمامهای سیاه و سفید

  حمام مدرن

  حمام مدرن

  روند طراحی داخلی حمام در سال ۲۰۲۰ جسورانه تر و کنتراست بیشتری دارد. ترکیبی زیبا از حمام سیاه و سفید که در ترکیب با ظروف برنجی و مسی بسیار پر زرق و برق است. طراحی مطب

  ۵. مخمل

  رنگ مخمل

  رنگ مخمل

  استفاده از مخمل به هر فضای داخلی فضای مجللی می بخشد و به دلیل تنوع در کارهای نهایی می تواند در سبک های مختلف از مینیمالیستی تا التقاطی استفاده شود. پتینه ساختمان نرم با لمس ، ۱۱ روش در طراحی دکوراسیون منزل با کیفیت بالا که می تواند در مبلمان ، وسایل تزئینی مانند بالش ، فرش های پیشرفته و حتی کاغذ دیواری در بیشتر طراحی های عجیب و غریب استفاده شود.

  ۶. عناصر پرنعمت

  صندلی چوبی

  صندلی چوبی

  وسایل تزئینی منزل قدیمی به مدرن ترین طراحی های خانه به عنوان اشیای هنری راه پیدا می کنند. که در آن مبلمان عتیقه به عنوان بخشی از داخلی در سبک هایی مانند Bohemian ، Shabby Chic و Classic ظاهر می شود. طراحی داخلی دفتر

  ۷. جزایر آشپزخانه

  جزیره آشپزخانه

  جزیره آشپزخانه

  جزایر آشپزخانه آخرین روند بهینه سازی فضا به دلیل چند منظوره بودن است ، ساخت ویلا جایی که می توانید از آن به عنوان فضای پخت و پز استفاده کنید یا به جای میز ناهار خوری سنتی یک قهوه صبحانه یا یک وعده غذایی دور و بر خود بخورید.

  ۸. مبلمان منحنی

  مبل راحتی

  مبل راحتی

  اشکال صاف و مبلمان منحنی با گوشه های گرد ، فضا را دنجتر و جذاب تر می کند. و همچنین طراحی بیشتر الهام از ۸۰ هفتم سبک طراحی داخلی.

  ۹. فضاهای چند منظوره

  فضای چند منظوره منزل

  فضای چند منظوره منزل

  طراحی داخلی و معماری طرح باز نیز روند دیگری است که در آن می بینیم فضاها به جای جدایی دقیق ، نقاشی ساختمان به طور یکپارچه با هم ترکیب می شوند. نه تنها در طراحی خانه های کوچک که از مفهوم چند منظوره به منظور بهینه سازی فضا استفاده می شود ، ۱۱ روش در طراحی دکوراسیون منزل بلکه همچنین در ویلا های بزرگ برای ایجاد طراحی اجتماعی و تعاملی تر. ترکیب اتاق نشیمن با ناهار خوری یا آشپزخانه بزرگ ، فضای غذاخوری شماست.

  ۱۰. طرح انتقالی

  نشیمن شیک

  نشیمن شیک

  طراحی انتقالی به دلیل پیچیدگی که در آن سبک معاصر با ظاهر سنتی و بی انتها مخلوط می شود ، طراحی داخلی خانه ۵۰ متری مرسوم و مد روز خواهد بود. دستیابی به کمال در طراحی سبک انتقالی آسان نیست ، با این حال با مشاوره طراح داخلی خود قادر خواهید بود عناصر مورد علاقه را از هر سبک پیاده سازی کنید.

  ۱۱. پایان بافت

  اتاق خواب مدرن

  اتاق خواب مدرن

  بافت در مواد یکی از ارکان اصلی طراحی داخلی است. بازسازی ساختمان در سال ۲۰۲۲ پس از اتمام بافت ، آخرین روند در دیوارها ایجاد می شود که احساس دست ساخته شده ، ۱۱ روش در طراحی دکوراسیون منزل در رنگ دیوار و تصاویر زمینه ایجاد می کند. این لیست نهایی روندهای سرپرستی ۲۰۲۲ طراحان داخلی اویم شاهانه است تا از شما الهام گرفته و به شما در طراحی خانه رویایی خود کمک کند.

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.