از ۰ تا ۱۰۰ نقاشی ساختمان و نقاشی نما | ارزان تر از ما نیست

نقاشی ساختمان ارزان

نقاشی ساختمان و نقاشی نما با کیفیت عالی با قیمت مناسب در تمامی نقاط تهران و کرج، بازدید کاملا رایگان می‌باشد.

بیش از ۳۰۰ پروژه نمونه کار نما و داخلی در کشور با ضمانت نامه کتبی

 جهت مشاوره تماس حاصل فرمائید.

۰۹۱۲-۲۲۳-۶۹۷۴ 

نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان

استعلام آنلاین قیمت نقاشی ساختمان ۱۴۰۱

نقاشی سقف
نقاشی سقف

قیمت نقاشی ساختمان در تهران و کرج

برای اینکه نقاشی ساختمان به خوبی انجام شود باید از رنگ های خوب و مناسب با آن ساختمان و مصالح استفاده شود. پس بیاید قبل از آشنایی با رنگ آمیزی ساختمان، با رنگ ها آشنا شویم. رنگ چیست؟

۰۹۱۲-۲۲۳-۶۹۷۴ امیری

جهت مشاوره تماس بگیرید

به علت نوسانات قیمت رنگ، قیمت نقاشی ساختمان در بازار قیمت ها کاملا حدودی میباشد جهت استعلام قیمت روز تماس بگیرید.

بروزرسانی قیمت نقاشی ساختمان ۱۴۰۱

نوع جنس رنگ حداقل قیمت به ازای متر مربع (تومان) حداکثر قیمت به ازای متر مربع (تومان)

قیمت رنگ روغنی نقاشی ساختمان

قیمت نقاشی ساختمان رنگ روغنی ۲۵,۰۰۰ تا ۳۵.۰۰۰ هزار تومان قیمت رنگ روغنی هم بستگی به نوع زیر سازی، نقاشی ساختمان دیوار و یا سقف دارد.

قیمت رنگ پلاستیک نقاشی ساختمان

قیمت نقاشی ساختمان رنگ پلاستیک ۱۵,۰۰۰ تا ۳۰,۰۰۰ هزار تومان قیمت رنگ پلاستیک درجه ۱ به زیرسازی سقف بستگی داره.

قیمت نقاشی ساختمان رنگ اکریلیک نقاشی ساختمان

قیمت رنگ اکریلیک ۲۰,۰۰۰ تا ۴۰,۰۰۰ هزار تومان بستگی به نوع زیرسازی و پرایمری که در زیر کار استفاده میشه داره. زیر کار اکریلیک خیلی مهم می‌باشد.

قیمت نقاشی ساختمان رنگ مولتی کالر نقاشی ساختمان

قیمت نقاشی ساختمان رنگ مولتی کالر ۲۵,۰۰۰ تا ۴۵,۰۰۰ تومان بستگی به نوع رنگ و کیفیت اون داره.

قیمت رنگ بلکا نقاشی ساختمان

قیمت نقاشی ساختمان رنگ بلکا ۲۰,۰۰۰ تا ۳۰,۰۰۰ بستگی به نوع پوشش دیواری و کیفیت اون داره

۰۹۱۲-۲۲۳-۶۹۷۴ امیری

جهت مشاوره تماس حاصل فرمائید.

استعلام آنلاین قیمت نقاشی ساختمان ۱۴۰۱

نقاشی ساختمان دیوار

ویژگی های کمی‌از خانه شما تأثیر بصری فوری مانند نقاشی ساختمان دیوار آن دارد. رنگ نما فوق العاده اعمال شده خانه شما را جذاب تر می‌کند و به مشخص شدن شخصیت آن کمک می‌کند. برای اینکه به خوبی بتوانید نقاشی نما دیوار و در و پنجره را انجام دهید، بهتر است راه زیر را پیش بگیرید.

نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان

رنگ قهوه ای شکلاتی برای نقاشی ساختمان

در نقاشی ساختمان قهوه ای شکلاتی به اندازه کافی تاریک است اما دیدش نسبت به رنگ نما مشکی کمتر خشن است و معمولا مورد علاقه مردم است و حال و هوای دلنشینی دارد نقاش ساختمان و نقاشی نما در خانه های بزرگتر بسیار زیبا به نظر می‌رسد و حتی با سبزه های ملایم و سفیدهای خامه ای برای یک سبک طبیعی پایین خانه بسیار مناسب به نظر می‌رسد.

رنگ قهوه ای شکلاتی برای نقاشی ساختمان
رنگ قهوه ای شکلاتی برای نقاشی ساختمان

۰۹۱۲-۲۲۳-۶۹۷۴ امیری

جهت مشاوره تماس حاصل فرمائید.

انواع نقاشی ساختمان

رنگ در هر پروژه بهسازی منزل و نقاشی ساختمان نقشی اساسی دارد. رنگ ها می‌توانند نمای داخلی و خارجی خانه ها را از کسل کننده بودن به یک خانه جدید بعد از نقاشی ساختمان و نقاشی منزل تبدیل کنند. بنابراین، دانش کامل در مورد انواع نقاشی نما به شما کمک می‌کند تا پروژه نقاشی را مطابق با ترجیح کاربران از نظر اقتصادی طی کنید.

انواع نقاشی ساختمان
انواع نقاشی ساختمان

انواع مختلف رنگ نما مورد استفاده در خدمات ساختمانی عبارتند از:

رنگ روغن: رنگ های قیمت رنگ روغنی عمدتا در دیوارهای داخلی هنگام نقاشی ساختمان های مسکونی اعمال می‌شود. این رنگها معمولاً در سه لایه، یعنی آستر، زیرپوش و پوشش نهایی اجرا می‌شوند. رنگ های روغن عمدتا در دو نوع براق و مات موجود است. 

نقاش ساختمان
نقاش ساختمان

هزینه رنگ اکریلیک نما

در این مقاله قصد داریم به موضوع نقاشی ساختمان با قیمت رنگ نما اکریلیک بپردازیم پس ما را همراهی کنید. طراحی ویلا نقاشی نما با رنگ نما اکریلیک بسیار شایع است چرا که از جمله رنگ های به شمار می رود که حلال آن آب است وبه همین جهت به هیچ ماده مضر و آلی جهت حل کردن نیازندارد و بهترین جایگزین رنگ روغن است و به همین خاطر مصرف آن روز به روز افزایش می یابد.

 1. نقاشی ساختمان با رنگ نما اکریلیک شامل چه مراحلی است؟
 2. انواع رنگ نما اکریلیک برای نقاشی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد؟
 3. مزایای رنگ نما اکریلیک چیست؟
 4. نقاشی خانه
 5. نقاشی نما
نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان

مراحل نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک 

برای این که نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک موجب زییایی هر چه بیشتر ساختمان گردد باید نقاش مراحل را رعایت کند که به صورت زیر هستند:

 • برای نقاشی نما زیرسازی لازم را انجام دهید.
 • از پرایمر استفاده کنید تا قابلیت شستشو را نیز داشته باشد.
 • از بتونه ماستیک قیمت رنگ روغنی نیز استفاده نماید.
 • اجرای آستری اول
 • اجرای آستری دوم
 • اجرای رویه ای از رنگ اکریلیک
 • اجرای نهایی رنگ اکریلیک
 • نقاشی خانه و نقاشی ساختمان

انواع رنگ اکریلیک برای نقاشی ساختمان ؟

رنگ اکریلیکی نما که معمولا برای نقاشی ساختمان از آن استفاده می شود به صورت های مختلفی تولید می گردد که به قرار زیر هستند:

نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان

 

 • رنگ اکریلیک براق نقاشی نما

این نوع رنگ به دلیل داشتن قابلیت های بالای که دارد بسیار مورد استفاده قرا میگیرد که برخی از این قابلیت ها شامل پوشش دهی بالا، بی بو، قابل شستشو و دوام بالا و … هسستند.

 • رنگ اکریلیک نیمه براق نقاشی نما

این نوع رنگ نما به صورت نیمه براق می باشد و دارای پوشش دهی بالا و مقاومت زیادی است نقاشی ساختمان این رنگ نما را بر روی سطوح گچی ، سیمانی، بتونی و کاغذ دیواری و … می توان به کار گرفت و از آنجایی که بی بو و قابل شستشو می باشد بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

 • رنگ نما اکریلیک مات نقاشی نما

این نوع رنگ نما نیز طرفداران زیادی دارد، نقاشی ساختمان اما معمولا باید این رنگ نما را در مکان های که گرد و غبار کمتری دارند، مورد استفاده قرار داد چرا که به راحتی هر گونه لکه و غبار را جذب می کند.

نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان

خدمات نقاشی ساختمان

نقاشی نما با سیمان نقاشی ساختمان : از این نوع مواد رنگی به طور گسترده ای برای رنگ آمیزی دیوارهای آجری خشن استفاده می‌شود. بنابراین، این رنگ نقش مهمی‌در خدمات نقاشی خارجی دارد.

خدمات نقاشی ساختمان
خدمات نقاشی ساختمان

نقاشی رنگ پلاستیک نقاشی ساختمان :

این نوع مواد رنگی شامل انواع مختلف پلاستیک به عنوان پایه و آب به عنوان رقیق تر است نقاشی نما به دلیل در دسترس بودن طیف گسترده ای از رنگها و ظاهر و احساس جذاب ارائه شده، این نوع رنگ نما بیشتر در رنگ آمیزی نما فضای داخلی هنگام نقاشی ساختمان مدرن استفاده می‌شود.

نقاشی منزل
نقاشی منزل

قیمت نقاشی ساختمان در سال ۱۴۰۱

هزینه نقاشی ساختمان به عوامل مختلفی بستگی دارد که در هزینه رنگ آمیزی ساختمان تاثیر می‌گذارد. این موارد عبارتند از:

 • نقش مصالح در میزان 
 • تاثیر دستمزد نقاش در میزان 
 • تاثیر نوع رنگ نما در میزان
 • نقاشی خانه 
 • نقاشی نما

همچنین نوع رنگ نما برای نقاشی ساختمان مدرن یا دلخواه شما مسئله مهمی در هزینه های نقاشی ساختمان در تهران دارد. نقش مصالح در میزان هزینه نقاشی نما مصالح ساختمانی شامل قسمت روغن زدن دیوارها و بتونه کاری می‌شود و با توجه به قیمت مصالح، هزینه نقاشی نما غرب تهران متغیر است.

قیمت نقاشی ساختمان در سال 1401
قیمت نقاشی ساختمان در سال ۱۴۰۱

رنگ آمیزی نما

رنگ آمیزی نما نقاشی ساختمان ، رنگ آمیزی نما در کرج ساختمان دیوارهای بیرونی یک ساختمان (نمای) برجسته ترین ویژگی معماری آن است. رنگ نما در عین حال آنها در معرض انواع شرایط آب و هوایی قرار دارند.

رنگ آمیزی نما
رنگ آمیزی نما

رنگ آمیزی نما ساختمان

اگر می خواهید رهگذران و افرادی که ممکن است وارد محوطه شما شوند را تحت تأثیر قرار دهید ، نقاشی نما مهم است که اطمینان حاصل کنید که نمای ساختمان شما در حالت تیپ تاپ نگه داشته شده و از ، نقاشی ساختمان لکه ها و علائم ناخوشایند نگهداری نشده است.

نقاشی نمای ساختمان
نقاشی نمای ساختمان

رنگ آمیزی منزل

رنگ آمیزی ویلا یکی از بهترین کارهایی است که می‌توانید برای تقویت جذابیت خانه و افزایش ارزش فروش مجدد آن و حتی بیشتر از آنچه که در خانه دوست دارید به شما کمک کند.

بازسازی ساختمان بیشتر بدانید.

نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان

نقاشی خانه

نقاشی خانه بیشتر صاحبان خانه دوست دارند یک خدمه حرفه ای خانه شان را رنگ آمیزی نما کند. نقاشی ساختمان و نقاشی نما با این حال، هزینه های چشمگیر مربوط به انجام آن باعث شده که بسیاری از صاحبان خانه ها را وسوسه کند تا به تنهایی این کار را انجام دهند.

 نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان

رنگ آمیزی منزل

بدون هیچ گونه استدلال، انتخاب رنگ نما برای خانه بهترین و مهمترین قسمت این پروژه است. نقاشی ساختمان خانه هایی که برای فروش در آینده نقاشی نما می‌شوند، باید بیشترین خریداران را به خود جلب کنند.

نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان

نقاشی نما

نقاشی نما رنگ آمیزی نما در ساختمان، یک کار سلیقه ای است. برای داشتن ساختمانی با پوششی زیبا به سراغ نقاشی نما خواهیم رفت تا با رنگ های متنوع، جلوه ای خاص و چشم گیری در ظاهر ساختمان ایجاد کنیم.

۰۹۱۲-۲۲۳-۶۹۷۴ امیری

نقاشی نما
نقاشی نما

رنگ آمیزی نما چیست؟

در نقاشی ساختمان واقع رنگی که جهت زیبا سازی یا طراحی نمای قسمت بیرونی مکان های مختلف، مانند ادارات، مکان های عمومی و منازل و … به کار برده می شود، همچنین خاصیت ضد ضربه و ضد آب دارد رنگ آمیزی نما می گویند.

رنگ آمیزی نما

 1. ویژگی رنگ نما های مورد استفاده در نقاشی نمای ساختمان
 2. رنگی که مورد استفاده قرار خواهد گرفت، باید در برابر شرایط مختلف جوی مانند برف و باران، حتی نور و گرمای خورشید و … مقاومت و توانایی بالایی داشته باشد.
 3. رنگی که انتخاب می شود باید خاصیت چسبندگی خوبی را داشته باشد تا از دوام زیادی برخوردار باشد.
 4. توجه داشته باشید رنگی که در نقاشی نمای ساختمان مورد استفاده قرار خواهد گرفت نباید بعد از مدت کوتاهی دچار رنگ نما پریدگی شود.
 5. بهتر است برای رنگ کردن نمای ساختمان رنگی را انتخاب نمایید تا کاملا استاندارد و کیفیت لازم را داشته باشد.
 6. نقاشی خانه و نقاشی ساختمان
رنگ آمیزی نما
رنگ آمیزی نما

 1. رنگ نما نانو نقاشی نما : این نوع رنگ نمای ساختمان، از توانایی و دوام بالایی در مقابل هر نوع شرایط آب و هوایی برخوردار است و عایق خوبی محسوب می شود.
 2. رنگ کنیتکس نقاشی نما : در واقع این رنگ نما از آب و روغن تشکیل شده است، همچنین مقاومت زیاد در برابر رطوبت از مهم ترین ویژگی های رنگ کنیتکس می باشد.
 3. رنگ نما اپوکسی نقاشی نما : از این نوع رنگ نما بیشتر در ساختمان های ورزشی یا تجاری استفاده می شود.
 4. نقاشی خانه و نقاشی ساختمان

فاکتورهای لازم برای نقاشی نمای ساختمان بهتر است رنگ آمیزی نمای ساختمان با شرایط آب و هوایی منطقه تناسب داشته باشد تا در برابر هر گونه شرایط جوی از جمله وزش بادهای شدید، تغییرات دمایی در فصول سال یا بارش و گرما، اشعه خورشیدی و … از پایداری و مقاومت بالایی برخوردار باشد. به بیان ساده تر رنگی که انتخاب می کنید سازگار با اقلیم منطقه باشد.

بازسازی ویلا بیشتر بدانید.

نقاشی ساختمان مدرن
نقاشی ساختمان مدرن

نقاشی ساختمان ارزان

شما هم به خوبی می دانید که نرخ نقاشی ساختمان و نرخ نقاشی نما چه اهمیتی دارد و به ویژه در سالهای اخیر اهمیت آن بیشتر هم شده است. اگر نقاشی محل زندگی یا محل کار شما به خوبی انجام شود و مواردی مانند روانشناسی رنگ نما در آنها رعایت شود شما می توانید در ساختمان خودتان آرامش و دوری از استرس و فشار را تجربه کنید.

نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان

سایت نقاشی ساختمان ما هر روزه تولید محتواهایی بابت نحوه رنگ آمیزی نما کلیه کارهای نقاشی نما را در قسمت وبلاگ سایت جهت راهنمایی بیشتر مشتریان خود بروزرسانی میکند شما عزیزان میتوانید سایت نقاشی نما ما راه به آشنایان خود معرفی کنید.

نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان

۰۹۱۲-۲۲۳-۶۹۷۴ امیری

نرخ نقاشی ساختمان و نرخ نقاشی نما ساده هزینه خیلی کمی نسبت به نمونه های موردی بالا دارد معمولا برای اشخاصی خوب هست که قصد دارند ملک خود را به اجاره بدهند.

نقاشی ساختمان ساده
نقاشی ساختمان ساده

نمونه عکس نقاش ساختمان و نرخ نقاشی نما در قسمت بالا موجود میباشد.
عکس نقاشی ساختمان
عکس نقاشی ساختمان

شماره نقاش ساختمان

۰۹۱۲-۲۲۳-۶۹۷۴ امیری

شماره تماس نرخ نقاش ساختمان و نرخ نقاشی نما

شماره نقاش ساختمان
شماره نقاش ساختمان

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!