نقاشی ویلا

نقاشی ویلا


نقاشی ساختمان 

 کیفیت عالی با قیمت مناسب در تمامی نقاط تهران و کرج بازدید رایگان

نقاشی و تزئینات ساختمانی نگین ارس باداشتن شماره ثبت اداره ثبت شرکت ها و ۲۰ سال سابقه فعالیت زمینه نقاشی و تزئینات و با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت ، تمام زمینه های نقاشی ساختمان و تمام مکان های دولتی سفارش می پذیرد و تمام زمینه رنگها از جمله: مولتی کالر و بلکا با مناسب ترین قیمت، آکرولیک بدون بوسریع و قابل شستشو روغنی: مات و نیمه مات و براق پلاستیک: پوششی عالی استفاده ازبهترین رنگهای موجود در بازار و آنچه شما ترجیح می دهید پتینه، رومالین، سرامیک، سنگ، کف پوش تعمیرات کلی و جزئی وشومینه و کباب پز دکوراتی خانه سیلر و کیلر کنیتکس راویزکاری گچ بری و نور مخفی با کمترین قیمت رنگهای نیوکالر با نازل ترین قیمت که البته تمام قیمت ها توافقی می باشد که با بودجه مشتری هماهنگ باشد جهت مشاوره تماس بگیرید.

شماره های تماس:

۰۹۱۴۲۲۵۴۵۴۲

۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

نقاشی ساختمان

برای اینکه نقاشی ساختمان به خوبی انجام شود باید از رنگ های خوب و مناسب با آن ساختمان و مصالح استفاده شود. پس بیاید قبل از آشنایی با رنگ آمیزی ساختمان، با رنگ ها آشنا شویم. رنگ چیست؟ رنگ ماده ای مایع یا ماستیک است که می‌تواند برای رنگ آمیزی، محافظت و ایجاد بافت روی سطوح اعمال شود. آنها معمولاً به صورت مایع ذخیره می‌شوند و پس از استفاده در یک لایه نازک خشک می‌شوند.

شماره تماس:

۰۹۱۴۲۲۵۴۵۴۲

۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان

برای اطمینان از بهترین پوشش، با استفاده از واشر فشار، گرد و خاک و گرد و غبار را از خانه پاک کنید.

 نکته:

مرحله ۱: از بالا به پایین خانه به روشی نرم و کنترل شده کار کنید و با هر ضربه حدود ۱ متر از دیوار را تمیز کنید.

مرحله ۲: ترمیم سطوح آسیب دیده در کل محیط خانه قدم بزنید و سطوح آسیب دیده مانند چوب، سنگ تراشی، فلز یا ساییده شدن گچ را یادداشت کنید. با استفاده از چاقوی پاک کن پرکننده را روی ترک ها یا سوراخ ها بمالید. پس از خشک شدن، با استفاده از بلوک سنباده متوسط ​​شن و ماسه، کمی‌سنباده بزنید.

مرحله ۳: رنگ های تکه شده یا شل را بردارید پس از خشک شدن فضای بیرونی هنگام نقاشی ساختمان در محیط خانه قدم بزنید و هر رنگ شل یا تکه شده را دور بیندازید.

مرحله ۴: اصلاح نیم بند با استفاده از درز بیرونی هرگونه فاصله بین دیوار ها در خانه مثلا اطراف درها و پنجره ها را پر کنید.

مرحله ۵: از درها، پنجره ها و چراغ ها از رنگ شدن محافظت کنید. با استفاده از ورق های پلاستیکی و یا کاغذ و روزنامه از رنگی شدن درها، پنجره ها و وسایل روشنایی خودداری کنید.

مرحله ۶: در و پنجره ها را رنگ کنید ورق های پلاستیکی را از درها، پنجره ها و وسایل روشنایی جدا کنید. با استفاده از برس، دو لایه رنگ نیمه براق خارجی به چوب و درها اضافه کنید.

قیمت نقاشی ساختمان

تماس بگیرید

به علت نوسانات قیمت رنگ در بازار قیمت ها کاملا حدودی میباشد جهت استعلام قیمت روز تماس بگیرید.

۰۹۱۴۲۲۵۴۵۴۲

۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

بروزرسانی تابستان ۱۴۰۰

نوع جنس رنگ حداقل قیمت به ازای متر مربع (تومان) حداکثر قیمت به ازای متر مربع (تومان)

قیمت رنگ روغنی

قیمت رنگ روغنی ۲۵,۰۰۰ تا ۴۰,۰۰۰ هزار تومان قیمت رنگ روغنی هم بستگی به نوع زیر سازی، دیوار و یا سقف دارد.

قیمت رنگ پلاستیک

قیمت رنگ پلاستیک ۱۵,۰۰۰ تا ۳۰,۰۰۰ هزار تومان قیمت رنگ پلاستیک درجه ۱ به زیرسازی سقف بستگی داره.

قیمت رنگ اکریلیک

قیمت رنگ اکریلیک ۲۰,۰۰۰ تا ۴۰,۰۰۰ هزار تومان بستگی به نوع زیرسازی و پرایمری که در زیر کار استفاده میشه داره. زیر کار اکریلیک خیلی مهم می‌باشد.

قیمت رنگ مولتی کالر

قیمت رنگ مولتی کالر ۲۵,۰۰۰ تا ۴۵,۰۰۰ تومان بستگی به نوع رنگ و کیفیت اون داره.

قیمت رنگ بلکا

قیمت رنگ بلکا  ۲۰,۰۰۰ تا ۳۰,۰۰۰ بستگی به نوع پوشش دیواری و کیفیت اون داره.

نقاشی ساختمان دیوار

ویژگی های کمی‌از خانه شما تأثیر بصری فوری مانند نقاشی ساختمان دیوار آن دارد. رنگ فوق العاده اعمال شده خانه شما را جذاب تر می‌کند و به مشخص شدن شخصیت آن کمک می‌کند. برای اینکه به خوبی بتوانید نقاشی ساختمان دیوار و در و پنجره را انجام دهید، بهتر است راه زیر را پیش بگیرید.

مرحله ۱: خانه را آماده رنگ آمیزی کنید. قبل از رنگ آمیزی یک خانه جدید با نمای بیرونی گچ، اجازه دهید هنگام نقاشی ساختمان دیوار ها به خوبی تمیز شوند و گرد و خاک از روی آن ها برداشته شده باشد. اگر در حال رنگ آمیزی یک خانه موجود هستید، دیوارهای خارجی را بازرسی کرده و از نظر برش، لایه برداری، کپک و سایر نقایص اصلاح کنید. با استفاده از محلول سفید کننده کلر با سمپاش باغ، کپک را از بین ببرید. سپس کل قسمت بیرونی را با فشار تمیز کنید تا آلودگی و رنگ قدیمی‌که از بین رفته است پاک شود.

مرحله ۲: رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان غرب تهران مهر و موم کردن هرگونه ترک و همچنین درزها امری حیاتی است. این شامل: قاب پنجره، قاب درب، قالب و … است.

مرحله ۳: رنگ با کیفیت را انتخاب کنید.

ارتباط با ما

۰۹۱۴۲۲۵۴۵۴۲

۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمانی با پتینه کاری

نقاشی ساختمانی با پتینه کاری در این مقاله قصد داریم به بررسی موضوع نقاشی ساختمان با پتینه کاری به پرداریم پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. می دانستید نقاشی ساختمان با پتینه کاری یکی از مدرن ترین شیوه های نقاشی ساختمان محسوب می شود! در این نوع نقاشی، ابتدا نقاش ساختمان به انجام زیرسازی های لازم روی دیوار می پردازد تا سطح یک دستی را ایجاد نماید، سپس دیوارها را با رنگ پس زمینه ای نقاشی می کند و با استفاده از ابزارهای پتینه کاری به ایجاد نقش و طرح مورد نظر بر روی دیوار می پردازد.

 1. در مورد پتینه کاری چه می دانید؟
 2. تکنیک های پتینه کاری در نقاشی ساختمان به چه صورت است؟
 3. پتینه کاری در چه مکان های دارای کاربرد بیشتری است؟
 4. نقاشی ساختمانی با پتینه کاری چه مزایای دارد؟

مورد پتینه کاری چه می دانید؟

پتینه کاری در حقیقت از هنرهای ایتالیایی محسوب می شود که شاخه های گوناگونی دارد، اما زمانی که صحبت از نقاشی ساختمان با پتینه کاری است، در واقع به فعالیت های گفته می شود که موجب دادن ظاهری قدیمی به دیوارهای خانه می گردد. معنای پتینه نیز کهنه کردن است، اما در عمل می بنیم که روح و رنگی جذاب به سطوح، دیوارها و هر چیزی می بخشد. با توجه به اینکه ایرانیان از طرفداران هنرهای کلاسیک و سنتی هستند، پتینه می تواند برای روحیه زیباشناسی آن ها مفید باشد. امروزه شاهد مدرن شدن پتینه کاری نیز هستیم و شاهد ایجاد بافت های زیبا و دیدنی با طرح های جذاب و متنوع با استفاده از این هنرمی باشیم.

تکنیک های پتینه کاری در نقاشی ساختمان 

با توجه به این که امروزه پتینه و پتینه کاری از هنرهای رایج در رنگ آمیزی ساختمان می باشد به همین جهت تکنیک های مختلفی از این هنر به وجود آمده است که برخی ازآنها بدین شرح هستند:

 • پتینه کاری با اسفنج

استفاده ازایت تکنیک در نقاشی ساختمان در عین سادگی موجب زیبایی هر چه بیشتر ساختمان می‌گردد، ابندا دیوار را با رنگی زمینه ای نقاشی می کنند و سپس با قطعه‌ای اسفنج که آغشته به رنگ است، ضربه های بر روی دیوار وارد می نمایند.

 • پتینه کاری با پارچه

برای استفاده از این تکنیک تعداد پارچه مچاله شده تهیه می کنند و سپس به نوبت هر کدام را به رنگ آغشته کرده و بر روی دیوار ضربه می زنند.

 • پتینه کاری با راه راه کردن دیوار

از جمله روش های پرطرفدار پتینه کاری محسوب می شود که در این روش ابتدا وسط دیوار را مشخص می کنند و به انداز ۵.۷ سانتی متر از اطراف وسط دیوار به کناره حرکت می کنند و به راحتی اولین نوار ۱۵ سانتی متری ایجاد خواهد شد.
بدین گونه تمام دیوار را به نوارهای ۱۵ سانتی متری تبدیل می کنند، اما بهتر است تمام دیوارها را این گونه نکرد چرا که موجب شلوغی خواهد گردید.

 1. کاربرد پتینه کاری

با توجه به این که مدل های پتینه کاری بسیار زیاد هستند به همین جهت می توان گفت در همه جا می توان از آن ها استفاده کرد.
کسانی که قصد دارند خانه ای را بازسازی کنند یا دکوراسیون داخلی منزل خود را تغییر دهند و موارد از این قبیل حتماً سراغ هنر پتینه کاری نیز می روند.
از جمله کاربردهای فراوان پتینه کاری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پتینه کاری ساختمان
 • پتینه کاری روی دیوار
 • پتینه سقف
 • پتینه گچبری
 • پتینه روی ام دی اف
 • پتینه روی شیشه
 • پتینه روی چوب
 • پتینه کاری روی مبل
 • و …
نقاشی ساختمانی با پتینه کاری

نقاشی ساختمانی با پتینه کاری

بنابراین با توجه به این که امکان استفاده از این هنر بر روی همه سطوح وجود دارد، می توان گفت از کاربردهای مختلفی برخوردار است.

نقاشی ساختمانی با پتینه کاری چه مزایای دارد؟

استفاده از پتینه کاری در نقاشی ساختمان مزایای زیادی به همراه دارد که از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پتینه کاری جلوه زیبا و دلنشین به محل استفاده می دهد.
 • امکان اجرای پتینه کاری روی همه سطوح همچون دیوار، سقف و …
 • دارای ماندگاری بسیار بالا
 • دارای امکان شستشو و ترمیم
 • پر نمودن هرگونه خوردگی و ترک بر روی دیوار
 • ایجاد فضای خاص و جذاب در ساختمان
 • و …،

بنابراین بسیاری از افراد که از مزیت های پتینه کاری آگاه هستند در نقاشی ساختمان خود از این هنر بهره می برند، جهت نقاشی پتینه میتوانید با ما تماس بگیرید

رنگ و نقاشی ساختمان

بیایید به انواع رنگ ها نگاهی بیاندازیم!

رنگ قهوه ای شکلاتی

قهوه ای شکلاتی به اندازه کافی تاریک است اما دیدش نسبت به رنگ مشکی کمتر خشن است و معمولا مورد علاقه مردم است و حال و هوای دلنشینی دارد. در خانه های بزرگتر بسیار زیبا به نظر می‌رسد و حتی با سبزه های ملایم و سفیدهای خامه ای برای یک سبک طبیعی پایین خانه بسیار مناسب به نظر می‌رسد. ابریشمی، آبی آسمانی. شاد، در عین حال آرام و آرامش بخش است. همه آبی را دوست دارند. این یادآور اقیانوس، آسمان است و احساسات را برای اثر آرام بخش متعادل می‌کند و مطمئناً محله را زیباتر می‌کند. خامه ای، سفید.

رنگ روشن برای داخل خانه مناسب است و برای قسمت بیرونی با سفید خامه ای و رنگ شیری همراه شود منظره زیبایی را برای شما به ارمغان می‌آورد. طبیعی، سبز گرم. این رنگ سبز آرام برای یادآوری یک روز تند و پاییز در جنگل مناسب هستند. اگر به سمت فضاهای روستایی می‌روید، این رنگ الهام گرفته از نعمت است و این می‌تواند بهترین انتخاب برای بیرون خانه شما باشد. هازی، خاکستری مرموز. رنگهای خنثی مثل خاکستری است. این سبک هنوز دارای آن جنبه مرموز است که باعث می‌شود همه احساس خوش آمد گویی و هیجان کنند.

شاد، زرد. یک رنگ کلاسیک برای خانه کلاسیک، رنگ زرد باعث لبخند همه می‌شود. شاید بهترین لباس برای پوشیدن اتاق خواب شما نباشد اما مطمئناً در بیرون از خانه و رنگ آمیزی ساختمان شما با این رنگ باعث می‌شود که خانه بدرخشد. پر جنب و جوش، قرمز آجری.

بسیاری از مردم خانه خود را فقط با رنگ قرمز و آجری رنگ آمیزی می‌کنند، اما این شما هستید که تصمیم میگیرید که خانه شما با این رنگ در محله جذابیت داشته باشد یا خیر. پررنگ، سیاه نیمه شب. همه عاشق رنگ مشکی هستند، این کلاسیک ترین رنگ از همه رنگ هاست! نقاشی ساختمان مدرن و اگر درست انجام شود، پیچیده ترین راه برای نقاشی ساختمان و رنگ آمیزی منزل شما است. رنگ کردن پنجره ها به رنگ سفید باعث جذابیت هرچه بیشتر آن می‌شود.

شنی، بژ ساحلی رنگ آرام، برای دوستداران ساحل یا کسانی که در نزدیکی آب زندگی می‌کنند بسیار مناسب است.

رنگ خاکستری خنثی. رنگ تقریبا خاکستری باعث آرامش خانه شما می‌شود.

 ۰۹۱۴۲۲۵۴۵۴۲

۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان

انواع نقاشی ساختمان

رنگ در هر پروژه بهسازی منزل و نقاشی ساختمان نقشی اساسی دارد. رنگ ها می‌توانند نمای داخلی و خارجی خانه ها را از کسل کننده بودن به یک خانه جدید بعد از نقاشی ساختمان و نقاشی منزل تبدیل کنند. بنابراین، دانش کامل در مورد انواع نقاشی ساختمان به شما کمک می‌کند تا پروژه نقاشی را مطابق با ترجیح کاربران از نظر اقتصادی طی کنید.

 1. نقاشی ساختمان برای محافظت از مصالح
 2. نقاشی ساختمان برای زیبایی بیشتر ساختمان

انواع مختلف رنگ مورد استفاده در خدمات ساختمانی عبارتند از:

رنگ روغن: رنگ های روغنی عمدتا در دیوارهای داخلی هنگام نقاشی ساختمان های مسکونی اعمال می‌شود. این رنگها معمولاً در سه لایه، یعنی آستر، زیرپوش و پوشش نهایی اجرا می‌شوند. رنگ های روغن عمدتا در دو نوع براق و مات موجود است. رنگ روغنی براق بر روی سطوح صاف اعمال می‌شود. از طرف دیگر، رنگ مات به سطحی اعمال می‌شود که دارای لرزش است و نمی‌تواند توسط بتونه پوشانده شود. بهترین نکته در مورد رنگ روغن این است که این رنگ دوام بیشتری دارد.

نقاشی طرح سنگ

نقاشی طرح سنگ

رنگ اکریلیک

در این مقاله قصد داریم به موضوع نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک بپردازیم پس ما را همراهی کنید. طراحی ویلا نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک بسیار شایع است چرا که از جمله رنگ های به شمار می رود که حلال آن آب است وبه همین جهت به هیچ ماده مضر و آلی جهت حل کردن نیازندارد و بهترین جایگزین رنگ روغن است و به همین خاطر مصرف آن روز به روز افزایش می یابد.

 1. نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک شامل چه مراحلی است؟
 2. انواع رنگ اکریلیک برای نقاشی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد؟
 3. مزایای رنگ اکریلیک چیست؟

مراحل نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک 

برای این که نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک موجب زییایی هر چه بیشتر ساختمان گردد باید نقاش مراحل را رعایت کند که به صورت زیر هستند:

 • برای نقاشی ساختمان زیرسازی لازم را انجام دهید.
 • از پرایمر استفاده کنید تا قابلیت شستشو را نیز داشته باشد.
 • از بتونه ماستیک روغنی نیز استفاده نماید.
 • اجرای آستری اول
 • اجرای آستری دوم
 • اجرای رویه ای از رنگ اکریلیک
 • اجرای نهایی رنگ اکریلیک

همچنین می توان با ترکیب نمودن موادی به رنگ اکریلیک یک رنگ طلایی ایجاد کرد.

برای این کار می توان دو روش را به کار گرفت یا از رنگی آماده استفاده کرد یا به خرید پودر طلایی و ترکیب آن با رنگ اکریلیک به میزان دلخواه رنگ مورد نظر خود را ایجاد کرد.

انواع رنگ اکریلیک برای نقاشی ساختمان ؟

رنگ اکریلیکی که معمولا برای نقاشی ساختمان از آن استفاده می شود به صورت های مختلفی تولید می گردد که به قرار زیر هستند:

 • رنگ اکریلیک براق

این نوع رنگ به دلیل داشتن قابلیت های بالای که دارد بسیار مورد استفاده قرا میگیرد که برخی از این قابلیت ها شامل پوشش دهی بالا، بی بو، قابل شستشو و دوام بالا و … هسستند.

 • رنگ اکریلیک نیمه براق

این نوع رنگ به صورت نیمه براق می باشد و دارای پوشش دهی بالا و مقاومت زیادی است.
این رنگ  را بر روی سطوح گچی ، سیمانی، بتونی و کاغذ دیواری و … می توان به کار گرفت و از آنجایی که بی بو و قابل شستشو می باشد بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

 • رنگ اکریلیک مات

این نوع رنگ نیز طرفداران زیادی دارد، اما معمولا باید این رنگ را در مکان های که گرد و غبار کمتری دارند، مورد استفاده قرار داد چرا که به راحتی هر گونه لکه و غبار را جذب می کند.

مزایای رنگ اکریلیک چیست؟

استفاده از رنگ اکریلیک برای نقاشی ساختمان مزایای زیادی دارد که برخی از آن ها به صورت زیر هستند:

نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک

نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک

 • رنگ اکریلیک از بوی کمی برخوردار است:

از آنجایی که حلال این رنگ آب است به همین جهت از حلال های که دارای بوی تندی همچون تینر هستند در آن استفاده نمی شود.
به همین جهت می توان گفت این مزیت بسیار مهم است چرا که بوی که از رنگ های روغنی ایجاد می شود برای سلامتی بدن بسیار مضر است به همین جهت بسیاری از افراد دوست دارند نقاشی ساختمانشان را با رنگ اکریلیک انجام دهند.

 • رنگ اکریلیک بسیار سریع خشک می شود:

با توجه به این که این رنگ سریع خشک می شود پس در مدت زمان کمی می توان ناحیه بیشتری را نقاشی کرد و بدین ترتیب کار نقاشی ساختمان زودتر تمام می گردد.

 • رنگ اکریلیک پوشش دهی زیادی دارد:

بنابراین برای نقاشی ساختمان با رنگ کمتری می توانید مقداری بیشتری را رنگ کنید که موجب کم شدن هزینه ها می شود.

 • استفاده ازرنگ اکریلیک بر روی همه سطوح:

امکان استفاده از این رنگ بر روی همه سطوح وجود دارد حتی فلزات.

 • رنگ اکریلیک قابل شستشو می باشد:

قابلیت شستشو این رنگ به زیر سازی که برای آن به کار رفته بستگی دارد، اگربا  پرایمرمخصوص و رنگ روغن زیرسازی شده باشد قابلیت شستشو دارد.

 • این رنگ با محیط زیست سازگاری بالای دارد:

به دلیل این که حلال آن آب است به همین جهت با محیط زیست نسبت به رنگ روغن سازگارتر است.

 • امکان ترکیب نمودن رنگ اکریلیک به دلیل این که پایه آن آب است با مواد ضد قارچ و ضد باکتری وجود دارد.
 • استفاده از مواد اولیه مناسب که با تکنولوژی های بالا ساخته شده است.

 خدمات نقاشی ساختمان

نقاشی با سیمان: از این نوع مواد رنگی به طور گسترده ای برای رنگ آمیزی دیوارهای آجری خشن استفاده می‌شود. بنابراین، این رنگ نقش مهمی‌در خدمات نقاشی خارجی دارد. این رنگ به صورت پودر موجود است که لازم است قبل از استفاده با آب مخلوط شود. از رنگ سیمان با دوام و ضد آب، به طور گسترده ای برای رنگ آمیزی سطوح ناهموار در نمای خارجی ساختمان استفاده می‌شود. علاوه بر این، با استفاده از دو لایه رنگ سیمانی، می‌توان سطوح مستعد رطوبت را رنگ آمیزی کرد.

نقاشی رنگ پلاستیک: این نوع مواد رنگی شامل انواع مختلف پلاستیک به عنوان پایه و آب به عنوان رقیق تر است. به دلیل در دسترس بودن طیف گسترده ای از رنگها و ظاهر و احساس جذاب ارائه شده، این نوع رنگ بیشتر در رنگ آمیزی فضای داخلی هنگام نقاشی ساختمان مدرن استفاده می‌شود. علاوه بر این، این نوع رنگ اغلب برای نقاشی فضای داخلی فضاهای تجاری مانند نمایشگاه ها، سالن های نمایش و غیره استفاده می‌شود.

هزینه نقاشی ساختمان

هزینه نقاشی ساختمان به عوامل مختلفی بستگی دارد که در هزینه رنگ آمیزی ساختمان تاثیر می‌گذارد. این موارد عبارتند از:

 • نقش مصالح در میزان هزینه نقاشی ساختمان
 • تاثیر دستمزد نقاش در میزان قیمت نقاشی ساختمان
 • تاثیر نوع رنگ در میزان قیمت نقاشی ساختمان

همچنین نوع رنگ برای نقاشی ساختمان مدرن یا دلخواه شما مسئله مهمی در هزینه های نقاشی ساختمان در تهران دارد. نقش مصالح در میزان هزینه نقاشی ساختمان مصالح ساختمانی شامل قسمت روغن زدن دیوارها و بتونه کاری می‌شود و با توجه به قیمت مصالح، هزینه نقاشی ساختمان غرب تهران متغیر است. تاثیر دستمزد نقاش در میزان قیمت نقاشی ساختمان تهران نقاشان با توجه به متراژ محل مورد نظر (دیوارها و سقف) مبلغی را به عنوان دستمزد در نظر می‌گیرند.

به هرحال برای اینکه به یک نقاشی تمیز دست پیدا کنید، باید از فردی که به درستی این کار را انجام می‌دهد استفاده کنید. تاثیر نوع رنگ در میزان قیمت نقاشی ساختمان تهران رنگ کردن یک محل با رنگ های مختلف روغنی، پلاستیکی و … انجام می‌شود قیمت نقاشی ساختمان در تهران و با توجه به نوع آن، مبلغ رنگ و هزینه رنگ آمسیزی ساختمان نیز نیز متغیر می‌شود.

رنگ آمیزی نما

رنگ آمیزی نما ساختمان، رنگ آمیزی نما در کرج ساختمان دیوارهای بیرونی یک ساختمان (نمای) برجسته ترین ویژگی معماری آن است. رنگ نما در عین حال آنها در معرض انواع شرایط آب و هوایی قرار دارند. بنابراین ، باید از نظر زیبایی و  دید عمومی به نما توجه ویژه کرد و  همچنین در برابر شرایط نامساعد جوی مقاوم باشند.در ادامه به روش های  تمیز کردن و رنگ کردن نمای ساختمان خواهیم پرداخت با ما همراه باشید .

چرا تمیز کردن نما مهم است؟

به عبارت ساده ، یک ساختمان تمیز و جذاب بسیار زیبا تر از یک ساختمان کثیف و زیبا است. هیچ انکاری وجود ندارد که نمای زیبایی از نمای جلوی پذیرایی و مهمان نوازی ارائه کند و به تنظیم لحن بقیه ساختمان و کسب و کار شما کمک کند.

نقاشی ویلا

نقاشی ویلا

رنگ آمیزی نما ساختمان

اگر می خواهید رهگذران و افرادی که ممکن است وارد محوطه شما شوند را تحت تأثیر قرار دهید ، مهم است که اطمینان حاصل کنید که نمای ساختمان شما در حالت تیپ تاپ نگه داشته شده و از ، لکه ها و علائم ناخوشایند نگهداری نشده است. تمیز کردن نمای ساختمان شما نیز در صورت اجاره ملک از اهمیت بسیاری برخوردار است. ممکن است متوجه شوید که قرارداد اجاره شما بیان می کند که باید نمای بیرونی ساختمان را حفظ کنید ، بنابراین ضروری است که این قسمت از ملک را همیشه تمیز نگه دارید.

نقاشی نمای ساختمانها با رنگ آکریلیک:

راه حل ایده آل برای نقاشی نمای ساختمان ها  رنگ آکریلیک است. این رنگ اکریلیک دارای کیفیت بالا است و قابلیت پوشش دهی عالی را دارد . سفت شدن با آب ، از ویژگی های خوب این رنگ  در برابر رطوبت است. نفوذپذیری بخار و الاستیسیته و مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی   یکی دیگر از ویژگی های این رنگ به حساب می آید .  برتری رنگ های اکریلیک نسبت به رنگ پلاستیک  قابلیت شستشوی عالی آن است .  این رنگ مناسب برای کاربردهای خارجی و داخلی ، بر روی سطوح جدید یا قدیمی ، در تمام سطوح طبیعی مانند بتن ، رندر ، آجر ، سیمان آزبست ، تخته گچ و غیره می باشد.

آماده سازی بستر نقاشی نما ساختمان :

بستر رنگی باید خشک و عاری از هرگونه چربی ، گرد و غبار ، مواد سست و غیره باشد. هرگونه نقص موجود در رندر باید با ملات سیمانی اصلاح شده پلیمر ، با ملات سیمان آهک یا با ملات سیمان آهک سفید سریع تعمیر شود. نقص روی بتن در معرض باید با بتونه های سیمانی اصلاح شده با پلیم ترمیم شود. ترک ها یا اتصالات باید تقریباً گسترده شوند. ۵ میلی متر قبل از پر کردن سیلانت اکریلیک است. پس از آن ، سطح باید با پرایمر اکریلیک آغاز شود. به خصوص هنگامی که رندر سست باشد و امکان مالش آن وجود داشته باشد ، سطح آن را تثبیت می کند.

آیا خودم می توانم نمای ساختمان را تمیز کنم؟

خبر خوب این است که می توانید خود نمای ساختمان را تمیز کنید. با این حال ، شایان ذکر است که این می تواند یک کار دشوار باشد و اطمینان از داشتن صحیح تجهیزات ، راه حل های تمیز کردن و لباس قبل از شروع کار بسیار مهم است. نقاشی ویلا همچنین تشخیص این نکته ضروری است که تمیز کردن نمای ساختمان شما به ارتفاع کار خواهد کرد ، بنابراین ضروری است که بهداشت و ایمنی را در همه اوقات جدی بگیرید. اما اگر این کار را به متخصصان این کار بسپارید مسلما هم کار تمیز تر انجام می گیرد و هم شما دچار دردسر و خطر نمی شوید .

ارتباط مستقیم روحیه افراد با رنگ ساختمان 

 مسلما رنگها با روحیه افراد ارتباط مستقیم دارد . می توان گفت علم روانشناسی ثابت کرده است وقتی افراد در معرض رنگ های روشن و شاد قرار می گیرند شادتر و در معرض رنگ های تیره قرار می گیرند غمگین تر هستند . نقاشی نما ساختمان می تواند از رنگ های شاد و روشن استفاده شود تا بر روحیه افراد گذری نیز تاثیر گذار باشد.

 در گذشته ، سایه های رنگ مانند قرمز پر رنگ یا قهوه ای شکلاتی با احتیاط  استفاده می شدند ، زیرا استرس حرارتی روی سطوح تیره در گرمای تابستان بسیار بالا بود. اکنون حتی در دمای هوای بالا نیز خنک باقی می ماند ، زیرا باعث افزایش گرما برای سطوح عایق نما می شود و در نتیجه از تقویت و رندرهای نهایی در برابر دمای بیش از حد محافظت می کند. با استفاده از SolReflex ، حتی رنگارنگ ترین سلیقه ها قابل اجرا هستند و هر رنگی که به آن علاقمند هستید را در ساختمان خود به کار ببرید .

رنگ آمیزی منزل

رنگ آمیزی ویلا یکی از بهترین کارهایی است که می‌توانید برای تقویت جذابیت خانه و افزایش ارزش فروش مجدد آن و حتی بیشتر از آنچه که در خانه دوست دارید به شما کمک کند. اما اگر این کار را به اشتباه انجام دهید، می‌تواند فقط هزینه اضافی برای شما قلمداد شود. با رویکردی آگاهانه در رنگ آمیزی منزل می‌توانید خانه ای زیباتر از قبل برای خود فراهم کنید.

چه خودتان این کار را انجام دهید و چه یک فرد حرفه ای استخدام کنید، رنگ آمیزی منزل شما یک پروژه گسترده است. اگر تخمین پیمانکار رنگ بیش از حد زیاد است، آیا خودتان حاضرید کار را بر عهده بگیرید؟ صاحبان خانه هایی که از آغاز تابستان نقاشی خانه خود را شروع می‌کنند اغلب تا اواسط تابستان تمام نمی‌شوند. پس باید زمان رنگ آمیزی خانه خود را در نظر بگیرید و متناسب با آن تصمیم گیری کنید.

چرا خانه را نقاشی می‌کنید؟

نقاشی برای فروش در آینده ممکن است به معنای انتخاب یک طرح نقاشی ساختمان باشد که بیشتر از شما برای دیگران جذاب باشد. اما ممکن است شما برای زیبایی خانه خود آن را رنگ آمیزی می‌کنید. در این صورت، طراحی ویلای مدرن شاید بخواهید همان رنگ را دوباره تکرار کنید. این کار باعث سهولت در نقاشی خانه نیز می‌شود. رنگ آمیزی رنگ جدید خانه، یک بازسازی اصلی است که به راحتی قابل برگشت نیست. وقت اضافی را صرف اطمینان از مناسب بودن این رنگ جدید برای خانه خود کنید.

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان

نقاشی خانه را خودتان انجام دهید.

بیشتر صاحبان خانه دوست دارند یک خدمه حرفه ای خانه شان را رنگ آمیزی کند. با این حال، هزینه های چشمگیر مربوط به انجام آن باعث شده که بسیاری از صاحبان خانه ها را وسوسه کند تا به تنهایی این کار را انجام دهند. علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها، وقتی رنگ آمیزی منزل خود را خودتان انجام می‌دهید مزایای غیر منتظره ای برای شما دارد. وقتی هوا مساعد است، نقاشی در فضای باز می‌تواند تقریباً لذت بخش باشد.

اگر ترجیح می‌دهید به جای پاشیدن و اسپری کردن، رنگ آمیزی منزل را با دست انجام دهید، می‌توانید برای مدت کوتاهی وارد پروژه شوید که با برنامه شما مطابقت داشته باشد. هنگام نقاشی، پخش لیست آرامش بخش موزیک های مورد علاقه خود را فراموش نکنید. یکی دیگر از مزایای نقاشی خانه توسط خود شما این است که شروع به دیدن خانه خود از نزدیک و با جزئیات بسیار می‌کنید. مناطقی را که نیاز به اصلاح دارند مشاهده می‌کنید. تا زمانی که در اجرای پروژه نقاشی عجله ندارید، باید برای حل این مسائل وقت بگذارید.

 نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان

استخدام نقاشان حرفه ای

نقاشان حرفه ای معمولاً همراه با دیگر خدمه کار می‌کنند، نقاشی ساختمان نه به صورت جداگانه و تک. این کمک می‌کند تا کار حتی سریعتر پیش رود و با اینکار انتظار می‌رود تاریخ اتمام ظرف چند روز باشد نه ماه ها باشد. نقاشی ساختمان مدرن نقاشان حرفه ای صاحب تمام ابزارهای نقاشی مورد نیاز هستند. برخی از این ابزارها مانند اسپری های رنگی با سرعت بالا، نردبآن های کششی و اغلب داربست ها است که خرید و اجاره آن ها برای صاحبان خانه برای آنها پر هزینه است. نقاشان حرفه ای کار با کیفیت تولید می‌کنند. فقط قبل از استخدام مطمئن شوید که کارهای قبلی آنها را بررسی کرده اید.

انتخاب رنگ منزل

بدون هیچ گونه استدلال، انتخاب رنگ برای خانه بهترین و مهمترین قسمت این پروژه است. خانه هایی که برای فروش در آینده نقاشی می‌شوند، باید بیشترین خریداران را به خود جلب کنند. رنگ های خنثی متناسب با دیگر قسمت های ساختمان بهترین نتیجه را برای این کار دارند. در غیر این صورت، رنگی را که دوست دارید انتخاب کنید و مطمئن شوید که متناسب با سبک خانه شما باشد. نمونه های رنگ را در اندازه های حداقل ۱ کوارت بخرید و این رنگ را حداقل در دو طرف خانه خود بمالید تا رنگ ها را در نور های مختلف ببینید.

۰۹۱۲۳۷۲۳۷۶۳

۰۹۱۴۲۲۵۴۵۴۲

برای اینکه رنگ انتخابی شما به خوبی و یکدست در خانه انجام شود باید به نکاتی توجه کنید.

 1. رطوبت: سطحی را که مستقیم باران به آن می‌خورد، رنگ نکنید. اگر بیرون بارانی است و سطح آن قیمت از خانه که می‌خواهید رنگ کنید خشک است، احتمالاً می‌توانید رنگ آمیزی ساختمان و منزل خود را انجام دهید. هنگامی‌که میزان رطوبت نسبی (RH) به ۵۰ درصد می‌رسد، شما در حال فشار به یک محدوده هستید و رنگ خشک تر می‌شود.
 2. دما : دما بر روند رنگ آمیزی نما و نقاشی ساختمان تأثیر می‌گذارد. آفتاب مستقیم روی سطح هنگام نقاشی ساختمان غرب تهران باعث ترمیم رنگ در موج های غیرجذاب می‌شود. از طرف دیگر، دمای زیر ۳۴ تا ۳۷ درجه فارنهایت به معنای خشک شدن رنگ نیست.
 3. زمان روز و فصل : بهترین زمان برای رنگ آمیزی خارجی بین اواخر صبح (بعد از تبخیر شبنم) و اواسط بعد از ظهر است (آنقدر زود است که اجازه می‌دهد رنگ قبل از افت دما خشک شود). فصل تابستان نقاشی ساختمان به خصوص نقاشی نما را راحت می‌کند.
نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان

 ۰۹۱۲۳۷۲۳۷۶۳

۰۹۱۴۲۲۵۴۵۴۲

۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

 

رضا امیریمشاهده نوشته ها

سلام، با انگشتانم میلیون‌ها کیلومتر اسکرول کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان ادامه داره... یک معمار

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

تماس با ما