نقاشی ساختمان

قیمت نقاشی ساختمان در تهران

 کیفیت عالی با قیمت مناسب در تمامی نقاط تهران و سراسر ایران بازدید رایگان

نقاشی و تزئینات ساختمانی نگین ارس اویم شاهانه باداشتن شماره ثبت اداره ثبت شرکت ها و ۲۰ سال سابقه فعالیت زمینه نقاشی و تزئینات و با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت ، تمام زمینه های نقاشی ساختمان و تمام مکان های دولتی سفارش می پذیرد و تمام زمینه رنگها از جمله: مولتی کالر و بلکا با مناسب ترین قیمت، آکرولیک بدون بوسریع و قابل شستشو روغنی: مات و نیمه مات و براق پلاستیک: پوششی عالی استفاده ازبهترین رنگهای موجود در بازار و آنچه شما ترجیح می دهید پتینه، رومالین، سرامیک، سنگ، کف پوش تعمیرات کلی و جزئی وشومینه و کباب پز دکوراتی خانه سیلر و کیلر کنیتکس راویزکاری گچ بری و نور مخفی با کمترین قیمت رنگهای نیوکالر با نازل ترین قیمت که البته تمام قیمت ها توافقی می باشد که با بودجه مشتری هماهنگ باشد جهت مشاوره تماس بگیرید.

شماره های تماس:

۰۹۱۴۲۲۵۴۵۴۲-۰۹۱۲۳۷۲۳۷۶۳

تیزر تبلیغاتی نگین ارس لیان

تیزر تبلیغاتی نگین ارس لیان

مولتی کالر(زیر کاری رنگ پلاستیک)
۲۲,۰۰۰ – ۲۶,۰۰۰تومان
رنگ اکریلیک با زیرسازی
۲۱,۰۰۰ – ۲۵,۰۰۰تومان
رنگ پلاستیک با زیرسازی
۱۸,۰۰۰ – ۲۳,۰۰۰تومان

رنگ روغن با زیرسازی

۲۳,۰۰۰ – ۲۷,۰۰۰تومان

نقاشی ساختمان

برای اینکه نقاشی ساختمان به خوبی انجام شود باید از رنگ های خوب و مناسب با آن ساختمان و مصالح استفاده شود. پس بیاید قبل از آشنایی با رنگ آمیزی ساختمان، با رنگ ها آشنا شویم. رنگ چیست؟ رنگ ماده ای مایع یا ماستیک است که می‌تواند برای رنگ آمیزی، محافظت و ایجاد بافت روی سطوح اعمال شود. آنها معمولاً به صورت مایع ذخیره می‌شوند و پس از استفاده در یک لایه نازک خشک می‌شوند. برخی از ویژگی هایی که معمولاً از یک رنگ مورد نیاز است شامل موارد زیر است:

۰۹۱۴۲۲۵۴۵۴۲-۰۹۱۲۳۷۲۳۷۶۳

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان

برای اطمینان از بهترین پوشش، با استفاده از واشر فشار، گرد و خاک و گرد و غبار را از خانه پاک کنید. طراحی تخصصی ویلا نکته: از بالا به پایین خانه به روشی نرم و کنترل شده کار کنید و با هر ضربه حدود ۱ متر از دیوار را تمیز کنید. مرحله ۲: ترمیم سطوح آسیب دیده در کل محیط خانه قدم بزنید و سطوح آسیب دیده مانند چوب، سنگ تراشی، فلز یا ساییده شدن گچ را یادداشت کنید. با استفاده از چاقوی پاک کن پرکننده را روی ترک ها یا سوراخ ها بمالید. پس از خشک شدن، با استفاده از بلوک سنباده متوسط ​​شن و ماسه، کمی‌سنباده بزنید. مرحله ۳: رنگ های تکه شده یا شل را بردارید پس از خشک شدن فضای بیرونی هنگام نقاشی ساختمان در محیط خانه قدم بزنید و هر رنگ شل یا تکه شده را دور بیندازید. مرحله ۴: اصلاح نیم بند با استفاده از درز بیرونی هرگونه فاصله بین دیوار ها در خانه مثلا اطراف درها و پنجره ها را پر کنید. مرحله ۵: از درها، پنجره ها و چراغ ها از رنگ شدن محافظت کنید. با استفاده از ورق های پلاستیکی و یا کاغذ و روزنامه از رنگی شدن درها، پنجره ها و وسایل روشنایی خودداری کنید. مرحله ۶: در و پنجره ها را رنگ کنید ورق های پلاستیکی را از درها، پنجره ها و وسایل روشنایی جدا کنید. با استفاده از برس، دو لایه رنگ نیمه براق خارجی به چوب و درها اضافه کنید.

قیمت نقاشی ساختمان

 • رنگ روغن با زیرسازی
  هر متر مربع
  ۲۳,۰۰۰ – ۲۷,۰۰۰تومان
 • رنگ روغن بدون زیرسازی
  هر متر مربع
  ۲۰,۰۰۰ – ۲۳,۰۰۰تومان
 • رنگ پلاستیک با زیرسازی
  هر متر مربع
  ۱۸,۰۰۰ – ۲۳,۰۰۰تومان
 • رنگ پلاستیک بدون زیرسازی
  هر متر مربع
  ۱۶,۰۰۰ – ۱۸,۰۰۰تومان
 • رنگ اکریلیک با زیرسازی
  هر متر مربع
  ۲۱,۰۰۰ – ۲۵,۰۰۰تومان
 • رنگ اکریلیک بدون زیرسازی
  هر متر مربع
  ۱۸,۰۰۰ – ۲۰,۰۰۰تومان
 • مولتی کالر(زیر کاری رنگ پلاستیک)
  هر متر مربع
  ۲۲,۰۰۰ – ۲۶,۰۰۰تومان
 • مولتی کالر(زیر کاری رنگ روغن)
  هر متر مربع
  ۱۸,۰۰۰ – ۲۲,۰۰۰تومان
 • به علت نوسانات قیمت رنگ در بازار این قیمت ها کاملا حدودی میباشد جهت استعلام قیمت روز تماس بگیرید.

  ۰۹۱۴۲۲۵۴۵۴۲-۰۹۱۲۳۷۲۳۷۶۳

 

نقاشی ساختمان دیوار

ویژگی های کمی‌از خانه شما تأثیر بصری فوری مانند نقاشی ساختمان دیوار آن دارد. رنگ فوق العاده اعمال شده خانه شما را جذاب تر می‌کند و به مشخص شدن شخصیت آن کمک می‌کند. برای اینکه به خوبی بتوانید نقاشی ساختمان دیوار و در و پنجره را انجام دهید، بهتر است راه زیر را پیش بگیرید. مرحله ۱: خانه را آماده رنگ آمیزی کنید. قبل از رنگ آمیزی یک خانه جدید با نمای بیرونی گچ، اجازه دهید طراحی ویلای مینیمال هنگام نقاشی ساختمان دیوار ها به خوبی تمیز شوند و گرد و خاک از روی آن ها برداشته شده باشد. اگر در حال رنگ آمیزی یک خانه موجود هستید، دیوارهای خارجی را بازرسی کرده و از نظر برش، لایه برداری، کپک و سایر نقایص اصلاح کنید. با استفاده از محلول سفید کننده کلر با سمپاش باغ، کپک را از بین ببرید. سپس کل قسمت بیرونی را با فشار تمیز کنید تا آلودگی و رنگ قدیمی‌که از بین رفته است پاک شود. مرحله ۲: رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان غرب تهران مهر و موم کردن هرگونه ترک و همچنین درزها امری حیاتی است. این شامل: قاب پنجره، قاب درب، قالب و … است. مرحله ۳: رنگ با کیفیت را انتخاب کنید.

۰۹۱۴۲۲۵۴۵۴۲-۰۹۱۲۳۷۲۳۷۶۳

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان

با خشک شدن رنگ، حلال تبخیر می‌شود و فقط رنگدانه ها و چسب ها باقی می‌ماند. این مواد به عنوان جامدات حجمی‌شناخته می‌شوند. رنگهای با کیفیت بالاتر به طور کلی در مواد جامد حجمی‌بیشتر هستند. همچنین ممکن است اتصال دهنده های بهتری داشته باشند که باعث می‌شود رنگدانه ها مدت بیشتری در جای خود بمانند. این دوام را بهبود می‌بخشد. برای تعیین درصد حجم جامد در مارک رنگ، وب سایت تولید کننده را بررسی کنید یا از توزیع کننده محلی خود یک صفحه مشخصات فنی بخواهید. به طور کلی، رنگ های دارای برچسب “پرمیوم” یا “فوق العاده برتر” احتمالاً از نظر حجم جامد بیشتر از مارک های ارزان قیمت هستند.

 نمونه کار نقاشی ساختمان

وقتی صحبت از انتخاب رنگ می‌شود، انتخاب های زیادی وجود دارد که تصمیم گیری می‌تواند طاقت فرسا باشد. اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، مدتی را با رانندگی در محله خود بگذرانید تا ببینید چه چیزهایی شما را مجذوب خود می‌کند. بخاطر داشته باشید که رنگهای پر جنب و جوش زودتر از رنگهای خاموش کمرنگ می‌شوند. در ادامه مقاله با رنگ های مختلف و تاثیر آن ها بیشتر آشنا می‌شوید. عناصر سبک خانه خود را حتماً در نظر بگیرید – رنگی را انتخاب کنید که مواد سقف و هرگونه لهجه های آجری یا سنگی را تکمیل کند. ساخت ویلا کلاسیک اگر در تصمیم گیری بین دو سایه مشکل دارید، نمونه هایی از بوم را در بخشی از نمای بیرونی خانه خود نقاشی کنید. در زمآن های مختلف روز به نتیجه نگاه کنید تا ببینید کدام یک را بیشتر دوست دارید.

روش ایده آل برای رنگ آمیزی دیوارهای خارجی، اسپری کردن رنگ و برگشت به عقب است. این روش به دو نفر نیاز دارد. یکی از آن ها باید اسپری رنگ را روی دیوار ها برای سریع و یکنواخت بپاشد و فرد دیگر پشت سرش می‌رود و غلتکی را روی رنگی که تازه اسپری شده است می‌زند. این کار یکنواختی ایجاد می‌کند، به ویژه در سطوح با بافت مانند گچ. اگر بودجه شما اجازه می‌دهد، پس از مدت زمان خشک توصیه شده، یک لایه دوم بزنید. رنگ های خاموش بهتر از رنگ های روشن پوشش می‌دهند. برای سایه های پر جنب و جوش، ممکن است فقط برای داشتن رنگ کامل، به کت دوم نیاز داشته باشید.

رنگ و نقاشی ساختمان

برای اینکه ساختمان شما زیباتر به نظر برسد، باید به رنگی که برای رنگ آمیزی آن استفاده می‌کنید توجه داشته باشید. در اینجا ۱۰ تا از بهترین رنگ ها ر ا برای رنگ آمیزی فضای بیرون از خانه به شما معرفی می‌کنیم. انتخاب رنگ بیرونی مناسب می‌تواند بسیار مهم باشد. از لحاظ برداشت اول حتی از درب ورودی و سرسرای شما نیز مهمتر است. چه در مورد ترکیب پایه و کرکره یا فقط یک سایه متناسب با کل خانه تصمیم گرفته باشید، طراحی باغ ویلا ما در اینجا هستیم تا برخی موارد دلخواه کلاسیک را به شما معرفی کنیم تا به شما کمک کند تا در مورد رنگ مناسب خانه خود تصمیم بگیرید. خیلی به این که چه رنگی انتخاب می‌کنید، فکر کنید چرا که این باید شخصیت خانه و همچنین خانواده شما را نشان دهد.

بیایید به انواع رنگ ها نگاهی بیاندازیم!

 نقاشی ساختمان و دکوراسیون داخلی

قهوه ای شکلاتی به اندازه کافی تاریک است اما دیدش نسبت طراح ویلا به رنگ مشکی کمتر خشن است و معمولا مورد علاقه مردم است و حال و هوای دلنشینی دارد. در خانه های بزرگتر بسیار زیبا به نظر می‌رسد و حتی با سبزه های ملایم و سفیدهای خامه ای برای یک سبک طبیعی پایین خانه بسیار مناسب به نظر می‌رسد. ابریشمی، آبی آسمانی. شاد، در عین حال آرام و آرامش بخش است. همه آبی را دوست دارند. این یادآور اقیانوس، آسمان است و احساسات را برای اثر آرام بخش متعادل می‌کند و مطمئناً محله را زیباتر می‌کند. خامه ای، سفید. رنگ روشن برای داخل خانه مناسب است و برای قسمت بیرونی با سفید خامه ای و رنگ شیری همراه شود منظره زیبایی را برای شما به ارمغان می‌آورد. طبیعی، سبز گرم. این رنگ سبز آرام برای یادآوری یک روز تند و پاییز در جنگل مناسب هستند. اگر به سمت فضاهای روستایی می‌روید، این رنگ الهام گرفته از نعمت است و این می‌تواند بهترین انتخاب برای بیرون خانه شما باشد. هازی، خاکستری مرموز. رنگهای خنثی مثل خاکستری است. این سبک هنوز دارای آن جنبه مرموز است که باعث می‌شود همه احساس خوش آمد گویی و هیجان کنند. شاد، زرد. یک رنگ کلاسیک برای خانه کلاسیک، رنگ زرد باعث لبخند همه می‌شود. شاید بهترین لباس برای پوشیدن اتاق خواب شما نباشد اما مطمئناً در بیرون از خانه و رنگ آمیزی ساختمان شما با این رنگ باعث می‌شود که خانه بدرخشد. پر جنب و جوش، قرمز آجری. بسیاری از مردم خانه خود را فقط با رنگ قرمز و آجری رنگ آمیزی می‌کنند، طراحی ویلا باغ اما این شما هستید که تصمیم میگیرید که خانه شما با این رنگ در محله جذابیت داشته باشد یا خیر. پررنگ، سیاه نیمه شب. همه عاشق رنگ مشکی هستند، این کلاسیک ترین رنگ از همه رنگ هاست! نقاشی ساختمان مدرن و اگر درست انجام شود، پیچیده ترین راه برای نقاشی ساختمان و رنگ آمیزی منزل شما است. رنگ کردن پنجره ها به رنگ سفید باعث جذابیت هرچه بیشتر آن می‌شود. شنی، بژ ساحلی. رنگ آرام، برای دوستداران ساحل یا کسانی که در نزدیکی آب زندگی می‌کنند بسیار مناسب است. رنگ خاکستری خنثی. رنگ تقریبا خاکستری باعث آرامش خانه شما می‌شود.

۰۹۱۴۲۲۵۴۵۴۲-۰۹۱۲۳۷۲۳۷۶۳

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان

انواع نقاشی ساختمان

رنگ در هر پروژه بهسازی منزل و نقاشی ساختمان نقشی اساسی دارد. رنگ ها می‌توانند نمای داخلی و خارجی خانه ها را از کسل کننده بودن به یک خانه جدید بعد از نقاشی ساختمان و نقاشی منزل تبدیل کنند. بنابراین، دانش کامل در مورد انواع نقاشی ساختمان به شما کمک می‌کند تا پروژه نقاشی را مطابق با ترجیح کاربران از نظر اقتصادی طی کنید.

 1. نقاشی ساختمان برای محافظت از مصالح
 2. نقاشی ساختمان برای زیبایی بیشتر ساختمان

انواع مختلف رنگ مورد استفاده در خدمات ساختمانی عبارتند از:

رنگ روغن: رنگ های روغنی عمدتا در دیوارهای داخلی هنگام نقاشی ساختمان های مسکونی اعمال می‌شود. این رنگها معمولاً در سه لایه، یعنی آستر، زیرپوش و پوشش نهایی اجرا می‌شوند. رنگ های روغن عمدتا در دو نوع براق و مات موجود است. طراحی لنداسکیپ ویلا رنگ روغنی براق بر روی سطوح صاف اعمال می‌شود. از طرف دیگر، رنگ مات به سطحی اعمال می‌شود که دارای لرزش است و نمی‌تواند توسط بتونه پوشانده شود. بهترین نکته در مورد رنگ روغن این است که این رنگ دوام بیشتری دارد.

نقاشی طرح سنگ

نقاشی طرح سنگ

نقاشی نما

نقاشی مینا: این یکی دیگر از گزینه های محبوب نقاشی برای فضای داخلی ساختمان است که به دلیل گستردگی در دسترس بودن. علاوه بر این، در بسیاری از موارد، از رنگ آمیزی ساختمان با رنگ مینا نیز در طراحی ساختمان استفاده می‌شود. جدا از آن، از رنگ مینا به طور گسترده ای در درها، روکش ها، پاسیوها و ایوآن ها استفاده می‌شود و می‌توان از آن در سطوحی مانند سنگ ها، گچ، بتن، فلز، سرامیک و شیشه استفاده کرد. بهترین چیز در مورد رنگ مینا این است که این رنگ هم به صورت آلکید و هم با تغییرات پایه روغن موجود است. نکته جالب دیگر در مورد رنگ مینا این است که می‌توان آن را به راحتی خشک و تمیز کرد.

رنگ قیر: این رنگ بیشتر برای رنگ آمیزی سطوحی مانند ورق های فلزی استفاده می‌شود. این نوع رنگ عمدتا برای ضد آب کردن پایه های بتن، ضد آب کردن سطوح چوبی، آماده سازی سطح مقاوم در برابر زنگ زدگی برای مخازن و فلزات، بتونه کاری زیراندازها قبل از نصب غشاهای قیری استفاده می‌شود.

 خدمات نقاشی ساختمان

نقاشی با سیمان: از این نوع مواد رنگی به طور گسترده ای برای رنگ آمیزی دیوارهای آجری خشن استفاده می‌شود. بنابراین، این رنگ نقش مهمی‌در خدمات نقاشی خارجی دارد. این رنگ به صورت پودر موجود است که لازم است قبل از استفاده با آب مخلوط شود. از رنگ سیمان با دوام و ضد آب، به طور گسترده ای برای رنگ آمیزی سطوح ناهموار در نمای خارجی ساختمان استفاده می‌شود. علاوه بر این، با استفاده از دو لایه رنگ سیمانی، می‌توان سطوح مستعد رطوبت را رنگ آمیزی کرد.

نقاشی رنگ پلاستیک: این نوع مواد رنگی شامل انواع مختلف پلاستیک به عنوان پایه و آب به عنوان رقیق تر است. به دلیل در دسترس بودن طیف گسترده ای از رنگها و ظاهر و احساس جذاب ارائه شده، این نوع رنگ بیشتر در رنگ آمیزی فضای داخلی هنگام نقاشی ساختمان مدرن استفاده می‌شود. علاوه بر این، این نوع رنگ اغلب برای نقاشی فضای داخلی فضاهای تجاری مانند نمایشگاه ها، سالن های نمایش و غیره استفاده می‌شود.

هزینه نقاشی ساختمان

هزینه نقاشی ساختمان به عوامل مختلفی بستگی دارد که در هزینه رنگ آمیزی ساختمان تاثیر می‌گذارد. این موارد عبارتند از:

 • نقش مصالح در میزان هزینه نقاشی ساختمان
 • تاثیر دستمزد نقاش در میزان قیمت نقاشی ساختمان
 • تاثیر نوع رنگ در میزان قیمت نقاشی ساختمان

همچنین نوع رنگ برای نقاشی ساختمان مدرن یا دلخواه شما مسئله مهمی در هزینه های نقاشی ساختمان در تهران دارد. نقش مصالح در میزان هزینه نقاشی ساختمان مصالح ساختمانی شامل قسمت روغن زدن دیوارها و بتونه کاری می‌شود و با توجه به قیمت مصالح، هزینه نقاشی ساختمان غرب تهران متغیر است. تاثیر دستمزد نقاش در میزان قیمت نقاشی ساختمان تهران نقاشان با توجه به متراژ محل مورد نظر (دیوارها و سقف) مبلغی را به عنوان دستمزد در نظر می‌گیرند. به هرحال برای اینکه به یک نقاشی تمیز دست پیدا کنید، باید از فردی که به درستی این کار را انجام می‌دهد استفاده کنید. تاثیر نوع رنگ در میزان قیمت نقاشی ساختمان تهران رنگ کردن یک محل با رنگ های مختلف روغنی، پلاستیکی و … انجام می‌شود قیمت نقاشی ساختمان در تهران و با توجه به نوع آن، مبلغ رنگ و هزینه رنگ آمسیزی ساختمان نیز نیز متغیر می‌شود.

رنگ آمیزی منزل

رنگ آمیزی منزل یکی از بهترین کارهایی است که می‌توانید برای تقویت جذابیت خانه و افزایش ارزش فروش مجدد آن و حتی بیشتر از آنچه که در خانه دوست دارید به شما کمک کند. اما اگر این کار را به اشتباه انجام دهید، می‌تواند فقط هزینه اضافی برای شما قلمداد شود. با رویکردی آگاهانه در رنگ آمیزی منزل می‌توانید خانه ای زیباتر از قبل برای خود فراهم کنید.

 نحوه ترکیب رنگ اکریلیک با آب

چه خودتان این کار را انجام دهید و چه یک فرد حرفه ای استخدام کنید، رنگ آمیزی منزل شما یک پروژه گسترده است. اگر تخمین پیمانکار رنگ بیش از حد زیاد است، آیا خودتان حاضرید کار را بر عهده بگیرید؟ صاحبان خانه هایی که از آغاز تابستان نقاشی خانه خود را شروع می‌کنند اغلب تا اواسط تابستان تمام نمی‌شوند. پس باید زمان رنگ آمیزی خانه خود را در نظر بگیرید و متناسب با آن تصمیم گیری کنید.

چرا خانه را نقاشی می‌کنید؟

نقاشی برای فروش در آینده ممکن است به معنای انتخاب یک طرح نقاشی ساختمان باشد که بیشتر از شما برای دیگران جذاب باشد. اما ممکن است شما برای زیبایی خانه خود آن را رنگ آمیزی می‌کنید. در این صورت، طراحی ویلای مدرن شاید بخواهید همان رنگ را دوباره تکرار کنید. این کار باعث سهولت در نقاشی خانه نیز می‌شود. رنگ آمیزی رنگ جدید خانه، یک بازسازی اصلی است که به راحتی قابل برگشت نیست. وقت اضافی را صرف اطمینان از مناسب بودن این رنگ جدید برای خانه خود کنید.

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان

نقاشی خانه را خودتان انجام دهید.

بیشتر صاحبان خانه دوست دارند یک خدمه حرفه ای خانه شان را رنگ آمیزی کند. اجرای ویلا با این حال، هزینه های چشمگیر مربوط به انجام آن باعث شده که بسیاری از صاحبان خانه ها را وسوسه کند تا به تنهایی این کار را انجام دهند. علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها، وقتی رنگ آمیزی منزل خود را خودتان انجام می‌دهید مزایای غیر منتظره ای برای شما دارد. وقتی هوا مساعد است، نقاشی در فضای باز می‌تواند تقریباً لذت بخش باشد. اگر ترجیح می‌دهید به جای پاشیدن و اسپری کردن، رنگ آمیزی منزل را با دست انجام دهید، می‌توانید برای مدت کوتاهی وارد پروژه شوید که با برنامه شما مطابقت داشته باشد. هنگام نقاشی، پخش لیست آرامش بخش موزیک های مورد علاقه خود را فراموش نکنید. یکی دیگر از مزایای نقاشی خانه توسط خود شما این است که شروع به دیدن خانه خود از نزدیک و با جزئیات بسیار می‌کنید. مناطقی را که نیاز به اصلاح دارند مشاهده می‌کنید. تا زمانی که در اجرای پروژه نقاشی عجله ندارید، باید برای حل این مسائل وقت بگذارید.

 نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان

استخدام نقاشان حرفه ای

نقاشان حرفه ای معمولاً همراه با دیگر خدمه کار می‌کنند، نقاشی ساختمان نه به صورت جداگانه و تک. این کمک می‌کند تا کار حتی سریعتر پیش رود و با اینکار انتظار می‌رود تاریخ اتمام ظرف چند روز باشد نه ماه ها باشد. نقاشی ساختمان مدرن نقاشان حرفه ای صاحب تمام ابزارهای نقاشی مورد نیاز هستند. برخی از این ابزارها مانند اسپری های رنگی با سرعت بالا، نردبآن های کششی و اغلب داربست ها است که خرید و اجاره آن ها برای صاحبان خانه برای آنها پر هزینه است. نقاشان حرفه ای کار با کیفیت تولید می‌کنند. فقط قبل از استخدام مطمئن شوید که کارهای قبلی آنها را بررسی کرده اید.

انتخاب یک رنگ

بدون هیچ گونه استدلال، انتخاب رنگ برای خانه بهترین و مهمترین قسمت این پروژه است. طراحی تالار عروسی خانه هایی که برای فروش در آینده نقاشی می‌شوند، باید بیشترین خریداران را به خود جلب کنند. رنگ های خنثی متناسب با دیگر قسمت های ساختمان بهترین نتیجه را برای این کار دارند. در غیر این صورت، رنگی را که دوست دارید انتخاب کنید و مطمئن شوید که متناسب با سبک خانه شما باشد. نمونه های رنگ را در اندازه های حداقل ۱ کوارت بخرید و این رنگ را حداقل در دو طرف خانه خود بمالید تا رنگ ها را در نور های مختلف ببینید.

۰۹۱۴۲۲۵۴۵۴۲-۰۹۱۲۳۷۲۳۷۶۳

 قیمت نقاشی ساختمان در سال ۱۴۰۰

به علت نوسانات در بازار خواهشمندیم تماس بگیرید، برای اینکه رنگ انتخابی شما به خوبی و یکدست در خانه انجام شود باید به نکاتی توجه کنید. رطوبت: سطحی را که مستقیم باران به آن می‌خورد، رنگ نکنید. اگر بیرون بارانی است و سطح آن قیمت از خانه که می‌خواهید رنگ کنید خشک است، احتمالاً می‌توانید رنگ آمیزی ساختمان و منزل خود را انجام دهید. هنگامی‌که میزان رطوبت نسبی (RH) به ۵۰ درصد می‌رسد، شما در حال فشار به یک محدوده هستید و رنگ خشک تر می‌شود. دما : دما بر روند رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان تأثیر می‌گذارد. آفتاب مستقیم روی سطح هنگام نقاشی ساختمان غرب تهران باعث ترمیم رنگ در موج های غیرجذاب می‌شود. از طرف دیگر، دمای زیر ۳۴ تا ۳۷ درجه فارنهایت به معنای خشک شدن رنگ نیست. زمان روز و فصل : بهترین زمان برای رنگ آمیزی خارجی بین اواخر صبح (بعد از تبخیر شبنم) و اواسط بعد از ظهر است (آنقدر زود است که اجازه می‌دهد رنگ قبل از افت دما خشک شود). فصل تابستان نقاشی ساختمان به خصوص نقاشی خارجی را راحت می‌کند.

هزینه های نقاشی ساختمان در تهران (قسمت خارجی منزل)

برای رنگ آمیزی بیرونی خانه، تخمین هزینه ها ساده است. نقاشی ساختمان مدرن به این دلیل که اکثر قریب به اتفاق هزینه ها به دو ماده اختصاص داده شده است – رنگ و نقاش – و تعیین این مواد به راحتی با ماشین حساب انجام می‌شود.

نکات و نکات مربوط به نقاشی خانه

قبل از شروع به رنگ آمیزی خانه خود، از این نکات استفاده کنید تا پروژه روانتر شود:

 • فقط به این دلیل که رنگ می‌تواند سوراخ ها و شکاف های جزئی را پر کند، طراحی ویلا و اصول طراحی ویلا به این معنی نیست که نباید به سوراخ ها و خراشیدگی ها توجه کنید. در عوض، وقت بگذارید تا آن سوراخ ها و ترک ها را به طور مناسب با بتونه یا پرکننده، پر کنید.
 • اگر خودتان نقاشی می‌کنید، یک ترفند ذهنی این است که هر طرف خانه را به عنوان یک پروژه جداگانه در نظر بگیرید. با شکستن قیمت های خانه به پروژه های کوچکتر، احساس دلهره کمتری خواهید کرد و رنگ آمیزی بهتر انجام می‌شود.

نحوه ترکیب رنگ اکریلیک با آب 

جهت ترکیب لطفا با ما تماس بگیرید. تمام قسمت های خانه را که رنگ آمیزی شده اند اندازه بگیرید و یادداشت کنید. قیمت نقاشی ساختمان در تهران برای اندازه گیری فاصله و ارتفاع دیواره از دستگاه اندازه گیری لیزر استفاده کنید و این دو را ضرب کنید تا اندازه گیری های منطقه ایجاد شود. پنجره ها و درها را کم کنید. با اندازه گیری نوار، اندازه وسایل کوچکتر را که باید نقاشی شوند، مانند قسمتهای زیر سقف (لبه های جلو)، کوبولا ها، شیروانی ها و نرده ها را پیدا کنید. برای رنگ آمیزی پنجره و درب اگر رنگ دیگری داشته باشید، باید یک اندازه گیری جداگانه انجام دهید. ۱۰٪ رنگ بیشتر بخرید تا ضایعات را حساب کنید.

 قیمت نقاشی ساختمان در سال ۹۸

برداشتن موانع جزئی مانند پریزهای خانه، صندوق پستی، ضمیمه هایی مانند بندها، نقاشی ساختمان مدرن دوربین های امنیتی و چراغ ها کار رنگ آمیزی شما را بسیار آسان تر می‌کند. از بین بردن انسدادهای بزرگ مانند ناودان فقط درصورتی که قصد رنگ آمیزی فاشیا را داشته باشید ضروری است. اگر انسداد دارید که برداشتن آن بسیار دشوار است یا در صورت برداشته شدن ممکن است به خانه آسیب برساند، آنها را با ورق پلاستیک بپیچید و با استفاده از نوار نقاش محکم کنید. سعی کنید سرامیک ها نیز با پارچه یا کاغذ یا روزنامه بپوشانید تا رنگی نشوند.

۰۹۱۴۲۲۵۴۵۴۲-۰۹۱۲۳۷۲۳۷۶۳

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان

مشکلات عمده را برطرف کنید

نقاشی خانه خود پاداش غیر منتظره ای به شما می‌دهد: یک نمای جدید از خانه شما. پس اکنون زمان برطرف کردن مشکلات مختلف خانه از جمله اصلاح برش پنجره شکسته یا خراب، تعویض قطعات خراب، تغییر سنگ تراشی پایه های شکسته و موارد دیگر است.

رنگ های شل شده را بردارید

رنگ موجود پوسته شده یا برآمده را بردارید چرا که در این صورت برای نگه داشتن پوشش بعدی بسیار ضعیف است پس باید برداشته شود. از تراش دهنده های رنگ در طیف وسیعی از اندازه ها و اسلحه گرم استفاده کنید. نقاشی ساختمان یک پارچه قطره ای دقیقاً زیر ناحیه قرار داده و به آرامی‌به قسمت پوسته پوسته شدن فشار دهید. فشار دهید تا رنگ مقاومت کند، قسمت باقیمانده رنگ را بیرون آورده و دور بریزید.

آموزش رنگ کردن دیوار با اسپری رنگ

از نقاش حرفه ای استفاده کنید. شستن خانه با دست خسته کننده است اما بهترین نتیجه را دارد. نقشه ساخت ویلا گرچه بیشتر افراد حرفه ای از شیلنگ برای تمیز کردن خانه و دیوار های آن استفاده می‌کنند. اسپری را به گسترده ترین حالت تنظیم کنید. از بالا شروع کنید و به آرامی‌در ردیف های افقی به سمت پایین کار کنید. بعد از خشک شدن کامل خانه، پنجره ها، درها، چراغ ها، دریچه ها و هر چیز دیگری را که قبلاً برداشته نشده و رنگ نمی‌شود، کاغذ بچسبانید.

۰۹۱۴۲۲۵۴۵۴۲-۰۹۱۲۳۷۲۳۷۶۳

نقاشی ویلا

نقاشی ویلا

 آموزش رنگ آمیزی دیوار

برای اینکه بعد از اسپری کردن رنگ خوب و یکدست شود، طراحی داخلی مطب نقاشی ساختمان مدرن بهتر از از کسی کمک بگیرید که بعد از شما با یک غلتک روی رنگ اسپری شده بکشد تا رنگ به صورت یکدست از بالا تا پایین را بپوشاند. این تکنیک که به عنوان نورد برگشت شناخته می‌شود،و توسط نقاشان حرفه ای انجام می‌شود.

 

نقاشی ساختمان

آموزش رنگ آمیزی طرح کاغذ دیواریآموزش طرح های جدید نقاشی ساختمانآموزش نقاشی ساختمانآموزش نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیکاصول رنگ آمیزی ساختمانانواع رنگ آمیزی ساختمانانواع نقاشی ساختمانبازاریابی نقاشی ساختمانبهترین رنگ های ساختمانیبهترین نقاشجدیدترین مدل نقاشی ساختماندانلود عکس نقاشی ساختمانرنگ آمیزی برجرنگ آمیزی خانه نقاشیرنگ آمیزی خانه های کوچکرنگ آمیزی سقف منزلرنگ آمیزی فانتزی دیواررنگ آمیزی نمارنگ اکریلیکرنگ پلاستیکرنگ دیوار منزلرنگ روغنیرنگ شبیه کاغذ دیواریرنگ طرح کاغذ دیواری پذیراییرنگ طرح کاغذ دیواری مشهدرنگ کار حرفه ایرنگ نمارنگ و نقاشی ساختمانرنگکاری اپوکسی کف ساختمانرنگکاری نماساختمان طرح نقاشی دیوارسایت نقاشی ساختمانشماره نقاششماره نقاشی ساختمانطرح جدید نقاشی ساختمانطرح کاغذ دیواریطرح کاغذ دیواری با رنگ روغنیطرح نقاشی ساختمانطرح نقاشی ساختمان مدرنطرح های جدید رنگ آمیزی ساختمانطرح های جدید نقاشیعکس نقاشی ساختمانعکس نقاشی ساختمان جدیدعکس نقاشی ساختمان کودکانهعکس نقاشی کناف ساختمانغلطک طرح کاغذ دیواری دیجی کالاقیمت انواع رنگ ساختمانقیمت غلطکقیمت غلطک طرح دار بدون مخزنقیمت نقاشی ساختمانکاتالوگ نقاشی ساختمانمدل رنگ آمیزی پذیراییمدل رنگ امیزی خانهنقاش حرفه اینقاش در تهراننقاش در کرجنقاشینقاشی اتاق خواب کودکنقاشی برجنقاشی پتینه کارینقاشی پتینه کاری ساختمان در ونکنقاشی خانه قدیمینقاشی خانه ویلایینقاشی درب آپارتماننقاشی ساختماننقاشی ساختمان با رنگ هادی و سحرنقاشی ساختمان تهراننقاشی ساختمان در پونکنقاشی ساختمان در تهراننقاشی ساختمان در ولنجکنقاشی ساختمان درجه یکنقاشی ساختمان دیوارنقاشی ساختمان دیوار تهراننقاشی ساختمان دیوار کرجنقاشی ساختمان سادهنقاشی ساختمان طرح کاغذ دیوارینقاشی ساختمان غرب تهراننقاشی ساختمان قیمتنقاشی ساختمان مدرننقاشی ساختمانی در غرب تهراننقاشی ساختموننقاشی ساده دخترانهنقاشی کودکانه سادهنقاشی مدرن ساختماننقاشی منزلنقاشی منزل در الهیهنقاشی منزل در شهریارنقاشی نمانقاشی نما در منطقه 4 تهراننقاشی نماکارنماکارنمونه رنگ ساختماننمونه کار نقاشی ساختماننمونه کارهای نقاشی ساختمانهزینه رنگ آمیزیهزینه رنگ منزلهزینه رنگ نماهزینه نقاشیهزینه نقاشی ساختمان

۲۴ دیدگاه

 • وقتش رسیده که خودت مدیر کسب و کارت باشی
  ناجی سافت ، تنها ارائه دهنده راهکارهای هوشمند بین المللی در ایران
  – طراحی وبسایت های هوشمند شخصی ، فروشگاهی
  – طراحی اپلیکیشن های پیشرو با قابلیت نصب برروی تمام سیستم های عامل
  (بدون تاثیرپذیری از تحریم)
  – ارائه راهکارهای فروش انلاین و دیجیتال مارکتینگ
  – اموزش زبان های برنامه نویسی به صورت پروژه محور
  در کنار شما هستیم

 • سلام
  رنگی داریم که هم زود تموم بشه و هم بدون بو باشه ؟ همسایمون ۱ ماه پیش رنگ آمیزی کرد اصلا اصلا بو نداشت. خونه ۸۰ متری رو در عرض ۴ روز جمعش کردن.

  • سلام خانم خیری عزیز
   بله داریم اسمش اکریلیک هستش ، هم کار زود جمع میشه هم بدون بو هستش ، ۸۰ متری حداقل ۶ روز کار داره. کار خوب با کیفیت بالا. در خدمتیم.

 • با سلام ، ضمن تشکر از خدمات شما ، بنده محسنی مدیر ساختمان لاله هستم، ما یک پروژه مجتمع مسکونی و تجاری ۱۰ طبقه در غرب تهران داریم ، از شما بزرگوار خواهشمندیم جهت بازدید اقدامات لازم را انجام دهید ، رنگ آمیزی کل نما ، لابی مجتمع ، و محوطه ، حدودا ۷ واحد هم میخوان رنگ آمیزی داخلی کنند .
  سپاس
  محسنی
  شماره تماس ……..

  • با سلام و احترام
   آقای محسنی عزیز ، همکاران در اولین فرصت با شما تماس گرفته و اقدامات لازم را انجام خواهند داد، ما در خدمتیم.
   با عرض معذرت طبق قوانین وبسایت شماره شما پاک کردید.

  • سلام ، قیمت پلاستیک به سقف شما بستگی دارد ، لطفاً جهت هماهنگی برای بازدید از پروژه شما با شماره تماس ۰۹۱۲۳۷۲۳۷۶۳تماس حاصل فرمائید.

  • با سلام و احترام
   ممنون از انتخاب گروه ما ، قیمت ها در بخش توضیحات بالای همین صفحه قابل مشاهده هست ، در صورت نیاز با شماره تماس ۰۹۱۲۳۷۲۳۷۶۳ تماس حاصل فرمائید ، سپاس از شما

  • دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   تماس با ما