نقشه آپارتمان 70 متری

نقشه آپارتمان 70 متری


نقشه آپارتمان ۷۰ متری

به گزارش بازار کار ساخت خانه اویم شاهانه: طراحی نمودن نقشه آپارتمان ۷۰ متری به پیچیدگی طراحی خانه های کوچک نیست. اما در صورت عدم رعایت اصول طراحی در نقشه آپارتمان ۷۰ متری ممکن است زیبایی و عملکرد فضا به شدت مختل شود. البته در صورتی که نقشه آپارتمان ۷۰ متری به صورت دو خوابه طراحی شود، رعایت نمودن اصول طراحی اهمیت بیشتری پیدا می کند. به همین دلیل مهندسین ما با تخصص و تجربه در زمینه طراحی داخلی آپارتمان های متنوع، بهترین طراحی را در نقشه آپارتمان ۷۰ متری شما اجرا خواهند نمود.

کابینت

کابینت

نقشه آپارتمان 70 متری

نقشه آپارتمان ۷۰ متری

فضاهای طراحی شده در نقشه آپارتمان ۷۰ متری

در صورتی که آپارتمان های ۷۰ متری به صورت اصولی طراحی شوند، هزینه ویلا در شمال قطعا می توان تمامی فضاهای مورد نیاز یک خانه را در طراحی داخلی آن اجرا نمود. اما نکته قابل توجه در رابطه با طراحی داخلی این خانه ها، استفاده نمودن از تکنیک های تلفیق و در عین حال تفکیک فضاها است. به طور مثال برای اجرای فضای ناهارخوری قطعا نمی توان ۲۰ متر از فضای یک خانه ۷۰ متری را به فضای ناهارخوری اختصاص داد. اما می توان در امتداد آشپزخانه و در یک فضای ۵ تا ۶ متری فضای ناهارخوری را اجرا نمود.

نقشه آپارتمان 70 متری

نقشه آپارتمان ۷۰ متری

ویلا دوبلکس کوچک همچنین بهتر است فضای نشیمن و پذیرایی در یک بخش از خانه طراحی شوند و تفکیک آن ها با استفاده از تفاوت مبلمان، پارکت، رنگ دیوارها و … انجام شود. به طور کلی در صورتی که خانه ۷۰ متری به درستی و با استفاده از تکنیک های اصولی طراحی شود، به راحتی می توان تمامی فضاهای مورد نیاز یک خانه ایده آل مانند ناهارخوری، اتاق کار، اتاق خواب مستر، فضای نشیمن و پذیرایی، آشپزخانه، ورودی و … را به صورت نرمال و استاندارد طراحی نمود. برای بزرگ تر نشان دادن فضا و همچنین ایجاد حس صمیمیت و دلگرمی در این خانه ها می توانید از رنگ های خنثی مانند سفید یا خاکستری روشن، در کنار عناصر گرم مانند چوب و گیاهان طبیعی استفاده نمایید.

نقشه آپارتمان 70 متری

نقشه آپارتمان ۷۰ متری

گچ گیپتون

نقشه آپارتمان 70 متری

نقشه آپارتمان ۷۰ متری

ضوابط پارکینگ

نقشه آپارتمان 70 متری

نقشه آپارتمان ۷۰ متری

نقشه آپارتمان 70 متری

نقشه آپارتمان ۷۰ متری

 

مقالات پیشنهادی برای مطالعه : 

کاتالوگ نقاشی بلکا

کاتالوگ کنیتکس

طراحی مزون

دکوراسیون آرایشگاه

هزینه ویلا شمال

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره