نقشه آپارتمان ۵۰ متری

آپارتمان 50 متری

آپارتمان 50 متری


تبلیغات

تبلیغات

سقف بابل دکbazsazi min

نقشه آپارتمان ۵۰ متری

به گزارش بازار کار ساخت خانه اویم شاهانه: نقشه آپارتمان ۵۰ متری نیاز به دقت و مهارت بسیار بالایی دارد. زیرا در طراحی نقشه آپارتمان ۵۰ متری کوچک ترین فضای پرتی می تواند عملکرد فضا را به شدت مختل نماید. به همین دلیل است که طراحی هر متر مربع از این آپارتمان ها باید به درستی و با استفاده از تکنیک های اصولی در نقشه کشی طراحی شود. در صورتی که نقشه آپارتمان ۵۰ متری به درستی طراحی شود، عملکرد فضا به گونه ای خواهد بود که کوچکی متراژ آپارتمان را احساس نخواهید کرد. مهندسین ما با آگاهی کامل نسبت به اصول طراحی آپارتمان می توانند با حفظ عملکرد در کنار جلوه بصری فوق العاده، بهترین و ایده آل ترین نقشه آپارتمان ۵۰ متری را به شما ارائه دهند.

ads1

ads1

اجرا و ساخت کانال هوا تهیه  * نصب فلاشینگ نما * ساخت و نصب دریچه * ساخت و نصب هود استیل و گالوانیزه *ساخت و نصب پلنیوم باکس * ساخت فلنچ اهنی و گالوانیزه * ساخت کانال های پیش ساخته

 
نقشه آپارتمان 50 متری

نقشه آپارتمان ۵۰ متری

نکات کلیدی در طراحی نقشه آپارتمان ۵۰ متری

  • استفاده نمودن از شلف و کمدهای کم عرض دیواری در قسمت های مختلف آپارتمان می تواند موجب افزایش فضای نگهداری از وسایل شود. البته بهتر است این کمدها همرنگ دیوار طراحی شوند.
  • نورهای طبیعی نیز می توانند تاثیر بسیار زیادی در بزرگ تر دیده شدن آپارتمان داشته باشند. هزینه ویلای پیش ساخته به همین دلیل بهتر است تا جای ممکن از نورگیرهای طبیعی در تمامی فضاهای آپارتمان استفاده شود. در صورتی که امکان تعبیه نورگیر طبیعی وجود ندارد. باید از تکنیک های اصولی جهت اجرای نورپردازی مصنوعی استفاده نمود.
  • پلان آپارتمان 50 متری

    پلان آپارتمان ۵۰ متری

    استفاده نمودن از رنگ های تیره به طور گسترده موجب کوچک تر دیده شدن آپارتمان می شود. به همین دلیل در طراحی آپارتمان های کوچک به هیچ عنوان نباید رنگ غالب را تیره انتخاب نمود. بهترین رنگ برای خانه های کوچک سفید است. زیرا علاوه بر بزرگ تر نشان دادن خانه، از آشفتگی و شلوغ دیده شدن فضاها نیز جلوگیری می نماید.

  • برای پیشگیری از بهم ریختگی آشپزخانه و دلباز تر دیده شدن آن نیز بهتر است طول تمامی کابینت های دیواری تا سقف ادامه پیدا کنند. همچنین فضای زیر کابینت های زمینی نیز به صورت کشو طراحی شوند.
آپارتمان 50 متری

آپارتمان ۵۰ متری

 

2 ads

۲ ads

فروش متعلقات تهویه * فروش لوله های فلکسیبل * فروش بست های فلکسیبل و رولی * فروش عایق های رولی الاستومریک * فروش انواع فوم ها پلی اتیلن

ادرس: بازار آهن شاد آباد بهاران ۲ مجتمع کوثر بلوک ۳۸ پلاک ۲۴۵ (میرزایی)

مقالات پیشنهادی برای مطالعه : 

ads 3

ads 3

نقاشی رنگ بلکا

lsf min

ضوابط پارکینگ

تبلیغات

تبلیغات

نقاشی رنگ پلاستیک

استخر min

گچ گیپتون

طراحی باغ ۳۰۰۰ متری

معماری ویلاهای مدرن

هزینه ویلا در رامسر

جواز minkanaf min

تبلیغات

تبلیغات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!