آپارتمان 50 متری

آپارتمان 50 متری


نقشه آپارتمان ۵۰ متری

به گزارش بازار کار ساخت خانه اویم شاهانه: نقشه آپارتمان ۵۰ متری نیاز به دقت و مهارت بسیار بالایی دارد. زیرا در طراحی نقشه آپارتمان ۵۰ متری کوچک ترین فضای پرتی می تواند عملکرد فضا را به شدت مختل نماید. به همین دلیل است که طراحی هر متر مربع از این آپارتمان ها باید به درستی و با استفاده از تکنیک های اصولی در نقشه کشی طراحی شود. در صورتی که نقشه آپارتمان ۵۰ متری به درستی طراحی شود، عملکرد فضا به گونه ای خواهد بود که کوچکی متراژ آپارتمان را احساس نخواهید کرد. مهندسین ما با آگاهی کامل نسبت به اصول طراحی آپارتمان می توانند با حفظ عملکرد در کنار جلوه بصری فوق العاده، بهترین و ایده آل ترین نقشه آپارتمان ۵۰ متری را به شما ارائه دهند.

کابینت

کابینت

نقشه آپارتمان 50 متری

نقشه آپارتمان ۵۰ متری

نکات کلیدی در طراحی نقشه آپارتمان ۵۰ متری

 • استفاده نمودن از شلف و کمدهای کم عرض دیواری در قسمت های مختلف آپارتمان می تواند موجب افزایش فضای نگهداری از وسایل شود. البته بهتر است این کمدها همرنگ دیوار طراحی شوند.
 • نورهای طبیعی نیز می توانند تاثیر بسیار زیادی در بزرگ تر دیده شدن آپارتمان داشته باشند. هزینه ویلای پیش ساخته به همین دلیل بهتر است تا جای ممکن از نورگیرهای طبیعی در تمامی فضاهای آپارتمان استفاده شود. در صورتی که امکان تعبیه نورگیر طبیعی وجود ندارد. باید از تکنیک های اصولی جهت اجرای نورپردازی مصنوعی استفاده نمود.
 • پلان آپارتمان 50 متری

  پلان آپارتمان ۵۰ متری

  استفاده نمودن از رنگ های تیره به طور گسترده موجب کوچک تر دیده شدن آپارتمان می شود. به همین دلیل در طراحی آپارتمان های کوچک به هیچ عنوان نباید رنگ غالب را تیره انتخاب نمود. بهترین رنگ برای خانه های کوچک سفید است. زیرا علاوه بر بزرگ تر نشان دادن خانه، از آشفتگی و شلوغ دیده شدن فضاها نیز جلوگیری می نماید.

 • برای پیشگیری از بهم ریختگی آشپزخانه و دلباز تر دیده شدن آن نیز بهتر است طول تمامی کابینت های دیواری تا سقف ادامه پیدا کنند. همچنین فضای زیر کابینت های زمینی نیز به صورت کشو طراحی شوند.
آپارتمان 50 متری

آپارتمان ۵۰ متری

 

مقالات پیشنهادی برای مطالعه : 

نقاشی رنگ بلکا

ضوابط پارکینگ

نقاشی رنگ پلاستیک

گچ گیپتون

طراحی باغ ۳۰۰۰ متری

معماری ویلاهای مدرن

هزینه ویلا در رامسر

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

  1. چک لیست ساختمان
  2. چک لیست عملیات مکانیکی
  3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره