نقشه آپارتمان 370 متری

نقشه آپارتمان 370 متری


نقشه آپارتمان ۳۷۰ متری

به گزارش بازار کار ساخت خانه اویم شاهانه: یکی از مهم ترین المان های مورد استفاده در طراحی نقشه آپارتمان ۳۷۰ متری کفپوش ها هستند. متریال مورد استفاده در ساخت کفپوش ها تاثیر بسیار زیادی در زیبایی و جذابیت نقشه آپارتمان ۳۷۰ متری دارد. از طرفی کفپوش ها انواع مختلفی دارند که با توجه به سبک طراحی و فضای مورد نظر در خانه، می توان از آن ها استفاده نمود. برای انتخاب کفپوش مناسب در طراحی نقشه آپارتمان ۳۷۰ متری شناخت کامل انواع کفپوش ها الزامی است. مهندسین ما با آگاهی بالا نسبت به انواع کفپوش های مورد استفاده در فضای داخلی و ویژگی های هر کدام از آن ها، نقشه آپارتمان ۳۷۰ متری شما را با ایده آل ترین کفپوش ها طراحی خواهند نمود.

کابینت

کابینت

آپارتمان 370 متری

آپارتمان ۳۷۰ متری

پلان آپارتمان ۳۷۰ متری

  • پارکت و لمینت ها: این کفپوش ها از چوب درختان گردو، بلوط و گیلاس ساخته می شوند. که در بازار آن ها را با عنوان کفپوش های چوبی نیز می شناسند. از این کفپوش ها می توان در تمامی فضاهای خانه استفاده نمود. از طرفی از مزایای آن ها می توان به زیبایی، حفظ گرمای کف، مقاومت بالا، مقاومت در برابر ضربه، حرارت و رطوبت اشاره نمود.

انواع کفپوش های مورد استفاده در طراحی نقشه آپارتمان ۳۷۰ متری

  • کفپوش بامبو: این کفپوش ها نیز نوعی کفپوش چوبی هستند که از مقاومت نسبتا بالایی برخوردار می باشند. این کفپوش ها به صورت طبیعی در دو رنگ کهربایی و بلوند ساخته می شوند. از مزایای این کفپوش ها می توان به استحکام بالا، زیبایی و سازگاری با انواع شرایط آب و هوایی اشاره نمود.
  • کفپوش سرامیکی: این کفپوش ها بسیار مقرون به صرفه می باشند و از آن ها می توان در تمامی فضاهای خانه استفاده نمود. از مزایای این کفپوش ها می توان به زیبایی، استحکام بالا و سهولت شستشو و نظافت اشاره نمود.
  • کفپوش های PVC: این کفپوش ها نیز امروزه از محبوبیت بالایی برخوردار می باشند. که از مزایای آن ها می توان به سهولت در نگهداری، خاصیت ارتجاعی، مقاومت بالا، ضد آب و تنوع طرح و رنگ اشاره نمود.
نقشه آپارتمان 370 متری

نقشه آپارتمان ۳۷۰ متری

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه بیشتر : 

ضوابط طراحی پنت هاوس

اضافه اشکوب ساختمان

برآورد هزینه ساخت ساختمان ۱۴۰۰

هوشمند سازی استخر

کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری کرج

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره