نقشه آپارتمان ۳۷۰ متری

نقشه آپارتمان 370 متری

نقشه آپارتمان 370 متری


نقشه آپارتمان ۳۷۰ متری

به گزارش بازار کار ساخت خانه اویم شاهانه: یکی از مهم ترین المان های مورد استفاده در طراحی نقشه آپارتمان ۳۷۰ متری کفپوش ها هستند. متریال مورد استفاده در ساخت کفپوش ها تاثیر بسیار زیادی در زیبایی و جذابیت نقشه آپارتمان ۳۷۰ متری دارد. از طرفی کفپوش ها انواع مختلفی دارند که با توجه به سبک طراحی و فضای مورد نظر در خانه، می توان از آن ها استفاده نمود. برای انتخاب کفپوش مناسب در طراحی نقشه آپارتمان ۳۷۰ متری شناخت کامل انواع کفپوش ها الزامی است. مهندسین ما با آگاهی بالا نسبت به انواع کفپوش های مورد استفاده در فضای داخلی و ویژگی های هر کدام از آن ها، نقشه آپارتمان ۳۷۰ متری شما را با ایده آل ترین کفپوش ها طراحی خواهند نمود.

آپارتمان 370 متری
آپارتمان ۳۷۰ متری

پلان آپارتمان ۳۷۰ متری

  • پارکت و لمینت ها: این کفپوش ها از چوب درختان گردو، بلوط و گیلاس ساخته می شوند. که در بازار آن ها را با عنوان کفپوش های چوبی نیز می شناسند. از این کفپوش ها می توان در تمامی فضاهای خانه استفاده نمود. از طرفی از مزایای آن ها می توان به زیبایی، حفظ گرمای کف، مقاومت بالا، مقاومت در برابر ضربه، حرارت و رطوبت اشاره نمود.

انواع کفپوش های مورد استفاده در طراحی نقشه آپارتمان ۳۷۰ متری

  • کفپوش بامبو: این کفپوش ها نیز نوعی کفپوش چوبی هستند که از مقاومت نسبتا بالایی برخوردار می باشند. این کفپوش ها به صورت طبیعی در دو رنگ کهربایی و بلوند ساخته می شوند. از مزایای این کفپوش ها می توان به استحکام بالا، زیبایی و سازگاری با انواع شرایط آب و هوایی اشاره نمود.
  • کفپوش سرامیکی: این کفپوش ها بسیار مقرون به صرفه می باشند و از آن ها می توان در تمامی فضاهای خانه استفاده نمود. از مزایای این کفپوش ها می توان به زیبایی، استحکام بالا و سهولت شستشو و نظافت اشاره نمود.
  • کفپوش های PVC: این کفپوش ها نیز امروزه از محبوبیت بالایی برخوردار می باشند. که از مزایای آن ها می توان به سهولت در نگهداری، خاصیت ارتجاعی، مقاومت بالا، ضد آب و تنوع طرح و رنگ اشاره نمود.
نقشه آپارتمان 370 متری
نقشه آپارتمان ۳۷۰ متری

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه بیشتر : 

ضوابط طراحی پنت هاوس

اضافه اشکوب ساختمان

برآورد هزینه ساخت ساختمان

هوشمند سازی استخر

کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری کرج

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!