نقشه آپارتمان 370 متری

نقشه آپارتمان 370 متری


نقشه آپارتمان ۳۷۰ متری

به گزارش بازار کار ساخت خانه اویم شاهانه: یکی از مهم ترین المان های مورد استفاده در طراحی نقشه آپارتمان ۳۷۰ متری کفپوش ها هستند. متریال مورد استفاده در ساخت کفپوش ها تاثیر بسیار زیادی در زیبایی و جذابیت نقشه آپارتمان ۳۷۰ متری دارد. از طرفی کفپوش ها انواع مختلفی دارند که با توجه به سبک طراحی و فضای مورد نظر در خانه، می توان از آن ها استفاده نمود. برای انتخاب کفپوش مناسب در طراحی نقشه آپارتمان ۳۷۰ متری شناخت کامل انواع کفپوش ها الزامی است. مهندسین ما با آگاهی بالا نسبت به انواع کفپوش های مورد استفاده در فضای داخلی و ویژگی های هر کدام از آن ها، نقشه آپارتمان ۳۷۰ متری شما را با ایده آل ترین کفپوش ها طراحی خواهند نمود.

کابینت

کابینت

آپارتمان 370 متری

آپارتمان ۳۷۰ متری

پلان آپارتمان ۳۷۰ متری

  • پارکت و لمینت ها: این کفپوش ها از چوب درختان گردو، بلوط و گیلاس ساخته می شوند. که در بازار آن ها را با عنوان کفپوش های چوبی نیز می شناسند. از این کفپوش ها می توان در تمامی فضاهای خانه استفاده نمود. از طرفی از مزایای آن ها می توان به زیبایی، حفظ گرمای کف، مقاومت بالا، مقاومت در برابر ضربه، حرارت و رطوبت اشاره نمود.

انواع کفپوش های مورد استفاده در طراحی نقشه آپارتمان ۳۷۰ متری

  • کفپوش بامبو: این کفپوش ها نیز نوعی کفپوش چوبی هستند که از مقاومت نسبتا بالایی برخوردار می باشند. این کفپوش ها به صورت طبیعی در دو رنگ کهربایی و بلوند ساخته می شوند. از مزایای این کفپوش ها می توان به استحکام بالا، زیبایی و سازگاری با انواع شرایط آب و هوایی اشاره نمود.
  • کفپوش سرامیکی: این کفپوش ها بسیار مقرون به صرفه می باشند و از آن ها می توان در تمامی فضاهای خانه استفاده نمود. از مزایای این کفپوش ها می توان به زیبایی، استحکام بالا و سهولت شستشو و نظافت اشاره نمود.
  • کفپوش های PVC: این کفپوش ها نیز امروزه از محبوبیت بالایی برخوردار می باشند. که از مزایای آن ها می توان به سهولت در نگهداری، خاصیت ارتجاعی، مقاومت بالا، ضد آب و تنوع طرح و رنگ اشاره نمود.
نقشه آپارتمان 370 متری

نقشه آپارتمان ۳۷۰ متری

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه بیشتر : 

ضوابط طراحی پنت هاوس

اضافه اشکوب ساختمان

برآورد هزینه ساخت ساختمان ۱۴۰۰

هوشمند سازی استخر

کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری کرج

بیمه مهندسی ( زندگی مهندسی تان را بیمه کنید )

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

چک لیست ساختمان - کلیک کنید.

چک لیست عملیات مکانیکی - کلیک کنید.

چک لیست الکتریکال -  کلیک کنید.

رضا امیریمشاهده نوشته ها

همیشه در مورد ساختمان ها و محیط اطراف آن تعریف های تامل برانگیز زیادی می شنیدم. در نهایت این شنیده ها باعث شده است من به دنبال شناخت، نوشتن و مطالعه معماری بروم. من در سال 1395 از دانشگاه فارغ التحصیل شده ام قصد دارم شغلی را انتخاب کنم که بتوانم از طریق آن شغل، بینش و روایت های مرتبط با معماری را به بهترین شکل ممکن درک کنم و آن را به اشتراک بگذارم. برای درک کردن کامل معماری به ابزاری مانند نوشتن نیاز دارم. به نظر من برای دانستن و درک کردن دنیای هنر و معماری باید دیدگاهی داشت که با کمک آن دیدگاه، ایده ها را تقویت کرد و بحث ها و مطالب زیاد و مفیدی را در کل دنیا پخش کرد. ساختن کلمات باعث این شده است که من بتوانم معنی، اهمیت واقعی و بازنمایی معماری را در زندگی روزمره خود به خوبی درک کنم و به همین دلیل است که من بسیار مشتاق هستم تبدیل به یک داستان نویس شوم تا از طریق داستان نویسی بتوانم مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه سازم. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره