نقشه آپارتمان 190 متری

نقشه آپارتمان 190 متری


نقشه آپارتمان 190 متری

به گزارش بازار کار ساخت خانه اویم شاهانه: نقشه آپارتمان 190 متری ، را می توان در بهترین حالت می توان به صورت سه یا چهار خوابه طراحی نمود. اما بهتر است که به هیچ عنوان در طراحی نقشه آپارتمان 190 متری تعداد اتاق خواب ها را بیش از چهار اتاق در نظر نگیرید، مگر در زمانی که بخواهید خانه به صورت دوبلکس طراحی نمایید. در حالت ایده آل باید در طراحی نقشه آپارتمان 190 متری از دو حمام و سرویس بهداشتی استفاده شود که، یکی از آن ها در اتاق خواب مستر (اتاق اصلی) قرار گرفته باشد. مهندسین ما با آگاهی کامل نسبت به استانداردهای طراحی اتاق خواب و سایر فضاهای آپارتمان می توانند نقشه آپارتمان 190 متری را به بهترین نحو طراحی و اجرا نمایند.

نقشه آپارتمان 190 متری
نقشه آپارتمان 190 متری

پلان آپارتمان 190 متری

قطعا خانه ایده آل در ذهن هر فرد دارای اتاق خواب رویایی و خیره کننده است. اما با توجه به این موضوع که افراد زمان استراحت خود را در اتاق خواب می گذرانند. طراحی اتاق خواب ها می تواند تاثیر بسیار زیادی در روان آن ها داشته باشد. بنابراین بهتر است اتاق خواب ها کاملا مطابق با استانداردهای در نظر گرفته شده برای آن ها طراحی شوند. به طور مثال در بهترین حالت هر اتاق خواب باید دارای یک نورگیر طبیعی باشد. بهتر است تمامی اتاق خواب ها دارای کمد دیواری باشند. حداقل ابعاد در نظر گرفته شده برای اتاق خواب های خانه 190 متری در ایده آل ترین حالت 12 متر مربع (اتاق خواب های معمولی) و 20 متر مربع (اتاق خواب مستر) می باشد.

پلان آپارتمان 190 متری
پلان آپارتمان 190 متری

استاندارد اتاق خواب ها در طراحی نقشه آپارتمان 190 متری

در انتخاب رنگ و کاغذ دیواری برای اتاق خواب ها دقت بسیار بالایی داشته باشید. نقاشی ساختمان مدرن زیرا رنگ های نامناسب می تواند روحیه افراد را به شدت تحت تاثیر قرار دهد. به طور مثال استفاده از رنگ زرد در اتاق خواب کودکان در طولانی مدت می تواند منجر به پرخاشگری آن ها شود. همچنین استفاده از کاغذ دیواری های طرح دار و شلوغ می تواند موجب کلافگی و اختلال در خواب افراد شود.

عکس آپارتمان 190 متری
عکس آپارتمان 190 متری
آپارتمان 190 متری
آپارتمان 190 متری

 

مقالات پیشنهادی برای مطالعه : 

رنگ کنیتکس

رنگ مولتی کالر

قیمت اکریلیک

هزینه ساخت ویلا در سال 1401
هزینه ساخت ویلا در شمال 

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!