×

طراحی ویلا دوبلکس | نقشه ویلا دوبلکس | ویلا دوبلکس نقلی

 • کد نوشته: 2577
 • ۱۴۰۲/۰۴/۱۸
 • دیدگاه‌ها برای طراحی ویلا دوبلکس | نقشه ویلا دوبلکس | ویلا دوبلکس نقلی بسته هستند
 • طراحی ویلا دوبلکس به گزارش طراحی ویلا : طراحی ویلا دوبلکس خانه های دوبلکس ، که از دو طبقه متصل به یکدیگر تشکیل شده اند ، یکی از متداول ترین انواع مسکن در بخش املاک و مستغلات امروزه هستند. یکی از مهمترین دلایل این امر این است که طرح های خانه دوبلکس مفیدتر و مقرون به […]

  طراحی ویلا دوبلکس | نقشه ویلا دوبلکس | ویلا دوبلکس نقلی

  طراحی ویلا دوبلکس

  به گزارش طراحی ویلا : طراحی ویلا دوبلکس خانه های دوبلکس ، که از دو طبقه متصل به یکدیگر تشکیل شده اند ، یکی از متداول ترین انواع مسکن در بخش املاک و مستغلات امروزه هستند. یکی از مهمترین دلایل این امر این است که طرح های خانه دوبلکس مفیدتر و مقرون به صرفه تر از خانه های یک طبقه با مساحت یکسان از نظر هزینه هستند.

  طراحی ویلا دوبلکس یا ویلا دوبلکس بزرگ یکی دیگر از ویلاهای شیک و زیبایی است که دارای طرفداران مخصوص خودش میباشد طراحی ویلا دوبلکس در مقالات قبلی گفتیم که ویلاها رو میتوان به شکل ها و سبک های مختلفی طراحی کرد. ویلای دوبلکس نمونه ای دیگر از ویلاهاست که باید برای طراحی و ساخت آن به سازنده گان متخصص و با تجربه مراجعه کرد همه ما دوست داریم یک ویلا زیبا را در بهترین منطقه و خوش آب هواترین مکان شهر خودمان داشته باشیم.

  بیشتر مردم از ویلا برای استراحت در هنگام تعطیلات آخر هفته یا انجام مراسمات خاص استفاده میکنند. این نکته را باید شما به یاد داشته باشید که شما یکبار میتوانید ویلایی را که دوست دارید بسازید پس باید طراحی و ساخت آنرا به یک گروه با تجربه و متخصص بسپارید طراحی داخلی ویلا دوبلکس ساخت ویلا دوبلکس کار هر گروه یا معماری نیست و این کار باید توسط یک گروه خبره انجام شود. چومن طراحی و ساخت این نوع ویلاها دارای سختی های خودش میباشد. شما باید یک ویلایی را درست کنید که یک عمر در آن با خیال راحت زندگی کنید.

   شماره تماس ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

  سازه ویلا دوبلکس

  طراحی ویلا دوبلکس سازه های فولادی پروژه های دوبلکس فولادی محبوب ترین مدل های ویلایی مستقل در ده سال گذشته را تشکیل می دهند. خانه های فولادی که در کارخانه تولید می شوند و بیشتر در کارخانه مونتاژ می شوند ، با ساخت بسیار مقرون به صرفه ، سریع و فرایند تولید و مونتاژ بدون زحمت خود را متمایز می کنند. مهمترین مزایای خانه های فولادی دوبلکس این است که از نظر برنامه ریزی و فرصت تحقق خانه رویاهایتان با ایده آل ترین بودجه ، گزینه های تقریبا نامحدودی دارند.

  اصول طراحی ویلا دوبلکس چه مواردی هستند؟

  ما در این مقاله قصد داریم اصولی را که ما باید در طراحی ویلا دوبلکس رعایت کنیم برای شما ذکر کنیم. شما باید این نکات فوق العاده مهم را در هنگام ساخت ویلای خود به یاد داشته باشید. با رعایت این اصول, ویلای دوبلکس شما یک طراحی فوق العاده خواهد شد که لذت آن فقط نصیب شما و اطرافیان شما خواهد شد.

   در طراحی ویلای دوبلکس جهت ها را جدی بگیرید

  طراحی ویلا دوبلکس یکی از موضوعات مهمی که باید در هنگام ساخت ویلا دوبلکس  رعایت کنید باید آنرا در قسمت شمالی زمین بسازید. طراحی ویلا دوبلکس این نوع طرح دارای مزیت هایی همچون نوردهی خورشید، و صرفه جویی در انرژی میباشد. شما اگر دقت کرده باشید بیشتر ویلاها و حتی ساختمان های بسمت جنوب ساخته میشود چون در این طرح زمستان نور خورشید شیش یا هفت ساعت به داخل ساختمان شما میتابد که همین باعث صرفه جویی در انرژی گرمایی و صرفه جویی در انرژی برق میشود. با تابش نور خورشید به داخل ساختمان شما اول اینکه خانه شما گرم میشود و هم نیازی به روشن کردن لامپ نیست.

  طراحی ویلا دوبلکس

  سایه بان های شمالی و جنوبی در نمای ویلا دوبلکس

  یکی از مسائلی که باید در هنگام ساخت ویلای دوبلکس به آن دقت کنیم این است زمانی که نور خورشید به داخل ویلا میتابد باعث ناراحتی ساکنان و اهالی ساختمان میشود با بطور خودمانی نور آفتاب روی مخ اهل خانواده است. طراحی ویلا دوبلکس برای جلوگیری از این کار شما میتوانید شما یک سایه بان شمالی بکار برد.

  برخی از مردم دوست دارند که نور خورشید به داخل منزل آنها بتابد و با این کارمنزل آنها گرم شود ولی برخی این کار دوست ندارند و با درست کردن یک سایه بان بر روی پنجره های شمالی و جنوبی از تابش مستقیم نور خورشید جلوگیری میکنند. قطعا در فص زمستان از این کار خودداری کنید چون همین نور خورشید باعث گرم شدن خونه شما میشود.

  شما در یک آپارتمان زندگی نمی کنید

  طراحی ویلا دوبلکس هنگامی که شما در یک ویلای دوبلکس زندگی میکنید دارای محدودیت مکانی و جا نیستید. بیشتر آپارتمانها دارای محدودیتی برای دریافت نور هستند چون فقط یکطرف آنها آنهم در برخی از ساعات خاص روز نور خورشید را دریافت میکنند. ولی در ویلای دوبلکس چون دارای پنجره های زیادی است بیشتر مواقع روز نور مستقیم خورشید را دریافت میکند. قطعا هنگام طراحی ویلا خود آنرا به سبک آپارتمانی طراحی نکنید.

   اندازه فضاها در طراحی ویلا دوبلکس

  طراحی ویلا دوبلکس یکی دیگر از نکاتی که باید در هنگام  به آن توجه کنید این است که باید فضاهای زیادی برای درست کردن اتاق در نظر داشته باشید. طراحی داخی ویلا یکی از موضوعاتی است که باید وسواس انجام بگیرد. ویلا دوبلکس بزرگ اگر شما جزو کسانی هستید که همیشه مهمان پذیر هستید باید اتاق های ویلا را طوری طراحی بکنید در هنگام آمدن مهمان ها دچار کمبود جا نشوید.

  سالن اصلی ویلا باید طوری طراحی شود که بتواند مهمانهای زیادی را بگیرد. طراحی ویلا دوبلکس شما اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که از سالن یا اتاق های بزرگ متنفرید میتوانید بجای یک سالن بزرگ چند اتاق در داخل ویلا خود درست کنید.

  شما با مشخص کردن تعداد اتاق ها و محل قرار گرفتن هر کدام از اتاق ها کمک زیادی به طراحی خود کرده اید. سعی کنید آشپزخانه شما با سالن های مختلف ویلا شما ارتباط داشته باشد.

  طراحی ویلا دوبلکس

   در طراحی ویلا مدرن دوبلکس دیوار شیشه ای را فراموش نکنید.

  طراحی ویلا دوبلکس یکی دیگر از موضوعاتی که باید در زمان ساخت ویلای دوبلکس خود به آن توجه کرد برای آفتابگیری حتما از دیوارهای شیشه ای استفاده کنید. بدین منظور مکان هایی که در در معرض تابش نور مستقیم آفتاب هستند از دیوار شیشه ای بجای دیوار فلزی یا بتنی استفاده کنید. در برخی از قسمت های ویلا نباید از دیوارهای شیشه ای استفاده کرد چون اهل خانواده راحت نخواهند بود.

   محل جانمایی پله ها در طراحی ویلا دوبلکس

  یکی از طلایی ترین مسئله در ساخت ویلای دوبلکس  محل قرار گیری پله های میباشد. ویلا دوبلکس بزرگ سعی کنید پلکان را در بهترین مکان و جایی که نمای داخلی خانه را بهم نمیزند بکار بگیرید. در بیشتر موارد کارفرما بعد از ساخت پلکان دوباره دست به تغییر مکان پلکان داخلی ویلا زده است.

  ارتفاع سقف در طراحی ویلای دوبلکس

  در طراحی ویلای دوبلکس حتما به ارتفاع سقف توجه داشته باشید چون اگر ارتفاع آن کم باشد باعث بهم ریختگی طراحی نمای داخلی آن میشود یا طراحی داخلی آنرا بهم میزند. یک معمار متخصص و با تجربه قطعا به این نکته توجه میکند. سقف ویلا را تا جایی که امکانش هست و قانون اجازه میدهد مرتفع بسازید.

  طراحی ویلا دوبلکس زیبایی در سادگی است.

  این نکته را فراموش نکنید که زیبایی یک ویلا در ساده گی آن است. در هنگام طراحی داخلی ویلای دوبلکس قطعا از طرح های مختلف معماری استفاده نکنید، چون نمای داخلی آنرا بهم میزند. طراحی ویلا دوبلکس این شلوغی طرح های مختلف شما می تواند در طولانی مدت برای شما خسته کننده باشد و ویلا شما را تبدیل به یک موزه نمایدو باعث خسته شدن چشمان مخاطبان شود.

  طراحی ویلا دوبلکس

  طراحی ویلا دوبلکس

  طراحی ویلا دوبلکس بزرگ

  طراحی ویلا دوبلکس یا ویلا دوبلکس بزرگ در این دنیای مدرن بسیار رایج است. این خانه ها برای خانواده های بزرگ و متوسط ​​بسیار مناسب است. ویلا دارای دو طبقه زندگی متصل به هم است بنابراین دو خانواده می توانند به راحتی و برای خانواده های بزرگ استفاده کنند.

  ویلا دوبلکس بزرگ در مقایسه با خانه های بزرگ ویلا فلت کوچک سود بیشتری دارند ، زیرا ما می توانیم هزینه زیرزمین و زیرسازی را کاهش دهیم. ویلا دوبلکس بزرگ نیز نقشه های کوچک مناسبی را میشه براش طراحی کرد، زیرا ما می توانیم به راحتی ویلا ۳ خوابه بسازیم. طراحی داخلی ویلا دوبلکس اگر مجموعه های ویلا دوبلکس بزرگ دو طبقه ما را مرور کنید.

  شما می توانید تعدادی از طراحی های خانه دوبلکس ساده ، طرح های مدرن خانه و طرح های کم هزینه را مشاهده کنید . هر کس با مفاهیم مختلف خانه ها را جستجو می کند. ما متناسب با نیازها و مفاهیم شما طرحهای متنوعی را ارائه دادیم .

  طراحی داخلی ویلا دوبلکس ما در مورد روندها پروژه ویلا دوبلکس بزرگ تحقیق می کنیم و بر اساس آن در برنامه تغییراتی ایجاد می کنیم و قبل از هر کس دیگری به شما ارائه می دهیم. ما شما را در جریان طراحی ویلا دوبلکس بزرگ همیشه در بهترین سطح کیفیت قرار می دهیم.

  هرگز احساس ناخوشایندی برای یافتن یک برنامه مناسب برای خود احساس نکنید. برای زندگی در یک ویلا دوبلکس بزرگ ، ممکن است زمانی ارزشمند صرف کنید تا بهترین طراحی ویلا دوبلکس بزرگ را با توجه به نیاز خانواده و خانواده خود انجام دهید. با ما وقت بگذرانید و به بزرگترین هدف زندگی خود یعنی داشتن یک خانه زیبا برسید.

   

  ویلا دوبلکس بزرگ

  ویلا دوبلکس بزرگ

  ویلا دوبلکس بزرگ

  ویلا دوبلکس بزرگویلا دوبلکس بزرگ

  ویلا دوبلکس بزرگ

  ویلا دوبلکس بزرگ

  ویلا دوبلکس بزرگ

  ویلا دوبلکس بزرگ

  ویلا دوبلکس بزرگ

  ویلا دوبلکس بزرگ

  ویلا دوبلکس بزرگ

  طراحی داخلی ویلا دوبلکس

  ما در حال طراحی داخلی ویلا دوبلکس و نقشه ویلا دوبلکس و فضای داخلی ویلا دوبلکس هستیم. و سبک های مدرن طراحی داخلی مانند سبک هندی ، سبک کرالا ، سبک اروپایی و طیف جدیدی از کامپوزیت سه بعدی معاصر و متقاعد کننده. روند سال به سال تغییر می کند ، ما با توجه به این تغییرات دوبلکس تغییر می کنیم. ما مجموعه بزرگی در زمینه هستیم.

  همچنین می توانید سبک های مدرن خانه مانند سقف مسطح ، سقف شیب دار ، خانه های بام معاصر و شیروانی را سفارش طراحی بدین. وب سایت ما مجموعه ویژه ای طراحی داخلی ویلا دوبلکس ، طراحی شده. اگر به دنبال طراحی خانه های ارزان قیمت هستید ، می توانید خانه های کوچک و کم هزینه زا دز مجموعه ما سفارش دهید.

  طراحی داخلی ویلا دوبلکس

  طراحی داخلی ویلا دوبلکس

  ویلا دوبلکس کوچک

  طراحی ویلا دوبلکس کوچک، نمونه ای از مدل های ایده آل ویلا است. در واقع ویلا دوبلکس نقلی، برای زمین هایی مناسب می باشد که دارای مساحت کم، و در قطعه هایی که محدود هستند واقع شده اند.

  امروزه افزایش قیمت های زمین جهت ساخت و ساز ویلا، سبب شده است که اکثر افراد به دنبال تقسیم بندی زمین ها و تهیه نقشه ویلای دوبلکس کوچک باشند.

  تعریفی از ویلا دوبلکس کوچک

  طراحی ویلا دوبلکس در دنیای مدرن، معماران و سازندگان توانسته اند ویلاها و خانه ها را در ابعادهای گوناگون بسازند، ویلا دوبلکس نیز یکی از آن ها می باشد که در دو طبقه ساخته می شود و این دو طبقه به وسیله پلکانی در داخل ویلا به یکدیگر وصل می شوند.

  قابل ذکر است که برخی از دوبلکس ها به شکل دیوار به دیوار و نیز بعضی از آن ها با ارتفاع استاندارد، بالای یکدیگر ساخته می شوند، البته در هر دو شکل یک خانه محسوب شده و دو ویلای جدا از هم به شمار نمی آیند.

  ویلا دوبلکس کوچک

  ویلا دوبلکس کوچک

  ویلا دوبلکس کوچک چیست؟

  طراحی ویلا دوبلکس یکی از رایج ترین و پر طرفدارترین خانه ها، ویلاهای کوچک به شکل دوبلکس هستند که هر گونه نگرانی در مورد جا و فضای کافی را از خانواده های کوچک یا بزرگ رفع می کند، زیرا به گونه ای فضاسازی شده اند که اتاق نشیمن و آشپزخانه و فضاهای دیگر عمومی در طبقه پایین قرار گرفته اند و اتاق های خصوصی در طبقه بالا ساخته می شوند.

  طراحی نقشه دوبلکس کوچک

  طراحی ویلا دوبلکس آن چه که در طراحی یک ویلا دوبلکس کوچک اهمیت زیادی دارد، استفاده بهینه از فضاهای موجود است. به بیان ساده تر باید به شیوه ای طراحی شود که تمامی نیازهای ساکنان ویلا برآورده شده و کوچک ترین فضا از ویلا دیگر بدون استفاده باقی نماند.

  نکاتی در ساخت ویلای کوچک دوبلکس

  طراحی ویلا دوبلکس یکی از موارد مهمی که در ساخت ویلا دوبلکس نقلی باید توجه کرد در مورد چگونگی دکوراسیون و تزئینات داخلی آن است، یعنی به گونه ای باشد که فضا به هیچ وجه تنگ یا شلوغ به نظر نرسد.

  بهتر است تا حدی که امکان دارد از پارتیشن های سبک و مشبک استفاده شود، منظور این است که کمتر به تیغه چینی توجه کنید .

   سعی کنید از ایجاد فضاهایی که بدون کارایی و پرت خواهند بود اجتناب شود. به عنوان مثال، می توانید راه پله را در گوشه ای از ویلا جا بدهید، زیرا در این صورت مساحت کمتری اشغال خواهد شد. لازم به اشاره است که پلکان ویلای دوبلکس کوچک به شکلی طراحی شود که کمترین شکستگی و زاویه را داشته باشد.

  در ویلاهای دوبلکس کوچک می توان از درب های کشویی شیشه ای برای ارتباط فضای تراس با دیگر قسمت های داخلی استفاده کرد، زیرا سبب پر نور شدن فضای داخل ویلا می شوند.

  ویلا دوبلکس کوچک

  ویلا دوبلکس کوچک

  با استفاده از انواع عکس ویلا دوبلکس می توان نشان داد که طرح ها و ایده های مختلف باعث خلاقیت و استفاده بهینه از ریز فضاهای ویلا می شوند. حتی برخی از فضاهایی که ارتفاع کمتری دارند می توان در زیر راه پله و نیم طبقه جای داد.

   برای این که فضای آشپزخانه بزرگ تر و دکوراسیون آن بسیار جذاب دیده شود، از رنگ بندی سفید استفاده کنید.

  بهتر است برای پیرامون وید، به دلیل محدود نشدن فضا از جان پناه نرده ای با طرح شیشه ای، مشبک و شفاف استفاده نمایید.

  یکی از مزایای مهم ساخت ویلای دوبلکس این است که با ایجاد یک ویلا و تفکیک آن فضاها در داخل ساختمان محیطی بسیار منظم و لوکسی را تحویل خواهد داد.

  ویلا دوبلکس کوچک

  ویلا دوبلکس کوچک

  انواع ویلای دوبلکس کوچک

  • ویلا دوبلکس استاندارد
  • ویلا دوبلکس معکوس
  • ویلا دوبلکس کوچک
  • ویلا دوبلکس زیر شیروانی
  • طراحی ویلا دوبلکس

  نما ویلا دوبلکس کوچک

  نمای شیشه ای: برای این که حس عمودی گرایی بیشتر شود، بهتر است از شیشه های سرتاسری و بلند استفاده نمایید.

  نمای ساده: این نوع نما در ویلاها، برای عرض های کم ساختمان مناسب می باشد. هر چقدر که از متریال های متنوع و تعداد شکستگی های زیادی استفاده شود، در این حالت نمای ویلا بسیار کوچک و محدود به نظر می آید. در نتیجه سعی نمایید تا متریال اجرای نما در ویلای دوبلکس کوچک، از یک نوع و با رنگی روشن باشد.

  زیبایی ظاهری ویلاهای دوبلکس

  طراحی ویلا دوبلکس از نظر نمای داخلی و بیرونی، بسیار زیبا بوده و از چشم اندازی جذاب برخوردارند. امروزه ویلاهای دوبلکس کوچک و مدرن دارای طرفداران زیادی هستند، زیرا با ساخت یک ویلا، دارای دو فضا برای سکونت خواهید بود. ضمنا از لحاظ هزینه بسیار مقرون به صرفه می باشند.

  پله های گرد در ویلای دوبلکس نقلی

  طراحی ویلا دوبلکس راه پله در ویلای دوبلکس از بخش های ضروری است. در انتخاب مدل پله ها باید به مساحت زمینی و متراژ فضا توجه کرد. پله های گرد نمونه ای از طرح های پر طرفدار است، زیرا زیبایی حیرت انگیز و چشم نوازی را به خانه دوبلکس می بخشد. لازم به ذکر می باشد که در ساخت راه پله ها از سبک های مختلفی مانند، فلز، شیشه، چوب، که متناسب با فضای کلی ویلا است استفاده می شود که هر یک زیبایی و جذابیت خاص خودش را دارد.

  معمار و سازندگان ویلای کوچک دوبلکس

  طراحی ویلا دوبلکس یکی از مهم ترین موارد در ساخت ویلا دوبلکس کوچک معماری آن است، بهتر است برای ساخت یک خانه دوبلکس مطمئن از سازندگان با تجربه و متخصص استفاده کنید. زیرا چگونگی ساخت و تجهیزات در دوام ساختمان و طراحی فضای داخلی آن در احساس لذت بخشی و آرامش تاثیر زیادی دارد.

  ویلا دوبلکس کوچک

  ویلا دوبلکس کوچک

  اصول طراحی ویلا دوبلکس کوچک

  طراحی ویلا دوبلکس جهت ها: از موارد مهم در ساخت این مدل از خانه ها، توجه به جهت ساخت آن است. از نظر اصولی بهتر هست در جهت شمالی زمین ساخته شود، زیرا دارای روشنایی زیادی خواهد بود و باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود.

  اندازه فضا: از نکات با اهمیت در طراحی و ساخت ویلای دوبلکس این است که از فضای داخلی آن استفاده بهینه را داشته باشید، یعنی تعداد اتاق ها و حتی چگونگی یا محل قرار گرفتن آن ها را مشخص نمایید.

  ارتفاع سقف: در طرح و نقشه ویلا دوبلکس کوچک حتما باید به ارتفاع سقف توجه کنید، زیرا ارتفاع کم سبب بهم ریختگی نمای داخلی ویلا خواهد شد. مطمئنا معماری که از تجربه زیادی برخوردار است سقف آن را با توجه به اندازه استاندارد مرتفع می سازد.

  طراحی داخلی ویلا دوبلکس

  طراحی داخلی ویلا دوبلکس

  طراحی داخلی دوبلکس

  طراحی داخلی دوبلکس

  طراحی داخلی دوبلکس

  طراحی داخلی دوبلکس

  طراحی داخلی دوبلکس

  طراحی داخلی دوبلکس

   

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.