پلان آپارتمان 140 متری

پلان آپارتمان 140 متری


نقشه آپارتمان ۱۴۰ متری

به گزارش بازار کار ساخت خانه اویم شاهانه: در طراحی نقشه آپارتمان ۱۴۰ متری فضای کافی برای اجرای تمامی فضاهای مورد نیاز یک خانه ایده آل وجود دارد. به همین دلیل به راحتی می توان تمامی فضاها را به صورت تفکیک شده اجرا نمود. اما نکته قابل توجه در طراحی نقشه آپارتمان ۱۴۰ متری این است که، در صورت طراحی نقشه آپارتمان ۱۴۰ متری به صورت سه خوابه بهتر است فضای هال و نشیمن، فضای ناهارخوری و آشپزخانه به صورت تلفیقی طراحی شوند. اگر می خواهید نقشه آپارتمان ۱۴۰ متری خود را به صورت سه خوابه طراحی نمایید، می توانید طراحی خانه خود را به مهندسین ما بسپارید.

کابینت

کابینت

نقشه آپارتمان 140 متری

نقشه آپارتمان ۱۴۰ متری

نکات کلیدی در طراحی نقشه آپارتمان ۱۴۰ متری

برای طراحی خانه های ۱۴۰ متری استفاده از سبک های مدرن و نئوکلاسیک می تواند خانه را بزرگ تر و دلبازتر نشان دهد. با این وجود امکان استفاده از سبک کلاسیک نیز وجود دارد. اما نکته قابل توجه در رابطه با انتخاب سبک طراحی داخلی، نحوه طراحی خانه است. در صورتی که خانه ۱۴۰ متری به صورت سه خوابه طراحی شده است، بهتر است از سبک مدرن و نئوکلاسیک استفاده شود. اما در صورتی که این خانه به صورت دوخوابه طراحی شده باشد، به راحتی می توان از سبک کلاسیک استفاده نمود. از طرفی در ایده آل ترین حالت نور طبیعی در تمامی اتاق خواب ها، آشپزخانه و فضای نشیمن تامین می شود.

نقشه آپارتمان 140 متری

نقشه آپارتمان ۱۴۰ متری

طراحی حیاط ویلا

نکات طلایی در طراحی نقشه آپارتمان ۱۴۰ متری

استفاده نمودن از رنگ تیره و روشن به صورت تلفیقی می تواند تاثیر بسیار زیادی در افزایش زیبایی و جذابیت خانه داشته باشد. اما به تناسب میان این رنگ ها توجه داشته باشید، استفاده از رنگ تیره بهتر است در یکی از دیوارها و برخی از وسایل مانند آویز پرده، میز وسط، گلدان ها، تابلو، کابینت ها و … مشاهده شود. با این وجود در بهترین حالت باید در نگاه اول رنگ روشن به صورت رنگ غالب قابل مشاهده باشد.

پلان آپارتمان 140 متری

پلان آپارتمان ۱۴۰ متری

طراحی ویلا شیبدار

پلان آپارتمان 140 متری

پلان آپارتمان ۱۴۰ متری

ویلا دوبلکس کوچک

پلان آپارتمان 140 متری

پلان آپارتمان ۱۴۰ متری

گچ گیپتون

پلان آپارتمان 140 متری

پلان آپارتمان ۱۴۰ متری

مقالات پیشنهادی برای مطالعه : 

رنگ پلاستیک دیوار

رنگ پلاستیک ساختمان

رنگ پلاستیک قابل شستشو

ضوابط پارکینگ

هزینه ویلا در کردان

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره