نقشه آپارتمان 130 متری

نقشه آپارتمان 130 متری


نقشه آپارتمان ۱۳۰ متری

به گزارش بازار کار ساخت خانه اویم شاهانه: نقشه آپارتمان ۱۳۰ متری ارتباط قدرتمند میان انسان و طبیعت از دیرباز مورد توجه معماران قرار گرفته است. به همین دلیل است که خانه هایی در دل کوه، وسط جنگل، کنار دریا و یا در مرکز یک باغ رویای انسان های مختلف است. اما قطعا نمی توان آپارتمان ها را در این شرایط ساخت. با این وجود در طراحی آپارتمان ها می توان انعکاسی از طبیعت را مشاهده نمود. در طراحی خانه هایی با پلان آپارتمان ۱۳۰ متری به راحتی می توان این موضوع را لحاظ نمود. زیرا خانه هایی با نقشه آپارتمان ۱۳۰ متری به قدری بزرگ هستند که استفاده نمودن از فرم هایی مشخص، رنگ های طبیعی و … ضعف در طراحی آن ها محسوب نمی شود. مهندسین ما با آگاهی نسبت به طبیعت و نحوه القای آن در فضای معماری، می توانند نقشه آپارتمان ۱۳۰ متری شما را به شکلی بی نظیر طراحی نمایند.

کابینت

کابینت

نقشه آپارتمان 130 متری

نقشه آپارتمان ۱۳۰ متری

برای اینکه بتوانید در طراحی نقشه آپارتمان ۱۳۰ متری خود تصویری از طبیعت را منعکس نمایید، باید با عناصر موجود در طبیعت که می توان از آن ها در طراحی خانه نیز استفاده نمود، آشنا شوید. مهم ترین این عناصر عبارتند از:

 • چوب یکی از مهم ترین و موثرترین عناصر طبیعت است که می توان از آن در طراحی داخلی استفاده نمود.
 • نور طبیعی نیز نقش بسیار موثری در انعکاس طبیعت در دل طراحی داخلی خواهد داشت. استفاده از نورگیرهای طبیعی می تواند در افزایش حس آرامش افراد نیز بسیار موثر باشد.

 

نقشه آپارتمان 130 متری

نقشه آپارتمان ۱۳۰ متری

انعکاس طبیعت در طراحی نقشه آپارتمان ۱۳۰ متری

 • امروزه استفاده از گیاهان آپارتمانی مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. به همین دلیل شما در هر خانه ای حداقل یک گلدان از گل های طبیعی مشاهده خواهید نمود. از طرفی گل های آپارتمانی نیاز به مراقبت کمتری دارند و با فضای داخل آپارتمان سازگار می باشند. همچنین علاوه بر زیبایی، انرژی مثبت را در فضای خانه به گردش خواهند انداخت. البته فراموش نکنید که در استفاده از آن ها زیاده روی نکنید.
 • گچ گیپتون
 • ضوابط پارکینگ

 

پلان آپارتمان 130 متری

پلان آپارتمان ۱۳۰ متری

طراحی حیاط ویلا

نقشه آپارتمان 130 متری

نقشه آپارتمان ۱۳۰ متری

طراحی ویلا شیبدار

پلان آپارتمان 130 متری

پلان آپارتمان ۱۳۰ متری

 

مقالات پیشنهادی برای مطالعه : 

رنگ اکریلیک ساختمانی

رنگ بلکا

رنگ پلاستیک

ویلا دوبلکس کوچک

هزینه خانه ویلایی

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

  1. چک لیست ساختمان
  2. چک لیست عملیات مکانیکی
  3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره