نقشه آپارتمان ۱۲۰ متری

پلان آپارتمان 120 متری

پلان آپارتمان 120 متری


تبلیغات

تبلیغات

سقف بابل دکbazsazi min

نقشه آپارتمان ۱۲۰ متری

به گزارش بازار کار ساخت خانه اویم شاهانه: نقشه آپارتمان ۱۵۰ متری فضاهای مورد نیاز در طراحی نقشه آپارتمان ۱۲۰ متری را می توان به صورت جداگانه و کاملا تفکیک شده اجرایی نمود. اما فراموش نکنید که ارتباط میان این فضاها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. به طور مثال ناهارخوری باید در فضای میانی آشپزخانه و سالن پذیرایی طراحی شود. حمام نیز باید در جایی طراحی شود که تمامی اتاق خواب ها به آن دسترسی مستقیم داشته باشند. اما نکته دیگری که در طراحی پلان آپارتمان ۱۲۰ متری وجود دارد، المان و عناصر مورد استفاده در طراحی خانه است. مهندسین ما با تخصص و تجربه بالا در زمینه طراحی نقشه آپارتمان ۱۲۰ متری و آشنایی با نحوه ارتباط فضاها در این متراژ، بهترین و ایده آل ترین طراحی را در نقشه آپارتمان ۱۲۰ متری شما اجرایی خواهند نمود.

ads1

ads1

اجرا و ساخت کانال هوا تهیه  * نصب فلاشینگ نما * ساخت و نصب دریچه * ساخت و نصب هود استیل و گالوانیزه *ساخت و نصب پلنیوم باکس * ساخت فلنچ اهنی و گالوانیزه * ساخت کانال های پیش ساخته

 
نقشه آپارتمان 120 متری

نقشه آپارتمان ۱۲۰ متری

طراحی نقشه آپارتمان ۱۲۰ متری

یکی از نکات حائز اهمیت جهت بزرگ تر نشان دادن خانه های ۱۰۰ تا ۱۳۰ متری استفاده نمودن از دیوارهای متحرک است. فضای ناهارخوری و نشیمن یا پذیرایی و نشیمن را به راحتی می توانید با استفاده از این دیوارها تفکیک نمایید. در این صورت اگر نیاز به تلفیق فضا باشد نیز به راحتی می توان این دیوارها را جابجا نمود. این دیوارها در طرح ها و متریال های متنوعی ساخته می شوند که، با توجه به سبک طراحی خانه خود می توانید از مناسب ترین آن ها استفاده نمایید.

2 ads

۲ ads

فروش متعلقات تهویه * فروش لوله های فلکسیبل * فروش بست های فلکسیبل و رولی * فروش عایق های رولی الاستومریک * فروش انواع فوم ها پلی اتیلن

ادرس: بازار آهن شاد آباد بهاران ۲ مجتمع کوثر بلوک ۳۸ پلاک ۲۴۵ (میرزایی)

نقشه آپارتمان 120 متری

نقشه آپارتمان ۱۲۰ متری

نکات طراحی نقشه آپارتمان ۱۲۰ متری

از طرفی استفاده نمودن از رنگ تیره در این متراژ از آپارتمان مجاز است. زیرا موجب کوچک تر دیده شدن فضا نمی شود. اما نکته قابل توجه در انتخاب رنگ این است که یک المان مرکزی و یا شاخص را تیره رنگ انتخاب نمایید. در این صورت نه تنها موجب کوچک تر دیده شدن فضا نمی شوید، بلکه جذابیت ویژه ای به آن می بخشید. با این وجود فراموش نکنید که رنگ غالب همچنان باید روشن باشد و همچنین در استفاده از رنگ تیره زیاده روی نکنید.

ads 3

ads 3

عکس آپارتمان 120 متری

عکس آپارتمان ۱۲۰ متری

هزینه ساخت ویلا در چالوس

lsf min
عکس آپارتمان 120 متری

عکس آپارتمان ۱۲۰ متری

هزینه ساخت ویلا متری چنده

تبلیغات

تبلیغات

پلان آپارتمان 120 متری

پلان آپارتمان ۱۲۰ متری

 

استخر min

مقالات پیشنهادی برای مطالعه : 

رنگ آمیزی کناف

رنگ آمیزی مولتی کالر

رنگ اکریلیک

جواز minkanaf min

تبلیغات

تبلیغات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!