نحوه طراحی حمام ویلا

نحوه طراحی حمام ویلا


نحوه طراحی حمام ویلا

نحوه طراحی حمام ویلا اندازه حمام بین بزرگ و کوچک متفاوت است زیرا بستگی به اندازه ساخت ویلا اگر خانه واقعاً ویلا یا کاخ باشد، صاحب همیشه دوست دارد در هر اتاق حمام داشته باشد و این حمام ها ممکن است کوچک باشند. این مسئله طرحی را ایجاد می کند زیرا وی مجبور است ضمن داشتن فضای کافی برای استفاده از سرویس بهداشتی ، راهی برای تأمین و قرار دادن کلیه وسایل حمام پیدا کند.

برای پیروزی در این چالش ایده ها و ترفندهای مختلفی را به شما ارائه می دهد و هر آنچه را که در داخل حمام خود نیاز دارید داشته باشید تا بتوانید استراحت کنید و از بین برید.

ابتدا بهتر است در نحوه طراحی حمام ویلا به دلیل استفاده سنگین و به دلایل حریم خصوصی ، حمام را در نزدیکی اتاق خواب ها قرار دهید. این سرویس فقط باید از لوازم اولیه و موارد روزمره استفاده شود که به گونهای متناسب با فضای سرویس بهداشتی تنظیم شود

ابتدا اجازه دهید مبلمان مورد نیاز در حمام ها را معرفی کنیم.

54fd2e5f 2c3c 4f97 9d76 05c3e135df7d min طراحی حوض ویلا

حوضه های شستشوی حمام در شکل ها و اندازه های مختلفی وجود دارد و فضای حمام متناسب است. هزینه ساخت خانه ویلایی نحوه طراحی حمام ویلا بعضی از آنها هستند: حوضه را با پایه ثابت ثابت شستشو دهید: این نوع برای صرفه جویی در فضا و در عین حال انجام کار مورد نیاز خود در یک گوشه قرار می گیرد. حوضه شستشوی دیواری: یک ایده جدید مدرن که ظریف به نظر می رسد واحد پایه حوضه شستشو: این پایه در واقع کابینتی است که می توانید وسایل حمام را در آن نگهداری کنید ، ترجیح می دهید که دیوار نصب شده باشد و روی زمین ثابت نباشد

طراحی آینه در حمام

آینه حمام یک قطعه اساسی است که گاهی اوقات ممکن است فقط یک آینه یا یک آینه با کابینت باشد، یا ممکن است آینه یک قاب زیبا داشته باشد که متناسب با دکوراسیون حمام باشد اگر می خواهید آینه ای را با چراغ نصب کنید ، باید یک افزونه برقی در بالای حوضچه وجود داشته باشد یا می تواند به سادگی یک آینه معمولی برای استفاده روزانه باشددقت در انتخاب مکان مناسب و مناسب برای آینه. مثلاً آینه نباید پشت توالت باشد یا درب آن باشد.

دستورکار عملیات تخریب
طراحی ویلا

طراحی وان و حمام

انواع و شکل های وان حمام وجود دارد. معروف ترین آنها جکوزی است. ساخت ویلا در چمستان می توان آن را در یک دیوار در مقابل طرف دیگر قرار داد یا آن را در گوشه حمام قرار داد تا از طرف مقابل استفاده کند و این بستگی به عرض آن دارد. یا می تواند یک سر دوش در داخل آن نصب کند تا از هر دو وان حمام و سر دوش در یک مکان بهره ببرد و برای جذاب تر شدن وان حمام می توانید یک درب کشویی یا یک درب معمولی با دستگیره ها نیز اضافه کنید که به عنوان یک درب جدا کننده نیز عمل می کند تا از پخش شدن آب در تمام کف حمام جلوگیری شود. سطح شفافیت این درب یک اولویت شخصی است همچنین می توانید حمام فقط با دوش داشته باشید که فضای کمتری نسبت به وان دارد.

نحوه طراحی حمام ویلا

نحوه طراحی حمام ویلا

نحوه انتخاب رنگ طراحی ویلا

رنگ ها نقش مهمی در حمام ها دارند زیرا رنگ های خاص ظرافت را به مکان می بخشند ، انتخاب رنگ به ترجیح شخصی بستگی دارد: حمام آبی و بژ ساده و جذاب است ، به خصوص اگر رنگ بژ به شیب چوب طبیعی نزدیک تر باشد. ساخت ویلا در کردان استفاده از رنگ بژ در حمام اگر در ترکیب با قهوه ای فرش و دیوار و سفید برای هر دو حوضچه شستشو و همچنین وان حمام ایجاد شود ، ظریف تر است. نور نارنجی و قرمز باعث شادابی و نشاط به حمام ، نارنجی برای دیوارها و آینه ها ، قرمز برای کابینت ها و دکوراسیون ها می شود ، در حالی که رنگ سفید رنگ حوضچه، وان حمام و همچنین قسمت زیر دیواری سرامیکی است.

استفاده سرامیک در حمام

در مقالات اویم شاهانه میخوانید نحوه طراحی حمام ویلا در فضای طراحی ویلا طراحان کف و دیوارها را به عنوان تزیینی می دانند که با انواع مختلفی قابل تحمل است زیرا می توانید از هر مکانی در جهان به خصوص در هنگام انتخاب اندازه و نوع سرامیک، معروف ترین شکل سرامیک اسپانیایی ، لمسی اضافه کنید.

ساخت و طراحی در همدان
طراحی ویلا

سرامیک بژ سبک این قطعات سرامیکی ساده و متوسط ​​و بدون هیچ گونه کتیبه ای هستند. در قسمت میانی دیوار و وان حمام قطعات یکسان دارند اما در رنگ های مختلف از شیب های قهوه ای وجود دارد ، زیرا در مورد کف این کاشی ها کمی بزرگتر و به رنگ قهوه ای قرار دارند.

تکه های سرامیکی مستطیل شکل، رنگ سفید به همراه برخی از رنگ های دیگر مانند قهوه ای، سیاه و سبز زیتونی بر آن حاکم است. در مورد کف ، آنها از کاشی های سرامیکی ساده قهوه ای روشن ساخته شده اند.

تکه های سرامیکی کوچک مدرن هستند و به زیبایی دکوراسیون می پردازند، زیرا در داخل سرامیک از داخل و خارج به سبک ترین رنگ عسل پوشانده شده است.

در اینجا چند ترفند برای حمام با ظاهری گسترده تر آورده شده است

هنگام قرار دادن یک آینه بزرگ بر روی دیوار، جای خالی بزرگتر به نظر می رسد، هزینه ساخت ویلا در شمال به همین دلیل قرار دادن یک آینه در بالای حوضه یا قرار دادن آینه با طول دیواره در هر کجا عالی است استفاده از سرامیک و پرده با کتیبه های زیاد باعث توهم فضای گسترده تری می شود ، همچنین با استفاده از دیوارهای با رنگ روشن ، این موارد ساده است ، اما بر دکور بسیار تاثیر می گذارد. استفاده از حوضچه های مستطیل شکل فضای بزرگتری را فراهم می کند، اما حوضه های شستشوی واحد پایه بهتر است زیرا فضای ذخیره سازی را فراهم می کنند، بنابراین یک حوضه شستشوی دوتایی استفاده می کنید. می توانید به جای استفاده از کابینت های بزرگ که مصرف فضا می کنند از قفسه کوچک در فضای خالی دیوار استفاده کنید تا حوله ها، پنبه و سایر وسایل خانگی را ذخیره کنید.

رضا امیریمشاهده نوشته ها

آواتار رضا امیری

سلام، با انگشتانم میلیون‌ها کیلومتر اسکرول کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان ادامه داره... یک معمار

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    خانههزینه ساختپروژه هاتماس با ما