ساخت ویلا در کردان

طراحی ویلا در کردان

طراحی ویلا در کردان


ساخت ویلا در کردان

ساخت ویلا در کردان این توضیحات توسط مهندسین ما برای کارفرمایان خود تکمیل شده تا کارفرما نسبت به اقلیم کردان و روند طراحی ویلا در کردان و همینطور ساخت ویلا در کردان خط فکری رو ارائه دهند. برای معرف چندان دور از مرکز شهر پاکچونگ، استان ناکارنراچاسیما، در شهر تفریحی که با هوای خنک و معتدل پذیرای شماست، بازسازی و تعمیرات ساختمان ساخت ویلا در کردان یک پروژه در ابتدا طراحی شده است که می تواند یک مکان ملاقات برای دوستان یا میهمانان استان های دیگر باشد. طراحی ویلا در کردان در اولین بازدید از محل ، معمار تحت تأثیر یک تپه کوچک با منحنی جریان زیبا قرار گرفته که از پشت آن با چوبهای فراوان در طرف دیگر در حال اجرا است. تنها مسئله ، ساخت ویلا لوکس در کردان جاده شلوغ کوچک جلوی مکان است که ممکن است آزاردهنده باشد.

مشاوره با مهندسان ما ۰۹۳۷۸۴۴۳۹۳۴

طراحی ویلا در کردان

طراحی ویلا در کردان

طراحی ویلا کردان

ساخت ویلا در کردان اولویت اول ایجاد محوطه خصوصی تا کنار رودخانه و در عین حال مسدود کردن صدا و نمای آزار دهنده در جاده است. خود ساختمان باید به گونه ای طراحی شود که با تپه کوچک هماهنگ شود مشاوره بازسازی آپارتمان ساخت ویلا در کردان و از پشت به حداکثر برسد تا جریان باز شود. این معمار پس از مشاهده سیاهههای راه آهن که مالک برای ساخت یک کابین log جمع کرده بود ، طراحی ویلا در کردان از نحوه نگهداری چوب الهام گرفت. ساخت ویلا لوکس در کردان فضای باریک بین هر شمع که به طور ناگهانی دراز شود ، سایه ای نواری تیره و روشن از تابش نور خورشید بر روی پوست خشن چوب ایجاد می کند.

طراحی ویلا در کردان

طراحی ویلا در کردان

ساخت ویلا مدرن کوچک در کردان چنین سایه ای از تنظیم شمع های تصادفی الهام بخش معمار انتزاعی حداقل CABIN ، برای طراحی جرم ساختمان با ارتفاع متفاوت و ایجاد حجم داخلی است که ناگهان از دهانه بزرگ به دهانه ارتفاع باریک یا از ارتفاع معمولی به ارتفاع دو برابر تغییر یافته و سپس رها می شود. دوباره به فضای راهرو باریک باریک در فضای نشیمن برگردید. طراحی ویلا در کردان این طرح برای تقلید از سفر در فضای بین شمع لاگ است. بازسازی خانه ساخت ویلا در کردان  قاب های مربعی در ارتفاع متفاوت نمای زیبایی از جنگل سبز در پشت خطوط معماری ایجاد می کند. سایه روی سطح ساختمان باعث ایجاد عمق و ابعاد ساختمان می شود.

ساخت ویلا در کردان

ساخت ویلا در کردان

قیمت ساخت ویلا در کردان

ساخت ویلا در کردان ساختمان به ۲ واحد ، یکی با ۲ اتاق خواب و ۱ اتاق نشیمن و دیگری ۳ اتاق خواب ، ۱ اتاق نشیمن و تراس ماه تقسیم شده است. هر دو واحد را می توان به ۵ اتاق خواب وصل کرد. مراحل بازسازی ساختمان طراحی ویلا کوچک در کردان در مورد متریال مورد استفاده در پروژه ، معمار و مالک تصمیم گرفتند از سنگ های ریلی جمع آوری شده ، به دو بخش تقسیم شوند. ساخت ویلا در کردان خام خام برای نمای خارجی حمام و برخی از مبلمان در حالی که کاغذهای تصفیه شده برای تزئین هم در بیرون و هم در داخل بتن در معرض ، ساخت ویلا لوکس در کردان تخته سنگ و دیوار مرمر محلی است.

مشاوره با مهندسان ما ۰۹۳۷۸۴۴۳۹۳۴

ساخت ویلا در کردان

ساخت ویلا در کردان

هزینه ساخت ویلا در کردان

استفاده از مصالح محلی برای ایجاد رابطه بین ساختمان و محل ضمن کاهش هزینه حمل و نقل است.  ساخت ویلا در کردان علاوه بر این ، چوب اصلاح در پروژه برای مبلمان داخلی ، کنسول تلویزیون در اتاق خواب و مراحل پله استفاده می شود. پیمانکاری بازسازی ساختمان طراحی ویلا مدرن کردان معمار و صاحب نظر موافق هستند که هر چه بیشتر مواد ناخواسته را برای بودجه و دوستدار محیط زیست کاهش دهند. برای فضای داخلی ساختمان ، فضای داخلی سازگار با محیط زیست ، احساس زندگی در یک کابین ورود به سیستم در جنگل را در ابتدا از قصد صاحب برآورده می کند.

ساخت ویلا در کردان

ساخت ویلا در کردان

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

کمیسیون ماده ۱۰۰

دکوراسیون پذیرایی

مراحل ساخت خانه در روستا

هوشمند سازی ساختمان در اهواز

نقاشی ساختمان در تبریز

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

خانهوبلاگواتس آپتماس