از ۰ تا ۱۰۰ بازسازی خوابگاه و برآورد هزینه آن


تعمیر و بازسازی خوابگاه

خوابگاه ها محل استقرار شبانه روزی دانشجویانی می باشد، که برای تحصیل از شهری به شهر دیگر می روند. تعمیر و بازسازی خوابگاه در ایجاد رفاه دانشجویان در مدت اقامت آن ها بسیار مهم می باشد. خوابگاه ها هم به صورت دولتی و وابسته به دانشگاه ها و هم به صورت خصوصی به ارائه خدمات می پردازند. بسیاری از خوابگاه ها دارای ساختمان های قدیمی می باشند، که در گذر زمان شاهد فرسودگی و یا حتی تخریب بخش های از آن هستیم. با توجه به اینکه دانشجویان به صورت شبانه روزی در این مکان تردد دارند، باید محیطی امن و استاندارد برای آنان فراهم کرد و به تعمیرات خوابگاه و بخش های آسیب دیده آن پرداخت.

جهت بازسازی با ما در تماس باشید.

بازسازی خوابگاه
بازسازی خوابگاه

با تعمیرات خوابگاه از خطرات ناشی از ریزش سقف و چکه کردن آب باران از آن، ترک خوردگی و تخریب دیوارها، شکستگی و گرفتگی در لوله های آب و فاضلاب، عدم تهویه مناسب و خرابی سیستم های گرمایشی و سرمایشی جلوگیری خواهد شد. دانشجویان در زمان اقامت خود در این خوابگاه ها باید از خدمات رفاهی مناسبی برخوردار باشند، تا بتوانند در رسیدگی به درس های خود تمرکز کنند.

هزینه بازسازی خوابگاه
هزینه بازسازی خوابگاه

بازسازی خوابگاه باید با توجه به کارشناسی افراد متخصص در این زمینه صورت گیرد، تا تمامی مشکلات آن برطرف شود. با استفاده از مصالح ساختمانی مرغوب در بازسازی خوابگاه می توان سلامت و استحکام آن را تضمین کرد.

هزینه بازسازی خوابگاه

در صورتی که خوابگاه زیر نظر دانشگاه باشد، باید بودجه مورد نظر خود را از آن دریافت کند. برای دریافت بودجه مورد نظر نیز باید لیستی از تعمیرات مورد نیاز براساس اولویت های دانشجویان تهیه شود، تا بتوان هزینه ها را تخمین زد. هزینه های نوسازی خوابگاه با توجه به متراژ ساختمان و میزان تعمیرات مورد نیاز متغیر می باشد. در صورتی که نیاز به خریداری و جایگزینی تجهیزات داخلی خوابگاه وجود داشته باشد، بر میزان هزینه ها افزوده خواهد شد.

هزینه بازسازی خوابگاه
هزینه بازسازی خوابگاه

کلام آخر بازسازی خوابگاه

دانشجویان برای تمرکز بر امور درسی خود نیاز به فضایی آرام و ایمن دارند، که تامین آن برعهده دانشگاه ها و تیم ناظر آن می باشد.

نوسازی خوابگاه
نوسازی خوابگاه

نقاشی ساختمان جدیدنقاشی ساختمان جدیدتریننقاشی ساختمان حصارک

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!