×

از ۰ تا ۱۰۰ طراحی آفیس ویلا با ما

 • کد نوشته: 4525
 • ۱۴۰۲/۰۴/۲۱
 • دیدگاه‌ها برای از ۰ تا ۱۰۰ طراحی آفیس ویلا با ما بسته هستند
 • طراحی ویلا اداری ساخت ویلا طراحی ویلا اداری این ویلای بزرگ در tremelo be واقع شده است ، در یک زمین بزرگ که با کاج احاطه شده است.  این خانه برای یک زوج با دو فرزند طراحی شده بود که معماری خیلی “خاص” می خواستند. در حالی که در سایر طرحها ، رویکرد OOA از […]

  از ۰ تا ۱۰۰ طراحی آفیس ویلا با ما

  طراحی ویلا اداری

  ساخت ویلا طراحی ویلا اداری این ویلای بزرگ در tremelo be واقع شده است ، در یک زمین بزرگ که با کاج احاطه شده است.

   این خانه برای یک زوج با دو فرزند طراحی شده بود که معماری خیلی “خاص” می خواستند. در حالی که در سایر طرحها ، رویکرد OOA از رویکرد طراحی بسیار مفهومی است ، در اینجا ما فقط اجازه می دهیم آن جریان یابد.

  طراحی ویلا اداری

  طراحی ویلا اداری

  با در نظر گرفتن آیین نامه های ساختمانی ، مجسمه سازی خانه را در اطراف برنامه های مورد نظر شروع کردیم  و بدین ترتیب با عناصر و اصول اساسی معماری (فرم ، فضا ، نظم) بازی کردیم و با استفاده از دیوارهای خمیده ، ارتفاع های مختلف سقف ، ارتفاع ، مرجع های معمول را از بین بردیم.

   

   

   

  هزینه ساخت ویلا اداری

  خطوط جریان این طرح در پنج سطح شکاف گسترش می یابد.

  ورودی خانه که نیمی از سطح خیابان پایین تر است ، با استفاده از یک شیب در یک چارچوب بتونی در یک منظره مصنوعی به دست می آیید. طراحی ویلا اداری اگرچه این برنامه ها با یکدیگر در هم می آمیزند ، نور طبیعی در هر سطح فضایی بی نظیر را فراهم می کند: پراکندگی مداوم نور بر روی دیوارهای خمیده بر چارچوب غیرقابل نفوذ تأکید می کند.

  بالاست شیب دار که از کابل های پارابولیک تشکیل شده است ، درهم آمیختگی فضاهای مختلف را شدت می بخشد. در سطح بعدی ، نقشه ساخت ویلا باغ آشپزخانه را پیدا می کنیم که به باغ متصل است و شیب آن به سمت اتاق نشیمن است. یک گلدان طویل در سقف شیب دار / سقف راه را به بالاترین منطقه یعنی اتاق های کودکان نشان می دهد. در این سطح ، ما همچنین حمام را به عنوان یک نتیجه طبیعی از همه انتخاب های قبلی می یابیم.

  طراحی ویلا اداری

  طراحی ویلا اداری

  فضا خود را از طریق دم (فضای گردش) فشرده می کند ، به طور موقت شتاب می یابد (پله ها به عنوان اتصال بین سطوح) ، فقط برای گسترش مجدد ، اثر چشمگیر را تقویت می کنند. زبان بصری با احساسات و چابکی پر جنب و جوش مشخص می شود. طراحی ویلا اداری اما نماهایی که از شبکه ثابت دور می شوند ، به وضوح قاب بندی شده و به سمت عقب رانده می شوند. این بر اشکال ارگانیک تأکید دارد.

  قیمت متری ساخت ویلا حجم ظاهراً بلند شده باعث احساس گرانش عظیم صفر می شود. زندگی آشکار می شود ، از خیابان دور می شود و به سمت باغ ها گرایش می یابد. منظره مصنوعی که در داخل ایجاد می شود به خوبی تعریف شده و به چمن های اطراف باز می گردد.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.