طراحی و ساخت در اراک

طراحی ویلا در اراک

طراحی ویلا در اراک


طراحی و ساخت در اراک

طراحی و ساخت در اراک و ساخت ویلا در اراک توسط متخصصین ما طراحی و ساخت در کل کشور تخصص حرفه ای ماست همکاران ما در زمینه IT برای کارفرمایان محترم نمونه ویلایی آماده کرده اند از شما عزیزان خواهشمندیم تا آخر مقاله با ما باشید و از تمامی سایت بازدید بفرمایید. اگرچه یک کشور جزیره ای کوچک ، ژاپن طولانی در جهت شمال – جنوب است ، بنابراین ، دارای آب و هوا و فرهنگ متفاوت است.زیبایی در هر فصل در این مناطق مختلف وجود دارد که دارای آب و هوا و فرهنگ های خاص خود است. طراحی ویلا اراک  از زمان های بسیار قدیم ، مردم ژاپن به دلیل همزیستی با طبیعت ، حس زیبایی شناسی خود را پرورش داده اند. کوه Yatsugatake در وسط این مجمع الجزایر واقع شده است. قسمت میانی سمت کوه به عنوان یکی از استراحت های تابستانی توکیو شناخته می شود. پایین تر از ارتفاع ، سبزیجات مانند گوجه فرنگی و خیار رشد می کنند. سایت این ویلا در منطقه بین این دو واقع شده است که کمی گرم است ، برای استاندارد ژاپنی ، در تابستان و در زمستان بسیار سرد است.

طراحی و ساخت ویلا اراک

ساخت ویلا در اراک

هزینه ساخت بستگی به طراحی و نیازهای کارفرما دارد. مشتری یک زوج سالخورده است که زندگی در شهر را ترک کرده و به این سرزمین احاطه شده در کوههای زیبا منتقل شده است تا زندگی باقی مانده خود را در مزرعه سپری کند. با قرار گرفتن در محیط سخت ، لازم بود خانه بدون اتکا به تهویه مطبوع ، فضای داخلی را تأمین کند تا ساکنان در تابستان سرد و در زمستان گرم بمانند. اول از همه ، با توجه به دوره سرما در زمستان ، ساختمان به صورت فن به سمت جنوب باز شده است ، ویلا پیش ساختهطراحی ویلا در اراک به طوری که مقدار نور خورشید که وارد ساختمان می شود به حداکثر می رسد و ساکنان می توانند در هر زمان از گرمای خورشید لذت ببرند. از روز در تابستان ، از سوی دیگر ، سقف و دیوارهای دراز ، به شکل دروازه ، خورشید روشن را مسدود کرده و فضای داخلی را سایه می اندازد. پنجره هایی که در جنوب و شمال قرار گرفته اند ، نسیم را برای خنک شدن در داخل دعوت می کنند.

طراحی ویلا در اراک با تشکر از چیدمان فضایی این طرح ،که از محیط حرارتی خانه به دست آمده است ، مناظر با عمق متنوع فراتر از دهانه هایی که اتاق ها را به هم وصل می کنند ، گسترش می یابد. ساخت ویلا در اراک با وجود طرح ساده آن ، خصوصیات و صحنه های مختلف فضایی در خانه آشکار می شود.

طراحی و ساخت ویلا در اراک

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

نقاشی ساختمان در چهارباغ

مراحل رنگ آمیزی نمای ساختمان

رنگ آمیزی نمای ساختمان

قیمت رنگ آمیزی نمای ساختمان

قیمت نقاشی نمای ساختمان

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

خانهوبلاگواتس آپتماس