×

طراحی ویلا در اراک | ساخت ویلا در اراک

 • کد نوشته: 8433
 • ۱۴۰۲/۰۴/۲۷
 • دیدگاه‌ها برای طراحی ویلا در اراک | ساخت ویلا در اراک بسته هستند
 • طراحی و ساخت در اراک طراحی و ساخت در اراک و ساخت ویلا در اراک توسط متخصصین ما طراحی و ساخت در کل کشور تخصص حرفه ای ماست همکاران ما در زمینه IT برای کارفرمایان محترم نمونه ویلایی آماده کرده اند از شما عزیزان خواهشمندیم تا آخر مقاله با ما باشید و از تمامی سایت […]

  طراحی ویلا در اراک | ساخت ویلا در اراک

  طراحی و ساخت در اراک

  طراحی و ساخت در اراک و ساخت ویلا در اراک توسط متخصصین ما طراحی و ساخت در کل کشور تخصص حرفه ای ماست همکاران ما در زمینه IT برای کارفرمایان محترم نمونه ویلایی آماده کرده اند از شما عزیزان خواهشمندیم تا آخر مقاله با ما باشید و از تمامی سایت بازدید بفرمایید. اگرچه یک کشور جزیره ای کوچک ، ژاپن طولانی در جهت شمال – جنوب است ، بنابراین ، دارای آب و هوا و فرهنگ متفاوت است.

  زیبایی در هر فصل در این مناطق مختلف وجود دارد که دارای آب و هوا و فرهنگ های خاص خود است. طراحی ویلا اراک  از زمان های بسیار قدیم ، مردم ژاپن به دلیل همزیستی با طبیعت ، حس زیبایی شناسی خود را پرورش داده اند. کوه Yatsugatake در وسط این مجمع الجزایر واقع شده است. قسمت میانی سمت کوه به عنوان یکی از استراحت های تابستانی توکیو شناخته می شود.

  پایین تر از ارتفاع ، سبزیجات مانند گوجه فرنگی و خیار رشد می کنند. سایت این ویلا در منطقه بین این دو واقع شده است که کمی گرم است ، برای استاندارد ژاپنی ، در تابستان و در زمستان بسیار سرد است.

  طراحی و ساخت ویلا اراک

  ساخت ویلا در اراک

  هزینه ساخت بستگی به طراحی و نیازهای کارفرما دارد. مشتری یک زوج سالخورده است که زندگی در شهر را ترک کرده و به این سرزمین احاطه شده در کوههای زیبا منتقل شده است تا زندگی باقی مانده خود را در مزرعه سپری کند. با قرار گرفتن در محیط سخت ، لازم بود خانه بدون اتکا به تهویه مطبوع ، فضای داخلی را تأمین کند تا ساکنان در تابستان سرد و در زمستان گرم بمانند. اول از همه ، با توجه به دوره سرما در زمستان ، ساختمان به صورت فن به سمت جنوب باز شده است ، ویلا پیش ساختهطراحی ویلا در اراک به طوری که مقدار نور خورشید که وارد ساختمان می شود به حداکثر می رسد و ساکنان می توانند در هر زمان از گرمای خورشید لذت ببرند. از روز در تابستان ، از سوی دیگر ، سقف و دیوارهای دراز ، به شکل دروازه ، خورشید روشن را مسدود کرده و فضای داخلی را سایه می اندازد. پنجره هایی که در جنوب و شمال قرار گرفته اند ، نسیم را برای خنک شدن در داخل دعوت می کنند.

  طراحی ویلا در اراک

  طراحی ویلا در اراک با تشکر از چیدمان فضایی این طرح ،که از محیط حرارتی خانه به دست آمده است ، مناظر با عمق متنوع فراتر از دهانه هایی که اتاق ها را به هم وصل می کنند ، گسترش می یابد. ساخت ویلا در اراک با وجود طرح ساده آن ، خصوصیات و صحنه های مختلف فضایی در خانه آشکار می شود.

  طراحی و ساخت ویلا در اراک

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.