طراحی ویلا در اراک | ساخت ویلا در اراک

طراحی ویلا در اراک

طراحی ویلا در اراک


طراحی و ساخت در اراک

به گزارش طراحی آپارتمانطراحی و ساخت در اراک و ساخت ویلا در اراک توسط متخصصین ما طراحی و ساخت در کل کشور تخصص حرفه ای ماست همکاران ما در زمینه IT برای کارفرمایان محترم نمونه ویلایی آماده کرده اند از شما عزیزان خواهشمندیم تا آخر مقاله با ما باشید و از تمامی سایت بازدید بفرمایید. اگرچه یک کشور جزیره ای کوچک ، ژاپن طولانی در جهت شمال – جنوب است ، بنابراین ، دارای آب و هوا و فرهنگ متفاوت است.زیبایی در هر فصل در این مناطق مختلف وجود دارد که دارای آب و هوا و فرهنگ های خاص خود است. طراحی ویلا اراک  از زمان های بسیار قدیم ، مردم ژاپن به دلیل همزیستی با طبیعت ، حس زیبایی شناسی خود را پرورش داده اند. کوه Yatsugatake در وسط این مجمع الجزایر واقع شده است. قسمت میانی سمت کوه به عنوان یکی از استراحت های تابستانی توکیو شناخته می شود. پایین تر از ارتفاع ، سبزیجات مانند گوجه فرنگی و خیار رشد می کنند. سایت این ویلا در منطقه بین این دو واقع شده است که کمی گرم است ، برای استاندارد ژاپنی ، در تابستان و در زمستان بسیار سرد است.

کابینت

کابینت

طراحی و ساخت ویلا اراک

ساخت ویلا در اراک

هزینه ساخت بستگی به طراحی و نیازهای کارفرما دارد. مشتری یک زوج سالخورده است که زندگی در شهر را ترک کرده و به این سرزمین احاطه شده در کوههای زیبا منتقل شده است تا زندگی باقی مانده خود را در مزرعه سپری کند. با قرار گرفتن در محیط سخت ، لازم بود خانه بدون اتکا به تهویه مطبوع ، فضای داخلی را تأمین کند تا ساکنان در تابستان سرد و در زمستان گرم بمانند. اول از همه ، با توجه به دوره سرما در زمستان ، ساختمان به صورت فن به سمت جنوب باز شده است ، ویلا پیش ساختهطراحی ویلا در اراک به طوری که مقدار نور خورشید که وارد ساختمان می شود به حداکثر می رسد و ساکنان می توانند در هر زمان از گرمای خورشید لذت ببرند. از روز در تابستان ، از سوی دیگر ، سقف و دیوارهای دراز ، به شکل دروازه ، خورشید روشن را مسدود کرده و فضای داخلی را سایه می اندازد. پنجره هایی که در جنوب و شمال قرار گرفته اند ، نسیم را برای خنک شدن در داخل دعوت می کنند.

طراحی ویلا در اراک

طراحی ویلا در اراک با تشکر از چیدمان فضایی این طرح ،که از محیط حرارتی خانه به دست آمده است ، مناظر با عمق متنوع فراتر از دهانه هایی که اتاق ها را به هم وصل می کنند ، گسترش می یابد. ساخت ویلا در اراک با وجود طرح ساده آن ، خصوصیات و صحنه های مختلف فضایی در خانه آشکار می شود.

طراحی و ساخت ویلا در اراک

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

نقاشی ساختمان در چهارباغ

مراحل رنگ آمیزی نمای ساختمان

رنگ آمیزی نمای ساختمان

قیمت رنگ آمیزی نمای ساختمان

قیمت نقاشی نمای ساختمان

بیمه مهندسی ( زندگی مهندسی تان را بیمه کنید )

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

چک لیست ساختمان - کلیک کنید.

چک لیست عملیات مکانیکی - کلیک کنید.

چک لیست الکتریکال -  کلیک کنید.

رضا امیریمشاهده نوشته ها

همیشه در مورد ساختمان ها و محیط اطراف آن تعریف های تامل برانگیز زیادی می شنیدم. در نهایت این شنیده ها باعث شده است من به دنبال شناخت، نوشتن و مطالعه معماری بروم. من در سال 1395 از دانشگاه فارغ التحصیل شده ام قصد دارم شغلی را انتخاب کنم که بتوانم از طریق آن شغل، بینش و روایت های مرتبط با معماری را به بهترین شکل ممکن درک کنم و آن را به اشتراک بگذارم. برای درک کردن کامل معماری به ابزاری مانند نوشتن نیاز دارم. به نظر من برای دانستن و درک کردن دنیای هنر و معماری باید دیدگاهی داشت که با کمک آن دیدگاه، ایده ها را تقویت کرد و بحث ها و مطالب زیاد و مفیدی را در کل دنیا پخش کرد. ساختن کلمات باعث این شده است که من بتوانم معنی، اهمیت واقعی و بازنمایی معماری را در زندگی روزمره خود به خوبی درک کنم و به همین دلیل است که من بسیار مشتاق هستم تبدیل به یک داستان نویس شوم تا از طریق داستان نویسی بتوانم مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه سازم. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره