×

بازسازی سقف کناف + هزینه بازسازی سقف + بازسازی کناف

 • کد نوشته: 28306
 • ۱۴۰۲/۰۶/۲۳
 • دیدگاه‌ها برای بازسازی سقف کناف + هزینه بازسازی سقف + بازسازی کناف بسته هستند
 • بازسازی سقف کناف بازسازی ساختمان بازسازی سقف کناف امروزه در اکثر منازل شاهد سقف­های تزئینی و زیبا هستیم. این سقف­ها باعث چشمگیر بودن خانه ها شده است. سقف کناف، یکی از این سقف های تزئینی می­باشد که گاهی اوقات نیاز به بازسازی سقف کناف در منازل مشاهده می­شود. این که در بازسازی سقف کناف چه […]

  بازسازی سقف کناف + هزینه بازسازی سقف + بازسازی کناف

  بازسازی سقف کناف

  بازسازی ساختمان بازسازی سقف کناف امروزه در اکثر منازل شاهد سقف­های تزئینی و زیبا هستیم. این سقف­ها باعث چشمگیر بودن خانه ها شده است. سقف کناف، یکی از این سقف های تزئینی می­باشد که گاهی اوقات نیاز به بازسازی سقف کناف در منازل مشاهده می­شود. این که در بازسازی سقف کناف چه مراحلی طی می­شود و هزینه­ی آن چه مقدار است، در ادامه با آن آشنا خواهیم شد.

  جهت بازسازی یا تعمیرات کناف با ما در تماس باشید.

  ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

  بازسازی سقف کناف

  بازسازی سقف کناف

   

  سقف کناف، چه نوع سقفی است و در بازسازی سقف کناف چه اتفاقاتی رخ می­دهد؟

  نقاشی ساختمان کناف یک نوع پوشش یا روکش گچی می­باشد که امروزه در ساختمان سازی‌ها، در بین مصالح ساختمانی بسیار پرطرفدار است. پوشش سقف کناف به صورت یک پارچه و بدون هیچ گونه درزی می­باشد.

  بازسازی کناف

  بازسازی کناف

  به دلیل انعطافی که در این نوع سقف وجود دارد، در بسیاری از طرح­های دارای منحنی کاربرد دارد. سقف کناف بسیار وزن سبکی دارند و نصب آن­ها بسیار آسان است. در زمانی که سقف کناف دچار شکستگی یا هر نوع آسیبی شد، باید اقدام به بازسازی سقف کناف کرد. این بازسازی شامل مراحلی است که در ادامه آن­ها را برای شما بیان خواهیم کرد.

  جهت بازسازی یا تعمیرات کناف با ما در تماس باشید.

  ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

  بازسازی سقف کناف

  بازسازی سقف کناف

  مهم ترین و ابتدایی ترین کاری که باید انجام شود این است که، به همان اندازه که قصد داریم ترمیم و بازسازی کنیم، یک قطعه کناف بریده می­شود. پس از بریدن این قطعه، آن را روی محل آسیب دیده می­گذارند و دور آن را دقیق می­برند تا اندازه­ی دقیق و جای اصلی کناف مشخص شود. بعد از این کار قسمت شکسته یا آسیب دیده را جدا می­کنند و کناف جدید را جای آن قرار می­دهند و به خوبی پیچ می­کنند. این کار باعث محکم شدن سازه­ی جدید می­شود. بعد از این که از محکم شدن کناف اطمینان حاصل کردند، دور تا دور آن را با نوار درز گیر که هم نازک و هم مخصوص است، می­پوشانند و بتونه می­کنند.

  بازسازی سقف کناف

  بازسازی سقف کناف

  هزینه بازسازی سقف

  رنگ آمیزی ویلا در این مرحله کاری که باید انجام شود، این است که بگذارند بتونه خشک شود و آن را رنگ کنند. رنگ این قسمت باید هم رنگ با قسمت­های دیگر سقف باشد. به این نکته باید توجه کرد که اگر قسمتی از بتونه حالت ناصافی داشته باشد، باید با استفاده از سمباده آن قسمت را مسطح کرد و سپس به رنگ کردن آن پرداخت.

  بازسازی کناف

  بازسازی کناف

  به این صورت بازسازی سقف کناف به طور کامل انجام می­شود. استفاده از سقف کناف باعث افزایش زیبایی منزل خواهد شد ولی نکته­ای که باید به آن توجه کرد، این است که طرح های کناف، بسیار شلوغ و به صورت برجسته می­باشند و برای خانه­هایی که کوچک هستند مناسب نمی‌باشد.

  هزینه بازسازی سقف

  هزینه بازسازی سقف

  جهت بازسازی یا تعمیرات کناف با ما در تماس باشید.

  ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

  چه عواملی در هزینه­ی بازسازی سقف کناف، تاثیر گذار است؟

  طراحی آپارتمان هزینه­ی بازسازی سقف کناف، با توجه به کیفیت و مرغوبیت کناف تعیین می­شود و متفاوت است. انتخاب کناف مناسب و با کیفیت، هزینه­ی آن را افزایش می­دهد ولی ماندگاری زیادی خواهد داشت و آسیب­های احتمالی به آن وارد نمی­شود. بهتر است این موضوع را فراموش نکنید که استفاده از لامپ‌های هالوژن و تزئینی، ممکن است باعث افزایش هزینه­ی بازسازی شود، ولی این نورپردازی، سقف خانه را بسیار زیبا و چشمگیر می‌کند. برآوردی که برای این بازسازی انجام داده اند، حدودا متری۵۰ هزار تومان می­باشد. البته این قیمت هم برای سقف و هم برای آشپزخانه در نظر گرفته شده است.

  نحوه اجرای سقف کناف

  نحوه اجرای سقف کناف

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.