نقشه آپارتمان ۳۸۰ متری


نقشه آپارتمان ۳۸۰ متری

فایل اتوکد نقشه آپارتمان ۳۸۰ متری دانلود کنید.

کابینت

کابینت

ضوابط شهرداری در طراحی معماری

نقشه آپارتمان 380 متری

نقشه آپارتمان ۳۸۰ متری

نقشه آپارتمان 380 متری

نقشه آپارتمان ۳۸۰ متری

نقشه آپارتمان 380 متری

نقشه آپارتمان ۳۸۰ متری

نقشه آپارتمان 380 متری

نقشه آپارتمان ۳۸۰ متری

دانلود نقشه آپارتمان

نقشه آپارتمان ۳۸۰ متری

یکی از مهم ترین فضاهای طراحی شده در نقشه آپارتمان ۳۸۰ متری آشپزخانه است و کابینت ها بخش قابل توجهی از این فضا را تشکیل می دهند. به همین دلیل انتخاب درست کابینت ها نقش بسیار موثری در زیبایی و کارایی فضای آشپزخانه دارد. با توجه به متراژ قابل قبول آشپزخانه ها در طراحی نقشه آپارتمان ۳۸۰ متری کابینت ها جلوه بسیار زیادی خواهند داشت. از طرفی کابینت ها باید کاملا متناسب با سبک طراحی نقشه آپارتمان ۳۸۰ متری انتخاب شوند. مهندسین ما با آگاهی کامل نسبت به تکنیک های طراحی کابینت ها و انواع آن ها آشپزخانه نقشه آپارتمان ۳۸۰ متری شما را به بهترین نحو طراحی خواهند نمود.

آپارتمان 380 متری

آپارتمان ۳۸۰ متری

بهترین کابینت های مورد استفاده در طراحی نقشه آپارتمان ۳۸۰ متری

  • کابینت MDF: این کابینت ها از قیمت مناسب تری نسبت به سایر کابینت ها برخوردار می باشند. اما مقداری در برابر آب حساس می باشند. به همین دلیل معمولا کابینت سازان در قسمت سینگ ظرف شویی به جای ام دی اف از PVC استفاده می نمایند. از این کابینت ها در تمامی سبک های طراحی می توان استفاده نمود.
  • کابینت ممبران: از دیگر کابینت های محبوب در میان طراحان کابینت های ممبران می باشند. از این کابینت ها می توان در سبک های کلاسیک و مدرن استفاده نمود. از طرفی مقاومت آن ها در برابر رطوبت بیشتر از کابینت های ام دی اف است.
آپارتمان 380 متری

آپارتمان ۳۸۰ متری

 پلان آپارتمان ۳۸۰ متری

  • کابینت های های گلاس: این کابینت ها از محبوب ترین کابینت های مورد استفاده در سبک مدرن می باشند. که ضد آب بوده و به راحتی می توان آن ها را تمیز نمود. اما از معایب این کابینت ها نیز می توان به ضعیف بودن آن ها در برابر خش پذیری و لکه پذیری اشاره نمود.
  • کابینت چوبی: هزینه ساخت ویلا با ساندویچ پانل این کابینت ها نیز در سبک های مختلف طراحی مورد استفاده قرار می گیرند و معمولا به دو صورت تمام چوب و روکش چوب ساخته می شوند. این کابینت ها معمولا گران تر از دیگر کابینت ها می باشند.
 پلان آپارتمان 380 متری

پلان آپارتمان ۳۸۰ متری

نقشه آپارتمان 380 متری

نقشه آپارتمان ۳۸۰ متری

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه بیشتر : 

طراحی داخلی پنت هاوس دوبلکس

اضافه اشکوب چیست
هزینه ساخت ساختمان ۱۰۰ متری

هزینه ساخت ساختمان در سال ۱۴۰۱

هوشمند سازی چیست

هزینه بازسازی ویلا

طراحی شهرک ویلایی و ساخت شهرک ویلایی

 

 

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره