نقشه آپارتمان 340 متری

نقشه آپارتمان 340 متری


نقشه آپارتمان ۳۴۰ متری

اگر به دنبال خانه ای پر انرژی و با نشاط هستید، می توانید نقشه آپارتمان ۳۴۰ متری خود را به سبک سنتی طراحی نمایید. این سبک در نهایت سادگی با استفاده از رنگ های شاد می تواند حس سادگی و صمیمیت را به شما منتقل نماید. از طرفی نوستالژی بودن این سبک موجب می شود تا نسبت به آن احساس تعلق داشته باشید. در طراحی نقشه آپارتمان ۳۴۰ متری به راحتی می توان از سبک سنتی به صورت تلفیقی نیز استفاده نمود. اگر نمی خواهید نقشه آپارتمان ۳۴۰ متری خود را به صورت سنتی طراحی نمایید، با این وجود علاقه مند هستید حس سبک سنتی در خانه شما وجود داشته باشد، به راحتی می توانید از این سبک به صورت تلفیقی با سبک مدرن و یا کلاسیک استفاده نمایید. مهندسین ما با تخصص و تجربه در زمینه اجرای سبک های مختلف در دکوراسیون داخلی می توانند نقشه آپارتمان ۳۴۰ متری شما را مطابق با خواسته خودتان طراحی نمایند.

کابینت

کابینت

نقشه آپارتمان 340 متری

نقشه آپارتمان ۳۴۰ متری

سبک سنتی در طراحی داخلی  نقشه آپارتمان ۳۴۰ متری

سبک سنتی الهام گرفته از سبک کلاسیک اروپایی است که امروزه شباهت ها و تفاوت های قابل مشاهده ای با سبک اروپایی ها دارد. یکی از مهم ترین ویژگی های سبک سنتی استفاده نمودن از چوب به عنوان متریال اصلی در طراحی داخلی است. از طرفی این سبک کاملا انعطاف پذیر بوده و به راحتی می توانید هر وسیله جدیدی را با آن هماهنگ نمایید.

نقشه آپارتمان 340 متری

نقشه آپارتمان ۳۴۰ متری

پلان نقشه آپارتمان ۳۴۰ متری

تمامی عناصر مورد استفاده در این سبک بر پایه سادگی و راحتی انتخاب می شوند. با این وجود ارتباط هماهنگ میان خطوط و فضا در سبک سنتی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. استفاده از رنگ های شاد و در عین حال آرامش دهنده، زنده و صمیمی، استفاده از پارچه های گلدار، انتخاب یک نقطه کانونی مرکزی مشخص در هر فضا و ایجاد تقارن در فضا از دیگر ویژگی های سبک سنتی شناخته می شوند.

پلان نقشه آپارتمان 340 متری

پلان نقشه آپارتمان ۳۴۰ متری

پلان نقشه آپارتمان 340 متری

پلان نقشه آپارتمان ۳۴۰ متری

پلان نقشه آپارتمان 340 متری

پلان نقشه آپارتمان ۳۴۰ متری

 

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه بیشتر : 

طراحی پنت هاوس کوچک

اضافه اشکوب با سازه lsf

هزینه ساخت یک مترمربع ساختمان

هوشمند سازی ساختمان

هزینه ساخت ویلا در همدان
هزینه ساخت ویلا دوبلکس
کمیسیون ماده ۱۰۰ چیست

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره