نقشه آپارتمان 310 متری

نقشه آپارتمان 310 متری


نقشه آپارتمان ۳۱۰ متری

نقشه آپارتمان ۳۱۰ متری می تواند یک خانه بسیار ایده آل و دلباز باشد که به راحتی چندین نفر بتوانند با حفظ حریم خصوصی خود در آن زندگی کنند. اجرای تراس های جذاب، آشپزخانه کثیف، اتاق بازی و … همگی از قابلیت های طراحی نقشه آپارتمان ۳۱۰ متری می باشند. به طور مثال با طراحی تراس با ابعاد ۱۵ تا ۲۰ متر به راحتی می توانید از آن به عنوان فضای نشیمن روباز استفاده نمایید. به طور کلی ترکیب خلاقیت و استاندارد طراحی در نقشه آپارتمان ۳۱۰ متری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. مهندسین ما با رعایت استاندارد در کنار ایده های خلاقانه و جذاب نقشه آپارتمان ۳۱۰ متری شما را به بهترین شکل طراحی و اجرا خواهند نمود.

کابینت

کابینت

 آپارتمان 310 متری

آپارتمان ۳۱۰ متری

پلان آپارتمان ۳۱۰ متری

یکی از ایده های جذاب و خیره کننده در تفکیک فضای نشیمن و پذیرایی در خانه های بزرگ، ایجاد اختلاف ارتفاع است. به طور مثال در صورتی که فضای نشیمن و پذیرایی در کنار یکدیگر و در یک فضا قرار گرفته اند. اما نمی خواهید که با استفاده از تغییر رنگ و بافت آن ها را از یکدیگر متمایز نمایید، می توانید با استفاده از چند پله و ایجاد اختلاف ارتفاع فضای نشیمن و پذیرایی را مشخص کنید.

 آپارتمان 310 متری

آپارتمان ۳۱۰ متری

استاندارد طراحی در نقشه آپارتمان ۳۱۰ متری

یکی دیگر از استانداردهای طراحی داخلی فضای آپارتمان محل استقرار اتاق خواب مهمان است. بهترین فضا برای طراحی اتاق خواب مهمان فضایی نزدیک به پذیرایی و در عرصه عمومی خانه است. در این صورت مهمان برای تردد و استفاده نمودن از سرویس بهداشتی، آشپزخانه و … معذب نمی شود و برای عرصه خصوصی خانه نیز مزاحمتی ایجاد نمی کند. همچنین برای پیشگیری از آلودگی ناشی از پخت و پز می توانید فضایی را به عنوان آشپزخانه کثیف طراحی نمایید که در دل آشپزخانه طراحی شده است. این فضا شامل گاز و روند پخت و پز می باشد.

پلان آپارتمان 310 متری

پلان آپارتمان ۳۱۰ متری

نقشه آپارتمان 310 متری

نقشه آپارتمان ۳۱۰ متری

پلان آپارتمان 310 متری

پلان آپارتمان ۳۱۰ متری

 

مقالات پیشنهادی برای مطالعه : 

هزینه ساخت ویلا در شمال

طراحی بیمارستان 

طراحی مهدکودک

طراحی رستوران

طراحی مدرسه

قیمت رنگ آکریلیک بی بو

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره