×

نقشه آپارتمان ۳۱۰ متری

 • کد نوشته: 25736
 • ۱۴۰۲/۰۳/۰۵
 • دیدگاه‌ها برای نقشه آپارتمان ۳۱۰ متری بسته هستند
 • نقشه آپارتمان ۳۱۰ متری به گزارش بازسازی ویلا : نقشه آپارتمان ۳۱۰ متری می تواند یک خانه بسیار ایده آل و دلباز باشد که به راحتی چندین نفر بتوانند با حفظ حریم خصوصی خود در آن زندگی کنند. اجرای تراس های جذاب، آشپزخانه کثیف، اتاق بازی و … همگی از قابلیت های طراحی نقشه آپارتمان ۳۱۰ […]

  نقشه آپارتمان ۳۱۰ متری

  نقشه آپارتمان ۳۱۰ متری

  به گزارش بازسازی ویلا : نقشه آپارتمان ۳۱۰ متری می تواند یک خانه بسیار ایده آل و دلباز باشد که به راحتی چندین نفر بتوانند با حفظ حریم خصوصی خود در آن زندگی کنند. اجرای تراس های جذاب، آشپزخانه کثیف، اتاق بازی و … همگی از قابلیت های طراحی نقشه آپارتمان ۳۱۰ متری می باشند. به طور مثال با طراحی تراس با ابعاد ۱۵ تا ۲۰ متر به راحتی می توانید از آن به عنوان فضای نشیمن روباز استفاده نمایید. به طور کلی ترکیب خلاقیت و استاندارد طراحی در نقشه آپارتمان ۳۱۰ متری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. مهندسین ما با رعایت استاندارد در کنار ایده های خلاقانه و جذاب نقشه آپارتمان ۳۱۰ متری شما را به بهترین شکل طراحی و اجرا خواهند نمود.

   آپارتمان 310 متری

  آپارتمان ۳۱۰ متری

  پلان آپارتمان ۳۱۰ متری

  یکی از ایده های جذاب و خیره کننده در تفکیک فضای نشیمن و پذیرایی در خانه های بزرگ، ایجاد اختلاف ارتفاع است. به طور مثال در صورتی که فضای نشیمن و پذیرایی در کنار یکدیگر و در یک فضا قرار گرفته اند. اما نمی خواهید که با استفاده از تغییر رنگ و بافت آن ها را از یکدیگر متمایز نمایید، می توانید با استفاده از چند پله و ایجاد اختلاف ارتفاع فضای نشیمن و پذیرایی را مشخص کنید.

   آپارتمان 310 متری

  آپارتمان ۳۱۰ متری

  استاندارد طراحی در نقشه آپارتمان ۳۱۰ متری

  یکی دیگر از استانداردهای طراحی داخلی فضای آپارتمان محل استقرار اتاق خواب مهمان است. بهترین فضا برای طراحی اتاق خواب مهمان فضایی نزدیک به پذیرایی و در عرصه عمومی خانه است. در این صورت مهمان برای تردد و استفاده نمودن از سرویس بهداشتی، آشپزخانه و … معذب نمی شود و برای عرصه خصوصی خانه نیز مزاحمتی ایجاد نمی کند. همچنین برای پیشگیری از آلودگی ناشی از پخت و پز می توانید فضایی را به عنوان آشپزخانه کثیف طراحی نمایید که در دل آشپزخانه طراحی شده است. این فضا شامل گاز و روند پخت و پز می باشد.

  پلان آپارتمان 310 متری

  پلان آپارتمان ۳۱۰ متری

  نقشه آپارتمان 310 متری

  نقشه آپارتمان ۳۱۰ متری

  پلان آپارتمان 310 متری

  پلان آپارتمان ۳۱۰ متری

   

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.