نقشه آپارتمان ۳۱۰ متری

نقشه آپارتمان 310 متری

نقشه آپارتمان 310 متری


نقشه آپارتمان ۳۱۰ متری

به گزارش بازسازی ویلا : نقشه آپارتمان ۳۱۰ متری می تواند یک خانه بسیار ایده آل و دلباز باشد که به راحتی چندین نفر بتوانند با حفظ حریم خصوصی خود در آن زندگی کنند. اجرای تراس های جذاب، آشپزخانه کثیف، اتاق بازی و … همگی از قابلیت های طراحی نقشه آپارتمان ۳۱۰ متری می باشند. به طور مثال با طراحی تراس با ابعاد ۱۵ تا ۲۰ متر به راحتی می توانید از آن به عنوان فضای نشیمن روباز استفاده نمایید. به طور کلی ترکیب خلاقیت و استاندارد طراحی در نقشه آپارتمان ۳۱۰ متری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. مهندسین ما با رعایت استاندارد در کنار ایده های خلاقانه و جذاب نقشه آپارتمان ۳۱۰ متری شما را به بهترین شکل طراحی و اجرا خواهند نمود.

 آپارتمان 310 متری
آپارتمان ۳۱۰ متری

پلان آپارتمان ۳۱۰ متری

یکی از ایده های جذاب و خیره کننده در تفکیک فضای نشیمن و پذیرایی در خانه های بزرگ، ایجاد اختلاف ارتفاع است. به طور مثال در صورتی که فضای نشیمن و پذیرایی در کنار یکدیگر و در یک فضا قرار گرفته اند. اما نمی خواهید که با استفاده از تغییر رنگ و بافت آن ها را از یکدیگر متمایز نمایید، می توانید با استفاده از چند پله و ایجاد اختلاف ارتفاع فضای نشیمن و پذیرایی را مشخص کنید.

 آپارتمان 310 متری
آپارتمان ۳۱۰ متری

استاندارد طراحی در نقشه آپارتمان ۳۱۰ متری

یکی دیگر از استانداردهای طراحی داخلی فضای آپارتمان محل استقرار اتاق خواب مهمان است. بهترین فضا برای طراحی اتاق خواب مهمان فضایی نزدیک به پذیرایی و در عرصه عمومی خانه است. در این صورت مهمان برای تردد و استفاده نمودن از سرویس بهداشتی، آشپزخانه و … معذب نمی شود و برای عرصه خصوصی خانه نیز مزاحمتی ایجاد نمی کند. همچنین برای پیشگیری از آلودگی ناشی از پخت و پز می توانید فضایی را به عنوان آشپزخانه کثیف طراحی نمایید که در دل آشپزخانه طراحی شده است. این فضا شامل گاز و روند پخت و پز می باشد.

پلان آپارتمان 310 متری
پلان آپارتمان ۳۱۰ متری
نقشه آپارتمان 310 متری
نقشه آپارتمان ۳۱۰ متری
پلان آپارتمان 310 متری
پلان آپارتمان ۳۱۰ متری

 

مقالات پیشنهادی برای مطالعه : 

هزینه ساخت ویلا در شمال

طراحی بیمارستان 

طراحی مهدکودک

طراحی رستوران

طراحی مدرسه

قیمت رنگ آکریلیک بی بو

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!