نقشه آپارتمان ۱۸۰ متری

نقشه آپارتمان 180 متری

نقشه آپارتمان 180 متری


تبلیغات

تبلیغات

سقف بابل دکbazsazi min

نقشه آپارتمان ۱۸۰ متری

به گزارش بازسازی ویلا : در طراحی نقشه آپارتمان ۱۸۰ متری به راحتی می توان سه اتاق خواب با متراژ مناسب طراحی نمود. از طرفی می توان یک حمام در اتاق خواب مستر و یک حمام جهت استفاده سایر اعضای خانواده در نظر گرفت. نکته قابل توجه در طراحی نقشه آپارتمان ۱۸۰ متری امکان طراحی تراس با متراژ مناسب است. از این تراس می توان به عنوان فضایی برای استراحت و یا مطالعه استفاده نمود.

ads1

ads1

اجرا و ساخت کانال هوا تهیه  * نصب فلاشینگ نما * ساخت و نصب دریچه * ساخت و نصب هود استیل و گالوانیزه *ساخت و نصب پلنیوم باکس * ساخت فلنچ اهنی و گالوانیزه * ساخت کانال های پیش ساخته

 

نکته قابل توجه در طراحی نقشه آپارتمان ۱۸۰ متری این است که در صورت طراحی اصولی و درست می توانید خانه ای فوق العاده زیبا و آرامش بخش داشته باشید. مهندسین ما با آگاهی نسبت به ارزش هر متر مربع در نقشه آپارتمان ۱۸۰ متری شما، بهترین و جذاب ترین طراحی را به شما ارائه خواهند داد.

2 ads

۲ ads

فروش متعلقات تهویه * فروش لوله های فلکسیبل * فروش بست های فلکسیبل و رولی * فروش عایق های رولی الاستومریک * فروش انواع فوم ها پلی اتیلن

ادرس: بازار آهن شاد آباد بهاران ۲ مجتمع کوثر بلوک ۳۸ پلاک ۲۴۵ (میرزایی)

نقشه آپارتمان 180 متری

نقشه آپارتمان ۱۸۰ متری

طراحی فضای پذیرایی در نقشه آپارتمان ۱۸۰ متری

یکی از اشتباهات رایج در طراحی خانه های بزرگ، عدم توجه به شلوغی فضا است. بسیاری از طراحان فکر می کنند به دلیل بزرگ بودن فضای پذیرایی می توانند تجملات و تزئینات بسیار زیادی را در گچ کاری های سقف و دیوارها و حتی نحوه نورپردازی مورد استفاده قرار دهند. در صورتی که استفاده از تزئینات زیاد، حتی اگر هر کدام از آن ها به تنهایی زیبا باشند موجب آشفتگی و کاهش جذابیت فضای پذیرایی می شود.

ads 3

ads 3

نقشه آپارتمان 180 متری

نقشه آپارتمان ۱۸۰ متری

پلان آپارتمان ۱۸۰ متری

بهترین روش برای طراحی فضای پذیرایی پیروی نمودن از یک سبک و طراحی خاص است. به طور مثال در صورتی که از وسایل و تزئیناتی با فرم شفاف و مشخص استفاده می نمایید، بهتر است این فرم را در نورپردازی های فضای پذیرایی نیز مورد استفاده قرار دهید. به طور مثال اگر فرم غالب در فضای پذیرایی مربع- مستطیل است. بهتر است از نورپردازی های خطی روی دیوار، سقف و کف پذیرایی استفاده نمایید. البته توجه داشته باشید که اغراق و زیاده روی در نورپردازی نیز می تواند موجب آشفتگی و کاهش جذابیت فضا شود.

lsf min

مقالات پیشنهادی برای مطالعه : 

تبلیغات

تبلیغات

رنگ ساختمان

استخر min

رنگ ساختمانی بلکا

رنگ سیلر و کیلر

هزینه ساخت ویلا در رودهن
هزینه ساخت ویلا در زیباکنار

جواز minkanaf min

تبلیغات

تبلیغات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!