نقشه آپارتمان 180 متری

نقشه آپارتمان 180 متری


نقشه آپارتمان ۱۸۰ متری

در طراحی نقشه آپارتمان ۱۸۰ متری به راحتی می توان سه اتاق خواب با متراژ مناسب طراحی نمود. از طرفی می توان یک حمام در اتاق خواب مستر و یک حمام جهت استفاده سایر اعضای خانواده در نظر گرفت. نکته قابل توجه در طراحی نقشه آپارتمان ۱۸۰ متری امکان طراحی تراس با متراژ مناسب است. از این تراس می توان به عنوان فضایی برای استراحت و یا مطالعه استفاده نمود.

کابینت

کابینت

نکته قابل توجه در طراحی نقشه آپارتمان ۱۸۰ متری این است که در صورت طراحی اصولی و درست می توانید خانه ای فوق العاده زیبا و آرامش بخش داشته باشید. مهندسین ما با آگاهی نسبت به ارزش هر متر مربع در نقشه آپارتمان ۱۸۰ متری شما، بهترین و جذاب ترین طراحی را به شما ارائه خواهند داد.

نقشه آپارتمان 180 متری

نقشه آپارتمان ۱۸۰ متری

طراحی فضای پذیرایی در نقشه آپارتمان ۱۸۰ متری

یکی از اشتباهات رایج در طراحی خانه های بزرگ، عدم توجه به شلوغی فضا است. بسیاری از طراحان فکر می کنند به دلیل بزرگ بودن فضای پذیرایی می توانند تجملات و تزئینات بسیار زیادی را در گچ کاری های سقف و دیوارها و حتی نحوه نورپردازی مورد استفاده قرار دهند. در صورتی که استفاده از تزئینات زیاد، حتی اگر هر کدام از آن ها به تنهایی زیبا باشند موجب آشفتگی و کاهش جذابیت فضای پذیرایی می شود.

نقشه آپارتمان 180 متری

نقشه آپارتمان ۱۸۰ متری

پلان آپارتمان ۱۸۰ متری

بهترین روش برای طراحی فضای پذیرایی پیروی نمودن از یک سبک و طراحی خاص است. به طور مثال در صورتی که از وسایل و تزئیناتی با فرم شفاف و مشخص استفاده می نمایید، بهتر است این فرم را در نورپردازی های فضای پذیرایی نیز مورد استفاده قرار دهید. به طور مثال اگر فرم غالب در فضای پذیرایی مربع- مستطیل است. بهتر است از نورپردازی های خطی روی دیوار، سقف و کف پذیرایی استفاده نمایید. البته توجه داشته باشید که اغراق و زیاده روی در نورپردازی نیز می تواند موجب آشفتگی و کاهش جذابیت فضا شود.

مقالات پیشنهادی برای مطالعه : 

رنگ ساختمان

رنگ ساختمانی بلکا

رنگ سیلر و کیلر

هزینه ساخت ویلا در رودهن
هزینه ساخت ویلا در زیباکنار

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره