پلان آپارتمان 160 متری

پلان آپارتمان 160 متری


نقشه آپارتمان ۱۶۰ متری

نقشه آپارتمان ۱۶۰ متری یکی از بهترین خانه ها جهت طراحی سه خوابه است. که می توان آن را با استفاده از تمامی سبک های معماری طراحی نمود. در طراحی نقشه آپارتمان ۱۶۰ متری به راحتی می توان از رنگ های تیره و جذاب در سطح گسترده تری نسبت به خانه های کوچک تر استفاده نمود. اما نکته قابل توجه در طراحی داخلی نقشه آپارتمان ۱۶۰ متری توجه به نورپردازی هنگام استفاده از رنگ های تیره است.

کابینت

کابینت

از آنجایی که فضاهای طراحی شده در نقشه آپارتمان ۱۶۰ متری از متراژ نسبتا زیاد و ایده آلی برخوردار هستند، علاوه بر نورگیرهای طبیعی، توجه به نورپردازی مصنوعی نیز بسیار حائز اهمیت می باشد. مهندسین ما با تجربه و تخصص بالا در زمینه طراحی داخلی آپارتمان، می توانند فضای خانه شما را به بهترین نحو طراحی و اجرا نمایند.

نقشه آپارتمان 160 متری

نقشه آپارتمان ۱۶۰ متری

طراحی داخلی نقشه آپارتمان ۱۶۰ متری

نورپردازی از مهم ترین تکنیک های مورد استفاده در طراحی داخلی فضاهای مختلف مانند آپارتمان های مسکونی، تجاری، اداری و … است. هرچه تخصص و مهارت طراح در اجرای نورپردازی مصنوعی قوی تر باشد، قطعا نتیجه جذاب تر و خیره کننده تری را مشاهده خواهید نمود. فراموش نکنید که هرچه ارتباط میان فضاها، متراژ هر فضا و نحوه چیدمان فضاهای مختلف در یک آپارتمان به درستی انجام شود، اما نورپردازی خوبی وجود نداشته باشد، کیفیت طراحی به طور کامل مختل خواهد شد.

نقشه آپارتمان 160 متری

نقشه آپارتمان ۱۶۰ متری

پلان آپارتمان ۱۶۰ متری

تمامی طراحان حرفه ای می دانند که استفاده از نورهای رنگی در خانه های مسکونی انتخاب بسیار اشتباهی می باشد. زیرا این نورها نهایت تا یک ماه جذاب می باشند و پس از آن به دلیل تاثیرات منفی در روحیه افراد مورد استفاده قرار نخواهند گرفت. بنابراین بهترین رنگ نور مصنوعی در آپارتمان های مسکونی ترکیب نور سفید و زرد است. سازنده ساختمان زیرا کاملا هماهنگ و متناسب با نور طبیعی و روشنایی مورد نیاز یک خانه می باشند.

پلان آپارتمان 160 متری

پلان آپارتمان ۱۶۰ متری

پلان آپارتمان 160 متری

پلان آپارتمان ۱۶۰ متری

پلان آپارتمان 160 متری

پلان آپارتمان ۱۶۰ متری

پلان آپارتمان 160 متری

پلان آپارتمان ۱۶۰ متری

 

مقالات پیشنهادی برای مطالعه : 

رنگ روغنی براق

رنگ روغنی دیوار

رنگ روغنی ساختمان

هزینه ساخت ویلا رشت
هزینه ساخت ویلا در روستا

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره