×

از ۰ تا ۱۰۰ طراحی نمایشگاه و ساخت نمایشگاه با ما

 • کد نوشته: 31906
 • ۱۴۰۰/۱۱/۱۵
 • دیدگاه‌ها برای از ۰ تا ۱۰۰ طراحی نمایشگاه و ساخت نمایشگاه با ما بسته هستند
 • طراحی نمایشگاه به گزارش طراحی آپارتمان : طراحی نمایشگاه برای یک شهر به معنی فرصت دیده شدن و جذب گردشگر برای آن شهر است. بسیاری از شهرهای ایران با یک صنعت و هنر خاص شناخته شده‎اند. در طراحی نمایشگاه باید به این ویژگی توجه داشت و ظاهر نمایشگاه طوری باشد که نمایشگر فرهنگ بومی آن […]

  از ۰ تا ۱۰۰ طراحی نمایشگاه و ساخت نمایشگاه با ما

  طراحی نمایشگاه

  به گزارش طراحی آپارتمان : طراحی نمایشگاه برای یک شهر به معنی فرصت دیده شدن و جذب گردشگر برای آن شهر است. بسیاری از شهرهای ایران با یک صنعت و هنر خاص شناخته شده‎اند. در طراحی نمایشگاه باید به این ویژگی توجه داشت و ظاهر نمایشگاه طوری باشد که نمایشگر فرهنگ بومی آن شهر باشد.

  جهت طراحی و ساخت با ما در تماس باشید.

  طراحی نمایشگاه

  طراحی نمایشگاه

  (طراحی کارخانه) نمایشگاه‎ها محلی برای داد و ستد و معرفی قابلیت‎های یک شهر و یا کشور هستند. کسانی که در نمایشگاه شرکت می‎کنند اعم از غرفه‎داران و بازدیدکنندگان به دنبال گسترش تجارت و شناختن فرصت‎های بهتر هستند. پس طراحی نمایشگاه باید نمایش دهندۀ افق بلند شرکت کنندگان آن باشد.

  ساخت نمایشگاه

  ساخت نمایشگاه

  پیش فرض‎های طراحی نمایشگاه

  به طور کلی در طراحی نمایشگاه باید به موارد زیر توجه داشت:

  • مکان‎یابی صحیح: دسترسی آسان، محوطۀ وسیع و هموار از نظر طبیعی به طوری که چشم انداز مناسبی نسبت به طبیعت اطراف وجود داشته باشد.
  • محوطه سازی: برای محوطه سازی باید به نکاتی چون عبور و مرور راحت بازدیدکنندگان، راه مناسب برای ماشین آلات سنگین که تجهیزات نمایشگاهی را حمل و راه اندازی می‎کنند و ایجاد یک فضای سبز زیبا برای نمایشگاه توجه داشت. همچنین باید فضاهای خدماتی چون پارکینگ، رستوران و محلی برای نشستن و استراحت بازدیدکنندگان در نظر گرفته شود.
  • ساخت محل غرفه‎ها: در طراحی نمایشگاه باید از قبل حداکثر تعداد غرفه‎ ها و تجهیزات مورد نیاز آن‎ها و برآورد حداکثر جمعیت مشخص شود و طبق آن مساحت کافی برای ساختمان اصلی اختصاص داده شود.

   

  نمایشگاه

  نمایشگاه

  استانداردهای ساخت نمایشگاه

  برای ساخت سالن اصلی نمایشگاه ورودی و خروجی‎های اصلی کاملا مشخص باشد. درب‎ها برای عبور وسایل نقلیه و ماشین آلات بزرگ در ابعاد مناسب ساخته شود. ورودی جداگانه برای کارکنان در نظر گرفته شود. فضایی برای انبار وسایل و تجهیزات غرفه داران برای چند روز وجود داشته باشد.

  عکس نمایشگاه

  عکس نمایشگاه

  سیستم تهویۀ مطبوع و اطفای حریق متناسب با فضا و جمعیت کار گذاشته شود. فضاهای عمومی دارای نفوذپذیری بصری کافی باشد. نمایشگاه محلی برای تعاملات اجتماعی بیشتر است پس باید فضایی دوستانه داشته باشد. تناسبات بصری در این فضای بزرگ رعایت شود. نقاط ممنوع به خوبی مشخص باشد و باعث سردرگمی مراجعه کنندگان نشود.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.