طراحی معماری پایدار

طراحی معماری پایدار


طراحی معماری پایدار

به گزارش تبلیغات دکوراسیون : طراحی معماری پایدار گرتا تونبرگ ،  طراحی داخلی فعال آب و هوایی نوجوان سوئدی پس از آنکه برای سخنرانی در اجلاس آب و هوای سازمان ملل متحد به مدت ۱۵ روز با قایق تفریحی با آلاینده های صفر به مدت ۱۵ روز از انگلیس به نیویورک سفر کرد ، به یک پدیده جهانی تبدیل شد. وی با سخنرانی خود که ویروسی شد ، توانست توجه همه دنیا را به مسئله آب و هوا جلب کند ، طراحی ویلا با این وجود معماران و طراحان مدتها در تلاشند تا پروژه هایی را به منظور کاهش تأثیر و مبارزه با تغییرات آب و هوا با طراحی های معماری پایدار ، توسعه دهند.

کابینت

کابینت

طراحی معماری پایدار

طراحی معماری پایدار

طراحی معماری پایدار چیست؟

این طرحی با هدف بهبود سلامتی و آسایش ساکنان و کاهش تأثیر منفی بر محیط زیست است طراحی معماری پایدار که می تواند از طریق تمام زمینه های طراحی شروع به ساخت و پایان دادن به محصولات شود.

طراحی معماری پایدار

طراحی معماری پایدار

چرا ما به معماری پایدار نیاز داریم؟

برای منافع حیاتی خودمان.

از آنجا که مسئله تغییر اقلیم واقعی است ، جهان آلودگی گسترده و کمبود منابع طبیعی را تجربه می کند.

طراحی معماری پایدار

طراحی معماری پایدار

پاسخ در ایدئولوژی اصلی معماری سبز است که معطوف به استفاده از منابع طبیعت بدون آسیب رساندن به محیط زیست ، نقاشی منزل حفظ تعادل آنها با در نظر گرفتن نسل های آینده و زندگی در سطح بالایی از رفاه است.

ضرورت پایداری قطعاً بر معماری مدرن تأثیر می گذارد.

معماری پایدار

معماری پایدار

آینده معماری پایدار نیست و جای سوال نیست ، اما معماری پایدار از چه زمانی آغاز شد؟

واقعیت جالب توجه ، یکی از اولین ساختمانهای معماری پایدار ، کاخ کریستال لندن در سال ۱۸۵۰ و Galleria Vittorio Emanuele II در میلان بود (که هم اکنون یکی از مشهورترین مراکز خرید و بیشترین بازدید از جاذبه های گردشگری در میلان (ایتالیا) است. در ساختار طراحی ، و اتاق های زیرزمینی خنک کننده هوا برای تنظیم دمای هوای داخلی در آن بناهای تاریخی استفاده شد.

اولین روز زمین در سال ۱۹۷۰ یک علامت از جنبش نوظهور طراحی پایدار که با فن آوری در سال ۱۹۹۰ تکامل یافته بود هفتم و امروز آینده است.

معماری پایدار

معماری پایدار

ساخت خانه در سال ۲۰۲۰ اجرای پایداری در طراحی شما برای چشم انداز بلند مدت سلامتی شما ضروری است.

معماری پایدار

معماری پایدار

دو نوع طراحی پایدار وجود دارد:

فن آور

فن آوری های کارآمد باعث صرفه جویی در مصرف آب ، انرژی و کمک به صاحبان خانه می شود طراحی معماری پایدار تا ضمن صرفه جویی در هزینه ، از محیط زیست محافظت کنند

منفعل

طراحی منفعل در طراحی و طرح ساختاری واقعی گنجانده شده است ، طراحی تالار تا مقدار انرژی مورد نیاز برای گرم کردن ، خنک سازی و روشنایی ساختمان را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

معماری پایدار

معماری پایدار

روشهای غیرفعال به هیچگونه وسیله مکانیکی یا الکترونیکی احتیاج ندارند و به حداقل ورودی اضافی نیاز دارند:

سقف های سبز ، گرمایش خورشیدی ، مواد بازیافتی ، سازه های شیشه ای ، سنگ طبیعی و سایر موارد.

ساده ترین راه برای اجرای پایداری در طراحی خانه شما روش انفعالی است که در آن معماری خانه ، منظره ، چیدمان ویلا و انتخاب مواد برای طول عمر داخلی قسمت اصلی توسعه کانسپت است.

یکی از روندهای مرسوم در طراحی که تأثیر زیادی بر پایداری دارد ، طراحی بیوفیلک است.

معماری پایدار

معماری پایدار

درک اهمیت طراحی معماری پایدار و تأثیر آن بر کل زندگی شما به روشی مثبت ، ساخت اپارتمان باید شما را به فکر پیاده سازی عناصر طراحی پایدار در خانه خود برای منافع همیشگی بیندازد ، زیرا این یک چیز کوچک است که تفاوت زیادی ایجاد می کند.

مقالات پیشنهادی برای مطالعه بیشتر :
نقاشی ساختمان شیک

طراحی ویلا شهری

ساخت کارخانه مربا سازی

طراحی رستوران ایران

طراحی کلاسیک عکس

اخذ پروانه ساخت گیلان

طراحی داخلی کلاسیک منزل
طراحی و ساخت سوله

بیمه مهندسی ( زندگی مهندسی تان را بیمه کنید )

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

چک لیست ساختمان - کلیک کنید.

چک لیست عملیات مکانیکی - کلیک کنید.

چک لیست الکتریکال -  کلیک کنید.

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره