×

از ۰ تا ۱۰۰ طراحی مزون و اجرای مزون و دکوراسیون مزون

 • کد نوشته: 22885
 • ۱۴۰۲/۰۳/۲۸
 • دیدگاه‌ها برای از ۰ تا ۱۰۰ طراحی مزون و اجرای مزون و دکوراسیون مزون بسته هستند
 • طراحی مزون لباس زنانه طراحی مزون، زیبا و شیک مزون لباس زنانه قطعا فروشگاه شما را برای خرید بیشتر افراد ترغیب خواهد کرد. زیرا امروزه به دلیل وجود شبکه های اجتماعی و زیاد شدن گوشی های هوشمند و دیدن افراد مورد علاقه خود، ناخودآگاه به پوشاک و برند آنها توجه زیادی می کنید و سعی خواهید […]

  از ۰ تا ۱۰۰ طراحی مزون و اجرای مزون و دکوراسیون مزون

  طراحی مزون لباس زنانه

  طراحی مزون، زیبا و شیک مزون لباس زنانه قطعا فروشگاه شما را برای خرید بیشتر افراد ترغیب خواهد کرد. زیرا امروزه به دلیل وجود شبکه های اجتماعی و زیاد شدن گوشی های هوشمند و دیدن افراد مورد علاقه خود، ناخودآگاه به پوشاک و برند آنها توجه زیادی می کنید و سعی خواهید کرد لباسی را انتخاب کنید که دقیقا فرد مورد نظر شما آن را به تن کرده است.

  طراحی مزون دکوراسیون مزون لباس از این رو خرید لباس در بین تمامی سنین یک امر رایج و متداول شده و نسبت به گذشته بسیار زیاد شده است. به گونه ای که در خانه هر فرد لااقل ۵ دست لباس مختلف وجود دارد.

  تمامی این توضیحات برای این بود که بدانید طراحی دقیق و منحصر به فرد مزون لباس قطعا میزان خرید را افزایش خواهد داد. از این رو باید با مد روز جلو رفته و جدیدترین سبک ها، ایده ها و خلاقیت های مختلف در لباس را بشناسید و آن را در طراحی های خود لحاظ کنید.

  طراحی مزون البته این را هم باید بدانید که مزون لباس باید دارای دکوراسیون قدرتمندی باشد تا هر شخصی با هر سلیقه ای را به فروشگاه شما بکشاند. زیرا مهمترین فاکتور در خرید محصول، زیبایی مزون و کشاندن افراد به مغازه بوده و با این کار ۸۰ درصد فروش لباس خود را تضمین خواهید کرد. یعنی طراحی مزون لباس های زنانه باید طوری باشد که بد سلیقه ترین فرد را وادار به دیدن محصولات خود کند.

  دکوراسیون مزون لباس

  دکوراسیون مزون لباس

  دکوراسیون مزون لباس این قضیه دقیقا شبیه به رستوران ها، ویلاها، عمارت های مراسم عروسی، کاخ ها و … می باشد.

  بر فرض مثال یک رستوران را در نظر بگیرید که دارای دکورهای زیبا و اشتها آور بوده و از سنگ های زینتی، آبنما و … برخوردار باشد، قطعا افراد زیادی این مکان را برای صرف غذا انتخاب خواهند کرد، زیرا جلوه های موجود در آن مکان بیشتر از خود غذا اهمیت دارد.

  از این رو طراحی مزون لباس عروس هم از این قائده مستثنی نبوده و وجود یک دکوراسیون شیک همراه با پنجره های بلند شیشه ای با نورپردازی و معماری هنرمندانه می تواند شما را به فروش محصولات بیشتر کمک کند.

  طراحی مزون

  طراحی مزون

  ویژگی های طراحی مزون

  دکوراسیون مزون لباس دارای یک سری ویژگی های خاصی می باشد که معماران طراحی مزون باید به خوبی آنها را در هنگام ساخت رعایت کنند.

  زیرا همانطور که میدانید دکوراسیون مغازه فارغ از هر نوع محصولی بیشتر افراد را تحت تاثیر خود قرار داده و احتمال خرید چندین قلم از محصولات را به دلیل وجود حس زیبایی و تحیر افراد افزایش خواهد داد.

  طراحی مزون از این رو مهمترین ویژگی طراحی مزون لباس این است که باید بیشتر لباس ها در نزدیکی ورود افراد به مغازه باشد تا حس نیاز به خرید لباس را در افراد بیشتر کند. سعی شود لباس ها به صورت دسته بندی شده و با فاصله های مناسب از یکدیگر قرار داده شود و از فاصله گذاری نامنظم پرهیز شود.

  نورپردازی فاکتور بعدی بوده که در دکوراسیون فروشگاه نقش بسیار مهمی دارد. باید نورپردازی در نزدیکی لباس قرار گرفته و حس گرم بودن را به افراد القا کند و از نورهای بی روح کمتر استفاده شود.

  • دکوراسیون مزون لباس کل دیوار باید به وسیله چراغ های زیبا نور پردازی شود و از کمبود نور در بخشی از دیوار شدیدا پرهیز شود که حس بسیار بدی را به مخاطب وارد کرده و توجه را به آن قسمت معطوف می کند.
  • طراحی مزون در صورت سوختن چرا در دیوار سریعا آن را تعویض کنید تا مشکلی برایتان پیش نیاید. سعی کنید هر چند وقت یکبار دکور لباس ها را تغییر دهید تا از یکنواخت شدن در آید. زیرا مشتریان شما علاقمند هستند چیزهای تازه ای را مشاهده کنند و به نوعی با این کار حس بهتری را به مشتری القا خواهید کرد.
  • دکوراسیون مزون لباس بهترین لباس های خود را در قسمتی از فروشگاه قرار دهید که میزان رفت و آمد افراد در آنجا بیشتر می باشد. این تکنیک بسیار پاسخ دهنده بوده و به جذب بیشتر مشتری به خرید محصول کمک می کند.
  • بعد از هر بار رفت و آمد افراد در مدت زمان مشخص، مغازه را به خوبی تمیز کرده و لباس ها را بعد از هر بار دیدن مشتری دوباره منظم تا کرده و در جای خود قرار دهید. برای افزایش دید و بازدید می توانید لباس های خاص را در وسط فروشگاه توسط آویز زیبا و لوکسی آویزان کنید.
  • دفتر معماری اویم شاهانه با بهره گیری از معماران با تجربه و هنرمند و با پیشینه چندین ساله در ساخت انواع ویلاهای مختلف، فروشگاه ها و …. قادر هستند بهترین معماری را برای مزون لباس با ذوق و سلیقه شما طراحی کرده و آن را در کمترین زمان ممکن بسازند.
  طراحی مزون لباس

  طراحی مزون لباس

  استفاده از پرده در طراحی مزون لباس زنانه

  بکارگیری پرده های بلند برای پنجره بسیار جذاب می باشد. طراحی مزون نحوه قرار دادن پرده بسیار با اهمیت بوده و باید طوری بر روی پنجره قرار داده شود تا کامل آن را نپوشاند و قسمتی از پنجره بدون پرده باشد.

  این کار باعث می شود داخل مزون از بیرون فروشگاه مشخص شده و افراد بتوانند به خوبی داخل مزون و نحوه نورپردازی را مشاهده کنند. رنگ ۲۰۲۴ پرده هم حتی الامکان رنگ روشن و ملایم انتخاب شود تا زیاد تو ذوق نباشد و حس آرامش را به مشتری القا کند.

  طراحی مزون لباس

  طراحی مزون لباس

  نصب لوستر در دکوراسیون طراحی مزون

  نصب لوسترهای جدید همانند در مزون لباس عروسی بسیار اهمیت داشته و جلوه زیبایی به تمامی لباس های عروس می دهد.

  طراحی مزون همچنین محل نصب لوستر باید در مکان مناسب قرار داده شود تا نور به خوبی به تمامی لباس ها برسد. برای اتاق پرو هم بهتر است از لامپ های هالوژنی استفاده شود، زیرا نور آن رنگ لباس را تغییر نمی دهد و مشتری انتخاب درستی از لباس خواهد داشت.

  دکوراسیون مزون لباس

  دکوراسیون مزون لباس

  استفاده از آینه های بلند در طراحی مزون لباس 

  در طراحی مزون بکارگیری آینه های تمام قد در داخل اتاق های پرو یک امر اساسی بوده و باید در داخل هر اتاق محل مناسبی برای نصب آینه موجود باشد.

  اما برای افزایش خرید مشتری بهتر است چندین آینه بلند با تزیینات زیبا و رنگ ملایم در داخل مزون و در سراسر دیوار قرار دهید تا مشتری بتواند از هر جهتی لباس بر تن کرده را مشاهده کند.

  زیرا نحوه نورپردازی در داخل فروشگاه با نور پردازی داخل اتاق پرو فرق داشته و در صورت تایید مشتری و دیدن خود در هر دو مکان احتمال خرید زیادتر می شود.

  دکوراسیون مزون لباس

  دکوراسیون مزون لباس

  قفسه بندی فضای داخلی فروشگاه در طراحی مزون

  طراحی مزون لباس اگر قصد دارید فروشگاه خود را بزرگتر کرده و اقلام دیگری نظیر عینک آفتابی، کمربند، کفش، انواع کیف، شال و … را در معرض نمایش قرار دهید، می توانید از قفسه بندی استفاده نمایید.

  قفسه بندی های زیبا و شیکی که هم بر روی دیوار و هم بر روی زمین نصب می شوند و زیبایی کار را دو چندان خواهند کرد.

  پس قبل از ساخت مزون تمامی این موارد را مد نظر قرار داده و سعی کنید از طراحان مزون تمامی این موارد را خواستار باشید. البته در برخی از فروشگاه به منظور افزایش دید  بازدید به جای قفسه از سکو استفاده می کنند که این مورد هم می تواند مناسب باشد.

  دکور مزون لباس

  دکور مزون لباس

  بکارگیری صندلی راحتی در مزون لباس

  طراحی مزون لباس برای جذابیت بیشتر کار و به خصوص فروشگاه های بزرگ که چندین اتاق پرو در کنار یکدیگر دارند، طراحی مزون وجود چندین صندلی راحتی احساس می شود.

  پس در هنگام ساخت مزون و طراحی مزون از معمار این کار تقاضا کنید محل مناسب را برای قرار دادن صندلی یا در داخل اتاق پرو و یا در خارج از اتاق پرو قرار دهد. زیرا برخی از افراد در هنگام پرو نیاز دارند کمی بنشینند و یا همراهان خود را به اتاق ببرند.

  اما اگر میزان فضای فروشگاه به گونه ای است که امکان وجود قرار دادن چندین صندلی در آن وجود ندارد می توانید از مبل های کوچک استفاده نمایید.

  دکوراسیون مزون لباس

  دکوراسیون مزون لباس

  مزون لباس عروس

  طراحی مزون لباس قرار دادن لباس عروس در مزون باید دارای جذابیت بوده و نسبت به دیگر فروشگاه ها جدید تر باشد.

  همچنین به منظور افزایش بازدید و فروش بیشتر باید لباس های لوکس و جدیدتر را در پنجره ورودی رو به خیابان قرار داده تا در معرض دید افراد قرار گیرد. همچنین برای نمای بیشتر لباس عروس می توانید مکان های اختصاصی را برای آن طراحی کرده و از مانکن عروس استفاده نمایید.

  مزون لباس عروس

  مزون لباس عروس

  تغییرات دکوراسیون با  آمدن فصل های جدید

  طراحی مزون اگر میزان بودجه شما به قدر کفایت باشد می توانید از دکوراسیون های مختلف مختص هر فصل از سال استفاده کنید برای این منظور تنها کاری که باید انجام دهید این است که نصب تزئینات را از قسمت های مربوطه جدا کرده و یک تغییر کلی متناسب با تزیین جدید انجام دهید.

  اما اگر بودجه کافی برای این کار ندارید، عوض کردن دکور در سال نو بهترین تغییر می باشد.

  دکوراسیون مزون لباس

  دکوراسیون مزون لباس

  تمامی موارد اشاره شده در بالا برای مزون های لباس عروس، لباس زنانه و مانتو صادق بوده و متناسب با هر نوع پوشاکی می توانید  و خارجی فروشگاه را تغییر دهید.

  طراحی مزون لباس نورپردازی و طراحی معماری داخلی فروشگاه دو اصل مهم و اساسی بوده و در فروش بیشتر محصول تاثیر گذار می باشد. برای طراحی و ساخت با کیفیت، زیبا و شیک و مطابقت با مد روز می توانید با دفتر اویم شاهانه واقع در تهران تماس بگیرید.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.