×

از ۰ تا ۱۰۰ طراحی فروشگاه و ساخت فروشگاه با ما

 • کد نوشته: 31908
 • ۱۴۰۰/۱۱/۱۶
 • دیدگاه‌ها برای از ۰ تا ۱۰۰ طراحی فروشگاه و ساخت فروشگاه با ما بسته هستند
 • طراحی فروشگاه پیش از طراحی فروشگاه باید به نیازهای یک محله آگاه بود. مکان یابی صحیح یکی از مهم‎ترین اصول در ساخت فروشگاه است. فروشگاه باید در جایی واقع شده باشد که دسترسی عابرین پیاده و خودرو به آن راحت باشد. مساحت کافی برای اختصاص فضایی جهت پارکینگ وجود داشته باشد یا اینکه حداقل در […]

  از ۰ تا ۱۰۰ طراحی فروشگاه و ساخت فروشگاه با ما

  طراحی فروشگاه

  پیش از طراحی فروشگاه باید به نیازهای یک محله آگاه بود. مکان یابی صحیح یکی از مهم‎ترین اصول در ساخت فروشگاه است. فروشگاه باید در جایی واقع شده باشد که دسترسی عابرین پیاده و خودرو به آن راحت باشد. مساحت کافی برای اختصاص فضایی جهت پارکینگ وجود داشته باشد یا اینکه حداقل در اطراف آن فضای کافی برای پارک خودرو وجود داشته باشد.

  جهت طراحی و ساخت با ما در تماس باشید.

  طراحی فروشگاه

  طراحی فروشگاه

  در حال حاضر فروشگاه‎های زیادی در سراسر شهر به ارائۀ خدمات به مشتریان می‎پردازند. باید دلیلی بیشتر از ارائۀ کالا و خدمات برای انتخاب فروشگاه شما وجود داشته باشد. اگرچه هنوز هم ارائۀ کیفیت برتر و قیمت مناسب‎تر از دلایل اصلی برای وفاداری به یک فروشگاه است ولی برای شروع کار لازم است تا مشتری جذب فضای فروشگاه شود. در طراحی مرکز خرید، ساختمان باید دارای جذابیت بصری و تشخص تجاری باشد. به گونه‎ای که فرد با دیدن بنا به کارکرد آن پی ببرد.

  ساخت فروشگاه

  ساخت فروشگاه

  دسترسی آسان و سریع به محصولات در طراحی فروشگاه

  در طراحی فروشگاه، ساختار داخلی و خارجی باید با محصولات و خدمات فروشگاه مطابقت داشته باشد. به عنوان مثال یک فروشگاه مواد غذایی نیاز به انبارهای مجهز جهت انبار کالاهای خوراکی و فاسد شدنی دارد. یا اینکه یک فروشگاه ابزارآلات باید به شکل مناسبی طبقه بندی شده باشد تا مشتری بتواند به راحتی ابزار کار مورد نیاز خود را از میان هزاران محصول متنوع پیدا کند.

  فروشگاه

  فروشگاه

  ساخت فروشگاه

  باید فضای کافی میان قفسه‎های ارائۀ محصولات وجود داشته باشد تا مشتریان به راحتی تردد کنند و در صورت استفاده از چرخ دستی امکان عبور حداقل دو چرخ دستی به طور همزمان در راهروها باشد. در طراحی فروشگاه ایمنی چه از نظر حوادث غیر مترقبه مانند سیستم اطفای حریق و چه از نظر امنیت مانند سیستم ضد سرقت باید در نظر گرفته شود.

  عکس فروشگاه

  عکس فروشگاه

  استفاده از نور خورشید، المان‎های طبیعی چون گیاهان و فضاسازی به جذب مشتری و ایجاد مکانی آرام که خریدار را به سمت انتخاب صحیح هدایت کند، کمک خواهد کرد. نورپردازی صحیح در طراحی فروشگاه حتی زمانی که نور طبیعی وجود دارد، ضروری است.

  عکس فروشگاه

  عکس فروشگاه

  بازسازی ساختمان

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.